Zahraničná politika
Jednání Rusko vs. USA, Rusko vs. NATO

Dnes na RTVS reportáž priamo z Ukrajiny, redaktorka povedala niekoľko krát, že spojenie so Západom a NATO si prajú len ľudia v Kyjeve. Inde na Ukrajine je to naopak. Nechali zaznieť tiež názor ukrajinských predstaviteľov, podľa ktorých Rusko nechce napadnúť Ukrajinu.


Dnes na RTVS reportáž priamo z Ukrajiny, redaktorka povedala niekoľko krát, že spojenie so Západom a NATO si prajú len ľudia v Kyjeve. Inde na Ukrajine je to naopak. Nechali zaznieť tiež názor ukrajinských predstaviteľov, podľa ktorých Rusko nechce napadnúť Ukrajinu.

Moderátor

Éronet právě zveřejnil "článek", jehož hlavním poselstvím je, že Schwab ovládá Vladimira Putina. Důkazem má být video z roku 2017, kde Putina zmíní v souvislosti s fórem (logicky, když tam občas promluví).


Vždy když jim teče do bot, tak se někde objeví, jak je Putin "jejich".


[quote="pid:54667, uid:372"]Éronet právě zveřejnil "článek", jehož hlavním poselstvím je, že Schwab ovládá Vladimira Putina. Důkazem má být video z roku 2017, kde Putina zmíní v souvislosti s fórem (logicky, když tam občas promluví).[/quote] Vždy když jim teče do bot, tak se někde objeví, jak je Putin "jejich".

Vždy když jim teče do bot, tak se někde objeví, jak je Putin "jejich".

Přesně


[quote="pid:54685, uid:388"]Vždy když jim teče do bot, tak se někde objeví, jak je Putin "jejich".[/quote] Přesně

Možná se tu někdo ozve , aby ti to potvrdil.
Viem Boletusovo reálne meno,mám naň email, a viem aj prečo prepne do Slovenčiny. Ja som si to popravde nevšimol, lebo pri čítaní tohoto fóra mi je akosi jedno v akom jazyku, kto píše. Teda z tých dvoch našich bratských jazykov.


[quote="pid:54640, uid:57"]Možná se tu někdo ozve , aby ti to potvrdil.[/quote]Viem Boletusovo reálne meno,mám naň email, a viem aj prečo prepne do Slovenčiny. Ja som si to popravde nevšimol, lebo pri čítaní tohoto fóra mi je akosi jedno v akom jazyku, kto píše. Teda z tých dvoch našich bratských jazykov.

Také znám boletovo jméno, máme na sebe kontakt, potvrzuji 👍


Také znám boletovo jméno, máme na sebe kontakt, potvrzuji

To si s mou úvahou neodporuje. Jediný krok Moskvy, který se tam objevil, je případná obrana vlastního území


A to môže znamenať preventívny útok na bašty močiara a okultistov na Ukrajine, veliteľský štáb NATO v Bruseli a podzemný bunker pod vodami Ženevského jazera...


[quote="pid:54650, uid:372"]To si s mou úvahou neodporuje. Jediný krok Moskvy, který se tam objevil, je případná obrana vlastního území[/quote] A to môže znamenať preventívny útok na bašty močiara a okultistov na Ukrajine, veliteľský štáb NATO v Bruseli a podzemný bunker pod vodami Ženevského jazera...

Moderátor

A to môže znamenať preventívny útok na bašty močiara a okultistov na Ukrajine, veliteľský štáb NATO v Bruseli a podzemný bunker pod vodami Ženevského jazera...


Nemyslím, že by to dělala ruská armáda. Ale doufám, že to pak udělají složky těch zemí, kterých se to týká. Velký úklid.


[quote="pid:54694, uid:7"]A to môže znamenať preventívny útok na bašty močiara a okultistov na Ukrajine, veliteľský štáb NATO v Bruseli a podzemný bunker pod vodami Ženevského jazera...[/quote] Nemyslím, že by to dělala ruská armáda. Ale doufám, že to pak udělají složky těch zemí, kterých se to týká. Velký úklid.

Nemyslím, že by to dělala ruská armáda. Ale doufám, že to pak udělají složky těch zemí, kterých se to týká. Velký úklid.


Nieže by som to nechcel resp. Rusi nesúhlasili s takýmto vývojom, ale celý riadiaci t.j. politický systém týchto štruktúr je postavený na korupcií a okultných skupinách. Čo v praxi znamená to, že aj keby sa niekto aj chopil zbrane, nemá kto to z vnútra zorganizovať...


[quote="pid:54699, uid:372"]Nemyslím, že by to dělala ruská armáda. Ale doufám, že to pak udělají složky těch zemí, kterých se to týká. Velký úklid.[/quote] Nieže by som to nechcel resp. Rusi nesúhlasili s takýmto vývojom, ale celý riadiaci t.j. politický systém týchto štruktúr je postavený na korupcií a okultných skupinách. Čo v praxi znamená to, že aj keby sa niekto aj chopil zbrane, nemá kto to z vnútra zorganizovať...

Moderátor

tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?


tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?

První agent v pořadí je Veličko

Mě by spíš zajímalo, který kaskadér angažoval jako agenta Archala.


[quote="pid:54711, uid:57"]První agent v pořadí je Veličko[/quote] Mě by spíš zajímalo, který kaskadér angažoval jako agenta Archala.

Rusko uvedlo, že odpovědi nezanechávají "mnoho důvodů k optimismu", ale naznačilo, že rozhovor bude pokračovat "o druhotných otázkách".


Poslouchal jsem Lavrova a nepamatuji si, že by něco takového řekl. Mluvil o tom, že NATO by chtělo pokračovat rozhovor o "druhotných otázkách", ale nic o tom, že Rusko to bude dělat.


[quote="pid:54678, uid:307"]Rusko uvedlo, že odpovědi nezanechávají "mnoho důvodů k optimismu", ale naznačilo, že rozhovor bude pokračovat "o druhotných otázkách".[/quote] Poslouchal jsem Lavrova a nepamatuji si, že by něco takového řekl. Mluvil o tom, že NATO by chtělo pokračovat rozhovor o "druhotných otázkách", ale nic o tom, že Rusko to bude dělat.

tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?


Tento nick mi nápadne pripomína nick Cico Ciciak z čias ešte pred vodaksb, leva net atd, tak 7-8 rokov dozadu. Bol sebestredný, urážlivý a zároveň útočný. Často sa doberal s Oracle911. Niektorí so mysleli, že nick idevpas bol tiež tá istá osoba. Nech si názor urobí každý sám.
Niečo k veci. Treba byt konštruktívny, netrieskať nezmysly. To o Pjakinovi tuším šírili Ukrajinci. Ak niekto sleduje jeho vystupovanie dlhodobo, vidí, že je patriot, žiadny elitár. Má zároveň ťažkú úlohu rozprávať, ale nepovedať viacej ako treba.


[quote="pid:54711, uid:57"]tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?[/quote] Tento nick mi nápadne pripomína nick Cico Ciciak z čias ešte pred vodaksb, leva net atd, tak 7-8 rokov dozadu. Bol sebestredný, urážlivý a zároveň útočný. Často sa doberal s Oracle911. Niektorí so mysleli, že nick idevpas bol tiež tá istá osoba. Nech si názor urobí každý sám. Niečo k veci. Treba byt konštruktívny, netrieskať nezmysly. To o Pjakinovi tuším šírili Ukrajinci. Ak niekto sleduje jeho vystupovanie dlhodobo, vidí, že je patriot, žiadny elitár. Má zároveň ťažkú úlohu rozprávať, ale nepovedať viacej ako treba.

tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?


Ty si vždy agent ako reakcia na obvinenie mňa ako agenta. Takže kto tu má agentomániu? Najskôr je to Globalisté, potom ja... Kto bude tretí a štvrtý?


Čože si to písal o stúpaní do vlastného lajna? Daj si už dnes pauzu, lebo ti to nemyslí.


[quote="pid:54711, uid:57"]tak mě napadlo, netrpí Ogar nějakou agento-mánií? První agent v pořadí je Veličko, druhým jsem já. A kdo bude trřetí a čřvrtý ?[/quote] Ty si vždy agent ako reakcia na obvinenie mňa ako agenta. Takže kto tu má agentomániu? Najskôr je to Globalisté, potom ja... Kto bude tretí a štvrtý? Čože si to písal o stúpaní do vlastného lajna? Daj si už dnes pauzu, lebo ti to nemyslí.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 27. 1. 2022 o 23:44

Kto bude tretí

Nějak mi to připomíná ten Domek v Kolomně.


[quote="pid:54717, uid:623"]Kto bude tretí[/quote] Nějak mi to připomíná ten Domek v Kolomně.

Rusko mlčí a západ sa prepadá do hystérie. Teraz nastala situácia, keď sa celý svet zastavuje a zbiera sily na nevyhnuteľný krok.
Čo je dôležité vedieť:


  • podľa vyjadrení ruských predstaviteľov boli požiadavky pred zverejnením 17.12. prediskutované a schválené obidvoma stranami,
  • Lavrov a ďalší predstavitelia Ruska sa jasne vyjadrili, že vedia aká príde odpoveď, ale ani slovkom nespomenuli aká bude ruská odpoveď.

Ukrajina:

  • je zástupná téma a jediná možnosť na odvrátenie pozornosti od pravých problémov,
  • je to taká vábička na zhromaždenie veštkých podpindosníkov a to nielen domácich ale aj tých v okolitých krajinách,
  • može to byť aj bod, ktorý odštartuje "svetovú revolúciu".

Ďalšou nezodpovedanou otázkou je, prečo USA trvali na utajení odpovede. Ak zoberieme ich vyjadrenia, tak požiadavka na utajenie je nelogická. Ledaže by odpoveď USA Rusku bola diametrálne odlišná ako to čo USA deklarovali "spojencom".
Močiar prepadol hystérii. Je v situácii kedy stratil voľnosť jednania a možnosť voľby. Jeho kroky sú už vynútené a čím viacej kričí a ukazuje prstom, tým viacej sa odhaľuje a diskredituje.
Sme na konci jedného veku, epochy a začiatku druhého. Tieto prechodné obdobia sú poznačené veľkou sociálnou, kultúrnou, ekonomickou, spoločenskou nestabilitou a vojnami. Močiar varuje pred vojnou. Avšak vojna už dávno prebieha. A nie je to hybridná, informačná alebo ekonomická, ale aj "klasická vojna". Prebiehajú aj reálne bojové operácie. A močiar túto vojnu prehráva. Rusko (nazvem ho viditeľným zástupcom víťaznej strany, lebo v tomto boji nie je samotné) vytvára úmyselnú informačnú blokádu alebo informačnú hmlu a necháva nepriateľa aby sa sám odhalil a ukázal svoju pravú tvár. Ja osobne, sledujúc vývoj situácie, som zatiaľ pokojný. Všetko ide tak ako má. Aká bude budúcnosť? Pevne verím, že bez škodnej.


Rusko mlčí a západ sa prepadá do hystérie. Teraz nastala situácia, keď sa celý svet zastavuje a zbiera sily na nevyhnuteľný krok. Čo je dôležité vedieť: - podľa vyjadrení ruských predstaviteľov boli požiadavky pred zverejnením 17.12. prediskutované a schválené obidvoma stranami, - Lavrov a ďalší predstavitelia Ruska sa jasne vyjadrili, že vedia aká príde odpoveď, ale ani slovkom nespomenuli aká bude ruská odpoveď. Ukrajina: - je zástupná téma a jediná možnosť na odvrátenie pozornosti od pravých problémov, - je to taká vábička na zhromaždenie veštkých podpindosníkov a to nielen domácich ale aj tých v okolitých krajinách, - može to byť aj bod, ktorý odštartuje "svetovú revolúciu". Ďalšou nezodpovedanou otázkou je, prečo USA trvali na utajení odpovede. Ak zoberieme ich vyjadrenia, tak požiadavka na utajenie je nelogická. Ledaže by odpoveď USA Rusku bola diametrálne odlišná ako to čo USA deklarovali "spojencom". Močiar prepadol hystérii. Je v situácii kedy stratil voľnosť jednania a možnosť voľby. Jeho kroky sú už vynútené a čím viacej kričí a ukazuje prstom, tým viacej sa odhaľuje a diskredituje. Sme na konci jedného veku, epochy a začiatku druhého. Tieto prechodné obdobia sú poznačené veľkou sociálnou, kultúrnou, ekonomickou, spoločenskou nestabilitou a vojnami. Močiar varuje pred vojnou. Avšak vojna už dávno prebieha. A nie je to len hybridná, informačná alebo ekonomická, ale aj "klasická vojna". Prebiehajú aj reálne bojové operácie. A močiar túto vojnu prehráva. Rusko (nazvem ho viditeľným zástupcom víťaznej strany, lebo v tomto boji nie je samotné) vytvára úmyselnú informačnú blokádu alebo informačnú hmlu a necháva nepriateľa aby sa sám odhalil a ukázal svoju pravú tvár. Ja osobne, sledujúc vývoj situácie, som zatiaľ pokojný. Všetko ide tak ako má. Aká bude budúcnosť? Pevne verím, že bez škodnej.
Upravené 28. 1. 2022 o 01:38

Ďalšie divadelné scénky.


Rusi na hraniciach s Ukrajinou zadržali troch "novinárov"
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/614928-rusi-na-hraniciach-s-ukrajinou-zadrzali-troch-novinarov/


Biden prisľúbil Ukrajine podporu a aj financie
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/614938-biden-prislubil-ukrajine-podporu-a-aj-financie/


Ďalšie divadelné scénky. Rusi na hraniciach s Ukrajinou zadržali troch "novinárov" https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/614928-rusi-na-hraniciach-s-ukrajinou-zadrzali-troch-novinarov/ Biden prisľúbil Ukrajine podporu a aj financie https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/614938-biden-prislubil-ukrajine-podporu-a-aj-financie/
Upravené 28. 1. 2022 o 07:34

Tři novináři typu meduza a dozd, asi nebyli úplně novináři 😏


Tři novináři typu meduza a dozd, asi nebyli úplně novináři

@Ogar Valach pauzu si nedám,vím, že by tě potěšila. Ale v jednom ti vyhovím a to z vlastní vůle. přenechám hodnocení tvé účasti dalším, kdo bude mít zájem se ní zaobírat. Mně si poskytl dostatek informací o sobě a ty mě vedou k jednoznačnému závěru. Toto fórum má vysokou samočistící schopnost díky většině debatujících. Tak se s ní seznámíš i ty, i když o to asi moc nestojíš.
Jedna technická : přejmenoval si Hoxe na Hoaxe . Prosím, je to projev diskusní frackovitosti.
Zkus si, pokud Ti někdy zbyde čas, položit vedle sebe práci , kterou vykonal vůči mnoha lidem tento gigant a svoji práci. Ani to nemusíš dělat, všichni to skoro každý den mohou porovnat. A to říkám i za situace, kdy v mnohém s Hoxem nesouhlasím a utkávám se s ním v diskusích. Ale přesto si ho vážím za minulost a debatuji s ním i na ostří nože v přítomnosti. A třeba se setkáme v budoucnosti. A tohle mi v tvém případě nehrozí.

@Ogar Valach pauzu si nedám,vím, že by tě potěšila. Ale v jednom ti vyhovím a to z vlastní vůle. přenechám hodnocení tvé účasti dalším, kdo bude mít zájem se ní zaobírat. Mně si poskytl dostatek informací o sobě a ty mě vedou k jednoznačnému závěru. Toto fórum má vysokou samočistící schopnost díky většině debatujících. Tak se s ní seznámíš i ty, i když o to asi moc nestojíš. Jedna technická : přejmenoval si Hoxe na Hoaxe . Prosím, je to projev diskusní frackovitosti. Zkus si, pokud Ti někdy zbyde čas, položit vedle sebe práci , kterou vykonal vůči mnoha lidem tento gigant a svoji práci. Ani to nemusíš dělat, všichni to skoro každý den mohou porovnat. A to říkám i za situace, kdy v mnohém s Hoxem nesouhlasím a utkávám se s ním v diskusích. Ale přesto si ho vážím za minulost a debatuji s ním i na ostří nože v přítomnosti. A třeba se setkáme v budoucnosti. A tohle mi v tvém případě nehrozí.

Rada bezpečnosti OSN se nejspíše bude poprvé věnovat současné krizi kolem Ukrajiny, která čelí hrozbě ruské invaze. Spojené státy ve čtvrtek požádaly, aby se v této věci orgán OSN odpovědný za zajištění světového míru sešel v pondělí v New Yorku.


Biden říká, že ruská invaze v únoru je "jasně pravděpodobná".
https://apnews.com/article/russia-ukraine-crisis-live-updates-1b213930aeced003b990adb474ef722b


Bílý dům uvedl, že prezident Joe Biden ve čtvrtek varoval ukrajinského prezidenta, že existuje "jasná možnost", že Rusko v únoru podnikne vojenskou akci proti Ukrajině. Podobně pochmurně zněl i Kreml, který uvedl, že vidí "jen málo důvodů k optimismu" při řešení krize poté, co USA tento týden opět odmítly hlavní požadavky Ruska.


Ruští představitelé uvedli, že k ukončení krize je stále možný dialog, ale Biden opět vyslovil ostré varování v souvislosti s rostoucími obavami, že ruský prezident Vladimir Putin dá v nepříliš vzdálené budoucnosti zelenou další invazi na ukrajinské území.


Bílý dům uvedl, že Bidenovy komentáře, které v telefonickém rozhovoru sdělil ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému, posílily obavy, které představitelé administrativy vyjadřují již delší dobu.


Rada bezpečnosti OSN se nejspíše bude poprvé věnovat současné krizi kolem Ukrajiny, která čelí hrozbě ruské invaze. Spojené státy ve čtvrtek požádaly, aby se v této věci orgán OSN odpovědný za zajištění světového míru sešel v pondělí v New Yorku. **Biden říká, že ruská invaze v únoru je "jasně pravděpodobná".** https://apnews.com/article/russia-ukraine-crisis-live-updates-1b213930aeced003b990adb474ef722b Bílý dům uvedl, že prezident Joe Biden ve čtvrtek varoval ukrajinského prezidenta, že existuje "jasná možnost", že Rusko v únoru podnikne vojenskou akci proti Ukrajině. Podobně pochmurně zněl i Kreml, který uvedl, že vidí "jen málo důvodů k optimismu" při řešení krize poté, co USA tento týden opět odmítly hlavní požadavky Ruska. Ruští představitelé uvedli, že k ukončení krize je stále možný dialog, ale Biden opět vyslovil ostré varování v souvislosti s rostoucími obavami, že ruský prezident Vladimir Putin dá v nepříliš vzdálené budoucnosti zelenou další invazi na ukrajinské území. Bílý dům uvedl, že Bidenovy komentáře, které v telefonickém rozhovoru sdělil ukrajinskému prezidentovi Volodymyru Zelenskému, posílily obavy, které představitelé administrativy vyjadřují již delší dobu.

Bílý dům uvedl, že prezident Joe Biden ve čtvrtek varoval ukrajinského prezidenta, že existuje "jasná možnost", že Rusko v únoru podnikne vojenskou akci proti Ukrajině.
Oni si nedají říct. V tom období by jsem si určitě nekoupil letenku na letadlo, nebo lístek na loď, které by se pohybovaly v této oblasti.
Také by se na silnici mohl objevit nějaký náklaďák, který na vhodném místě vybuchne, nebo bude zastřelena nějaká významná figura?


[quote="pid:54738, uid:307"]Bílý dům uvedl, že prezident Joe Biden ve čtvrtek varoval ukrajinského prezidenta, že existuje "jasná možnost", že Rusko v únoru podnikne vojenskou akci proti Ukrajině.[/quote]Oni si nedají říct. V tom období by jsem si určitě nekoupil letenku na letadlo, nebo lístek na loď, které by se pohybovaly v této oblasti. Také by se na silnici mohl objevit nějaký náklaďák, který na vhodném místě vybuchne, nebo bude zastřelena nějaká významná figura?

Ta jejich argumentace je průhledná: V případě vstupu Ruska na Ukrajinu - My vám to říkali! - a v opačném případě - Lekli se nás!


Uvidíme s čím příjde VVP a spol. ...


Ta jejich argumentace je průhledná: V případě vstupu Ruska na Ukrajinu - My vám to říkali! - a v opačném případě - Lekli se nás! Uvidíme s čím příjde VVP a spol. ...

Je vysoko pravdepodobné, že Rusko sa nebude priamo vojensky angažovať na Ukrajine, to by muselo fakt dôjsť k niečomu, čo by doslova genocídne ohrozovalo ruské obyvateľstvo na Ukrajine, alebo ohrozovalo hranice RF.
Ak sa pôjde podľa plánov, tak celá operácia oslobodenia Ukrajiny prebehne prostredníctvom LNR a DNR.
Ak je pravda, že Kyjev a zvyšok Ukrajiny sú doslova dva rozdielne svety, tak v momente ofenzívy LNR a DNR potiahne celá Ukrajina na Kyjev.
Ale to som nepovedal nič nové, iba pripomenul to dávno známe, aby sme nepodľahli tomu momentálnemu teatrálnemu harašeniu.


Je vysoko pravdepodobné, že Rusko sa nebude priamo vojensky angažovať na Ukrajine, to by muselo fakt dôjsť k niečomu, čo by doslova genocídne ohrozovalo ruské obyvateľstvo na Ukrajine, alebo ohrozovalo hranice RF. Ak sa pôjde podľa plánov, tak celá operácia oslobodenia Ukrajiny prebehne prostredníctvom LNR a DNR. Ak je pravda, že Kyjev a zvyšok Ukrajiny sú doslova dva rozdielne svety, tak v momente ofenzívy LNR a DNR potiahne celá Ukrajina na Kyjev. Ale to som nepovedal nič nové, iba pripomenul to dávno známe, aby sme nepodľahli tomu momentálnemu teatrálnemu harašeniu.

Ale to som nepovedal nič nové, iba pripomenul to dávno známe, aby sme nepodľahli tomu momentálnemu teatrálnemu harašeniu.
Samozřejmě, ale máme tady ještě druhou stranu, která je na konfliktu životně závislá. A krysa zahnaná do kouta... Na 100% se pokusí o false flag.


[quote="pid:54750, uid:112"]Ale to som nepovedal nič nové, iba pripomenul to dávno známe, aby sme nepodľahli tomu momentálnemu teatrálnemu harašeniu.[/quote]Samozřejmě, ale máme tady ještě druhou stranu, která je na konfliktu životně závislá. A krysa zahnaná do kouta... Na 100% se pokusí o false flag.

Na 100% se pokusí o false flag.
Glivice, ale aj na to musia byť Rusi pripravení, s tým iste počítajú. Dúfam, že tomu zabránia, alebo to otočia vo svoj prospech.


[quote="pid:54757, uid:312"]Na 100% se pokusí o false flag.[/quote]Glivice, ale aj na to musia byť Rusi pripravení, s tým iste počítajú. Dúfam, že tomu zabránia, alebo to otočia vo svoj prospech.

To není mánie - jen úplně standardní trockistický postup: Z vlastní špíny obvinit předem svou plánovanou oběť.

Naprosto souhlasím s celým komentářem. Ale v případě Ogara je možné, že mu to při přebujelém egu jen rychleji mluví, než myslí. Pokud bude poctivě (při plném chápaní obsahu) číst tlusté knihy, tak se s tím snad popere. Je to na něm samotném.


[quote="pid:54734, uid:292"]To není mánie - jen úplně standardní trockistický postup: Z vlastní špíny obvinit předem svou plánovanou oběť.[/quote] Naprosto souhlasím s celým komentářem. Ale v případě Ogara je možné, že mu to při přebujelém egu jen rychleji mluví, než myslí. Pokud bude poctivě (při plném chápaní obsahu) číst tlusté knihy, tak se s tím snad popere. Je to na něm samotném.

Po Maďarsku ďalší náš sused odmieta protiruskú rétoriku:
“Nemôžeme dosiahnuť stabilitu v Európe bez Ruska.”
Európa môže žiť v mieri a bezpečnosti len spolu s Ruskom. Vyhlásil to v stredu 26. januára minister zahraničných vecí Rakúska Alexander Schallenberg
-Toto vyjadrenie prichádza po prísnom oficiálnom vyjadrení Maďarska. Minister zahraničných vecí Péter Szijjártó v stredu pre internetové vydanie denníka Magyar Nemzet uviedol, že ani v danej napätej situácii okolo Ukrajiny nemôžu západné mocnosti žiadať, aby Maďarsko zvoľnilo svoje existujúce dobré vzťahy s Ruskom.
https://www.hlavnespravy.sk/po-madarsku-dalsi-nas-sused-odmieta-protirusku-retoriku-nemozeme-dosiahnut-stabilitu-v-europe-bez-ruska/2840456


Po Maďarsku ďalší náš sused odmieta protiruskú rétoriku: ** “Nemôžeme dosiahnuť stabilitu v Európe bez Ruska.”** Európa môže žiť v mieri a bezpečnosti len spolu s Ruskom. Vyhlásil to v stredu 26. januára minister zahraničných vecí Rakúska Alexander Schallenberg -Toto vyjadrenie prichádza po prísnom oficiálnom vyjadrení Maďarska. Minister zahraničných vecí Péter Szijjártó v stredu pre internetové vydanie denníka Magyar Nemzet uviedol, že ani v danej napätej situácii okolo Ukrajiny nemôžu západné mocnosti žiadať, aby Maďarsko zvoľnilo svoje existujúce dobré vzťahy s Ruskom. https://www.hlavnespravy.sk/po-madarsku-dalsi-nas-sused-odmieta-protirusku-retoriku-nemozeme-dosiahnut-stabilitu-v-europe-bez-ruska/2840456

27.01.2022 12:42
Odpověď ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergeje Lavrova na dotaz médií, Moskva, 2
https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796041/


"Pokud jde o zbytek, nyní studujeme odpověď, kterou jsme dostali od Američanů. Jak sám E. Blinken uvedl, souhlasil s Ukrajinci a dalšími západními zeměmi, spojenci USA. Zároveň jsme obdrželi odpověď prostřednictvím Severoatlantické aliance, od generálního tajemníka J. Stoltenberga. Revidujeme oba dokumenty jako celek vzhledem k tomu, že jsou reakcí na návrh smlouvy a dohody, který jsme rozeslali v prosinci 2021. Po mezirezortním schválení podáme zprávu prezidentu Vladimiru Putinovi. Ten rozhodne o našich dalších krocích."


27.01.2022 12:42 Odpověď ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergeje Lavrova na dotaz médií, Moskva, 2 https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796041/ "Pokud jde o zbytek, nyní studujeme odpověď, kterou jsme dostali od Američanů. Jak sám E. Blinken uvedl, souhlasil s Ukrajinci a dalšími západními zeměmi, spojenci USA. Zároveň jsme obdrželi odpověď prostřednictvím Severoatlantické aliance, od generálního tajemníka J. Stoltenberga. Revidujeme oba dokumenty jako celek vzhledem k tomu, že jsou reakcí na návrh smlouvy a dohody, který jsme rozeslali v prosinci 2021. **Po mezirezortním schválení podáme zprávu prezidentu Vladimiru Putinovi. Ten rozhodne o našich dalších krocích."**

Putin osobně odpoví na vyjádření USA k požadavkům Ruska ohledně garancí o zajištění jeho bezpečnosti.


https://lenta.ru/news/2022/01/28/usanswer/


Putin osobně odpoví na vyjádření USA k požadavkům Ruska ohledně garancí o zajištění jeho bezpečnosti. https://lenta.ru/news/2022/01/28/usanswer/

Myšlení páté kolony , naservírované na otevřené míse .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rychla-prohra-Ukrajina-v-problemech-Zapad-potrebuje-plyn-A-vec-ktera-by-pry-smetla-Putina-690965
Tomu se říká panika . On to ten Putin snad dokáže , co budeme dělat ?
Zde je vidět , kam ta sebranka je ochotna zajít , ve své touze uchovat si parazitický standard . Vypovíme RF obchodní válku a zavřeme si surovinové kohoutky . A že je zima a díky naplánované zelené bídě obyvatelé konglomerátu Evropa nemají energetickou alternativu ke svému přežití ? Tak chcípnou , stejně je jich moc !
Pořád to říkám , tresty smrti jsou plně na místě .


Myšlení páté kolony , naservírované na otevřené míse . https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rychla-prohra-Ukrajina-v-problemech-Zapad-potrebuje-plyn-A-vec-ktera-by-pry-smetla-Putina-690965 Tomu se říká panika . On to ten Putin snad dokáže , co budeme dělat ? Zde je vidět , kam ta sebranka je ochotna zajít , ve své touze uchovat si parazitický standard . Vypovíme RF obchodní válku a zavřeme si surovinové kohoutky . A že je zima a díky naplánované zelené bídě obyvatelé konglomerátu Evropa nemají energetickou alternativu ke svému přežití ? Tak chcípnou , stejně je jich moc ! Pořád to říkám , tresty smrti jsou plně na místě .

A kdo bude trřetí a čřvrtý ?


Hlásim sa smile


[quote="pid:54711, uid:57"]A kdo bude trřetí a čřvrtý ?[/quote] Hlásim sa :D

Moderátor

Zde je vidět , kam ta sebranka je ochotna zajít , ve své touze uchovat si parazitický standard .

Nejhorší je, že ta česká sebranka, ukolébaná staletími relativně pohodového proplouvání, úplně zdementněla a zlenivěla. Jinak by "analytik" mezinárodních vztahů při dnešní, i pro ovci (gojima, vohnouta ... - ti, kteří se pokládají za pány situace používají spoustu "kůůl" termínů pro obyčejné pracující) dostupné úrovně možnosti získávat informace, nemohl vypustit z huby změť takových hovadin. To i Archalovy psychedelické vidiny dávají větší smysl.
Mimochodem, když jsem rozklikl odkaz, tak jsem zprvu myslel, že je to Kedmi.


[quote="pid:54784, uid:185"]Zde je vidět , kam ta sebranka je ochotna zajít , ve své touze uchovat si parazitický standard .[/quote] Nejhorší je, že ta česká sebranka, ukolébaná staletími relativně pohodového proplouvání, úplně zdementněla a zlenivěla. Jinak by "analytik" mezinárodních vztahů při dnešní, i pro ovci (gojima, vohnouta ... - ti, kteří se pokládají za pány situace používají spoustu "kůůl" termínů pro obyčejné pracující) dostupné úrovně možnosti získávat informace, nemohl vypustit z huby změť takových hovadin. To i Archalovy psychedelické vidiny dávají větší smysl. Mimochodem, když jsem rozklikl odkaz, tak jsem zprvu myslel, že je to Kedmi.

Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády.


Rozhovor podle něj „dopadl špatně“. Strany se neshodly zejména na svém hodnocení hrozby ruské invaze. Biden navíc Zelenskému řekl, že Spojené státy nemají v úmyslu dodávat na Ukrajinu high-tech zbraně a nasazovat tam své vojáky. Majitel Bílého domu také upozornil ukrajinského vůdce, že na Ruskou federaci nebudou uvaleny preventivní sankce a v otázce vstupu Ukrajiny do NATO se neplánuje žádný pokrok.


eadaily.com/ru/news/2022/01/28/smi-itog-besedy-baydena-s-zelenskim-ne-ponravilsya-ukrainskim-vlastyam


Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.


Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády. Rozhovor podle něj „dopadl špatně“. Strany se neshodly zejména na svém hodnocení hrozby ruské invaze. Biden navíc Zelenskému řekl, že Spojené státy nemají v úmyslu dodávat na Ukrajinu high-tech zbraně a nasazovat tam své vojáky. Majitel Bílého domu také upozornil ukrajinského vůdce, že na Ruskou federaci nebudou uvaleny preventivní sankce a v otázce vstupu Ukrajiny do NATO se neplánuje žádný pokrok. eadaily.com/ru/news/2022/01/28/smi-itog-besedy-baydena-s-zelenskim-ne-ponravilsya-ukrainskim-vlastyam Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.

Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády.


Rozhovor podle něj „dopadl špatně“. Strany se neshodly zejména na svém hodnocení hrozby ruské invaze. Biden navíc Zelenskému řekl, že Spojené státy nemají v úmyslu dodávat na Ukrajinu high-tech zbraně a nasazovat tam své vojáky. Majitel Bílého domu také upozornil ukrajinského vůdce, že na Ruskou federaci nebudou uvaleny preventivní sankce a v otázce vstupu Ukrajiny do NATO se neplánuje žádný pokrok.


eadaily.com/ru/news/2022/01/28/smi-itog-besedy-baydena-s-zelenskim-ne-ponravilsya-ukrainskim-vlastyam


Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.


Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády. Rozhovor podle něj „dopadl špatně“. Strany se neshodly zejména na svém hodnocení hrozby ruské invaze. Biden navíc Zelenskému řekl, že Spojené státy nemají v úmyslu dodávat na Ukrajinu high-tech zbraně a nasazovat tam své vojáky. Majitel Bílého domu také upozornil ukrajinského vůdce, že na Ruskou federaci nebudou uvaleny preventivní sankce a v otázce vstupu Ukrajiny do NATO se neplánuje žádný pokrok. eadaily.com/ru/news/2022/01/28/smi-itog-besedy-baydena-s-zelenskim-ne-ponravilsya-ukrainskim-vlastyam Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.

Hlásim sa

Aj ja som chcela, lenže žiaľ, berie sa len vyššia liga. Inak by som požiadavky spľňala, vekom sa blížim Boletusovi a občas používam slovenčinu smile


[quote="pid:54791, uid:7"]Hlásim sa[/quote] Aj ja som chcela, lenže žiaľ, berie sa len vyššia liga. Inak by som požiadavky spľňala, vekom sa blížim Boletusovi a občas používam slovenčinu :)

Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády.


Rozhovor podle něj „dopadl špatně“.


Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.
no, tak asi vieme aká bola americká odpoveď a vieme od koho to asi "unikne"


[quote="pid:54794, uid:9"]Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní. Informovala o tom CNN s odkazem na zdroj z ukrajinské vlády. Rozhovor podle něj „dopadl špatně“.[/quote] [quote="pid:54794, uid:9"]Mopslíci a staré nástroje zjišťujou, že kvůli nim páníček fakt do války asi nepůjde.[/quote]no, tak asi vieme aká bola americká odpoveď a vieme od koho to asi "unikne"

With High confidence ... smile To už jsem někde slyšel smile


With High confidence ... :D To už jsem někde slyšel :D

Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní.
Biden byl prý vzteky bez sebe, že si Zelenskyj dovolil říct, že Ruská hrozba není tak velká, jak se prezentuje. Biden mu řekl, že Kyjev bude vyrabován.
https://www.youtube.com/watch?v=A3yczdU3tYc&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F24


[quote="pid:54794, uid:9"]Telefonický rozhovor mezi americkým prezidentem Joem Bidenem a jeho ukrajinským protějškem Vladimirem Zelenským nelze ve čtvrtek 27. ledna označit za konstruktivní.[/quote]Biden byl prý vzteky bez sebe, že si Zelenskyj dovolil říct, že Ruská hrozba není tak velká, jak se prezentuje. Biden mu řekl, že Kyjev bude vyrabován. https://www.youtube.com/watch?v=A3yczdU3tYc&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F24

Kuba a Venezuela chcú obnoviť vzťahy s USA a takýto krok by len zvyšoval napätie a išiel proti ich "geopolitickému umiestneniu!.


To je naprosto neuvěřitelné. Na druhou stranu, už ani nepředstírá, že není zas.anej zrádce.


[quote="pid:54592, uid:738"]Kuba a Venezuela chcú obnoviť vzťahy s USA a takýto krok by len zvyšoval napätie a išiel proti ich "geopolitickému umiestneniu!.[/quote] To je naprosto neuvěřitelné. Na druhou stranu, už ani nepředstírá, že není zas.anej zrádce.

Biden mu řekl,
To video už není k dispozici ... to byla rychlovka smile


[quote="pid:54819, uid:312"]Biden mu řekl,[/quote]To video už není k dispozici ... to byla rychlovka :D

už ani nepředstírá
Na to už není čas ! Nění čas vymýšlet "logickou" gymnastiku a špekulovat. Je třeba lhát a řvát, co síly stačí ! smile


[quote="pid:54821, uid:372"]už ani nepředstírá[/quote]Na to už není čas ! Nění čas vymýšlet "logickou" gymnastiku a špekulovat. Je třeba lhát a řvát, co síly stačí ! :D

To video už není k dispozici
Trochu ses unáhlil, pod tím oznámením je řádek, kde ti říká, přehrát na YT.


[quote="pid:54822, uid:518"]To video už není k dispozici[/quote]Trochu ses unáhlil, pod tím oznámením je řádek, kde ti říká, přehrát na YT.

Putin oznámil novú koncepciu ruskej zahraničnej politiky


Ruské ministerstvo zahraničia pripravilo novú koncepciu zahraničnej politiky krajiny. Nová politika bola štruktúrovaná na pozadí zmien, ktoré sa udiali v medzinárodných vzťahoch za posledných päť rokov. Ruský prezident Vladimir Putin oznámil zodpovedajúci dokument v piatok 28. januára, informuje RIA Novosti.


Tento projekt podľa Putina patrí do kategórie dokumentov strategického plánovania .


"Ruské ministerstvo zahraničných vecí vzalo do úvahy najnovšie zmeny, ktoré sa udiali vo svete, vrátane významných zmien, ktoré sa udiali v medzinárodnej politike za posledných päť rokov," povedal Putin počas brífingu so stálymi členmi Bezpečnostnej rady. Rada Ruskej federácie.


Žiadne ďalšie podrobnosti neboli objasnené.


V apríli 2021 prezident Putin vo svojom prejave pred Federálnym zhromaždením odhalil podstatu ruskej zahraničnej politiky. Podľa jeho názoru ide o zabezpečenie mieru a bezpečnosti pre občanov krajiny. Zdôraznil tiež, že Rusko je pripravené brániť svoje záujmy v rámci medzinárodného práva tak, ako to robia iné krajiny.


https://english-pravda-ru.translate.goog/news/russia/150141-putin_russia_foreign_policy/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp


**Putin oznámil novú koncepciu ruskej zahraničnej politiky** Ruské ministerstvo zahraničia pripravilo novú koncepciu zahraničnej politiky krajiny. Nová politika bola štruktúrovaná na pozadí zmien, ktoré sa udiali v medzinárodných vzťahoch za posledných päť rokov. Ruský prezident Vladimir Putin oznámil zodpovedajúci dokument v piatok 28. januára, informuje RIA Novosti. Tento projekt podľa Putina patrí do kategórie dokumentov strategického plánovania . "Ruské ministerstvo zahraničných vecí vzalo do úvahy najnovšie zmeny, ktoré sa udiali vo svete, vrátane významných zmien, ktoré sa udiali v medzinárodnej politike za posledných päť rokov," povedal Putin počas brífingu so stálymi členmi Bezpečnostnej rady. Rada Ruskej federácie. Žiadne ďalšie podrobnosti neboli objasnené. V apríli 2021 prezident Putin vo svojom prejave pred Federálnym zhromaždením odhalil podstatu ruskej zahraničnej politiky. Podľa jeho názoru ide o zabezpečenie mieru a bezpečnosti pre občanov krajiny. Zdôraznil tiež, že Rusko je pripravené brániť svoje záujmy v rámci medzinárodného práva tak, ako to robia iné krajiny. https://english-pravda-ru.translate.goog/news/russia/150141-putin_russia_foreign_policy/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp

Rusko je pripravené prijať na návštevu Zelenského, tvrdí minister Lavrov


Rusko je pripravené prijať na návštevu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby tam rokoval o normalizácii rusko-ukrajinských vzťahov. V piatok to vyhlásil ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov, ktorého citovala agentúra TASS.


"Prezident (Vladimir Putin) povedal, že ak chce Zelenskyj rokovať o normalizácii vzájomných vzťahov, ktoré poškodilo konanie jeho režimu a na ktoré sme samozrejme odpovedali, tak nech príde do Moskvy, Soči alebo Petrohradu – hocikam sa dohodnú," uviedol Lavrov. Podľa Lavrova je Rusko pripravené posúdiť návrhy ukrajinského prezidenta na napravenie vzájomných vzťahov, ak nejaké má.


Šéf ruskej diplomacie však zároveň upozornil na to, že ak chce ukrajinský prezident s Ruskom rokovať o Donbase a konflikte na východe Ukrajiny, tak sa musí obrátiť na trojstrannú kontaktnú skupinu pre urovnanie konfliktu v Donbase. Po tom, ako Rusko nazhromaždilo v blízkosti hraníc Ukrajiny tisíce vojakov, začali narastať obavy medzinárodného spoločenstva, že Moskva chystá inváziu do tejto bývalej sovietskej republiky.


Rusko poprelo, že plánuje napadnúť Ukrajinu. Žiada však od USA a NATO bezpečnostné garancie, v rámci ktorých požaduje aj to, aby sa Ukrajina nestala súčasťou Aliancie.


https://www.topky.sk/cl/11/2253349/Rusko-je-pripravene-prijat-na-navstevu-Zelenskeho--tvrdi-minister-Lavrov


Rusko je pripravené prijať na návštevu Zelenského, tvrdí minister Lavrov Rusko je pripravené prijať na návštevu ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby tam rokoval o normalizácii rusko-ukrajinských vzťahov. V piatok to vyhlásil ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov, ktorého citovala agentúra TASS. "Prezident (Vladimir Putin) povedal, že ak chce Zelenskyj rokovať o normalizácii vzájomných vzťahov, ktoré poškodilo konanie jeho režimu a na ktoré sme samozrejme odpovedali, tak nech príde do Moskvy, Soči alebo Petrohradu – hocikam sa dohodnú," uviedol Lavrov. Podľa Lavrova je Rusko pripravené posúdiť návrhy ukrajinského prezidenta na napravenie vzájomných vzťahov, ak nejaké má. Šéf ruskej diplomacie však zároveň upozornil na to, že ak chce ukrajinský prezident s Ruskom rokovať o Donbase a konflikte na východe Ukrajiny, tak sa musí obrátiť na trojstrannú kontaktnú skupinu pre urovnanie konfliktu v Donbase. Po tom, ako Rusko nazhromaždilo v blízkosti hraníc Ukrajiny tisíce vojakov, začali narastať obavy medzinárodného spoločenstva, že Moskva chystá inváziu do tejto bývalej sovietskej republiky. Rusko poprelo, že plánuje napadnúť Ukrajinu. Žiada však od USA a NATO bezpečnostné garancie, v rámci ktorých požaduje aj to, aby sa Ukrajina nestala súčasťou Aliancie. https://www.topky.sk/cl/11/2253349/Rusko-je-pripravene-prijat-na-navstevu-Zelenskeho--tvrdi-minister-Lavrov

Trochu ses unáhlil,
a tak to se omlouvám


[quote="pid:54824, uid:312"]Trochu ses unáhlil,[/quote]a tak to se omlouvám

Americké sankce proti Vladimiru Putinovi


Первоисточник публикации: https://politikus.ru/video/140051-sankcii-ssha-protiv-vladimira-putina.html
Politikus.ru


Možnost existence tajné smlouvy, podobné smlouvě Molotov - Ribbentrop...


Americké sankce proti Vladimiru Putinovi Первоисточник публикации: https://politikus.ru/video/140051-sankcii-ssha-protiv-vladimira-putina.html Politikus.ru Možnost existence tajné smlouvy, podobné smlouvě Molotov - Ribbentrop...
Upravené 28. 1. 2022 o 15:14

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-svet-bez-obalu-ukrajinci-jsou-nasi-bratri-nechceme-s-nimi-bojovat-ozyva-se-v-moskve-186884


Ukrajinci jsou naši bratři. Nechceme s nimi bojovat, ozývá se v Moskvě


Ruské jednotky se stále hromadí na ukrajinských hranicích. Jednání světových lídrů je zatím bezvýsledné. To vyvolává obavy z invaze. Co si myslí obyčejní Rusové?


Článek
Redaktoři Rádia Svobodná Evropa (RFE/RL) se vydali do ulic Moskvy zjistit, jaká je nálada veřejnosti. Obyvatelů metropole se ptali, jestli je znepokojuje vyhlídka na konflikt s Ukrajinou a zda jsou v případě nutnosti připraveni zúčastnit se ruského vojenského tažení proti sousední zemi. Několik odpovědí vybíráme.


více viz článek


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-svet-bez-obalu-ukrajinci-jsou-nasi-bratri-nechceme-s-nimi-bojovat-ozyva-se-v-moskve-186884 **Ukrajinci jsou naši bratři. Nechceme s nimi bojovat, ozývá se v Moskvě** Ruské jednotky se stále hromadí na ukrajinských hranicích. Jednání světových lídrů je zatím bezvýsledné. To vyvolává obavy z invaze. Co si myslí obyčejní Rusové? Článek Redaktoři Rádia Svobodná Evropa (RFE/RL) se vydali do ulic Moskvy zjistit, jaká je nálada veřejnosti. Obyvatelů metropole se ptali, jestli je znepokojuje vyhlídka na konflikt s Ukrajinou a zda jsou v případě nutnosti připraveni zúčastnit se ruského vojenského tažení proti sousední zemi. Několik odpovědí vybíráme. více viz článek
Upravené 29. 1. 2022 o 07:30

Redaktoři Rádia Svobodná Evropa (RFE/RL) se vydali do ulic Moskvy zjistit


"Šťastní" to lidé, kteří jim ještě věří...


[quote="pid:54846, uid:473"]Redaktoři Rádia Svobodná Evropa (RFE/RL) se vydali do ulic Moskvy zjistit[/quote] "Šťastní" to lidé, kteří jim ještě věří...

28.01.2022 21:43
Rozhovor ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergeje Lavrova pro rozhlasové stanice SPUTNIK, Echo Moskvy, Govorit Moskva a Komsomolskaja pravda, Moskva, 28. ledna 2022
https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/



Telefonický rozhovor s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem

Vladimir Putin měl rozsáhlý telefonický rozhovor s prezidentem Francouzské republiky Emmanuelem Macronem.
http://en.kremlin.ru/events/president/news/67657


28.01.2022 21:43 **Rozhovor ministra zahraničních věcí Ruské federace Sergeje Lavrova pro rozhlasové stanice** SPUTNIK, Echo Moskvy, Govorit Moskva a Komsomolskaja pravda, Moskva, 28. ledna 2022 https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/ ** Telefonický rozhovor s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem** Vladimir Putin měl rozsáhlý telefonický rozhovor s prezidentem Francouzské republiky Emmanuelem Macronem. http://en.kremlin.ru/events/president/news/67657
Upravené 29. 1. 2022 o 09:02

USA požiadali o umiestnenie svojich jednotiek v Maďarsku


Maďarský minister zahraničných vecí: USA požiadali o rozmiestnenie svojich jednotiek na maďarskom území
Spojené štáty americké požiadali o rozmiestnenie svojich jednotiek na území Maďarska. Maďarský minister zahraničných vecí Peter Szijjártó o tom hovoril na brífingu, ktorého vysielanie je dostupné na jeho facebookovom účte.


"Skutočne sme dostali žiadosť od Spojených štátov o nasadenie zahraničných jednotiek," povedal maďarský minister zahraničných vecí. Teraz sa podľa neho odpoveď Washingtonu koordinuje na ministerstve obrany. Zároveň poznamenal, že nevie nič o tisíckach vojakov, ktorých chce NATO rozmiestniť vo východnej a strednej Európe.


Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg už skôr uviedol, že ako varovanie pre ruskú vládu by krajiny NATO mali rozmiestniť na východe aliancie 5000 vojakov. Aliancia tak podľa neho dá obyvateľom Ruska jasne najavo, že ozbrojený konflikt v Európe nie je v ich záujme.


28 januára americký veľvyslanec v Rusku John Sullivan povedal, že dohoda o bezpečnostnej záruke s Ruskom je jediným spôsobom, ako deeskalovať na východe Ukrajiny. Sullivan tiež uviedol, že odpovede Bieleho domu obsahujú protinávrhy v oblasti kontroly zbrojenia a zohľadňujú obavy Moskvy.


https://lenta.ru/news/2022/01/28/wenger/


**USA požiadali o umiestnenie svojich jednotiek v Maďarsku** Maďarský minister zahraničných vecí: USA požiadali o rozmiestnenie svojich jednotiek na maďarskom území Spojené štáty americké požiadali o rozmiestnenie svojich jednotiek na území Maďarska. Maďarský minister zahraničných vecí Peter Szijjártó o tom hovoril na brífingu, ktorého vysielanie je dostupné na jeho facebookovom účte. "Skutočne sme dostali žiadosť od Spojených štátov o nasadenie zahraničných jednotiek," povedal maďarský minister zahraničných vecí. Teraz sa podľa neho odpoveď Washingtonu koordinuje na ministerstve obrany. Zároveň poznamenal, že nevie nič o tisíckach vojakov, ktorých chce NATO rozmiestniť vo východnej a strednej Európe. Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg už skôr uviedol, že ako varovanie pre ruskú vládu by krajiny NATO mali rozmiestniť na východe aliancie 5000 vojakov. Aliancia tak podľa neho dá obyvateľom Ruska jasne najavo, že ozbrojený konflikt v Európe nie je v ich záujme. 28 januára americký veľvyslanec v Rusku John Sullivan povedal, že dohoda o bezpečnostnej záruke s Ruskom je jediným spôsobom, ako deeskalovať na východe Ukrajiny. Sullivan tiež uviedol, že odpovede Bieleho domu obsahujú protinávrhy v oblasti kontroly zbrojenia a zohľadňujú obavy Moskvy. https://lenta.ru/news/2022/01/28/wenger/

Dnes jsem se vrátil z bývalé Jugoslávie z Bělehradu, kde jsem byl na cestě do Sarajeva, v Bělehradě jsem se setkal s určitými lidmi, kteří mají velmi dobré informace o veškerém dění kolem Ukrajiny a možném konfliktu mezi Ruskem, NATO a Amerikou o Ukrajinu. Hned na začátku mi dovolte říct, že žádná válka nebude, protože kdo zná obě země, došli jsme k závěru, že žádná jaderná velmoc nemá šanci zvítězit nad jinou jadernou velmocí. Všechny tyto události mají mnohem širší význam a hlavním problémem jsou vnitřní problémy související s deep state a těmi, kteří mají na výrobě zbraní obrovský podíl. Aby tato vojenská mašinérie přežila, musí produkovat války, ale vstup do války proti Rusku a Číně by byl totální porážkou pro všechny, kteří jsou v tomto kruhu souvisejícím s vojensko-průmyslovým komplexem. Aby se odvrátila pozornost od klíčového problému, který se stane, média otevřeně šíří informace o možné válce na Ukrajině, druhá strana připravuje americký útok na Írán.Podstatou všeho toho chaosu a manipulace je výroba vojenské mašinérie v Amerika. Na základě informací, které jsme získali, se s největší pravděpodobností připravuje válka proti Íránu a odjezd íránského prezidenta do Ruska a rozhovor s Putinem toho může být důkazem. V této válce Rusko jistě pomůže Íránu otestovat jeho nejnovější zbraně prostřednictvím Íránu a plánem GP je také posílit sílu Íránu jako nového globálního centra vládnutí. Nakonec jsme všichni došli k závěru, že celá tato hra má odvrátit pozornost světové veřejnosti od skutečného plánu, a tím je útok na Írán. V té válce GP dosáhne dvou cílů, likvidace Ameriky jako současného centra vládnutí a posílení nového centra globálního vládnutí a to je Iran.Nejpravděpodobnější útok by se mohl stát příští měsíc a přesné datum nelze předem předvídat. Všechno je to velká geopolitická hra, které většina nerozumí a cíl je jasný, Írán. Válka na území Ukrajiny mezi NATO, Ruskem a Amerikou nebude stoprocentní, mám informace od klíčových lidí, kteří o tom všem hodně vědí.


Dnes jsem se vrátil z bývalé Jugoslávie z Bělehradu, kde jsem byl na cestě do Sarajeva, v Bělehradě jsem se setkal s určitými lidmi, kteří mají velmi dobré informace o veškerém dění kolem Ukrajiny a možném konfliktu mezi Ruskem, NATO a Amerikou o Ukrajinu. Hned na začátku mi dovolte říct, že žádná válka nebude, protože kdo zná obě země, došli jsme k závěru, že žádná jaderná velmoc nemá šanci zvítězit nad jinou jadernou velmocí. Všechny tyto události mají mnohem širší význam a hlavním problémem jsou vnitřní problémy související s deep state a těmi, kteří mají na výrobě zbraní obrovský podíl. Aby tato vojenská mašinérie přežila, musí produkovat války, ale vstup do války proti Rusku a Číně by byl totální porážkou pro všechny, kteří jsou v tomto kruhu souvisejícím s vojensko-průmyslovým komplexem. Aby se odvrátila pozornost od klíčového problému, který se stane, média otevřeně šíří informace o možné válce na Ukrajině, druhá strana připravuje americký útok na Írán.Podstatou všeho toho chaosu a manipulace je výroba vojenské mašinérie v Amerika. Na základě informací, které jsme získali, se s největší pravděpodobností připravuje válka proti Íránu a odjezd íránského prezidenta do Ruska a rozhovor s Putinem toho může být důkazem. V této válce Rusko jistě pomůže Íránu otestovat jeho nejnovější zbraně prostřednictvím Íránu a plánem GP je také posílit sílu Íránu jako nového globálního centra vládnutí. Nakonec jsme všichni došli k závěru, že celá tato hra má odvrátit pozornost světové veřejnosti od skutečného plánu, a tím je útok na Írán. V té válce GP dosáhne dvou cílů, likvidace Ameriky jako současného centra vládnutí a posílení nového centra globálního vládnutí a to je Iran.Nejpravděpodobnější útok by se mohl stát příští měsíc a přesné datum nelze předem předvídat. Všechno je to velká geopolitická hra, které většina nerozumí a cíl je jasný, Írán. Válka na území Ukrajiny mezi NATO, Ruskem a Amerikou nebude stoprocentní, mám informace od klíčových lidí, kteří o tom všem hodně vědí.

"Rozkol" Zelenský/Biden krásně poukazuje na adAbsurdum celé věci. Divadlo až do úplného konce, jenom u nás nechápou, že to je poslední dějství epizody dominance Západu, a tak pro jistotu bychom mohli "posílat" vojáky na východ. UK/USA se své pozice nevzdají, neudělají ani ústupek. Je to obrovská chyba a škoda pro nás pro všechny...


"Rozkol" Zelenský/Biden krásně poukazuje na adAbsurdum celé věci. Divadlo až do úplného konce, jenom u nás nechápou, že to je poslední dějství epizody dominance Západu, a tak pro jistotu bychom mohli "posílat" vojáky na východ. UK/USA se své pozice nevzdají, neudělají ani ústupek. Je to obrovská chyba a škoda pro nás pro všechny...

Je to obrovská chyba a škoda pro nás pro všechny...
Na Ukrajině nebude žádná válka a v této oblasti žádný americko-ruský konflikt. Říkám vám otevřeně, že je to všechno hra, která má odvrátit pozornost od klíčové věci, a tou je útok na Írán, a to pochopíte v příštích dnech, kdy začne mediální honička ohledně Íránu.


[quote="pid:54910, uid:291"]Je to obrovská chyba a škoda pro nás pro všechny...[/quote]Na Ukrajině nebude žádná válka a v této oblasti žádný americko-ruský konflikt. Říkám vám otevřeně, že je to všechno hra, která má odvrátit pozornost od klíčové věci, a tou je útok na Írán, a to pochopíte v příštích dnech, kdy začne mediální honička ohledně Íránu.

útok na Írán


Stát se může vše, ale útok na Írán se mi zdá nepravděpodobný. Pokud už započal přesun center řízení a část globálních elit už v Iránu fyzicky přebývá (já to nevím a nemám, jak to ověřit), tak by to byla sebevražda.


[quote="pid:54911, uid:747"]útok na Írán[/quote] Stát se může vše, ale útok na Írán se mi zdá nepravděpodobný. Pokud už započal přesun center řízení a část globálních elit už v Iránu fyzicky přebývá (já to nevím a nemám, jak to ověřit), tak by to byla sebevražda.

Stát se může vše, ale útok na Írán se mi zdá nepravděpodobný.
Uvidíme.


[quote="pid:54918, uid:826"]Stát se může vše, ale útok na Írán se mi zdá nepravděpodobný.[/quote]Uvidíme.

tak by to byla sebevražda.
Po každé válce se v historii vytvářely nové státy a útok na Írán je zaměřen na rozpad americké globální moci a vytvoření nového globálního centra vládnutí. K tomu všemu dojde ke sjednocení Iráku a Íránu, protože v Iráku je většina obyvatel šidi, stejně jako v Íránu. Saddám Husajn byl žoldák CIA, který udělal, co mu bylo řečeno, a že oběšení Saddáma Husajna je příběh pro malé děti, Saddám Husajn je v Americe. Přes okupaci Íráku byl hlavním cílem Írán, který se nevyvíjel tak, jak by měl jít.Nyní je vše realizováno k útoku na Írán.


[quote="pid:54918, uid:826"]tak by to byla sebevražda.[/quote]Po každé válce se v historii vytvářely nové státy a útok na Írán je zaměřen na rozpad americké globální moci a vytvoření nového globálního centra vládnutí. K tomu všemu dojde ke sjednocení Iráku a Íránu, protože v Iráku je většina obyvatel šidi, stejně jako v Íránu. Saddám Husajn byl žoldák CIA, který udělal, co mu bylo řečeno, a že oběšení Saddáma Husajna je příběh pro malé děti, Saddám Husajn je v Americe. Přes okupaci Íráku byl hlavním cílem Írán, který se nevyvíjel tak, jak by měl jít.Nyní je vše realizováno k útoku na Írán.

Nyní je vše realizováno k útoku na Írán.

To mi nedává smysl. Pokud ano, tak to bude aktivita státních elit (USA) a obávám se, že v případě akutního ohrožení iránského území by opatření směrem k USA (jako státu) byla daleko důraznější, než v případě Ukrajiny (ze strany globálních elit).


[quote="pid:54922, uid:747"]Nyní je vše realizováno k útoku na Írán.[/quote] To mi nedává smysl. Pokud ano, tak to bude aktivita státních elit (USA) a obávám se, že v případě akutního ohrožení iránského území by opatření směrem k USA (jako státu) byla daleko důraznější, než v případě Ukrajiny (ze strany globálních elit).
Upravené 28. 1. 2022 o 22:29

https://aeronet.cz/news/rusko-obsadi-kyjev-ze-vzduchu-plan-utoku-je-jiz-pry-hotov-joe-biden-sokoval-behem-telefonickeho-rozhovoru-ukrajinskeho-prezidenta-podrobnymi-detaily-udajne-ruske-invaze-a-bily-dum-uvedl-do-stavu/


"Rusko obsadí Kyjev ze vzduchu, plán útoku je již prý hotov! ... Joe Biden sdělil ukrajinskému prezidentovi děsivou informaci, že Rusko se chystá obsadit Ukrajinu letecky ze vzduchu a začal mu vyjmenovávat ruské výsadkové oddíly, který začnou ze vzduchu obsazovat Kyjev s cílem pozatýkání celé jeho vlády... Má se prý na to připravit, zesílit protileteckou obranu, mobilizovat armádu, přistavit si na letišti pro případ únikové letadlo, pro nejhorší případy a tento útok Rusů má prý proběhnout de facto kdykoliv, každým dnem, každou hodinou... Kreml v této chvíli podle všeho čeká, co Západ odpoví Zelenskému, jestli NATO poskytne Kyjevu nějaké datum...
...
Ale z reakcí Zelenského je zjevné, že Ukrajina chce do NATO nestandardním způsobem, tzv. na stojáka v rychlíku. Prostě svolat summit, kecy hodit stranou, postavit to politicky do roviny buď, anebo a doufat, že na konci summitu z toho vyleze nový člen. Anebo z toho vyleze blamáž, kdy dojde k odhalení vnitřního rozkolu v NATO ohledně Ukrajiny, když 5 nebo 7 zemí NATO vstup Ukrajiny vetuje. A toho se Brusel nechce dočkat. Takže je možné, že Zelenský bude tlačit USA, aby Ukrajina místo NATO vytvořila bilaterální alianci pouze s USA a pár dalšími státy.
...
A to by se mohlo podařit, v americkém Kongresu je návrh zákona Ukraine Defense Bill [7], který by Kyjevu poskytl sumu půl miliardy USD na nákupy zbraní, ale i na výstavby základen, podle všeho amerických, britských a kanadských. Takže Ukrajina nemusí být nakonec v NATO, ale bude mít vlastní alianci s některými z členů NATO. Aliance uvnitř aliance. O této variantě už dokonce mluví i ruští analytici, že nakonec Kreml nemusí mít problém s NATO, ale se základnami anglo-armád.


Šéfredaktor AE News je generátorom "Jobových zvestí"... čo sleduje ?


https://aeronet.cz/news/rusko-obsadi-kyjev-ze-vzduchu-plan-utoku-je-jiz-pry-hotov-joe-biden-sokoval-behem-telefonickeho-rozhovoru-ukrajinskeho-prezidenta-podrobnymi-detaily-udajne-ruske-invaze-a-bily-dum-uvedl-do-stavu/ "Rusko obsadí Kyjev ze vzduchu, plán útoku je již prý hotov! ... Joe Biden sdělil ukrajinskému prezidentovi děsivou informaci, že Rusko se chystá obsadit Ukrajinu letecky ze vzduchu a začal mu vyjmenovávat ruské výsadkové oddíly, který začnou ze vzduchu obsazovat Kyjev s cílem pozatýkání celé jeho vlády... Má se prý na to připravit, zesílit protileteckou obranu, mobilizovat armádu, přistavit si na letišti pro případ únikové letadlo, pro nejhorší případy a tento útok Rusů má prý proběhnout de facto kdykoliv, každým dnem, každou hodinou... Kreml v této chvíli podle všeho čeká, co Západ odpoví Zelenskému, jestli NATO poskytne Kyjevu nějaké datum... ... Ale z reakcí Zelenského je zjevné, že Ukrajina chce do NATO nestandardním způsobem, tzv. na stojáka v rychlíku. Prostě svolat summit, kecy hodit stranou, postavit to politicky do roviny buď, anebo a doufat, že na konci summitu z toho vyleze nový člen. Anebo z toho vyleze blamáž, kdy dojde k odhalení vnitřního rozkolu v NATO ohledně Ukrajiny, když 5 nebo 7 zemí NATO vstup Ukrajiny vetuje. A toho se Brusel nechce dočkat. Takže je možné, že Zelenský bude tlačit USA, aby Ukrajina místo NATO vytvořila bilaterální alianci pouze s USA a pár dalšími státy. ... A to by se mohlo podařit, v americkém Kongresu je návrh zákona Ukraine Defense Bill [7], který by Kyjevu poskytl sumu půl miliardy USD na nákupy zbraní, ale i na výstavby základen, podle všeho amerických, britských a kanadských. Takže Ukrajina nemusí být nakonec v NATO, ale bude mít vlastní alianci s některými z členů NATO. Aliance uvnitř aliance. O této variantě už dokonce mluví i ruští analytici, že nakonec Kreml nemusí mít problém s NATO, ale se základnami anglo-armád. Šéfredaktor AE News je generátorom "Jobových zvestí"... čo sleduje ?

Šéfredaktor AE News je generátorom "Jobových zvestí"... čo sleduje ?


Sleduje to, co bažina. Nikdo si nepřeje válku, kromě anglo-americké clintoidní bažiny. No, a VK, čili úderka BIS, se snaží, seč mohou. Ale hlavně zasévají beznaděj, aby lidi nenapadlo, že z těch sraček vede cesta.


[quote="pid:54946, uid:330"]Šéfredaktor AE News je generátorom "Jobových zvestí"... čo sleduje ?[/quote] Sleduje to, co bažina. Nikdo si nepřeje válku, kromě anglo-americké clintoidní bažiny. No, a VK, čili úderka BIS, se snaží, seč mohou. Ale hlavně zasévají beznaděj, aby lidi nenapadlo, že z těch sraček vede cesta.

No, a VK, čili úderka BIS, se snaží, seč mohou.

Jestli je to pravda a byla by to vizitka práce BIS, tak všichni svatý s náma. Vždyť ten pouťovej vypravěč jen omílá běžně zjistitelné informace. Jen seřazené a podané tak, aby vyvolávaly dojem šokujícího odhalení. Ale rozesírací styl se tomu upřít nedá, to mají zvládnuté skvěle.


[quote="pid:54947, uid:372"]No, a VK, čili úderka BIS, se snaží, seč mohou.[/quote] Jestli je to pravda a byla by to vizitka práce BIS, tak všichni svatý s náma. Vždyť ten pouťovej vypravěč jen omílá běžně zjistitelné informace. Jen seřazené a podané tak, aby vyvolávaly dojem šokujícího odhalení. Ale rozesírací styl se tomu upřít nedá, to mají zvládnuté skvěle.

Biden oznámil bezprostredné nasadenie amerických jednotiek do východnej Európy a krajín NATO
Prezident Spojených štátov amerických poznamenal, že pôjde o malý dodatočný kontingent amerických jednotiek.


Americká vláda má v úmysle začať v blízkej budúcnosti vysielať malý dodatočný kontingent amerických vojakov do východnej Európy. V piatok to novinárom oznámil americký prezident Joe Biden.


"V blízkej budúcnosti presuniem amerických vojakov do východnej Európy, do krajín NATO. Nie veľmi," citoval americký vodca tlačový fond Bieleho domu. Na otázku, či existujú nejaké nové informácie o situácii na Ukrajine, Biden odpovedal: "Nie, nie za posledných pár hodín."


V pondelok hovorca Pentagonu John Kirby uviedol, že Spojené štáty sú pripravené vyslať do Európy 8500 vojakov, ale konečné rozhodnutie v tejto veci ešte nepadlo. Podľa neho ide o bojové, prieskumné, letecké, zdravotnícke a dopravné jednotky. Kirby v utorok pre CNN spresnil, že Spojené štáty neplánujú rozmiestniť svojich vojakov v Európe mimo územia krajín, ktoré sú spojencami NATO.


V poslednom čase sa v západných krajinách, ale aj v Kyjeve objavujú vyhlásenia o možnej ruskej invázii na ukrajinské územie. Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov označil takúto informáciu za prázdnu a nepodloženú eskaláciu napätia. Peskov zdôraznil, že Rusko pre nikoho nepredstavuje žiadnu hrozbu. Zároveň nevylúčil možnosť provokácií na ospravedlnenie takýchto vyhlásení a varoval, že najvážnejšie dôsledky budú mať pokusy o použitie sily na vyriešenie krízy na juhovýchode Ukrajiny.


https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13562585


Minister obrany Ukrajiny sa domnieva, že Rusko nerozhodlo o vojenskej operácii


Aleksey Reznikov tiež poznamenal, že „hrozba invázie“ by mohla byť použitá „na otestovanie jednoty NATO a Európskej únie“
Ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov v rozhovore pre francúzsky denník Le Figaro uviedol, že Rusko sa podľa jeho názoru nerozhodlo uskutočniť vojenskú operáciu.


"Myslím si, že oni [ruské úrady] ešte nerozhodli. A dúfam, že ani neurobia. Podľa mňa sa Rusko snaží v prvom rade zaujať pozíciu sily pre rokovania s Washingtonom a európskymi krajinami, “ povedal Reznikov v rozhovore zverejnenom v sobotu.


Poznamenal tiež, že „hrozba invázie“ by mohla byť použitá „na test jednoty NATO a Európskej únie“.


Nedávno sa v západných krajinách, ako aj v Kyjeve, objavili obvinenia z údajne možnej ruskej invázie na Ukrajinu. Tlačový tajomník prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov označil takúto informáciu za prázdnu a neopodstatnenú eskaláciu napätia. Zdôraznil, že Rusko pre nikoho nepredstavuje žiadnu hrozbu. Peskov zároveň nevylúčil možnosť provokácií na ospravedlnenie takýchto vyhlásení a varoval, že najvážnejšie následky budú mať pokusy o použitie sily na vyriešenie krízy na juhovýchode Ukrajiny.


https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13562445


CNN: Napätie medzi USA a Ukrajinou naďalej rastie


Napätie medzi Spojenými štátmi a Ukrajinou stúpa v súvislosti s postojom Kyjeva k hrozbe ruskej „invázie“. Informovala o tom CNN s odvolaním sa na zdroje.


Upresňuje sa, že nezhody narastajú na základe toho, ako interpretovať a otvorene komentovať hodnotenia amerických spravodajských služieb o údajne chystanom útoku Ruska na Ukrajinu.


Niektorí predstavitelia vo Washingtone sa domnievajú, že Kyjev „bez veľkej vďaky“ dostáva americkú podporu.


"Máme otázky: prečo začínate hádku s USA? ... Prečo žiadať viac zbraní, ak hovoríte, že hrozba sa nezmenila?" - Televízny kanál cituje vyhlásenie amerických predstaviteľov.


Na Ukrajine sú nespokojní s tým, že Spojené štáty neprijímajú preventívne opatrenia na zadržiavanie Ruska.


Ruské veľvyslanectvo v USA už skôr informovalo, že presun zbraní Washingtonom na Ukrajinu tlačí Kyjev k dobrodružstvám proti obyvateľom Donbasu.


Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj považoval za chybu eskalovať situáciu okolo „ruskej hrozby“ pri hraniciach Ukrajiny.


Šéf Rady národnej bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov poznamenal, že Ukrajina nevidí dôvod hovoriť o plánoch na „rozsiahlu inváziu“ zo strany Ruska, keďže pohyb vojsk na hranici je dlhodobo zaznamenávaný.


https://russian.rt.com/ussr/news/954787-napryazhyonnost-ssha-ukraina


**Biden oznámil bezprostredné nasadenie amerických jednotiek do východnej Európy a krajín NATO** Prezident Spojených štátov amerických poznamenal, že pôjde o malý dodatočný kontingent amerických jednotiek. Americká vláda má v úmysle začať v blízkej budúcnosti vysielať malý dodatočný kontingent amerických vojakov do východnej Európy. V piatok to novinárom oznámil americký prezident Joe Biden. "V blízkej budúcnosti presuniem amerických vojakov do východnej Európy, do krajín NATO. Nie veľmi," citoval americký vodca tlačový fond Bieleho domu. Na otázku, či existujú nejaké nové informácie o situácii na Ukrajine, Biden odpovedal: "Nie, nie za posledných pár hodín." V pondelok hovorca Pentagonu John Kirby uviedol, že Spojené štáty sú pripravené vyslať do Európy 8500 vojakov, ale konečné rozhodnutie v tejto veci ešte nepadlo. Podľa neho ide o bojové, prieskumné, letecké, zdravotnícke a dopravné jednotky. Kirby v utorok pre CNN spresnil, že Spojené štáty neplánujú rozmiestniť svojich vojakov v Európe mimo územia krajín, ktoré sú spojencami NATO. V poslednom čase sa v západných krajinách, ale aj v Kyjeve objavujú vyhlásenia o možnej ruskej invázii na ukrajinské územie. Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov označil takúto informáciu za prázdnu a nepodloženú eskaláciu napätia. Peskov zdôraznil, že Rusko pre nikoho nepredstavuje žiadnu hrozbu. Zároveň nevylúčil možnosť provokácií na ospravedlnenie takýchto vyhlásení a varoval, že najvážnejšie dôsledky budú mať pokusy o použitie sily na vyriešenie krízy na juhovýchode Ukrajiny. https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13562585 **Minister obrany Ukrajiny sa domnieva, že Rusko nerozhodlo o vojenskej operácii** Aleksey Reznikov tiež poznamenal, že „hrozba invázie“ by mohla byť použitá „na otestovanie jednoty NATO a Európskej únie“ Ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov v rozhovore pre francúzsky denník Le Figaro uviedol, že Rusko sa podľa jeho názoru nerozhodlo uskutočniť vojenskú operáciu. "Myslím si, že oni [ruské úrady] ešte nerozhodli. A dúfam, že ani neurobia. Podľa mňa sa Rusko snaží v prvom rade zaujať pozíciu sily pre rokovania s Washingtonom a európskymi krajinami, “ povedal Reznikov v rozhovore zverejnenom v sobotu. Poznamenal tiež, že „hrozba invázie“ by mohla byť použitá „na test jednoty NATO a Európskej únie“. Nedávno sa v západných krajinách, ako aj v Kyjeve, objavili obvinenia z údajne možnej ruskej invázie na Ukrajinu. Tlačový tajomník prezidenta Ruskej federácie Dmitrij Peskov označil takúto informáciu za prázdnu a neopodstatnenú eskaláciu napätia. Zdôraznil, že Rusko pre nikoho nepredstavuje žiadnu hrozbu. Peskov zároveň nevylúčil možnosť provokácií na ospravedlnenie takýchto vyhlásení a varoval, že najvážnejšie následky budú mať pokusy o použitie sily na vyriešenie krízy na juhovýchode Ukrajiny. https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/13562445 **CNN: Napätie medzi USA a Ukrajinou naďalej rastie** Napätie medzi Spojenými štátmi a Ukrajinou stúpa v súvislosti s postojom Kyjeva k hrozbe ruskej „invázie“. Informovala o tom CNN s odvolaním sa na zdroje. Upresňuje sa, že nezhody narastajú na základe toho, ako interpretovať a otvorene komentovať hodnotenia amerických spravodajských služieb o údajne chystanom útoku Ruska na Ukrajinu. Niektorí predstavitelia vo Washingtone sa domnievajú, že Kyjev „bez veľkej vďaky“ dostáva americkú podporu. "Máme otázky: prečo začínate hádku s USA? ... Prečo žiadať viac zbraní, ak hovoríte, že hrozba sa nezmenila?" - Televízny kanál cituje vyhlásenie amerických predstaviteľov. Na Ukrajine sú nespokojní s tým, že Spojené štáty neprijímajú preventívne opatrenia na zadržiavanie Ruska. Ruské veľvyslanectvo v USA už skôr informovalo, že presun zbraní Washingtonom na Ukrajinu tlačí Kyjev k dobrodružstvám proti obyvateľom Donbasu. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj považoval za chybu eskalovať situáciu okolo „ruskej hrozby“ pri hraniciach Ukrajiny. Šéf Rady národnej bezpečnosti a obrany Oleksij Danilov poznamenal, že Ukrajina nevidí dôvod hovoriť o plánoch na „rozsiahlu inváziu“ zo strany Ruska, keďže pohyb vojsk na hranici je dlhodobo zaznamenávaný. https://russian.rt.com/ussr/news/954787-napryazhyonnost-ssha-ukraina
Upravené 29. 1. 2022 o 05:52

Turecko odmítlo blokovat Bospor pro ruské válečné lodě.


"Spojené státy se pokusily dosáhnout blokády ruských válečných lodí v Černém moři prostřednictvím jednání s Tureckem o zablokování Bosporu. Kromě toho Spojené státy nabídly Turecku revizi některých ustanovení úmluvy z Montreux s cílem zvýšit možnosti přítomnosti flotil NATO a USA ve vodách Černého moře. Navzdory skutečnosti, že Turecko je zemí NATO, Ankara rezolutně odmítla učinit taková rozhodnutí a zdůraznila, že úmluva z Montreux nepodléhá revizi."
https://avia.pro/news/turciya-otkazalas-blokirovat-bosfor-dlya-rossiyskih-voennyh-korabley-po-trebovaniyu-ssha

V Irsku zpanikařili kvůli ruským vojenským cvičením.


Ruská vojenská cvičení, která se mají konat u pobřeží Irska již příští měsíc, vyvolala v této zemi a částech Evropy jako celku paniku. Podle mezinárodního bezpečnostního experta profesora Andrewa Cottyho z katedry veřejné správy a politiky na University College Cork si Rusko vybralo oblast pro své manévry, aby otestovalo obranu této oblasti,...
https://avia.pro/news/endryu-kotti-voennye-ucheniya-rossii-u-granicy-irlandii-pokazatelnoe-izbienie-oborony-nato


**Turecko odmítlo blokovat Bospor pro ruské válečné lodě.** "Spojené státy se pokusily dosáhnout blokády ruských válečných lodí v Černém moři prostřednictvím jednání s Tureckem o zablokování Bosporu. Kromě toho Spojené státy nabídly Turecku revizi některých ustanovení úmluvy z Montreux s cílem zvýšit možnosti přítomnosti flotil NATO a USA ve vodách Černého moře. Navzdory skutečnosti, že Turecko je zemí NATO, Ankara rezolutně odmítla učinit taková rozhodnutí a zdůraznila, že úmluva z Montreux nepodléhá revizi." https://avia.pro/news/turciya-otkazalas-blokirovat-bosfor-dlya-rossiyskih-voennyh-korabley-po-trebovaniyu-ssha ** V Irsku zpanikařili kvůli ruským vojenským cvičením.** Ruská vojenská cvičení, která se mají konat u pobřeží Irska již příští měsíc, vyvolala v této zemi a částech Evropy jako celku paniku. Podle mezinárodního bezpečnostního experta profesora Andrewa Cottyho z katedry veřejné správy a politiky na University College Cork si Rusko vybralo oblast pro své manévry, aby otestovalo obranu této oblasti,... https://avia.pro/news/endryu-kotti-voennye-ucheniya-rossii-u-granicy-irlandii-pokazatelnoe-izbienie-oborony-nato
Upravené 29. 1. 2022 o 07:33

"Prezident (Vladimir Putin) povedal, že ak chce Zelenskyj rokovať o normalizácii vzájomných vzťahov, ktoré poškodilo konanie jeho režimu a na ktoré sme samozrejme odpovedali, tak nech príde do Moskvy, Soči alebo Petrohradu


Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem, ve kterém se údajně pohádali a teď toto ? Zdá se, že USA předaly Ukrajinu do rukou Ruska.


[quote="pid:54831, uid:738"]"Prezident (Vladimir Putin) povedal, že ak chce Zelenskyj rokovať o normalizácii vzájomných vzťahov, ktoré poškodilo konanie jeho režimu a na ktoré sme samozrejme odpovedali, tak nech príde do Moskvy, Soči alebo Petrohradu[/quote] Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem, ve kterém se údajně pohádali a teď toto ? Zdá se, že USA předaly Ukrajinu do rukou Ruska.

Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem


Na to odpověděl S.Lavrov v https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/


"Kyjev si uvědomil, že Berlín a Paříž ho nedonutí k plnění minských dohod. Jak řekl V.A.Zelensky, Balíček opatření se mu nelíbí, ale je důležitý, protože umožňuje udržovat západní sankce proti Rusku. Všechno. nahý cynismus. Nic víc. Ukrajina chápe, že nyní lze udělat vše. V.A.Zelenskij a jeho režim jsou využíváni (především Američany) k eskalaci napětí a přitahování jejich „kozáků“ v Evropě, kteří si s nimi všemožně pohrávají v rusofobních podnicích. Hlavním cílem Washingtonu v tomto případě vůbec není osud Ukrajiny. Je důležité, aby Spojené státy eskalovaly napětí kolem Ruské federace, aby toto téma „uzavřely“ a následně se „vypořádaly“ s Čínou, jak píší američtí politologové. Jak se chtějí „zavřít“? nereprezentuji. Pokud tam zůstanou rozumní političtí stratégové, musí pochopit, že toto je cesta nikam.


Nyní Američané začali tak otevřeně a cynicky používat Ukrajinu proti Rusku, že se kyjevský režim sám zalekl. Říkají, že není třeba tak vyhrocovat diskusi, nabízejí snížení rétoriky, ptají se, proč dochází k evakuaci diplomatů. Kdo se evakuuje? Američané a další Anglosasové (Kanaďané, Britové). Takže vědí něco, co ostatní ne. Přemýšlejme, možná, v očekávání provokace z jejich strany bychom také měli přijmout preventivní opatření vůči našim diplomatům. Uvidíme."

O předání Ukrajiny do rukou Ruska tam rozhodně není ani slovo, spíše naopak.


[quote="pid:54964, uid:317"]Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem[/quote] Na to odpověděl S.Lavrov v https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/ "Kyjev si uvědomil, že Berlín a Paříž ho nedonutí k plnění minských dohod. Jak řekl V.A.Zelensky, Balíček opatření se mu nelíbí, ale je důležitý, protože umožňuje udržovat západní sankce proti Rusku. Všechno. nahý cynismus. Nic víc. Ukrajina chápe, že nyní lze udělat vše. V.A.Zelenskij a jeho režim jsou využíváni (především Američany) k eskalaci napětí a přitahování jejich „kozáků“ v Evropě, kteří si s nimi všemožně pohrávají v rusofobních podnicích. Hlavním cílem Washingtonu v tomto případě vůbec není osud Ukrajiny. Je důležité, aby Spojené státy eskalovaly napětí kolem Ruské federace, aby toto téma „uzavřely“ a následně se „vypořádaly“ s Čínou, jak píší američtí politologové. Jak se chtějí „zavřít“? nereprezentuji. Pokud tam zůstanou rozumní političtí stratégové, musí pochopit, že toto je cesta nikam. Nyní Američané začali tak otevřeně a cynicky používat Ukrajinu proti Rusku, že se kyjevský režim sám zalekl. Říkají, že není třeba tak vyhrocovat diskusi, nabízejí snížení rétoriky, ptají se, proč dochází k evakuaci diplomatů. Kdo se evakuuje? Američané a další Anglosasové (Kanaďané, Britové). Takže vědí něco, co ostatní ne. Přemýšlejme, možná, v očekávání provokace z jejich strany bychom také měli přijmout preventivní opatření vůči našim diplomatům. Uvidíme." ** O předání Ukrajiny do rukou Ruska tam rozhodně není ani slovo, spíše naopak.**

Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem, ve kterém se údajně pohádali a teď toto ? Zdá se, že USA předaly Ukrajinu do rukou Ruska.


Zelenský zatím nepřijal pozvání.


"„Proč zvát člověka v takovém formátu, aby tento člověk v takovém formátu nesouhlasil? Proč o tom mluvit? Jste muž, dospělý, zdá se, s velkými zkušenostmi. proč to dělat? řekl Zelenskyj.


Vyjádřil názor, že návrh nepřinese žádný výsledek.


Zelenskyj také řekl, že jako prezident Ukrajiny se nemůže nedotknout tématu Donbasu.


Zároveň uvedl, že se „chce setkat“ a „nebojí se žádného formátu“.


„Proč mě zvát do Soči? Abych šel lyžovat? O čem mluvíme, jsou vážné věci. Dobře, sejdeme se v Oděse, zaplaveme si v moři,“ řekl.
https://russian.rt.com/ussr/news/954676-zelenskii-lavrov-rossiya


[quote="pid:54964, uid:317"]Zajímavé, ten telefonát Zelenského s Bidem, ve kterém se údajně pohádali a teď toto ? Zdá se, že USA předaly Ukrajinu do rukou Ruska.[/quote] Zelenský zatím nepřijal pozvání. "„Proč zvát člověka v takovém formátu, aby tento člověk v takovém formátu nesouhlasil? Proč o tom mluvit? Jste muž, dospělý, zdá se, s velkými zkušenostmi. proč to dělat? řekl Zelenskyj. Vyjádřil názor, že návrh nepřinese žádný výsledek. Zelenskyj také řekl, že jako prezident Ukrajiny se nemůže nedotknout tématu Donbasu. Zároveň uvedl, že se „chce setkat“ a „nebojí se žádného formátu“. „Proč mě zvát do Soči? Abych šel lyžovat? O čem mluvíme, jsou vážné věci. Dobře, sejdeme se v Oděse, zaplaveme si v moři,“ řekl. https://russian.rt.com/ussr/news/954676-zelenskii-lavrov-rossiya

ároveň uvedl, že se „chce setkat“ a „nebojí se žádného formátu“.


Otázka: Proč nekomunikujeme s Vladimírem Zelenským? Je to náš žák, bývalý člen Komsomolu, žák Channel One...


Ministr zahraničí Lavrov: On je také pianista. Na tuto otázku odpověděl ruský prezident Vladimir Putin. Pokud chce V. A. Zelenskij diskutovat o normalizaci bilaterálních vztahů, trpících škodami způsobenými jednostrannými akcemi jeho režimu (a my jsme na tyto akce reagovali), Rusko je připraveno. Ať přijede do Moskvy, Soči, Petrohradu, kde se dohodnou. Pokud chce diskutovat o Donbasu, ať jde prosím do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem. Když prohlásí, že s nimi nebude mluvit, je to pro vnitroukrajinskou krizi špatné. Pokud má co říci k tomu, jak napravit kroky ke zničení bilaterálních vztahů, které Kyjev inicioval, návrhy V. A. Zelenského jsou tam připraveni zvážit. Prezident Vladimir Putin to řekl jasně.
https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/


[quote="pid:54978, uid:158"]ároveň uvedl, že se „chce setkat“ a „nebojí se žádného formátu“.[/quote] Otázka: Proč nekomunikujeme s Vladimírem Zelenským? Je to náš žák, bývalý člen Komsomolu, žák Channel One... Ministr zahraničí Lavrov: On je také pianista. Na tuto otázku odpověděl ruský prezident Vladimir Putin. Pokud chce V. A. Zelenskij diskutovat o normalizaci bilaterálních vztahů, trpících škodami způsobenými jednostrannými akcemi jeho režimu (a my jsme na tyto akce reagovali), Rusko je připraveno. Ať přijede do Moskvy, Soči, Petrohradu, kde se dohodnou. **Pokud chce diskutovat o Donbasu, ať jde prosím do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem.** Když prohlásí, že s nimi nebude mluvit, je to pro vnitroukrajinskou krizi špatné. Pokud má co říci k tomu, jak napravit kroky ke zničení bilaterálních vztahů, které Kyjev inicioval, návrhy V. A. Zelenského jsou tam připraveni zvážit. Prezident Vladimir Putin to řekl jasně. https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/
Upravené 29. 1. 2022 o 15:21

@Ludvík Smýkal - mně ta úvaha Nasredina sedí. Politika a zvláště geo- a globální je o vyvažování a tohle může být tento případ. Něco se viditelně prezentuje, něco neviditelně realizuje. Odchod RSA nejen z Ukrajiny, ale i Evropy je jen otázkou DVOU věcí : času a tváře.

@Ludvík Smýkal - mně ta úvaha Nasredina sedí. Politika a zvláště geo- a globální je o vyvažování a tohle může být tento případ. Něco se viditelně prezentuje, něco neviditelně realizuje. Odchod RSA nejen z Ukrajiny, ale i Evropy je jen otázkou DVOU věcí : času a tváře.

mně ta úvaha Nasredina sedí.


Slova S.Lavrova "Pokud chce diskutovat o Donbasu, ať jde prosím do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem. " spíše nasvědčují o snaze Ruska o zachování Ukrajiny v souladu s Minskými dohodami. O představě Ruska ohledně její budoucí státnosti nemluvil...


https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/


[quote="pid:55012, uid:57"]mně ta úvaha Nasredina sedí.[/quote] Slova S.Lavrova "Pokud chce diskutovat o Donbasu, ať jde prosím do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem. " spíše nasvědčují o snaze Ruska o zachování Ukrajiny v souladu s Minskými dohodami. O představě Ruska ohledně její budoucí státnosti nemluvil... https://www.mid.ru/ru/foreign_policy/news/1796330/

do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem.

Tam by asi argumentační základ spočíval v nezákonnosti (nelegitimnosti) stávající kyjevské sebranky.


[quote="pid:55015, uid:270"]do Kontaktní skupiny, která by podle rozhodnutí normandského formátu měla zvážit všechny otázky urovnání přímo mezi Kyjevem, Doněckem a Luganskem.[/quote] Tam by asi argumentační základ spočíval v nezákonnosti (nelegitimnosti) stávající kyjevské sebranky.
Upravené 29. 1. 2022 o 16:57

Tam by asi argumentační základ spočíval v nezákonnosti (nelegitimnosti stávající kyjevské sebranky).


Přesněji, měl by spočívat, ale představy Zelenského aspol. jsou zřejmě pořád jiné. I když v poslední době poněkud "změnili slovník i jednání". Dá se jim ale, po tom všem, důvěřovat ?!


[quote="pid:55016, uid:826"]Tam by asi argumentační základ spočíval v nezákonnosti (nelegitimnosti stávající kyjevské sebranky).[/quote] Přesněji, měl by spočívat, ale představy Zelenského aspol. jsou zřejmě pořád jiné. I když v poslední době poněkud "změnili slovník i jednání". Dá se jim ale, po tom všem, důvěřovat ?!

Dnes jsem dostal velmi důležitou informaci. Americká delegace je v Ploce s bosenskou delegací, jejímž cílem je dohodnout se s Bosňany na situaci ohledně rozdělení Bosny a Hercegoviny na dvě části.Jedna část jsou Bošňáci a Chorvati a druhá část je Republika Srbská Krajina, která se připojí k Srbsku. Pokud jde o jednání mezi Ruskem a Amerikou v Ženevě, vše bylo dohodnuto. Současná aliance nazvaná Trojmoří a všechny státy v této alianci budou neutrální státy a NATO bude mít rok lhůtu na opuštění všech těchto států. Návrh byl přijat oběma stranami a Ukrajina bude neutrálním státem. Všechny země v Alianci Trojmoří musí mít vlastní armádu, která nebude pod kontrolou NATO, Ruska ani žádné jiné země světa, tedy vojenskou demilitarizaci těchto zemí bez vlivu cizích faktorů. Není proto předčasné zveřejnit veřejný dokument, na kterém se Američané a Rusové při jednáních shodli. Informace pocházejí z velmi důvěrných zdrojů a veškerá tato dohoda by měla vstoupit v platnost velmi brzy. A celé to divadlo kolem Ukrajiny je ten podpisový dokument a útok na Írán, o kterém jsem již psal. Čas ukáže, zda byly informace přesné nebo ne, a drobné opravy jsou možné ve všech jednáních ohledně Bosny a Hercegoviny, která by měla být částečně zahrnuta do projektu.


Dnes jsem dostal velmi důležitou informaci. Americká delegace je v Ploce s bosenskou delegací, jejímž cílem je dohodnout se s Bosňany na situaci ohledně rozdělení Bosny a Hercegoviny na dvě části.Jedna část jsou Bošňáci a Chorvati a druhá část je Republika Srbská Krajina, která se připojí k Srbsku. Pokud jde o jednání mezi Ruskem a Amerikou v Ženevě, vše bylo dohodnuto. Současná aliance nazvaná Trojmoří a všechny státy v této alianci budou neutrální státy a NATO bude mít rok lhůtu na opuštění všech těchto států. Návrh byl přijat oběma stranami a Ukrajina bude neutrálním státem. Všechny země v Alianci Trojmoří musí mít vlastní armádu, která nebude pod kontrolou NATO, Ruska ani žádné jiné země světa, tedy vojenskou demilitarizaci těchto zemí bez vlivu cizích faktorů. Není proto předčasné zveřejnit veřejný dokument, na kterém se Američané a Rusové při jednáních shodli. Informace pocházejí z velmi důvěrných zdrojů a veškerá tato dohoda by měla vstoupit v platnost velmi brzy. A celé to divadlo kolem Ukrajiny je ten podpisový dokument a útok na Írán, o kterém jsem již psal. Čas ukáže, zda byly informace přesné nebo ne, a drobné opravy jsou možné ve všech jednáních ohledně Bosny a Hercegoviny, která by měla být částečně zahrnuta do projektu.

představy Zelenského aspol. jsou zřejmě pořád jiné

Domnívám se, že budou dotlačeni okolnostmi nebo smeteni.


[quote="pid:55018, uid:270"]představy Zelenského aspol. jsou zřejmě pořád jiné[/quote] Domnívám se, že budou dotlačeni okolnostmi nebo smeteni.

Loutky se nepřestávají cukat, tuše, co by zažily.
Zelenskij obvinil USA, že kvůli jejich válečné hysterii už přišla ekonomika Ukrajiny o půl miliardy dolarů.


https://www.breitbart.com/economy/2022/01/28/zelensky-says-ukraine-lost-almost-500-million-to-biden-war-hype-we-dont-need-this-panic/


"Zmínil jsem se o tom prezidentu Bidenovi... potřebujeme stabilizovat ekonomiku naší země kvůli signálům, které říkají, že zítra bude válka," řekl Zelenskij, "protože tyto signály vysílali dokonce i vůdci respektovaných zemí, někdy dokonce nepoužívají diplomatický jazyk! Říkají: ‚Zítra je válka.‘“


„Pokud chtějí vědět, jaká je situace, mohou přijet do Kyjeva. Máme tanky na ulici? Ne,“ pokračoval Zelenskyj. "Pocit je takový, že pokud tu nejste, ten pocit je... obraz, který vytvářejí masmédia, je, že máme vojáky na silnicích, máme mobilizaci, že odjíždějí na pozice - to není tento případ."


"Nepotřebujeme tu paniku," potvrdil Zelenskij.


Loutky se nepřestávají cukat, tuše, co by zažily. Zelenskij obvinil USA, že kvůli jejich válečné hysterii už přišla ekonomika Ukrajiny o půl miliardy dolarů. https://www.breitbart.com/economy/2022/01/28/zelensky-says-ukraine-lost-almost-500-million-to-biden-war-hype-we-dont-need-this-panic/ "Zmínil jsem se o tom prezidentu Bidenovi... potřebujeme stabilizovat ekonomiku naší země kvůli signálům, které říkají, že zítra bude válka," řekl Zelenskij, "protože tyto signály vysílali dokonce i vůdci respektovaných zemí, někdy dokonce nepoužívají diplomatický jazyk! Říkají: ‚Zítra je válka.‘“ „Pokud chtějí vědět, jaká je situace, mohou přijet do Kyjeva. Máme tanky na ulici? Ne,“ pokračoval Zelenskyj. "Pocit je takový, že pokud tu nejste, ten pocit je... obraz, který vytvářejí masmédia, je, že máme vojáky na silnicích, máme mobilizaci, že odjíždějí na pozice - to není tento případ." "Nepotřebujeme tu paniku," potvrdil Zelenskij.
Upravené 29. 1. 2022 o 17:31

"Nepotřebujeme tu paniku," potvrdil Zelenskij.
Zajímalo by mě, proč neustále předáváte tyto novinářské informace, které mají za cíl pobavit všechny a nikdo od novinařu nepíše jaká byla dohoda. V předchozím komentářu jsem stručně napsal, na čem se shodli, ale evidentně si všichni myslíte, že píšu nesmysly. Velmi brzy uvidíte, na čem se shodli, zda jsou moje informace správné nebo ne.


[quote="pid:55034, uid:372"]"Nepotřebujeme tu paniku," potvrdil Zelenskij.[/quote]Zajímalo by mě, proč neustále předáváte tyto novinářské informace, které mají za cíl pobavit všechny a nikdo od novinařu nepíše jaká byla dohoda. V předchozím komentářu jsem stručně napsal, na čem se shodli, ale evidentně si všichni myslíte, že píšu nesmysly. Velmi brzy uvidíte, na čem se shodli, zda jsou moje informace správné nebo ne.

Velmi brzy uvidíte, na čem se shodli, zda jsou moje informace správné nebo ne.

Trojmoří je v plánu už dávno. Ale určitě ne jako "neutrální", ale jako periferie GP. Což je ovšem špatně, protože se musíme snažit, aby jako jeden nebo více menších segmentů bylo součástí ruského (východního) bloku pod řízením VP.


[quote="pid:55035, uid:747"]Velmi brzy uvidíte, na čem se shodli, zda jsou moje informace správné nebo ne.[/quote] Trojmoří je v plánu už dávno. Ale určitě ne jako "neutrální", ale jako periferie GP. Což je ovšem špatně, protože se musíme snažit, aby jako jeden nebo více menších segmentů bylo součástí ruského (východního) bloku pod řízením VP.
1 ... 3456789 ... 11
123.52k
794
82
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept