Mimo kategórií
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM VŠEM

Vážení přátelé, je naší smůlou, že jsme narazili na chamtivé jedince, kteří nás svedli svými lžemi o lepších zítřcích, až když se najde lék na tento Covid, který nás přesně před dvěma lety potkal.
Lék se našel, ale od té doby se nic nezměnilo, co víc, zdá se, že je všechno horší a horší a vše je opět pod záminkou nemoci, která zpustošila celou planetu Zemi.
Slíbili nám lepší zítřky, slíbili nám skvělé dárky, slíbili lepší budoucnost pro naše děti, ale to jsou jen prázdné sliby, které se zdánlivě ztratily a nadále nás oslňují svými barevnými lžemi, které musí přijít do konce.smutek a bolest.
Ti samí bohatí jedinci nás oklamali a zahnali nás do ohrady jako jateční ovce, které radostně brečí, protože si myslí, že jdou na hostinu a že všechno bude jako včera, a ti, kteří v ně věřili, skončí na žebrotě.Bez zdroje pitne voda, žádné jídlo, které nám dává matka Země, žádná střecha nad hlavou a minimum jistoty pro zdraví, protože nerespektují Boha, ale jen peníze, které nikdy nebudou mít dost, protože jsou zavaleni nakažlivou duch chamtivosti. Již několik let pozorně nasloucháme jejich slibům; příští dva týdny jsou klíčové, ale zdá se, že jejich paměť je krátká jako zlatá rybka v kulatém akváriu, protože když ty dva týdny skončí, vrátíme se k dalším dvěma, takže 104 z nich uplynulo, než jsme se vůbec otočili .
Jediné, co musím říct, je, že jsem s nimi a jejich planými sliby skončil, do Nového roku vstupuji úplně jinak a na rozdíl od všeho, co mi vnucují a říkají, když řeknou bílá, jdu do černého a naopak.
To, že o nemocech a zdravém životě nic nevím, neznamená, že mě odborníci mohou manipulovat svými lžemi, protože jediné, v co věří, je Bůh peněz, moci a hojnosti, který nikdy nekončí. Nechci jejich hojnost, barevné lži a podvody, chci svobodu, mír a lásku.
Dali nám tolik slibů, víc, než si za ty dva roky pamatuji, ale žádný z nich kromě jednoho nedodrželi.
Bůh mi nedovolí trpět, protože jsem nevědomý a nehraju tak, jak hrají oni, ale vezme mě na lepší místo, než to, které vytvořili.
Nevím, jestli nevědí, neuvědomují si nebo je jim to jedno, že bez ohledu na to, kolik let žijete na této planetě a bez ohledu na to, kolik bohatství máte, nic z toho vám nebude moci vzít. vás do jiného světa a trest bude krutý za hříchy, které spáchají.
Před touto nemocí, která nás sužovala, jsme byli všichni silní, nebojácní a nyní tajíme na každý jejich příkaz jako sníh na svazích nedaleké hory, mizíme a mizíme. Rodíme se jako silná mladá tráva brzy na jaře, ale jakmile se objeví v televizi se svými novými touhami a požadavky, zalezeme jako myš do naší díry.
Nerozumíme naší síle, síle a potenciálu, který do nás Stvořitel zasel, protože žijeme ve strachu.
Vše, co chci, je spravedlnost a rovnost, kterou mi Bůh dal tím, že mě umístil na tento Svět, a nikdo mě žádným způsobem nezbaví práva žít podle jeho zákonů a pravidel.
Všechny prázdné sliby nejsou nikdy splněny a ani nebudou, protože jejich cíl je jediný, a to rozdrtit člověka k marnivosti a ovládat každý jeho okamžik, ale musíme si uvědomit, že lidská rasa zde není od toho, aby tento cíl chamtivý a bohatý jedinec.
Prý je to všechno pro naše dobro, ale já to opravdu nevidím na vlastní oči.
Nedovolme si další rok ve strachu, že budeme biti jako mladé husy na porážku, lidstvo je po statisíce let zavaleno horšími věcmi, tak to uděláme, ale jen pokud zůstaneme silní a ve společenství.
Donedávna jsme si utvářeli svůj osud a zákony sami a nyní nás jiní přetvářejí, jak se jim zlíbí a jak jim to nejlépe vyhovuje a jak jim to prospívá. Už nejsme svobodní lidé, vzali nám všechna práva a důstojnost a my to mlčky sledujeme a sledujeme linii nejmenšího odporu, ale je otázka, jak dlouho a kdy přijde čas udělat tu hranici a říct: teď je opravdu dost.
Nyní nám dokonce i kněží v kostelech říkají, že způsob, jakým jsme žili před několika lety, není správný, že nemůžeme udržovat blízký kontakt, líbat se, objímat se nebo podávat ruce, sedět a stolovat společně u jednoho stolu, to už není přijatelné. . Kdo to bere jako samozřejmost? Všechny bytosti na této planetě se narodily v párech, aby si byly blízké a žádná nemůže přežít sama. Čí tedy jsou a jaké jsou tyto zákony a odkud pocházejí a proč? Proč jsme za to teď trestáni? Nevěřím, že je to správné a že to pochází od Boha.
Ti, kteří létají ve svých soukromých letadlech a jedí se svými přáteli a rodinami, nám zakázali cestovat, stýkat se, večírky, svatby a pohřby a stejné zákony se na ně nevztahují.
Naše děti sedí zhypnotizované a bledé před obrazovkami, házejí do nich mlhoviny a nesmysly, vytvářejí v jejich dosud nedotčených myslích falešnou realitu a oddělují je co nejdále od přírody a světa mimo uzavřené prostory. Nebudu tu dlouho a můj duch odejde do radních lovišť a budu spokojený s každým dnem, který zde strávím, i s tím, který mě čeká, ale jaký svět zanecháme těmto dětem, poté, co dobyly veškerou naši svobodu a možnost svobodné volby, kterou nám dal Nejvyšší.


Vážení přátelé, je naší smůlou, že jsme narazili na chamtivé jedince, kteří nás svedli svými lžemi o lepších zítřcích, až když se najde lék na tento Covid, který nás přesně před dvěma lety potkal. Lék se našel, ale od té doby se nic nezměnilo, co víc, zdá se, že je všechno horší a horší a vše je opět pod záminkou nemoci, která zpustošila celou planetu Zemi. Slíbili nám lepší zítřky, slíbili nám skvělé dárky, slíbili lepší budoucnost pro naše děti, ale to jsou jen prázdné sliby, které se zdánlivě ztratily a nadále nás oslňují svými barevnými lžemi, které musí přijít do konce.smutek a bolest. Ti samí bohatí jedinci nás oklamali a zahnali nás do ohrady jako jateční ovce, které radostně brečí, protože si myslí, že jdou na hostinu a že všechno bude jako včera, a ti, kteří v ně věřili, skončí na žebrotě.Bez zdroje pitne voda, žádné jídlo, které nám dává matka Země, žádná střecha nad hlavou a minimum jistoty pro zdraví, protože nerespektují Boha, ale jen peníze, které nikdy nebudou mít dost, protože jsou zavaleni nakažlivou duch chamtivosti. Již několik let pozorně nasloucháme jejich slibům; příští dva týdny jsou klíčové, ale zdá se, že jejich paměť je krátká jako zlatá rybka v kulatém akváriu, protože když ty dva týdny skončí, vrátíme se k dalším dvěma, takže 104 z nich uplynulo, než jsme se vůbec otočili . Jediné, co musím říct, je, že jsem s nimi a jejich planými sliby skončil, do Nového roku vstupuji úplně jinak a na rozdíl od všeho, co mi vnucují a říkají, když řeknou bílá, jdu do černého a naopak. To, že o nemocech a zdravém životě nic nevím, neznamená, že mě odborníci mohou manipulovat svými lžemi, protože jediné, v co věří, je Bůh peněz, moci a hojnosti, který nikdy nekončí. Nechci jejich hojnost, barevné lži a podvody, chci svobodu, mír a lásku. Dali nám tolik slibů, víc, než si za ty dva roky pamatuji, ale žádný z nich kromě jednoho nedodrželi. Bůh mi nedovolí trpět, protože jsem nevědomý a nehraju tak, jak hrají oni, ale vezme mě na lepší místo, než to, které vytvořili. Nevím, jestli nevědí, neuvědomují si nebo je jim to jedno, že bez ohledu na to, kolik let žijete na této planetě a bez ohledu na to, kolik bohatství máte, nic z toho vám nebude moci vzít. vás do jiného světa a trest bude krutý za hříchy, které spáchají. Před touto nemocí, která nás sužovala, jsme byli všichni silní, nebojácní a nyní tajíme na každý jejich příkaz jako sníh na svazích nedaleké hory, mizíme a mizíme. Rodíme se jako silná mladá tráva brzy na jaře, ale jakmile se objeví v televizi se svými novými touhami a požadavky, zalezeme jako myš do naší díry. Nerozumíme naší síle, síle a potenciálu, který do nás Stvořitel zasel, protože žijeme ve strachu. Vše, co chci, je spravedlnost a rovnost, kterou mi Bůh dal tím, že mě umístil na tento Svět, a nikdo mě žádným způsobem nezbaví práva žít podle jeho zákonů a pravidel. Všechny prázdné sliby nejsou nikdy splněny a ani nebudou, protože jejich cíl je jediný, a to rozdrtit člověka k marnivosti a ovládat každý jeho okamžik, ale musíme si uvědomit, že lidská rasa zde není od toho, aby tento cíl chamtivý a bohatý jedinec. Prý je to všechno pro naše dobro, ale já to opravdu nevidím na vlastní oči. Nedovolme si další rok ve strachu, že budeme biti jako mladé husy na porážku, lidstvo je po statisíce let zavaleno horšími věcmi, tak to uděláme, ale jen pokud zůstaneme silní a ve společenství. Donedávna jsme si utvářeli svůj osud a zákony sami a nyní nás jiní přetvářejí, jak se jim zlíbí a jak jim to nejlépe vyhovuje a jak jim to prospívá. Už nejsme svobodní lidé, vzali nám všechna práva a důstojnost a my to mlčky sledujeme a sledujeme linii nejmenšího odporu, ale je otázka, jak dlouho a kdy přijde čas udělat tu hranici a říct: teď je opravdu dost. Nyní nám dokonce i kněží v kostelech říkají, že způsob, jakým jsme žili před několika lety, není správný, že nemůžeme udržovat blízký kontakt, líbat se, objímat se nebo podávat ruce, sedět a stolovat společně u jednoho stolu, to už není přijatelné. . Kdo to bere jako samozřejmost? Všechny bytosti na této planetě se narodily v párech, aby si byly blízké a žádná nemůže přežít sama. Čí tedy jsou a jaké jsou tyto zákony a odkud pocházejí a proč? Proč jsme za to teď trestáni? Nevěřím, že je to správné a že to pochází od Boha. Ti, kteří létají ve svých soukromých letadlech a jedí se svými přáteli a rodinami, nám zakázali cestovat, stýkat se, večírky, svatby a pohřby a stejné zákony se na ně nevztahují. Naše děti sedí zhypnotizované a bledé před obrazovkami, házejí do nich mlhoviny a nesmysly, vytvářejí v jejich dosud nedotčených myslích falešnou realitu a oddělují je co nejdále od přírody a světa mimo uzavřené prostory. Nebudu tu dlouho a můj duch odejde do radních lovišť a budu spokojený s každým dnem, který zde strávím, i s tím, který mě čeká, ale jaký svět zanecháme těmto dětem, poté, co dobyly veškerou naši svobodu a možnost svobodné volby, kterou nám dal Nejvyšší.

Něco takovýho může snad napsat jen hodně zavirovaná neuronová síť nebo Tatar s překladačem.
Tak ještě jednou šťasnej a veselej a trochu toho prozření.


Něco takovýho může snad napsat jen hodně zavirovaná neuronová síť nebo Tatar s překladačem. Tak ještě jednou šťasnej a veselej a trochu toho prozření.

A která ze schizofrenních inkarnací Globalisté zase napsala tohle?


A která ze schizofrenních inkarnací Globalisté zase napsala tohle?

Ani nevím, proč jsem to téma otevřel, když finální produkt metabolismu od Studia Milan jsem opět stejně nepřečetl. :-)


Ani nevím, proč jsem to téma otevřel, když finální produkt metabolismu od Studia Milan jsem opět stejně nepřečetl. :-)

A která ze schizofrenních inkarnací Globalisté zase napsala tohle?


Zistíš to ľahko podľa úrovne češtiny. smile


[quote="pid:50528, uid:776"]A která ze schizofrenních inkarnací Globalisté zase napsala tohle?[/quote] Zistíš to ľahko podľa úrovne češtiny. :D
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 31. 12. 2021 o 20:18
289
5
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept