Mimo kategórií
Křesťanské pojetí Boha versus Bůh jako Jednota nerozlišených protikladů

@ Rusofil, Děkuji za video. Pokud jsem dobře pochopil, rusky totiž neumím, tak říká něco ve smyslu, že manipulují s historií a chronologií. To je samozřejmě pravda a minimálně křesťanovi by to mělo logicky docházet. To je celá Bible. Historie a chronologie. Ani můj farář (RKC) mi neřekne že planeta je stará jen několik tisíc let. Když jsem ho jednou z legrace "naťuknul" ve smyslu "co když je to opravdu tak jak je psáno v Bibli", tak začal mrmlat něco o herezi. Takže i Vatikán uznává vědecké datování.
No a to se dostávám k jádru pudla. Věda také manipuluje s chronologií protože jen blázen by věřil, že je to vše čistá pravda. Vše jsou to jen teorie a jen několik posledních století je prokazatelných laboratorními metodami. A dále... Všechny ideologie a politické směry také manipulují s chronologií. A ty jsou spolu s náboženstvy třetí priorita řízení stejně jako věda.
Jak to píšu, tak mi došlo v čem jsou ohledně těch priorit řízení naše názory rozdílné...
Já přiřazuji priority těm ideologiím, tak jak to prezentuje KSB a Ty je přiřazuješ činnosti těchto ideologií. Pak je to jasné. Náboženství je 3. priorita a překrucuje dějiny a to je 2. priorita. No a toť vsjo.
ps: Takže pravdu máme oba. Jen rozdílné úhly pohledu.


[@ Rusofil,](https://ksbforum.eu/index.php?u=/user/profile/312) Děkuji za video. Pokud jsem dobře pochopil, rusky totiž neumím, tak říká něco ve smyslu, že manipulují s historií a chronologií. To je samozřejmě pravda a minimálně křesťanovi by to mělo logicky docházet. To je celá Bible. Historie a chronologie. Ani můj farář (RKC) mi neřekne že planeta je stará jen několik tisíc let. Když jsem ho jednou z legrace "naťuknul" ve smyslu "co když je to opravdu tak jak je psáno v Bibli", tak začal mrmlat něco o herezi. Takže i Vatikán uznává vědecké datování. No a to se dostávám k jádru pudla. Věda také manipuluje s chronologií protože jen blázen by věřil, že je to vše čistá pravda. Vše jsou to jen teorie a jen několik posledních století je prokazatelných laboratorními metodami. A dále... Všechny ideologie a politické směry také manipulují s chronologií. A ty jsou spolu s náboženstvy třetí priorita řízení stejně jako věda. Jak to píšu, tak mi došlo v čem jsou ohledně těch priorit řízení naše názory rozdílné... Já přiřazuji priority těm ideologiím, tak jak to prezentuje KSB a Ty je přiřazuješ činnosti těchto ideologií. Pak je to jasné. Náboženství je 3. priorita a překrucuje dějiny a to je 2. priorita. No a toť vsjo. ps: Takže pravdu máme oba. Jen rozdílné úhly pohledu.
Upravené 29. 1. 2022 o 16:43

Dum, moc tomu, co jsi napsal v posledním příspěvku nerozumím.
...HNR ako Absolútne Pozitívnu Bytosť nikdy nemôže napadnúť myšlienka odklonu od Seba samého,svojich Pravých Princípov a Zákonitostí,aktivácia negatívneho stavu bytia,pád.Toto môže skrsnúť iba v mysli ktorá je relatívna k Absolútnu, tá myseľ môže byť aj Bohu podobná a Bohom priamo stvorená,no nespokojnosť len z jedným stavom a zvedavosť odísť od Božích princípov prúdi zo slobody voľby a z toho čo tej relatívnej mysli chýba.


[quote="pid:54989, uid:312"]Dum, moc tomu, co jsi napsal v posledním příspěvku nerozumím.[/quote]...HNR ako Absolútne Pozitívnu Bytosť nikdy nemôže napadnúť myšlienka odklonu od Seba samého,svojich Pravých Princípov a Zákonitostí,aktivácia negatívneho stavu bytia,pád.Toto môže skrsnúť iba v mysli ktorá je relatívna k Absolútnu, tá myseľ môže byť aj Bohu podobná a Bohom priamo stvorená,no nespokojnosť len z jedným stavom a zvedavosť odísť od Božích princípov prúdi zo slobody voľby a z toho čo tej relatívnej mysli chýba.

...HNR ako Absolútne Pozitívnu Bytosť nikdy nemôže napadnúť myšlienka odklonu od Seba samého,svojich Pravých Princípov a Zákonitostí,aktivácia negatívneho stavu bytia,pád.Toto môže skrsnúť iba v mysli ktorá je relatívna k Absolútnu, tá myseľ môže byť aj Bohu podobná a Bohom priamo stvorená,no nespokojnosť len z jedným stavom a zvedavosť odísť od Božích princípov prúdi zo slobody voľby a z toho čo tej relatívnej mysli chýba.

Ale takto robíš z Boha prvok polarity, prvok polárneho sveta, kde by musel mať aj protipol. Absolútno nemôže obsahovať len pozitívne prvky, ale musí obsahovať úplne všetko, čo existuje.


[quote="pid:55037, uid:191"]...HNR ako Absolútne Pozitívnu Bytosť nikdy nemôže napadnúť myšlienka odklonu od Seba samého,svojich Pravých Princípov a Zákonitostí,aktivácia negatívneho stavu bytia,pád.Toto môže skrsnúť iba v mysli ktorá je relatívna k Absolútnu, tá myseľ môže byť aj Bohu podobná a Bohom priamo stvorená,no nespokojnosť len z jedným stavom a zvedavosť odísť od Božích princípov prúdi zo slobody voľby a z toho čo tej relatívnej mysli chýba.[/quote] Ale takto robíš z Boha prvok polarity, prvok polárneho sveta, kde by musel mať aj protipol. Absolútno nemôže obsahovať len pozitívne prvky, ale musí obsahovať úplne všetko, čo existuje.

Ale takto robíš z Boha prvok polarity, prvok polárneho sveta, kde by musel mať aj protipol. Absolútno nemôže obsahovať len pozitívne prvky, ale musí obsahovať úplne všetko, čo existuje.
.Keď ešte nebol aktivovaný proces negatívneho stavu,odklonu a pádu tak negatívny stav bol v neaktívnom móde ako Sloboda voľby,to znamená že existoval, Boh sám ako Absolútna Sloboda Voľby by ho nikdy neaktivoval lebo pre Neho je nereálny,neskutočný,nepravý a ako keby za Jeho chrbtom.Vedel o jeho prirodzenosti a predvídal následky aktivácie procesu.Skutočný a Pravý stav je Pozitívny.Ak by sa zmiešal negatívny prvok s Absolútne pozitívnym t.j.ako zmiešať hmotu a antihmotu.To čo sa deje negatívne HNR neobsahuje,dovoliť mu prejaviť svoju povahu môže.


[quote="pid:55043, uid:6"]Ale takto robíš z Boha prvok polarity, prvok polárneho sveta, kde by musel mať aj protipol. Absolútno nemôže obsahovať len pozitívne prvky, ale musí obsahovať úplne všetko, čo existuje.[/quote].Keď ešte nebol aktivovaný proces negatívneho stavu,odklonu a pádu tak negatívny stav bol v neaktívnom móde ako Sloboda voľby,to znamená že existoval, Boh sám ako Absolútna Sloboda Voľby by ho nikdy neaktivoval lebo pre Neho je nereálny,neskutočný,nepravý a ako keby za Jeho chrbtom.Vedel o jeho prirodzenosti a predvídal následky aktivácie procesu.Skutočný a Pravý stav je Pozitívny.Ak by sa zmiešal negatívny prvok s Absolútne pozitívnym t.j.ako zmiešať hmotu a antihmotu.To čo sa deje negatívne HNR neobsahuje,dovoliť mu prejaviť svoju povahu môže.

Ráno som urobil taký východno-meditačný pokus-zbavenie sa utrpenia.Viem že podľa donalda,Míru,Mikyho by to mal byť postupný dlhodobý proces učenia a praktík k osvieteniu,no chcel som vyskúšať odpojenie oboch myslí(pravého Ja aj ega)podľa mnou prezentovanej tézy.Sadol som si do pozície lotosový kvet(mimochodom pre mňa platničkára ischiatika dosť bolestivá poloha),potom som to zanechal(nemohol som sa sústrediť) a len si ľahol.Odpojil som všetky vonkajšie zmysly(dá sa to) a ponoril sa do seba.Odohnal som všetky myšlienky ega(čo chcem,čo budem robiť,čo to robím,čo potrebujem atď.)a snažil som sa aby ani jedna myšlienka nevznikla a nerobila mi v mysli šarapatu.Prázdno.Ego neaktívne.Jediná myšlienka však ostala.Som,existujem,žijem.Tá je však prirodzenosťou pravého Ja,pravej mysle.Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.No počas celého pokusu som vnímal ešte jednu dôležitú vec a to občasné bolesti tela ktoré je v určitom zmysle symbiotické s egom.Nedá sa zbaviť utrpenia pokiaľ je jednotlivec v tele.,to by musel poodpájať ešte celý nervový systém.


Ráno som urobil taký východno-meditačný pokus-zbavenie sa utrpenia.Viem že podľa donalda,Míru,Mikyho by to mal byť postupný dlhodobý proces učenia a praktík k osvieteniu,no chcel som vyskúšať odpojenie oboch myslí(pravého Ja aj ega)podľa mnou prezentovanej tézy.Sadol som si do pozície lotosový kvet(mimochodom pre mňa platničkára ischiatika dosť bolestivá poloha),potom som to zanechal(nemohol som sa sústrediť) a len si ľahol.Odpojil som všetky vonkajšie zmysly(dá sa to) a ponoril sa do seba.Odohnal som všetky myšlienky ega(čo chcem,čo budem robiť,čo to robím,čo potrebujem atď.)a snažil som sa aby ani jedna myšlienka nevznikla a nerobila mi v mysli šarapatu.Prázdno.Ego neaktívne.Jediná myšlienka však ostala.Som,existujem,žijem.Tá je však prirodzenosťou pravého Ja,pravej mysle.Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.No počas celého pokusu som vnímal ešte jednu dôležitú vec a to občasné bolesti tela ktoré je v určitom zmysle symbiotické s egom.Nedá sa zbaviť utrpenia pokiaľ je jednotlivec v tele.,to by musel poodpájať ešte celý nervový systém.

Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.No počas celého pokusu som vnímal ešte jednu dôležitú vec a to občasné bolesti tela ktoré je v určitom zmysle symbiotické s egom.
Absolutně nechápu o čem mluvíš. O jakém utrpení ega mluvíš? Proč vlastně ta odpojení mysle děláš?
Toto je přece psychická obřízka, která má účinky židovské obřízky, které cílem bylo zamezit propojení umu a rozumu, nebo levé a pravé hemisféry. A udělat z nich bioroboty.
KSB nic takového nepraktikuje a ani nenabádá k tomu, abychom to praktikovali.
Bez štipky ega je z nás jen beztvará hmota, která není schopna postarat se nejen o sebe, ale ani o své blízké. Nemluvím tady o super egu, ale normálním egu, kdy si člověk uvědomuje sebe sama a to mu dovoluje poznat sebe, i okolí a pracovat s emocemi. S člověkem bez vlastního ega si mohou ostatní dělat cokoliv, včetně pošlapání důstojnosti člověka.


[quote="pid:55101, uid:191"]Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.No počas celého pokusu som vnímal ešte jednu dôležitú vec a to občasné bolesti tela ktoré je v určitom zmysle symbiotické s egom.[/quote]Absolutně nechápu o čem mluvíš. O jakém **utrpení** ega mluvíš? Proč vlastně ta odpojení mysle děláš? Toto je přece psychická obřízka, která má účinky židovské obřízky, které cílem bylo zamezit propojení umu a rozumu, nebo levé a pravé hemisféry. A udělat z nich bioroboty. KSB nic takového nepraktikuje a ani nenabádá k tomu, abychom to praktikovali. Bez štipky ega je z nás jen beztvará hmota, která není schopna postarat se nejen o sebe, ale ani o své blízké. Nemluvím tady o super egu, ale normálním egu, kdy si člověk uvědomuje sebe sama a to mu dovoluje poznat sebe, i okolí a pracovat s emocemi. S člověkem bez vlastního ega si mohou ostatní dělat cokoliv, včetně pošlapání důstojnosti člověka.

Skutočný a Pravý stav je Pozitívny.

Souhlasím. Vznikla mi při tom představa, jak je možné chápat monádu, která symbolizuje tento svět, pokud jí použijeme na zobrazení dobra a zla, což není upně přesné podle východního výkladu.
Tak, že monáda v sobě obsahuje bílou barvu, t.j. Boha - světlo, jasnost, poznání, dobro, lásku. Ale i černou barvu, která znamená nedostatek světla/dobra/jasnosti/poznání/lásky, neboli odklon od toho (tedy zlo). Přičemž v tomto světě není možné dosáhnout čistě bílé (absolutnosti Boha), vždy je v něm trochu relativního, to symbolizuje černá tečka v bílém poli. Ale také není možné se naprosto odklonit a odpojit se od Boha, což je znázorněno bílou tečkou v černém poli. Bůh by potom mohl být symbolizován celým bílým kolečkem, jako absolutní světlo, pozitivní stav, absolutní Bytí. Ještě by mě zajímalo, jestli je možné, mimo tento svět, něco jako černé kolečko - absolutní nebytí.?


Co se týká bolesti těla, tak si myslím že zbavit se jí je možné hlavně tak, že člověk přeprogramuje své myšlenkové vzorce, které nemoc způsobují a tělo tak uzdravit.


[quote="pid:55047, uid:191"]Skutočný a Pravý stav je Pozitívny.[/quote] Souhlasím. Vznikla mi při tom představa, jak je možné chápat monádu, která symbolizuje tento svět, pokud jí použijeme na zobrazení dobra a zla, což není upně přesné podle východního výkladu. Tak, že monáda v sobě obsahuje bílou barvu, t.j. Boha - světlo, jasnost, poznání, dobro, lásku. Ale i černou barvu, která znamená nedostatek světla/dobra/jasnosti/poznání/lásky, neboli odklon od toho (tedy zlo). Přičemž v tomto světě není možné dosáhnout čistě bílé (absolutnosti Boha), vždy je v něm trochu relativního, to symbolizuje černá tečka v bílém poli. Ale také není možné se naprosto odklonit a odpojit se od Boha, což je znázorněno bílou tečkou v černém poli. Bůh by potom mohl být symbolizován celým bílým kolečkem, jako absolutní světlo, pozitivní stav, absolutní Bytí. Ještě by mě zajímalo, jestli je možné, mimo tento svět, něco jako černé kolečko - absolutní nebytí.? Co se týká bolesti těla, tak si myslím že zbavit se jí je možné hlavně tak, že člověk přeprogramuje své myšlenkové vzorce, které nemoc způsobují a tělo tak uzdravit.
Upravené 30. 1. 2022 o 11:00

Proč vlastně ta odpojení mysle děláš?
..Nechaj tak Rusofil.Nepraktizujem to,urobil som pokus ktorý sa týkal utrpenia ktoré tu niekto spomínal a mysle.KSB nič také nepraktikuje no ja nie som striktne zameraný len na KSB ale na duchovno a hľadanie Pravdy všeobecne.


[quote="pid:55105, uid:312"]Proč vlastně ta odpojení mysle děláš?[/quote]..Nechaj tak Rusofil.Nepraktizujem to,urobil som pokus ktorý sa týkal utrpenia ktoré tu niekto spomínal a mysle.KSB nič také nepraktikuje no ja nie som striktne zameraný len na KSB ale na duchovno a hľadanie Pravdy všeobecne.

Nechaj tak Rusofil.
Dobrá nechám toho.


[quote="pid:55111, uid:191"]Nechaj tak Rusofil.[/quote]Dobrá nechám toho.

Bez štipky ega je z nás jen beztvará hmota, která není schopna postarat se nejen o sebe, ale ani o své blízké. Nemluvím tady o super egu, ale normálním egu, kdy si člověk uvědomuje sebe sama a to mu dovoluje poznat sebe, i okolí a pracovat s emocemi. S člověkem bez vlastního ega si mohou ostatní dělat cokoliv, včetně pošlapání důstojnosti člověka.
...Super ego je stále len ego navýšené do väčších rozmerov no prirodzenosť,charakteristiky a povaha je tá istá-antipravda,antiláska,antimúdrosť,antidobro atď.Uvedomenie si samého seba,poznanie samého seba,sloboda voľby,schopnosť milovať a starať sa,intuícia, rozlíšenie,dobro,svedomie,ochrana a obrana dobra a pravdy,mravnosť atď.nie sú charakteristiky ega!ale pravého Ja.


[quote="pid:55105, uid:312"]Bez štipky ega je z nás jen beztvará hmota, která není schopna postarat se nejen o sebe, ale ani o své blízké. Nemluvím tady o super egu, ale normálním egu, kdy si člověk uvědomuje sebe sama a to mu dovoluje poznat sebe, i okolí a pracovat s emocemi. S člověkem bez vlastního ega si mohou ostatní dělat cokoliv, včetně pošlapání důstojnosti člověka.[/quote]...Super ego je stále len ego navýšené do väčších rozmerov no prirodzenosť,charakteristiky a povaha je tá istá-antipravda,antiláska,antimúdrosť,antidobro atď.Uvedomenie si samého seba,poznanie samého seba,sloboda voľby,schopnosť milovať a starať sa,intuícia, rozlíšenie,dobro,svedomie,ochrana a obrana dobra a pravdy,mravnosť atď.nie sú charakteristiky ega!ale pravého Ja.

dum, já toho nechal a ty pokračuješ, jak to chápat? smile
Prostě na některých věcech se neshodneme. Nejsem až tak duchovní člověk, nebo lépe řečeno, nedokážu o duchovnosti psát tvým jazykem. Jde to mimo mě.
Hlavní je, že jsem ve spojení s HNR a že to funguje. Jde to i bez těch meditací a odhození ega. Představ si, že HNR má i smysl pro humor. Tos nečekal, že?


dum, já toho nechal a ty pokračuješ, jak to chápat? :) Prostě na některých věcech se neshodneme. Nejsem až tak duchovní člověk, nebo lépe řečeno, nedokážu o duchovnosti psát tvým jazykem. Jde to mimo mě. Hlavní je, že jsem ve spojení s HNR a že to funguje. Jde to i bez těch meditací a odhození ega. Představ si, že HNR má i smysl pro humor. Tos nečekal, že?
Upravené 30. 1. 2022 o 10:26

Hlavní je, že jsem ve spojení s HNR a že to funguje. Jde to i bez těch meditací a odhození ega. Představ si, že HNR má i smysl pro humor.
...Dobre,keď myslíš...no ak si v spojení s HNR tak vedz že na tejto planéte nie si sám.A že má Absolútny zmysel pre humor?Jasnésmile


[quote="pid:55119, uid:312"]Hlavní je, že jsem ve spojení s HNR a že to funguje. Jde to i bez těch meditací a odhození ega. Představ si, že HNR má i smysl pro humor.[/quote]...Dobre,keď myslíš...no ak si v spojení s HNR tak vedz že na tejto planéte nie si sám.A že má Absolútny zmysel pre humor?Jasné:)

Podla starej krestanskej tradicie maju duchovne bytosti viacero stupnov....zacinaju najnizsou hierarchiou anjelom, archanjel, archeos....atd. konci to serafinmi, kam patri napr. Michael. A v ramci toho vysvetlovali,ze elohim vyjadruje mnozne cislo a nie jednotne. Pales k tomu vysvetluje, ze neslo o najvyssiu bytost, ale o bytosti duchovnej hierarchie , pricom specialne Jahve je bytostou Mesiaca (preto tak sustredeny pohlad na krv, cistotu skor tela, nez mysle, velmi striktne nastavenia prikazov a zakazov pre bezny lud, uznanie Zida po matke a nie po otcovi). Takze cele sa to da vysvetlit tak, ze HNR stvoril svet v "mentalnom svete" ako v potenciali, ale fyzicke stvorenie nasledovalo az potom a uz nebolo priamo "v gescii" HNR, len sprostredkovanie. Preto pad v raji nebol ziadny omyl ci hriech, len skor ze Lucifer sa zamiesal do toho a v dosledku clovek vypadol z jednoty. Na druhej strane ma prave preto potencial rozvinut slobodnu volu


Podla starej krestanskej tradicie maju duchovne bytosti viacero stupnov....zacinaju najnizsou hierarchiou anjelom, archanjel, archeos....atd. konci to serafinmi, kam patri napr. Michael. A v ramci toho vysvetlovali,ze elohim vyjadruje mnozne cislo a nie jednotne. Pales k tomu vysvetluje, ze neslo o najvyssiu bytost, ale o bytosti duchovnej hierarchie , pricom specialne Jahve je bytostou Mesiaca (preto tak sustredeny pohlad na krv, cistotu skor tela, nez mysle, velmi striktne nastavenia prikazov a zakazov pre bezny lud, uznanie Zida po matke a nie po otcovi). Takze cele sa to da vysvetlit tak, ze HNR stvoril svet v "mentalnom svete" ako v potenciali, ale fyzicke stvorenie nasledovalo az potom a uz nebolo priamo "v gescii" HNR, len sprostredkovanie. Preto pad v raji nebol ziadny omyl ci hriech, len skor ze Lucifer sa zamiesal do toho a v dosledku clovek vypadol z jednoty. Na druhej strane ma prave preto potencial rozvinut slobodnu volu

Ještě by mě zajímalo, jestli je možné, mimo tento svět, něco jako černé kolečko - absolutní nebytí.?
.Keďže prirodzenosť HNR je Pozitívna zároveň Absolútna,prirodzenosť"nebytia",stavu bytia vyfabrikovaného nie HNR je negatívna,dočasná,v extréme max.totálna,relatívna.Absolútny môže byť len jeden/jedna.


[quote="pid:55109, uid:802"]Ještě by mě zajímalo, jestli je možné, mimo tento svět, něco jako černé kolečko - absolutní nebytí.?[/quote].Keďže prirodzenosť HNR je Pozitívna zároveň Absolútna,prirodzenosť"nebytia",stavu bytia vyfabrikovaného nie HNR je negatívna,dočasná,v extréme max.totálna,relatívna.Absolútny môže byť len jeden/jedna.

Technická náš jazyk nepotřebuje termín, "ego" to je záměrná jazyková diverze zavedená Jungem, vykradené z Indie, kde se pojmy s kořenem "ega" dotykají pozornosti a schopnosti udržet pozornost na určitém předmětu. Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše.


Dříve jsem se setkával často (teď to trochu ustoupilo), že ten druhý má velké nadměrné ego. Mluvme česky, můžeme říci jsi "sobecký" nebo hájíš svoje zájmy na úkor většiny apod. Nezavádějme další termíny, které nic nového nepřináší a slouží pouze k nálepkování a zmatení (skrývání skutečného problému). Problém je v mravnosti ne v "egu" v subjektu (subjekt je Bohem stvořen dokonalý ke svému účelu a člověk se svobodou ho plnit nebo neplnit s odpovídajícími následky svým subjektivním způsobem a navíc, aby to bylo zajímavé a stravitelné ty účely se musí odhalit - život je také tak trochu tajenka).


Technická náš jazyk nepotřebuje termín, "ego" to je záměrná jazyková diverze zavedená Jungem, vykradené z Indie, kde se pojmy s kořenem "ega" dotykají pozornosti a schopnosti udržet pozornost na určitém předmětu. Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše. Dříve jsem se setkával často (teď to trochu ustoupilo), že ten druhý má velké nadměrné ego. Mluvme česky, můžeme říci jsi "sobecký" nebo hájíš svoje zájmy na úkor většiny apod. Nezavádějme další termíny, které nic nového nepřináší a slouží pouze k nálepkování a zmatení (skrývání skutečného problému). Problém je v mravnosti ne v "egu" v subjektu (subjekt je Bohem stvořen dokonalý ke svému účelu a člověk se svobodou ho plnit nebo neplnit s odpovídajícími následky svým subjektivním způsobem a navíc, aby to bylo zajímavé a stravitelné ty účely se musí odhalit - život je také tak trochu tajenka).
Upravené 30. 1. 2022 o 10:54

já toho nechal a ty pokračuješ, jak to chápat?
..Práve som to dopisoval tvoja veta už tam bola.Čas.


[quote="pid:55119, uid:312"]já toho nechal a ty pokračuješ, jak to chápat?[/quote]..Práve som to dopisoval tvoja veta už tam bola.Čas.

akze cele sa to da vysvetlit tak, ze HNR stvoril svet v "mentalnom svete" ako v potenciali, ale fyzicke stvorenie nasledovalo az potom a uz nebolo priamo "v gescii" HNR, len sprostredkovanie. Preto pad v raji nebol ziadny omyl ci hriech, len skor ze Lucifer sa zamiesal do toho a v dosledku clovek vypadol z jednoty. Na druhej strane ma prave preto potencial rozvinut slobodnu volu
Zajímavé vysvětlení. Ale to nekoresponduje s archeologickými nálezy. Podle nich lidstvo existuje na Zemi víc než 360 - 800 mil. let. A na počátku tady byli skutečně jenom světlí, tedy, první, které stvořil HNR. Ti ale ve svém vývoji zakrněli a tak byli vyformováni druzí, aby na ty první zatlačili, jako trenéři, aby ve svém vývoji neustrnuli.


Určitě si pamatuješ na pohádku o Spící princezně, nebo o Růžence, která také spala, až ji polibkem probudil princ. nebo Ruská pohádka O spjaščej krasavice. Nebo pohádku Puškina O mrtvé carevně a 7 bohatýrech.
Nejsou to výmysly. Je to postaveno na skutečnosti, předávané po věky ústně. Nakonec se to potvrdilo šokujícím nálezem mladé dívky v bílém sarkofágu, který objevili při těžbě uhlí, pod 70 metrovou vrstvou uhlí. Pojmenování ta mladá dívka dostala podle místa nálezu Tisulská princezna.


Toto bylo zachyceno právě v Bibli, tedy vznik prvních i druhých, ale i když je to tam polopaticky popsáno, nikdo to nechce vidět.
Věří různým vysvětlením, např. jak to vysvětluje církev, nebo jak to popsal Pales, nebo někdo jiný, jen přímé vyjádření, tak, jak je napsáno, se z nějakého důvodu snaží popřít. Proč asi? Že by se celá koncepce sesypala jak domeček z karet?


https://www.priznakytransformace.cz/index.php/zahady-a-historie/902-tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-profesor-urcil-dobu-kdy-byla-pohrbena-jedna-se-o-dobu-nejmene-pred-800-miliony-lety


[quote="pid:55126, uid:187"]akze cele sa to da vysvetlit tak, ze HNR stvoril svet v "mentalnom svete" ako v potenciali, ale fyzicke stvorenie nasledovalo az potom a uz nebolo priamo "v gescii" HNR, len sprostredkovanie. Preto pad v raji nebol ziadny omyl ci hriech, len skor ze Lucifer sa zamiesal do toho a v dosledku clovek vypadol z jednoty. Na druhej strane ma prave preto potencial rozvinut slobodnu volu[/quote]Zajímavé vysvětlení. Ale to nekoresponduje s archeologickými nálezy. Podle nich lidstvo existuje na Zemi víc než 360 - 800 mil. let. A na počátku tady byli skutečně jenom světlí, tedy, první, které stvořil HNR. Ti ale ve svém vývoji zakrněli a tak byli vyformováni druzí, aby na ty první zatlačili, jako trenéři, aby ve svém vývoji neustrnuli. Určitě si pamatuješ na pohádku o Spící princezně, nebo o Růžence, která také spala, až ji polibkem probudil princ. nebo Ruská pohádka O spjaščej krasavice. Nebo pohádku Puškina O mrtvé carevně a 7 bohatýrech. Nejsou to výmysly. Je to postaveno na skutečnosti, předávané po věky ústně. Nakonec se to potvrdilo šokujícím nálezem mladé dívky v bílém sarkofágu, který objevili při těžbě uhlí, pod 70 metrovou vrstvou uhlí. Pojmenování ta mladá dívka dostala podle místa nálezu Tisulská princezna. Toto bylo zachyceno právě v Bibli, tedy vznik prvních i druhých, ale i když je to tam polopaticky popsáno, nikdo to nechce vidět. Věří různým vysvětlením, např. jak to vysvětluje církev, nebo jak to popsal Pales, nebo někdo jiný, jen přímé vyjádření, tak, jak je napsáno, se z nějakého důvodu snaží popřít. Proč asi? Že by se celá koncepce sesypala jak domeček z karet? https://www.priznakytransformace.cz/index.php/zahady-a-historie/902-tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-profesor-urcil-dobu-kdy-byla-pohrbena-jedna-se-o-dobu-nejmene-pred-800-miliony-lety
Upravené 30. 1. 2022 o 11:31

Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše.
..Tiež technická-keďže ja pracujem s pojmami pravé Ja som,pravá myseľ vs.nepravé ja,nepravá myseľ,pseudomyseľ-pojem ego používam kvôli väčšej známosti termínu.A taktiež napr.nestotožňujem pojmy duch a duša...


[quote="pid:55132, uid:426"]Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše.[/quote]..Tiež technická-keďže ja pracujem s pojmami pravé Ja som,pravá myseľ vs.nepravé ja,nepravá myseľ,pseudomyseľ-pojem ego používam kvôli väčšej známosti termínu.A taktiež napr.nestotožňujem pojmy duch a duša...

Technická náš jazyk nepotřebuje termín, "ego" to je záměrná jazyková diverze zavedená Jungem, vykradené z Indie, kde se pojmy s kořenem "ega" dotykají pozornosti a schopnosti udržet pozornost na určitém předmětu. Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše.
Souhlasím, proto jsem chtěl od duma, aby mi popsal co chápe pod slovem ego. Na Junga mám stejný názor. Je to nástroj podsunutý od GP.


[quote="pid:55132, uid:426"]Technická náš jazyk nepotřebuje termín, "ego" to je záměrná jazyková diverze zavedená Jungem, vykradené z Indie, kde se pojmy s kořenem "ega" dotykají pozornosti a schopnosti udržet pozornost na určitém předmětu. Máme přeci kvalitní pojmy subjekt a duše.[/quote]Souhlasím, proto jsem chtěl od duma, aby mi popsal co chápe pod slovem ego. Na Junga mám stejný názor. Je to nástroj podsunutý od GP.

Ak čítaš nejaký román, tak čo myslíš, majú románové postavy slobodnú vôľu? Bráni im niečo rozhodovať o svojom živote, alebo tvrdia, že ich život je predurčený? V čom a od čoho je vôľa slobodná? Môže byť vôľa človeka slobodná od Boha? Môže sa človek rozhodovať tak, že Boh nebude mať potuchy, ako sa človek rozhodne? A ak Boh správne predvída každý čin človeka, je ľudská vôľa slobodná? Mohol by Boh úspešne riadiť svet, ak by nevedel predvídať každý čin človeka?


Jardobe, celý tvůj příspěvek se mi moc líbí a souhlasím s tvým pohledem na Boha, jako vědomí, vnímání, život atd.
Jinak ale vidím to předurčení všeho co ve tvoření vzniká. Já si myslím, že při tvoření opravdu vzniká vždy něco nového a že je to hlavní esencí jak našeho života, tak i hlavním hybatelem toho, proč Bůh tvoří. Vždyť každý člověk, ale vlastně každá bytost, která vstoupí na tento svět je jiná, odlišná, má svou jedinečnost a individualitu. Neexistují dvě úplně stejné bytosti, zvířata ani rostliny. A mezi všemi těmi bytostmi dochází stále k interakcím. Podle mě to má velký význam. Bůh stvořil tento svět a vložil do něj zákony, které se vztahují na vše stvořené a to mu zaručuje, že děj se bude odehrávat v potřebných mantinelech a bude vyhovovat jeho představě, bude spravedlivý, ale jinak od něj očekává nové zážitky a zkušenosti. Koho by bavilo koukat se na předem známý film. Protože všechna vědomí jsou propojena a Bůh je zahrnuje v sobě, tak také všechno skrze svoje tvoření prožívá a myslím že i jeho samotného to obohacuje.


[quote="pid:54261, uid:6"]Ak čítaš nejaký román, tak čo myslíš, majú románové postavy slobodnú vôľu? Bráni im niečo rozhodovať o svojom živote, alebo tvrdia, že ich život je predurčený? V čom a od čoho je vôľa slobodná? Môže byť vôľa človeka slobodná od Boha? Môže sa človek rozhodovať tak, že Boh nebude mať potuchy, ako sa človek rozhodne? A ak Boh správne predvída každý čin človeka, je ľudská vôľa slobodná? Mohol by Boh úspešne riadiť svet, ak by nevedel predvídať každý čin človeka?[/quote] Jardobe, celý tvůj příspěvek se mi moc líbí a souhlasím s tvým pohledem na Boha, jako vědomí, vnímání, život atd. Jinak ale vidím to předurčení všeho co ve tvoření vzniká. Já si myslím, že při tvoření opravdu vzniká vždy něco nového a že je to hlavní esencí jak našeho života, tak i hlavním hybatelem toho, proč Bůh tvoří. Vždyť každý člověk, ale vlastně každá bytost, která vstoupí na tento svět je jiná, odlišná, má svou jedinečnost a individualitu. Neexistují dvě úplně stejné bytosti, zvířata ani rostliny. A mezi všemi těmi bytostmi dochází stále k interakcím. Podle mě to má velký význam. Bůh stvořil tento svět a vložil do něj zákony, které se vztahují na vše stvořené a to mu zaručuje, že děj se bude odehrávat v potřebných mantinelech a bude vyhovovat jeho představě, bude spravedlivý, ale jinak od něj očekává nové zážitky a zkušenosti. Koho by bavilo koukat se na předem známý film. Protože všechna vědomí jsou propojena a Bůh je zahrnuje v sobě, tak také všechno skrze svoje tvoření prožívá a myslím že i jeho samotného to obohacuje.
Upravené 30. 1. 2022 o 11:32

Pales k tomu vysvetluje, ze neslo o najvyssiu bytost, ale o bytosti duchovnej hierarchie , pricom specialne Jahve je bytostou Mesiaca

Ty teorie neznám, ale neztotožňují ho náhodou s egyptským bohem Měsíce Jahem? (ta charakteristika tomu odpovídá). Jah nabral na popularitě právě v období Nové říše, začal být ztotožňován také s Thovtem a Horem, klidně se mohl do judaismu dostat touto cestou. Další možnost je cesta tam a zase zpátky, podle některých má egyptský Jah původ v kanaánském bohu Měsíce Jarichovi.


[quote="pid:55126, uid:187"]Pales k tomu vysvetluje, ze neslo o najvyssiu bytost, ale o bytosti duchovnej hierarchie , pricom specialne Jahve je bytostou Mesiaca[/quote] Ty teorie neznám, ale neztotožňují ho náhodou s egyptským bohem Měsíce Jahem? (ta charakteristika tomu odpovídá). Jah nabral na popularitě právě v období Nové říše, začal být ztotožňován také s Thovtem a Horem, klidně se mohl do judaismu dostat touto cestou. Další možnost je cesta tam a zase zpátky, podle některých má egyptský Jah původ v kanaánském bohu Měsíce Jarichovi.

Ego neaktívne.Jediná myšlienka však ostala.Som,existujem,žijem.Tá je však prirodzenosťou pravého Ja,pravej mysle.Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.

dum, bravo!
Něco jiného je teoreticky vědět, dospět k poznání rozumem, např. uplatněním džňánajógy, něco jiného je to pak naplno zažít. Proto vyzkoušet a pokud možno u toho zůstat, je správné.
Jen bych ještě uspřesnil. Ego, které se projevuje myšlením, nelze umenšit na minimum. Pokud s myšlenkami bojuješ, jen je zesiluješ. Správný postup spočívá v tom, že je pozoruješ kupříkladu jako mraky. Přijdou a odejdou. Ale ty se s nimi nespojuješ. "Nevěř všemu, co tě napadne," říká Tolle. Nejsi to ty, protože ty jsi to bytí nebo vědomí na pozadí, pozorovatel.
Obecně se soudí, že tyhle "nebeské výšiny" jsou pro praktický život, pro tento svět k ničemu a utápějí se v nich jen jógíni nebo filozofové. Opak je pravdou. Pravé poznání nám rozšiřuje obzory a zbavuje nás utrpení. Už nevnímáme jen mysl a tělo (to jsme také jako součást Stvoření), ale zažíváme to absolutní Jáství. "Proč bychom se o to měli nechat okrádat?", ptá se duchovní učitel Eduard Tomáš.


[quote="pid:55101, uid:191"]Ego neaktívne.Jediná myšlienka však ostala.Som,existujem,žijem.Tá je však prirodzenosťou pravého Ja,pravej mysle.Čo sa týka oslobodenia od utrpenia ega,je to možné,zbavíš sa čiastočne psychického utrpenia keď ego znížiš na najnižšiu možnú úroveň.[/quote] dum, bravo! Něco jiného je teoreticky vědět, dospět k poznání rozumem, např. uplatněním džňánajógy, něco jiného je to pak naplno zažít. Proto vyzkoušet a pokud možno u toho zůstat, je správné. Jen bych ještě uspřesnil. Ego, které se projevuje myšlením, nelze umenšit na minimum. Pokud s myšlenkami bojuješ, jen je zesiluješ. Správný postup spočívá v tom, že je pozoruješ kupříkladu jako mraky. Přijdou a odejdou. Ale ty se s nimi nespojuješ. "Nevěř všemu, co tě napadne," říká Tolle. Nejsi to ty, protože ty jsi to bytí nebo vědomí na pozadí, pozorovatel. Obecně se soudí, že tyhle "nebeské výšiny" jsou pro praktický život, pro tento svět k ničemu a utápějí se v nich jen jógíni nebo filozofové. Opak je pravdou. Pravé poznání nám rozšiřuje obzory a zbavuje nás utrpení. Už nevnímáme jen mysl a tělo (to jsme také jako součást Stvoření), ale zažíváme to absolutní Jáství. "Proč bychom se o to měli nechat okrádat?", ptá se duchovní učitel Eduard Tomáš.

Pavel Kačer

Proto vyzkoušet a pokud možno u toho zůstat,
...Keďže mám už svoju cestu,tézu Poznania a Pravdy,tak týmto smerom nepôjdem,ako som povedal Rusofilovi vykonal som pokus ohľadom utrpenia -keďže sa to tu taktiež preberá,a mysle.


[quote="pid:55154, uid:795"]Proto vyzkoušet a pokud možno u toho zůstat,[/quote]...Keďže mám už svoju cestu,tézu Poznania a Pravdy,tak týmto smerom nepôjdem,ako som povedal Rusofilovi vykonal som pokus ohľadom utrpenia -keďže sa to tu taktiež preberá,a mysle.

Koho by bavilo koukat se na předem známý film. Protože všechna vědomí jsou propojena a Bůh je zahrnuje v sobě, tak také všechno skrze svoje tvoření prožívá a myslím že i jeho samotného to obohacuje.
Áno,len doplním,všetky vedomia sú prepojené(skrze pravé Ja,pravú myseľ) a Boh ich zahrňuje v sebe,tak tiež všetko skrze svoje stvorenie prežíva a myslím že i Jeho samotného to obohacuje.Keďže sa nachádza v každom z nás tak skúsenostne prežíva všetky naše a každého stavy,emócie,radosti,strasti atď.bez toho aby negatívne prvky absorboval do svojej Prirodzenosti.No je tu jeden rozdiel.HNR vie ako bude film prebiehať aj ako skončí,keďže je Absolútny a Vševedúci,film pozná.No v skúsenostnom zážitkovom procese práve prebieha.


[quote="pid:55150, uid:802"]Koho by bavilo koukat se na předem známý film. Protože všechna vědomí jsou propojena a Bůh je zahrnuje v sobě, tak také všechno skrze svoje tvoření prožívá a myslím že i jeho samotného to obohacuje.[/quote]Áno,len doplním,všetky vedomia sú prepojené(skrze pravé Ja,pravú myseľ) a Boh ich zahrňuje v sebe,tak tiež všetko skrze svoje stvorenie prežíva a myslím že i Jeho samotného to obohacuje.Keďže sa nachádza v každom z nás tak skúsenostne prežíva všetky naše a každého stavy,emócie,radosti,strasti atď.bez toho aby negatívne prvky absorboval do svojej Prirodzenosti.No je tu jeden rozdiel.HNR vie ako bude film prebiehať aj ako skončí,keďže je Absolútny a Vševedúci,film pozná.No v skúsenostnom zážitkovom procese práve prebieha.

HNR vie ako bude film prebiehať aj ako skončí,keďže je Absolútny a Vševedúci,film pozná.


Tak, všechny cesty vedou do Říma, ale je nekonečně způsobů jak se tam dostat. A my je můžeme objevovat a v tom je ta zábava.
Bůh je sice v sobě všechny obsahuje, ale v nějaké potenciální, neprojevené podobě.


[quote="pid:55163, uid:191"]HNR vie ako bude film prebiehať aj ako skončí,keďže je Absolútny a Vševedúci,film pozná.[/quote] Tak, všechny cesty vedou do Říma, ale je nekonečně způsobů jak se tam dostat. A my je můžeme objevovat a v tom je ta zábava. Bůh je sice v sobě všechny obsahuje, ale v nějaké potenciální, neprojevené podobě.
Upravené 30. 1. 2022 o 20:40

... přímé vyjádření, tak, jak je napsáno, se z nějakého důvodu snaží popřít. Proč asi? Že by se celá koncepce sesypala jak domeček z karet?

To chce jít ke zdroji...
Tisulská princezna (1. díl): Dívka v sarkofágu je nejméně 800 miliónů let stará!
A tam je i odkaz na druhý díl. Velmi zajímavé. Je tam i aktualizace od Vlabi: "Briskně jsem našla úryvek z Levašova".
Tisulská princezna (2. díl)


[quote="pid:55136, uid:312"]... přímé vyjádření, tak, jak je napsáno, se z nějakého důvodu snaží popřít. Proč asi? Že by se celá koncepce sesypala jak domeček z karet?[/quote] To chce jít ke zdroji... [Tisulská princezna (1. díl): Dívka v sarkofágu je nejméně 800 miliónů let stará!](https://www.suenee.cz/tisulska-princezna-divka-v-sarkofagu-je-nejmene-800-milionu-let-stara/) A tam je i odkaz na druhý díl. Velmi zajímavé. Je tam i aktualizace od Vlabi: "Briskně jsem našla úryvek z Levašova". [Tisulská princezna (2. díl)](https://www.suenee.cz/tisulska-princezna/)
Upravené 30. 1. 2022 o 20:06

To chce jít ke zdroji...
Zdálo se mi, že toto téma je již vyčerpáno, ale chci dát ještě jeden důkaz o dvojím původu lidí.
Bible, citát:
"8A jeho pán ocenil, že si ten nepoctivý správce počínal chytře! Synové světa totiž bývají ve svých věcech chytřejší než synové světla"
K tomu citátu bych dodal, že světlo stvořil jenom Bůh. Tudíž jeho děti jsou synové světla.
Zatím co, Hospodin Bůh světlo nezformoval, tudíž jím zformovaní lidé jsou synové světa.


Obrať pozornost, kdo je oceněn, jako chytrý. Nepoctivý správce.


Kromě Tisulské princezny máme i mužský etalon princ Rodamir
https://www.suenee.cz/iransky-princ-mag-rodamir/


[quote="pid:55227, uid:781"]To chce jít ke zdroji...[/quote]Zdálo se mi, že toto téma je již vyčerpáno, ale chci dát ještě jeden důkaz o dvojím původu lidí. Bible, citát: "8A jeho pán ocenil, že si ten nepoctivý správce počínal chytře! **Synové světa** totiž bývají ve svých věcech chytřejší než **synové světla**" K tomu citátu bych dodal, že **světlo stvořil jenom Bůh**. Tudíž jeho děti jsou synové světla. Zatím co, **Hospodin Bůh světlo nezformoval**, tudíž jím zformovaní lidé jsou synové světa. Obrať pozornost, kdo je oceněn, jako chytrý. **Nepoctivý** správce. Kromě Tisulské princezny máme i mužský etalon princ Rodamir https://www.suenee.cz/iransky-princ-mag-rodamir/
Upravené 30. 1. 2022 o 20:43

Obrať pozornost, kdo je oceněn, jako chytrý. Nepoctivý správce.


Už jsem jednou v diskuzi uváděl (bez odezvy), že GP (Hospodin) byl z jeho činů nadšený (z nepoctivého správce), že svedl k nepoctivosti mnoho dalších duší (což se GP náramně hodí, protože nepoctiví se dají lehce zotročit).


[quote="pid:55231, uid:312"]Obrať pozornost, kdo je oceněn, jako chytrý. Nepoctivý správce.[/quote] Už jsem jednou v diskuzi uváděl (bez odezvy), že GP (Hospodin) byl z jeho činů nadšený (z nepoctivého správce), že svedl k nepoctivosti mnoho dalších duší (což se GP náramně hodí, protože nepoctiví se dají lehce zotročit).

že GP (Hospodin) byl z jeho činů nadšený (z nepoctivého správce),
No právě, a ještě se najde někdo, kdo tvrdí, že Bůh i Bůh Hospodin je jedna a tatáž osoba.


[quote="pid:55233, uid:426"]že GP (Hospodin) byl z jeho činů nadšený (z nepoctivého správce),[/quote]No právě, a ještě se najde někdo, kdo tvrdí, že Bůh i Bůh Hospodin je jedna a tatáž osoba.

Ja len doplním, že treba si všetko overovať a ísť podľa možností čo najhlbšie k pôvodným zdrojom informácií. Len tak sa dajú minimalizovať skreslenia.


Napríklad takto Tisulská princezná nikdy nevyzerala!!!
61f6f27630c06


Tou spiacou krásavicou na obrázku je Sarah Patterson, ktorá si v roku 1987 zahrala vo filme Snehulienka a sedem trpaslíkov.


Tu je záber z filmu:
61f6f2cbd90de


No aj keď autor článku o Tisulskej princeznej s obrázkami "šidil" ( článok ), to ešte neznamená, že celý príbeh je mýtus. Celkom triezvy pokus o investigatívu v tejto veci podáva nasledovný článok:
https://atlara.wordpress.com/2019/11/19/tisulska-princezna-pokracovani-pribehu/


Ja len doplním, že treba si všetko overovať a ísť podľa možností čo najhlbšie k pôvodným zdrojom informácií. Len tak sa dajú minimalizovať skreslenia. **Napríklad takto Tisulská princezná nikdy nevyzerala!!!** ![61f6f27630c06](serve/attachment&path=61f6f27630c06) Tou spiacou krásavicou na obrázku je Sarah Patterson, ktorá si v roku 1987 zahrala vo filme Snehulienka a sedem trpaslíkov. Tu je záber z filmu: ![61f6f2cbd90de](serve/attachment&path=61f6f2cbd90de) No aj keď autor článku o Tisulskej princeznej s obrázkami "šidil" ( [článok](https://cursedtraveler.com/2017/07/14/sleeping-beauty-princess-tisulsky/) ), to ešte neznamená, že celý príbeh je mýtus. Celkom triezvy pokus o investigatívu v tejto veci podáva nasledovný článok: https://atlara.wordpress.com/2019/11/19/tisulska-princezna-pokracovani-pribehu/

Ja len doplním, že treba si všetko overovať a ísť podľa možností čo najhlbšie k pôvodným zdrojom informácií. Len tak sa dajú minimalizovať skreslenia.
Já netvrdil, že na fotce je ona. Všechna fota byla zkonfiskována. Naše média dávají běžně ilustrační fota.
Tím spíš, že zmíněný článek je převzat z anglosaského tisku. Koho to zaujme, nic mu nebrání dohledat podrobnosti. Hodil jsem první odkaz, který o tom mluvil a byl adresován těm, kteří o nálezu ještě neslyšeli.


[quote="pid:55243, uid:6"]Ja len doplním, že treba si všetko overovať a ísť podľa možností čo najhlbšie k pôvodným zdrojom informácií. Len tak sa dajú minimalizovať skreslenia.[/quote]Já netvrdil, že na fotce je ona. Všechna fota byla zkonfiskována. Naše média dávají běžně ilustrační fota. Tím spíš, že zmíněný článek je převzat z anglosaského tisku. Koho to zaujme, nic mu nebrání dohledat podrobnosti. Hodil jsem první odkaz, který o tom mluvil a byl adresován těm, kteří o nálezu ještě neslyšeli.
Upravené 30. 1. 2022 o 21:59

https://atlara.wordpress.com/2019/11/19/tisulska-princezna-pokracovani-pribehu/

"A je třeba ještě doplnit, že podivnou náhodou čínský vědec Wu Lin Zhu, který tuto mumii (pozn. čínské princezny Xin Zhui) studoval, bezprostředně po práci vážně onemocněl a o týden později zemřel na neznámou nemoc. Příznaky tohoto onemocnění připomínaly SARS. Připomeňme v této souvislosti smrtelné onemocnění onoho horníka, který si lízl tekutiny, v níž byla ponořena Tisulská princezna…"
Podívejme...


[quote="pid:55243, uid:6"]https://atlara.wordpress.com/2019/11/19/tisulska-princezna-pokracovani-pribehu/[/quote] "A je třeba ještě doplnit, že podivnou náhodou čínský vědec Wu Lin Zhu, který tuto mumii (pozn. čínské princezny Xin Zhui) studoval, bezprostředně po práci vážně onemocněl a o týden později zemřel na neznámou nemoc. Příznaky tohoto onemocnění připomínaly SARS. Připomeňme v této souvislosti smrtelné onemocnění onoho horníka, který si lízl tekutiny, v níž byla ponořena Tisulská princezna…" Podívejme...

Bůh by potom mohl být symbolizován celým bílým kolečkem, jako absolutní světlo, pozitivní stav, absolutní Bytí.

Známý německý psychoterapeut Ruediger Dahlke napsal na toto téma asi 40 knih. A ve všech má tu chybu, že předpokládá, že spojením bílé a černé vznikne bílá - tedy dobrý Bůh. Je to z jeho strany nepochopení.
Já jsem v původní verzi knihy Proč Bůh dopouští zlo , která byla volně ke stažení na internetu, měl to kolečko také bílé. A za největší svůj objev považuji to, že je to kolečko šedé. Rozložení světa na černou a bílou muselo přece vzejít ze šedé!
Je to tím, že pořád nechcete opustit tu představu Boha jako hodného taťuldy a snažíte se najít způsoby, jak mu to dobro podsunout.


[quote="pid:55109, uid:802"]Bůh by potom mohl být symbolizován celým bílým kolečkem, jako absolutní světlo, pozitivní stav, absolutní Bytí.[/quote] Známý německý psychoterapeut Ruediger Dahlke napsal na toto téma asi 40 knih. A ve všech má tu chybu, že předpokládá, že spojením bílé a černé vznikne bílá - tedy dobrý Bůh. Je to z jeho strany nepochopení. Já jsem v původní verzi knihy [Proč Bůh dopouští zlo](https://www.agenturabyti.cz/knihy/) , která byla volně ke stažení na internetu, měl to kolečko také bílé. A za největší svůj objev považuji to, že je to kolečko šedé. Rozložení světa na černou a bílou muselo přece vzejít ze šedé! Je to tím, že pořád nechcete opustit tu představu Boha jako hodného taťuldy a snažíte se najít způsoby, jak mu to dobro podsunout.

Je to tím, že pořád nechcete opustit tu představu Boha jako hodného taťuldy a snažíte se najít způsoby, jak mu to dobro podsunout.
Je to tím, že zlo do světa přimíchal někdo jiný, než Bůh. Ten jiný byl Satan a ten zformoval druhé lidi ke svému obrazu. A Bůh na lidech nechal svobodnou vůli, pro koho se rozhodnou.


Citát Zaznobina o Sinajském pochodu. "Za 40 let se zbavili všech, kdo rozeznali dobro a zlo. Ty kdo to uměli, zabili, a z pouště vyšli jenom ti, kdo rozdíl mezi dobrem a zlem nechápali."
Já dodávám, že toho dosáhli obřízkou na osmý den po narození, kde byla proťata vazba mezi umem a rozumem, levou a pravou hemisférou. Egyptští žreci se toho snažili nejdříve dosáhnout lobotomii, ale to nešlo. Nakonec se našel způsob a tím byla obřízka.
Takže Bůh nám dal rozlišení, abychom věděli, co je od něj a co od Satana a k tomu svobodnou vůli.
Kdo tvrdí, že dobro a zlo neexistuje, je duchovním a možná i fyzickým potomkem těch, kteří absolvovali Sinajský pochod. A jsou stoupenci Satana= Boha Hospodina.

Bůh (HNR) je naším otcem, otcem světlých, kteří rozliší, co je dobro a co zlo.


A ať známý německý psychoterapeut Ruediger Dahlke napíše i tisíc knih, světlí vědí, že je to od Satana = Boha Hospodina.


[quote="pid:55271, uid:430"]Je to tím, že pořád nechcete opustit tu představu Boha jako hodného taťuldy a snažíte se najít způsoby, jak mu to dobro podsunout.[/quote]Je to tím, že zlo do světa přimíchal někdo jiný, než Bůh. Ten jiný byl Satan a ten zformoval druhé lidi ke svému obrazu. A Bůh na lidech nechal svobodnou vůli, pro koho se rozhodnou. Citát Zaznobina o Sinajském pochodu. "Za 40 let se zbavili všech, kdo rozeznali dobro a zlo. Ty kdo to uměli, zabili, a z pouště vyšli jenom ti, kdo rozdíl mezi dobrem a zlem nechápali." Já dodávám, že toho dosáhli obřízkou na osmý den po narození, kde byla proťata vazba mezi umem a rozumem, levou a pravou hemisférou. Egyptští žreci se toho snažili nejdříve dosáhnout lobotomii, ale to nešlo. Nakonec se našel způsob a tím byla obřízka. Takže Bůh nám dal **rozlišení**, abychom věděli, co je od něj a co od Satana a k **tomu svobodnou vůli**. ** Kdo tvrdí, že dobro a zlo neexistuje, je duchovním a možná i fyzickým potomkem těch, kteří absolvovali Sinajský pochod. A jsou stoupenci Satana= Boha Hospodina. ** Bůh (HNR) je naším otcem, otcem světlých, kteří rozliší, co je dobro a co zlo. A ať známý německý psychoterapeut Ruediger Dahlke napíše i tisíc knih, světlí vědí, že je to od Satana = Boha Hospodina.
Upravené 31. 1. 2022 o 09:06

Rusofil, ty jsi nejtvrdší fašista, dělíš lidi na "ty světlé" které stvořil Bůh a na ty ostatní, kteří jsou nějací podlidé které stvořil Satan. Hitler je proti tobě žabař.


Rusofil, ty jsi nejtvrdší fašista, dělíš lidi na "ty světlé" které stvořil Bůh a na ty ostatní, kteří jsou nějací podlidé které stvořil Satan. Hitler je proti tobě žabař.

Rusofil, ty jsi nejtvrdší fašista, dělíš lidi na "ty světlé" které stvořil Bůh a na ty ostatní, kteří jsou nějací podlidé které stvořil Satan.
Pokud tvrdí, že dobro a zlo neexistuje. Jinak je mi fuk, kdo je kdo. Každý může být světlý, záleží to jenom a jenom na něm.
Celá tisíciletí genocidují Slovany, je na čase říci dost!


Zaznobin: Bible, to je vždy krev, otroctví, a procenta kvůli nadvládě.
(Зазнобин В.М. Библия это всегда кровь рабство и проценты ради господства)
Tam si můžeš poslechnout, jak na Sinajském pochodu odstranili všechny, kdo dokázali rozeznat dobro od zla.
https://www.youtube.com/watch?v=dYFscvqoypo&ab_channel=insightattitude


[quote="pid:55278, uid:235"]Rusofil, ty jsi nejtvrdší fašista, dělíš lidi na "ty světlé" které stvořil Bůh a na ty ostatní, kteří jsou nějací podlidé které stvořil Satan.[/quote]Pokud tvrdí, že dobro a zlo neexistuje. Jinak je mi fuk, kdo je kdo. Každý může být světlý, záleží to jenom a jenom na něm. Celá tisíciletí genocidují Slovany, je na čase říci dost! Zaznobin: Bible, to je vždy krev, otroctví, a procenta kvůli nadvládě. (Зазнобин В.М. Библия это всегда кровь рабство и проценты ради господства) Tam si můžeš poslechnout, jak na Sinajském pochodu odstranili všechny, kdo dokázali rozeznat dobro od zla. https://www.youtube.com/watch?v=dYFscvqoypo&ab_channel=insightattitude
Upravené 31. 1. 2022 o 09:35

Jinak je mi fuk, kdo je kdo.

Nic ve zlém, taky svádím, jako každý, vnitřní boje. Hned mi to naskočilo, tak to dávám pro odlehčení:
https://www.youtube.com/watch?v=JYzGSDOz_bw


[quote="pid:55280, uid:312"]Jinak je mi fuk, kdo je kdo.[/quote] Nic ve zlém, taky svádím, jako každý, vnitřní boje. Hned mi to naskočilo, tak to dávám pro odlehčení: https://www.youtube.com/watch?v=JYzGSDOz_bw

Každý může být světlý, záleží to jenom a jenom na něm.


To máme chápat jak? O něco výše tvrdíš, že existují dvě sorty lidí, jedni které stvořil Bůh ze světla, a pak nějací "ti druzí" které podle tebe uplácal Satan z hlíny.


Kdo dělí lidí na sorty je duchovním nástupcem hitlera, tečka.


[quote="pid:55280, uid:312"]Každý může být světlý, záleží to jenom a jenom na něm.[/quote] To máme chápat jak? O něco výše tvrdíš, že existují dvě sorty lidí, jedni které stvořil Bůh ze světla, a pak nějací "ti druzí" které podle tebe uplácal Satan z hlíny. Kdo dělí lidí na sorty je duchovním nástupcem hitlera, tečka.

To máme chápat jak? O něco výše tvrdíš, že existují dvě sorty lidí, jedni které stvořil Bůh ze světla, a pak nějací "ti druzí" které podle tebe uplácal Satan z hlíny.
Ale všichni dostali možnost rozlišení a svobodnou vůli. Záleží jen na nich, koho zvolí. Pohádka On Drakon, ti nic neříká?


[quote="pid:55285, uid:235"]To máme chápat jak? O něco výše tvrdíš, že existují dvě sorty lidí, jedni které stvořil Bůh ze světla, a pak nějací "ti druzí" které podle tebe uplácal Satan z hlíny.[/quote]Ale všichni dostali možnost rozlišení a svobodnou vůli. Záleží jen na nich, koho zvolí. Pohádka On Drakon, ti nic neříká?
Upravené 31. 1. 2022 o 10:01

Kdo dělí lidí na sorty je duchovním nástupcem hitlera, tečka.

A je v pořádku dělit lidi do dvou skupin


  • na ty, co ostatní dělí na sorty
  • a na ty, co ostatní na sorty nedělí?

Neber to prosím jako útok, je to jen podnět k zamyšlení, že nejdůležitější válka probíhá uvnitř každého člověka.


[quote="pid:55285, uid:235"]Kdo dělí lidí na sorty je duchovním nástupcem hitlera, tečka.[/quote] A je v pořádku dělit lidi do dvou skupin - na ty, co ostatní dělí na sorty - a na ty, co ostatní na sorty nedělí? Neber to prosím jako útok, je to jen podnět k zamyšlení, že nejdůležitější válka probíhá uvnitř každého člověka.
Upravené 31. 1. 2022 o 10:02

@Rusofil

Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe stvořil Satan?


Předpokládám že podle tebe budou ti první, které stvořil Bůh ze světla, Slované? Nebo ještě někdo? Co černoši, ty stvořil podle tebe kdo.


@Rusofil Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe stvořil Satan? Předpokládám že podle tebe budou ti první, které stvořil Bůh ze světla, Slované? Nebo ještě někdo? Co černoši, ty stvořil podle tebe kdo.

Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe stvořil Satan?
Satan nestvořil, Satan zformoval. Rozdíl je ve světonázoru.


[quote="pid:55293, uid:235"]Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe stvořil Satan?[/quote]Satan nestvořil, Satan zformoval. Rozdíl je ve světonázoru.

Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe zformoval Satan?


Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe zformoval Satan?

Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe zformoval Satan?
Ti, které stvořil Bůh žijí podle principu "Žij a nech žít", zatím co ti, které zformoval Satan, podle principu "Rozděluj a panuj".


[quote="pid:55298, uid:235"]Takže jaký je vlastně rozdíl podle tebe, mezi těmi které podle tebe stvořil Bůh a mezi těmi, které podle tebe zformoval Satan?[/quote]Ti, které stvořil Bůh žijí podle principu "Žij a nech žít", zatím co ti, které zformoval Satan, podle principu "Rozděluj a panuj".

Ti, které stvořil Bůh žijí podle principu "Žij a nech žít", zatím co ti, které zformoval Satan, podle principu "Rozděluj a panuj".

A neprojeví se to v psychice jednotlivce (osobnosti) jako boj mezi smířlivostí a prosazením svého (momentálního) názoru stůj co stůj?


[quote="pid:55303, uid:312"]Ti, které stvořil Bůh žijí podle principu "Žij a nech žít", zatím co ti, které zformoval Satan, podle principu "Rozděluj a panuj".[/quote] A neprojeví se to v psychice jednotlivce (osobnosti) jako **boj mezi smířlivostí a prosazením svého (momentálního) názoru stůj co stůj**?

A neprojeví se to v psychice jednotlivce (osobnosti) jako boj mezi smířlivostí a prosazením svého (momentálního) názoru stůj co stůj?
Jsme na diskusním fóru a máme téma, na které diskutujeme. Každý tady dává své argumenty.
Já jsem vždy konkrétní, dávám citace z Bible, odkazy na články, videa tvůrců KSB, jejich citace. Zatím co, argumenty kolegů nejsou takřka ničím podpořeny. Nemůžu za to, že jsou v důkazní nouzi.
Každý, kdo to tady čte, si může vše ověřit v mých odkazech. Já si nevymýšlím, jen skládám střípky do jedné mozaiky. Oponenti mě jen motivují, abych tu mozaiku doplňoval a piloval. Nenutím je, aby se mnou ve všem souhlasili, ale dávám jiný pohled na "zabetonované" výklady. Sám mám ještě nějaké nejasnosti, a snažím se je vyjasnit.
Co se týče osobního vztahu ke kolegům, beru je jako své trenéry, abych ve svém úsilí nepolevoval. Nic proti nikomu nemám. Jde mi jen o věc. Když něco, nebo někoho nechápu, tak to řeknu. Vím, že mám mezery v abstraktním myšlení, ale prostě na to nemám. Pracuji s tím, čemu rozumím. Doufám, že jsem dostatečně osvětlil můj postoj. Bůh (HNR) nám dal různé schopnosti.


[quote="pid:55307, uid:826"]A neprojeví se to v psychice jednotlivce (osobnosti) jako boj mezi smířlivostí a prosazením svého (momentálního) názoru stůj co stůj?[/quote]Jsme na diskusním fóru a máme téma, na které diskutujeme. Každý tady dává své argumenty. Já jsem vždy konkrétní, dávám citace z Bible, odkazy na články, videa tvůrců KSB, jejich citace. Zatím co, argumenty kolegů nejsou takřka ničím podpořeny. Nemůžu za to, že jsou v důkazní nouzi. Každý, kdo to tady čte, si může vše ověřit v mých odkazech. Já si nevymýšlím, jen skládám střípky do jedné mozaiky. Oponenti mě jen motivují, abych tu mozaiku doplňoval a piloval. Nenutím je, aby se mnou ve všem souhlasili, ale dávám jiný pohled na "zabetonované" výklady. Sám mám ještě nějaké nejasnosti, a snažím se je vyjasnit. Co se týče osobního vztahu ke kolegům, beru je jako své trenéry, abych ve svém úsilí nepolevoval. Nic proti nikomu nemám. Jde mi jen o věc. Když něco, nebo někoho nechápu, tak to řeknu. Vím, že mám mezery v abstraktním myšlení, ale prostě na to nemám. Pracuji s tím, čemu rozumím. Doufám, že jsem dostatečně osvětlil můj postoj. Bůh (HNR) nám dal různé schopnosti.

Rusofil, uvědomuješ si nesmyslnost svojí teorie? Napřed tady splétáš dny a dny teorie o tom, že existují dva druhy lidí, jedni které stvořil Bůh a druhé které stvořil Satan, přičemž to zjevně myslíš doslova - že jedny nějak "stvořil" (neuvádíš přesně jak) Bůh a "ty druhé", co přišli později, nějak vyrobil Satan z hlíny, abys nakonec napsal, že jediný rozdíl mezi nimi je čistě v záměrech. Jakoby se nemohl dobrým lidem narodit špatný člověk a naopak, jako by nemohl sám člověk změnit svoje záměry v průběhu života, jako by se nemohl napravit a tak dále. Opět je historie plná podobných příkladů. Podle tvojí teorie zřejmě napřed byl člověk z toho druhu, kterého stvořil satan, ale po svojí nápravě se magicky stal zástupcem těch, které stvořil Bůh.


Rusofil, uvědomuješ si nesmyslnost svojí teorie? Napřed tady splétáš dny a dny teorie o tom, že existují dva druhy lidí, jedni které stvořil Bůh a druhé které stvořil Satan, přičemž to zjevně myslíš doslova - že jedny nějak "stvořil" (neuvádíš přesně jak) Bůh a "ty druhé", co přišli později, nějak vyrobil Satan z hlíny, abys nakonec napsal, že jediný rozdíl mezi nimi je čistě v záměrech. Jakoby se nemohl dobrým lidem narodit špatný člověk a naopak, jako by nemohl sám člověk změnit svoje záměry v průběhu života, jako by se nemohl napravit a tak dále. Opět je historie plná podobných příkladů. Podle tvojí teorie zřejmě napřed byl člověk z toho druhu, kterého stvořil satan, ale po svojí nápravě se magicky stal zástupcem těch, které stvořil Bůh.
Upravené 31. 1. 2022 o 11:17

Rusofil, uvědomuješ si nesmyslnost svojí teorie?
To je tvůj názor a neberu ti ho. Mysli si co chceš. Ty ale vážně nevidíš rozdíl mezi Slovany a Anglosasy?


[quote="pid:55313, uid:235"]Rusofil, uvědomuješ si nesmyslnost svojí teorie?[/quote]To je tvůj názor a neberu ti ho. Mysli si co chceš. Ty ale vážně nevidíš rozdíl mezi Slovany a Anglosasy?

@Rusofil

Sám jsi v důkazní nouzi a tvrdíš nesmysly, které sám vyvracíš úryvky, které vkládáš. Úryvky sice vkládáš, ale není v nich to, co tvrdíš že v nich je. Upozornil jsem tě na do očí bijící rozpory a překrucování textu, které vidí každý kdo má něco v hlavě a je schopný samostatně přemýšlet, kterého se dopuštíš, tvojí reakcí bylo že reagovat nebudeš.


Nemůžeš doložit nic z toho co tvrdíš za pomocí bible, z jednoho prostého důvodu, že tam nic podobného není.


@Rusofil Sám jsi v důkazní nouzi a tvrdíš nesmysly, které sám vyvracíš úryvky, které vkládáš. Úryvky sice vkládáš, ale není v nich to, co tvrdíš že v nich je. Upozornil jsem tě na do očí bijící rozpory a překrucování textu, které vidí každý kdo má něco v hlavě a je schopný samostatně přemýšlet, kterého se dopuštíš, tvojí reakcí bylo že reagovat nebudeš. Nemůžeš doložit nic z toho co tvrdíš za pomocí bible, z jednoho prostého důvodu, že tam nic podobného není.

@Rusofil

Uhýbáš od tématu.


@Rusofil Uhýbáš od tématu.

Uhýbáš od tématu.
Když myslíš.


[quote="pid:55318, uid:235"]Uhýbáš od tématu.[/quote]Když myslíš.

Nemůžeš doložit nic z toho co tvrdíš za pomocí bible, z jednoho prostého důvodu, že tam nic podobného není
To je tvůj názor, máš na něj právo. Howgh.


[quote="pid:55317, uid:235"]Nemůžeš doložit nic z toho co tvrdíš za pomocí bible, z jednoho prostého důvodu, že tam nic podobného není[/quote]To je tvůj názor, máš na něj právo. Howgh.
Upravené 31. 1. 2022 o 11:22

A ve všech má tu chybu, že předpokládá, že spojením bílé a černé vznikne bílá - tedy dobrý Bůh. Je to z jeho strany nepochopení.


Já si myslím, že problém je v tom, co chápeme pod černou a bílou barvou. Pokud tyto dvě barvy budeme brát jako jin a jang - dvě opačné, ale vzájemně se doplňující síly, které jsou v neustálém pohybu, kdy jedna se přeměňuje na druhou, jedna nemůže existovat bez druhé atd., tak to symbolizuje dualitu našeho světa. Tyto dvě síly jsou relativní a proto překonáním této duality vzniká nějaká vyšší kvalita, Jednota, která je absolutní. Potom může být opravdu znázorněna šedou barvou. Tak je to ve východním náboženství.


Pokud ale chceme tuto symboliku použít na zobrazení dobra a zla, tak je to jinak. Dobro a zlo nejsou dvě relativní, vzájemně se doplňující síly, ze kterých bysme měli tvořit jednotu. Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek. Pokud Zlo chápeme jako odklon od našeho Zdroje, Boha, Světla, Jasnosti, Poznání .. tedy když jednáme bez spojení s Boží moudrostí, konáme zlo, tak cílem je vrátit se zpátky k Bohu, Poznání, Světlu, tedy odstranit co nejvíce černé barvy a vrátit se k bílé. Bílá je původní tvůrčí síla.


[quote="pid:55271, uid:430"]A ve všech má tu chybu, že předpokládá, že spojením bílé a černé vznikne bílá - tedy dobrý Bůh. Je to z jeho strany nepochopení.[/quote] Já si myslím, že problém je v tom, co chápeme pod černou a bílou barvou. Pokud tyto dvě barvy budeme brát jako jin a jang - dvě opačné, ale vzájemně se doplňující síly, které jsou v neustálém pohybu, kdy jedna se přeměňuje na druhou, jedna nemůže existovat bez druhé atd., tak to symbolizuje dualitu našeho světa. Tyto dvě síly jsou relativní a proto překonáním této duality vzniká nějaká vyšší kvalita, Jednota, která je absolutní. Potom může být opravdu znázorněna šedou barvou. Tak je to ve východním náboženství. Pokud ale chceme tuto symboliku použít na zobrazení dobra a zla, tak je to jinak. Dobro a zlo nejsou dvě relativní, vzájemně se doplňující síly, ze kterých bysme měli tvořit jednotu. Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek. Pokud Zlo chápeme jako odklon od našeho Zdroje, Boha, Světla, Jasnosti, Poznání .. tedy když jednáme bez spojení s Boží moudrostí, konáme zlo, tak cílem je vrátit se zpátky k Bohu, Poznání, Světlu, tedy odstranit co nejvíce černé barvy a vrátit se k bílé. Bílá je původní tvůrčí síla.
Upravené 31. 1. 2022 o 11:31

Sám mám ještě nějaké nejasnosti, a snažím se je vyjasnit.

Tohle, řekl bych, je to nejdůležitější. Stále mít na paměti, že každý vidí jen Istinu (objektivní realitu) SVOU optikou, svým jedinečným přijímačem. Koncepce GP (Satan?) permanentě KAŽDÉMU tuto optiku zamlžuje, zatímco koncepce VP (Bůh (Řád?)) se snaží každému optiku co nejvíce zprůhlednit.
Myslím, že nejdůležitější je mít stále na paměti, že ať mám od Boha přidělenu jakkoliv kvalitní optiku a navzdory jakkoliv velké nashromážděné sumě znalostí, je můj momentální názor jednou z nekonečna možností obrazu Istiny. Nepamatuji si přesné znění toho řčení, ale je to ve smyslu:
"Následuj toho, kdo hledá, nevěř nikomu, kdo tvrdí, že našel."


[quote="pid:55312, uid:312"]Sám mám ještě nějaké nejasnosti, a snažím se je vyjasnit.[/quote] Tohle, řekl bych, je to nejdůležitější. Stále mít na paměti, že každý vidí jen Istinu (objektivní realitu) SVOU optikou, svým jedinečným přijímačem. Koncepce GP (Satan?) permanentě KAŽDÉMU tuto optiku zamlžuje, zatímco koncepce VP (Bůh (Řád?)) se snaží každému optiku co nejvíce zprůhlednit. Myslím, že nejdůležitější je mít stále na paměti, že ať mám od Boha přidělenu jakkoliv kvalitní optiku a navzdory jakkoliv velké nashromážděné sumě znalostí, je můj momentální názor jednou z nekonečna možností obrazu Istiny. Nepamatuji si přesné znění toho řčení, ale je to ve smyslu: "Následuj toho, kdo hledá, nevěř nikomu, kdo tvrdí, že našel."
Upravené 31. 1. 2022 o 11:44

Dobro a zlo nejsou dvě relativní, vzájemně se doplňující síly, ze kterých bysme měli tvořit jednotu. Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek. Pokud Zlo chápeme jako odklon od našeho Zdroje, Boha, Světla, Jasnosti, Poznání .. tedy když jednáme bez spojení s Boží moudrostí, konáme zlo, tak cílem je vrátit se zpátky k Bohu, Poznání, Světlu, tedy odstranit co nejvíce černé barvy a vrátit se k bílé.
Tak.Ako odklon Absolútnym a Pozitívnym Bohom stvorených pozitívnych ale už relatívnych k Absolútnu bytostí,božích synov ktorý sa stali odklonom a aktiváciou negatívneho stavu bytia padlými.Pseudomysle ľudí"egá"smilea nielen)sú už časťou ich pseudotvorby(relatívnej k relatívnemu)-okrem pravého Ja vo vedomej mysli každého.


[quote="pid:55323, uid:802"]Dobro a zlo nejsou dvě relativní, vzájemně se doplňující síly, ze kterých bysme měli tvořit jednotu. Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek. Pokud Zlo chápeme jako odklon od našeho Zdroje, Boha, Světla, Jasnosti, Poznání .. tedy když jednáme bez spojení s Boží moudrostí, konáme zlo, tak cílem je vrátit se zpátky k Bohu, Poznání, Světlu, tedy odstranit co nejvíce černé barvy a vrátit se k bílé.[/quote] Tak.Ako odklon Absolútnym a Pozitívnym Bohom stvorených pozitívnych ale už relatívnych k Absolútnu bytostí,božích synov ktorý sa stali odklonom a aktiváciou negatívneho stavu bytia padlými.Pseudomysle ľudí"egá"(a nielen)sú už časťou ich pseudotvorby(relatívnej k relatívnemu)-okrem pravého Ja vo vedomej mysli každého.

Pro všechny ty, které zajímá mé povídání budu pokračovat. Koho to nezajímá ať nečte. Slibuji, že se dozvíte fakta, které si málokdo všiml, i když je měl před očima.
Takže pokračování.
Bůh tedy stvořil světlé a Bůh Hospodin zformoval druhé. Byla tady vhozena otázka, jak se tedy dva druhy lidí od sebe lišili. Navenek nijak. Protože ten kdo formoval si vzal za předlohu originál, to co již bylo stvořeno ze světla. Takže pro názornost, originál bude A a jeho kopie B. Něčím se ale museli lišit, no a to čím se lišili, bylo jejich nitro. To nitro odráželo svého tvůrce a svého formovatele. Lišili se svým světonázorem. Byla tam i odlišnost v krvi, ale o tom později.


7530 let zpátky se odehrála mezi světlými a druhými velká bitva, kde byli druzí poraženi. Po porážce druhých byl uzavřen mír v Hvězdném Chrámu. Byla to tak důležitá událost, že Slované od ní odvodili počítání nového kalendáře.
Kdo tehdy s kým vlastně bojoval. Byli to Slované a druzí, kteří si říkali synové Draka.
Formovatel druhých zjistil, že silou Slovany neporazí, proto začal šlechtit své výtvory tak, aby je zničil lstí. Jak to dělal máme opět popsáno v Bibli.
"8A jeho pán ocenil, že si ten nepoctivý správce počínal chytře!
Ano, nepoctivost bylo to na čem stavěl. A tu podporoval penězi a tím přinutil své následovníky klanět se zlatému teleti.


Tak byli vychovány nové nástroje na boj se světlými, ne jen zbraněmi ale i lží, podvodem záludností.


Víte, jak se v ruštině řekne past? Западня!(Zapad-ňa)


Už jen toto jedno slovo nám dává vědět, kdo jsou ti druzí a koho jsou dílem. Ale oni to ani netají, že jsou draky. Oni to hrdě před celým světem ukazují a nikoho to netrkne. Podívejte v jaké uniformě se ženil Harry! V uniformě DRAKA! Oni sami tvrdí, že mají jinou krev, než my. Modrou! Podívejte se kdo vládl v Rusku, po zavraždění Ivana Hrozného a nastolení na trůn Petra I.
Nebyli to žádní Slované ale ti, s modrou krví:


  1. Maria Helena Skawronská
  2. syn Šarlotay Kristýny Sofie Brunšvicko-Wolfenbüttelské
  3. Anna vévodkyně Kuronská a Zemgaslká
  4. Antonín Oldřich Brunšvicko - Wolfenbuttelský
  5. Karel Petr Ulrich Holštýnsko Gottorbský
  6. Sofie Frederika Augusta
  7. Pavel vévoda Holštýnsko-Gottorpský hrabě Oldenburský
  8. Alexandr I. Pavlovič Holstein-Gottorp-Romanov atd. až po bratrance krále Britské koruny.

Takže ne já rozděluji, ale oni sami se vydělují a tím blahořečí svého formovatele Boha Hospodina=Satana=GP. Oni jsou ti draci, kdo rozšiřuje zlo po celé planetě. Ruská pohádka "On Drakon", nám to dala vědět, ale mezi námi jsou pořád ti, kteří zavírají oči.


Podívejte se na oblečení Harryho, které měl na svatbě. Říká všem kolem, jsem DRAK! Vše je před očima. Jenže lidé jsou slepí!



Koho zabíjí svatý Georgij kopím, draka.



Pro všechny ty, které zajímá mé povídání budu pokračovat. Koho to nezajímá ať nečte. Slibuji, že se dozvíte fakta, které si málokdo všiml, i když je měl před očima. Takže pokračování. Bůh tedy stvořil světlé a Bůh Hospodin zformoval druhé. Byla tady vhozena otázka, jak se tedy dva druhy lidí od sebe lišili. Navenek nijak. Protože ten kdo formoval si vzal za předlohu originál, to co již bylo stvořeno ze světla. Takže pro názornost, originál bude A a jeho kopie B. Něčím se ale museli lišit, no a to čím se lišili, bylo jejich nitro. To nitro odráželo svého tvůrce a svého formovatele. Lišili se svým světonázorem. Byla tam i odlišnost v krvi, ale o tom později. 7530 let zpátky se odehrála mezi světlými a druhými velká bitva, kde byli druzí poraženi. Po porážce druhých byl uzavřen mír v Hvězdném Chrámu. Byla to tak důležitá událost, že Slované od ní odvodili počítání nového kalendáře. Kdo tehdy s kým vlastně bojoval. Byli to Slované a druzí, kteří si říkali synové Draka. Formovatel druhých zjistil, že silou Slovany neporazí, proto začal šlechtit své výtvory tak, aby je zničil lstí. Jak to dělal máme opět popsáno v Bibli. "8**A jeho pán ocenil, že si ten nepoctivý správce počínal chytře!** Ano, nepoctivost bylo to na čem stavěl. A tu podporoval penězi a tím přinutil své následovníky klanět se zlatému teleti. Tak byli vychovány nové nástroje na boj se světlými, ne jen zbraněmi ale i lží, podvodem záludností. Víte, jak se v ruštině řekne past? **Западня!**(Zapad-ňa) Už jen toto jedno slovo nám dává vědět, kdo jsou ti druzí a koho jsou dílem. Ale oni to ani netají, že jsou draky. Oni to hrdě před celým světem ukazují a nikoho to netrkne. Podívejte v jaké uniformě se ženil Harry! V uniformě **DRAKA**! Oni sami tvrdí, že mají jinou krev, než my. **Modrou**! Podívejte se kdo vládl v Rusku, po zavraždění Ivana Hrozného a nastolení na trůn Petra I. Nebyli to žádní Slované ale ti, s modrou krví: 1. Maria Helena Skawronská 2. syn Šarlotay Kristýny Sofie Brunšvicko-Wolfenbüttelské 3. Anna vévodkyně Kuronská a Zemgaslká 4. Antonín Oldřich Brunšvicko - Wolfenbuttelský 5. Karel Petr Ulrich Holštýnsko Gottorbský 6. Sofie Frederika Augusta 7. Pavel vévoda Holštýnsko-Gottorpský hrabě Oldenburský 8. Alexandr I. Pavlovič Holstein-Gottorp-Romanov atd. až po bratrance krále Britské koruny. Takže ne já rozděluji, ale oni sami se vydělují a tím blahořečí svého formovatele Boha Hospodina=Satana=GP. **Oni jsou ti draci**, kdo rozšiřuje zlo po celé planetě. Ruská pohádka "On Drakon", nám to dala vědět, ale mezi námi jsou pořád ti, kteří zavírají oči. Podívejte se na oblečení Harryho, které měl na svatbě. Říká všem kolem, **jsem DRAK**! Vše je před očima. Jenže lidé jsou slepí! https://peopletalk.ru/wp-content/uploads/2018/10/gettyimages-960163120.jpg Koho zabíjí svatý Georgij kopím, draka. https://outpouring.ru/1/q/saint-george-and-the-dragon-svitozar-nenyuk.jpg
Upravené 31. 1. 2022 o 14:24

No vidím že s tebou nemá smysl diskutovat. Tak pro ty ostatní, co toto čtou:


"Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6, a jak je vidět jsou takoví co tohle ufoslovanství žerou i s navijákem a mají potřebu aktivně šířit.


Kdo mi nevěří, ať zkusí použít vlastní hlavu a najít nějaký důkaz existence termínu "uzavření míru v hvězdném chrámu" před rokem 1990, kdy se "hlavní žrec všech slovanů", shodou okolností židovského původu, vrátil z USA a začal šířit "slovansko-árijské védy" jakožto psychologickou operaci Západu proti Slovanům.


No vidím že s tebou nemá smysl diskutovat. Tak pro ty ostatní, co toto čtou: "Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6, a jak je vidět jsou takoví co tohle ufoslovanství žerou i s navijákem a mají potřebu aktivně šířit. Kdo mi nevěří, ať zkusí použít vlastní hlavu a najít nějaký důkaz existence termínu "uzavření míru v hvězdném chrámu" před rokem 1990, kdy se "hlavní žrec všech slovanů", shodou okolností židovského původu, vrátil z USA a začal šířit "slovansko-árijské védy" jakožto psychologickou operaci Západu proti Slovanům.

Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek.

Ta šedá barva vůbec nic netvoří ani nehodnotí. Ta prostě jenom JE.


[quote="pid:55323, uid:802"]Absolutní je jen Božská tvořivá síla a zlo je odklon od ní, její nedostatek.[/quote] Ta šedá barva vůbec nic netvoří ani nehodnotí. Ta prostě jenom JE.

"Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6


Pokud je to pravda, tak to patrně bude další z četných upgradů (nebo pokusů o něj) Biblického projektu, jako byl před sto lety marxismus.


[quote="pid:55346, uid:235"]"Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6[/quote] Pokud je to pravda, tak to patrně bude další z četných upgradů (nebo pokusů o něj) Biblického projektu, jako byl před sto lety marxismus.

"Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6, a jak je vidět jsou takoví co tohle ufoslovanství žerou i s navijákem a mají potřebu aktivně šířit.
MI6 jen ozvučil to, co se stalo. Řekli pravdu, kterou se snažili zneužít opět na úskok. Vím i odkud to měli. Přečti si Mahabharátu. Ta popisuje jak se to stalo. Takže pravda, zneužitá na zlovolné cíle. Další výtku prosím.


[quote="pid:55346, uid:235"]"Uzavření míru v hvězdném chrámu" je lež zavedená britskou MI-6, a jak je vidět jsou takoví co tohle ufoslovanství žerou i s navijákem a mají potřebu aktivně šířit.[/quote]MI6 jen ozvučil to, co se stalo. Řekli pravdu, kterou se snažili zneužít opět na úskok. Vím i odkud to měli. Přečti si **Mahabharátu**. Ta popisuje jak se to stalo. Takže pravda, zneužitá na zlovolné cíle. Další výtku prosím.
Upravené 31. 1. 2022 o 14:45

MI5 jen ozvučil to, co se stalo. Řekli pravdu, kterou se snažili zneužít opět na úskok

Přiznám se, že o tom vůbec nic nevím, o Uzavření míru v hvězdném chrámu jsem se dozvěděl právě zde před chvílí. Třeba jsi to myslel jinak, ale pokud zpravodajská (čili konající v utajení) služba něco ozvučí, tak už sám ten fakt je podezřelý. Navíc se jedná o službu anglosaskou, u které nenalézám žádný důvod ke konání ve prospěch propagace čehokoliv slovanského - kromě nám neznámých, postranních úmyslů.


[quote="pid:55349, uid:312"]MI5 jen ozvučil to, co se stalo. Řekli pravdu, kterou se snažili zneužít opět na úskok[/quote] Přiznám se, že o tom vůbec nic nevím, o Uzavření míru v hvězdném chrámu jsem se dozvěděl právě zde před chvílí. Třeba jsi to myslel jinak, ale pokud zpravodajská (čili konající v utajení) služba něco ozvučí, tak už sám ten fakt je podezřelý. Navíc se jedná o službu anglosaskou, u které nenalézám žádný důvod ke konání ve prospěch propagace čehokoliv slovanského - kromě nám neznámých, postranních úmyslů.

"hlavní žrec všech slovanů",


Můžeš prosím pro neobeznámené jmenovat? Nejlépe včetně následníků (potřebuji si své znalosti zařadit a toto je k tomu nedostatečné)


[quote="pid:55346, uid:235"]"hlavní žrec všech slovanů",[/quote] Můžeš prosím pro neobeznámené jmenovat? Nejlépe včetně následníků (potřebuji si své znalosti zařadit a toto je k tomu nedostatečné)

Letopočet 752x není slovanský, ale byzantský letopočet, a nikoliv od "uzavření míru", ale od stvoření světa, podle byzantinců. To obecně není třeba dokazovat, protože to ví každý, kdo se o téma kalendářů alespoň trochu zajímá.


Co se týká Mahabharáty, opět jen tvrdíš nesmysly, nejspíš Mahabharátu ani neznáš a jen papouškuješ, co kde někdo řekl. Nebudu už s tebou ztrácet čas, nemá to smysl.


Letopočet 752x není slovanský, ale byzantský letopočet, a nikoliv od "uzavření míru", ale od stvoření světa, podle byzantinců. To obecně není třeba dokazovat, protože to ví každý, kdo se o téma kalendářů alespoň trochu zajímá. Co se týká Mahabharáty, opět jen tvrdíš nesmysly, nejspíš Mahabharátu ani neznáš a jen papouškuješ, co kde někdo řekl. Nebudu už s tebou ztrácet čas, nemá to smysl.

Můžeš prosím pro neobeznámené jmenovat? Nejlépe včetně následníků (potřebuji si své znalosti zařadit a toto je k tomu nedostatečné)


Alexandr Chiněvič.


[quote="pid:55353, uid:388"]Můžeš prosím pro neobeznámené jmenovat? Nejlépe včetně následníků (potřebuji si své znalosti zařadit a toto je k tomu nedostatečné)[/quote] Alexandr Chiněvič.

o službu anglosaskou, u které nenalézám žádný důvod ke konání ve prospěch propagace čehokoliv slovanského
Ale oni se nesnažili o prospěch Slovanů. Oni se naopak snaží o diskreditaci Slovanů. Oni totiž řekli jenom A, totiž, že něco takového bylo, ale již nedořekli B, odkud to mají. A spoléhali právě na takové Hoxi, kteří, jim to sežerou i s navijákem.
Byli ale i takoví, kteří začali zkoumat, odkud to ti Britové mají a zjistili, že je to popsáno v Maharátmě. No a jak víme, Britové byli po dlouhou dobu vládci Indie, a hodně toho jim přišlo do rukou. No a ve vhodné chvíli se to nerozpakovali použít. Aby někdo uvěřil něčemu, co má být propašováno na první prioritě řízení, musí tam být 99% pravdy.
Doplnění: Včera se na "Zvědavci" objevil článek, název, kterého jsem si vypůjčil a výborně dokresluje tuto odpověď:
„Chceš-li, aby ti nevěřili, řekni čistou pravdu“-


[quote="pid:55351, uid:826"]o službu anglosaskou, u které nenalézám žádný důvod ke konání ve prospěch propagace čehokoliv slovanského[/quote]Ale oni se nesnažili o prospěch Slovanů. Oni se naopak snaží o diskreditaci Slovanů. Oni totiž řekli jenom A, totiž, že něco takového bylo, ale již nedořekli B, odkud to mají. A spoléhali právě na takové Hoxi, kteří, jim to sežerou i s navijákem. Byli ale i takoví, kteří začali zkoumat, odkud to ti Britové mají a zjistili, že je to popsáno v Maharátmě. No a jak víme, Britové byli po dlouhou dobu vládci Indie, a hodně toho jim přišlo do rukou. No a ve vhodné chvíli se to nerozpakovali použít. Aby někdo uvěřil něčemu, co má být propašováno na první prioritě řízení, musí tam být 99% pravdy. **Doplnění**: Včera se na "Zvědavci" objevil článek, název, kterého jsem si vypůjčil a výborně dokresluje tuto odpověď: **„Chceš-li, aby ti nevěřili, řekni čistou pravdu“**-
Upravené 31. 1. 2022 o 17:37

byzantský letopočet, a nikoliv od "uzavření míru", ale od stvoření světa, podle byzantinců.
Tohle to je už jen zoufalý výkřik do tmy. Mir, znamená mír i svět. Mimochodem, nikdy si nepřemýšlel proč se svět jmenuje svět? Není to náhodou od světla?


[quote="pid:55354, uid:235"]byzantský letopočet, a nikoliv od "uzavření míru", ale od stvoření světa, podle byzantinců.[/quote]Tohle to je už jen zoufalý výkřik do tmy. Mir, znamená mír i svět. Mimochodem, nikdy si nepřemýšlel proč se svět jmenuje svět? Není to náhodou od světla?
Upravené 31. 1. 2022 o 15:07

Nápisy s tímto číslem letopočtu jsem viděl ... Hoxi děkuji na zmínku o Byzantském stvoření světa (V Rusku se praktikoval Byzantský rit, tak je logické, že se tento letopočet čas od času někde objeví).


Nápisy s tímto číslem letopočtu jsem viděl ... Hoxi děkuji na zmínku o Byzantském stvoření světa (V Rusku se praktikoval Byzantský rit, tak je logické, že se tento letopočet čas od času někde objeví).

Dotaz: Levašov je taky slovansko-árijský védista?


Dotaz: Levašov je taky slovansko-árijský védista?

Tohle to je už jen zoufalý výkřik do tmy. Mir, znamená mír i svět.


V bukvici tam myslím rozdíl je ... a jestli to špatně přeložili, tak tím hůř.


[quote="pid:55359, uid:312"]Tohle to je už jen zoufalý výkřik do tmy. Mir, znamená mír i svět.[/quote] V bukvici tam myslím rozdíl je ... a jestli to špatně přeložili, tak tím hůř.
Upravené 31. 1. 2022 o 15:14

Byzantský kalendář se používá na nemalé části světa asi 1500 let, vždy to byl byzanstký kalendář od stvoření světa, všichni to brali a berou jako samozřejmost, že je to byzantský kalendář od stvoření světa. Existují stovky tisíc dokumentů, používající byzantský kalendář. Pouze v posledních 30 letech se objevil jeden vykuk a začal tvrdit, že to není to co to je, ale že je to slovanský kalendář "od uzavření míru v hvězdném chrámu". Tak to bude určitě pravda, když to tvrdí jeden vykuk a od něho to převzalo dalších 10 a od nich 100.


ps. můžeš dát kapitolu, stranu mahabharáty, kde by se mělo potvrzovat to co tvrdíš. Můžeme se pobavit přímo nad tím textem.


Byzantský kalendář se používá na nemalé části světa asi 1500 let, vždy to byl byzanstký kalendář od stvoření světa, všichni to brali a berou jako samozřejmost, že je to byzantský kalendář od stvoření světa. Existují stovky tisíc dokumentů, používající byzantský kalendář. Pouze v posledních 30 letech se objevil jeden vykuk a začal tvrdit, že to není to co to je, ale že je to slovanský kalendář "od uzavření míru v hvězdném chrámu". Tak to bude určitě pravda, když to tvrdí jeden vykuk a od něho to převzalo dalších 10 a od nich 100. ps. můžeš dát kapitolu, stranu mahabharáty, kde by se mělo potvrzovat to co tvrdíš. Můžeme se pobavit přímo nad tím textem.

V bukvici tam myslím rozdíl je ... a jestli to špatně přeložili, tak tím hůř.
Nevím, jak to přeložili v Bukvici. Já vycházím z Ruské školy Ruského jazyka.


[quote="pid:55362, uid:388"]V bukvici tam myslím rozdíl je ... a jestli to špatně přeložili, tak tím hůř.[/quote]Nevím, jak to přeložili v Bukvici. Já vycházím z Ruské školy Ruského jazyka.

Oni totiž řekli jenom A, totiž, že něco takového bylo, ale již nedořekli B, odkud to mají

Znovu podotýkám, slyším o tom poprvé, takže možná budu plácat. Ale proč by to vůbec měli zmiňovat?


že je to popsáno v Maharátmě.

Tam by jsi asi musel hledat v nejstarším písemném záznamu a přitom mít pořád na paměti, že to může být celé nebo zčásti padělek. Obzvlášť když:


No a jak víme, Britové byli po dlouhou dob vládci Indie, a hodně toho jim přišlo do rukou.


[quote="pid:55357, uid:312"]Oni totiž řekli jenom A, totiž, že něco takového bylo, ale již nedořekli B, odkud to mají[/quote] Znovu podotýkám, slyším o tom poprvé, takže možná budu plácat. Ale proč by to vůbec měli zmiňovat? [quote="pid:55357, uid:312"]že je to popsáno v Maharátmě.[/quote] Tam by jsi asi musel hledat v nejstarším písemném záznamu a přitom mít pořád na paměti, že to může být celé nebo zčásti padělek. Obzvlášť když: [quote="pid:55357, uid:312"]No a jak víme, Britové byli po dlouhou dob vládci Indie, a hodně toho jim přišlo do rukou.[/quote]

Ta šedá barva vůbec nic netvoří ani nehodnotí. Ta prostě jenom JE.
Ak u teba symbolizuje jednotu obsahujúcu zmiešané dobro so zlom-tak to nie je Boh,HNR-ktorý neobsahuje negatívne prvky.Ak netvorí-tak to nie je Boh,HNR-ktorého prirodzenosťou je Absolútna Tvorba.Ak len Je-tak to nie je Boh,HNR-všetky prirodzenosti a charakteristiky Boha ako Láska,Múdrosť,Dobro,Pravda,Všadeprítomnosť,Vševedúcnosť,Tvorba,Život,Šťastie,Radosť,Dovolenie atd.sú Absolútne aktívne ako súčasti Absolútnej mysle a vedomia a podieľajúce sa na všetkom v životoch stvorenia.


[quote="pid:55347, uid:430"]Ta šedá barva vůbec nic netvoří ani nehodnotí. Ta prostě jenom JE.[/quote]Ak u teba symbolizuje jednotu obsahujúcu zmiešané dobro so zlom-tak to nie je Boh,HNR-ktorý neobsahuje negatívne prvky.Ak netvorí-tak to nie je Boh,HNR-ktorého prirodzenosťou je Absolútna Tvorba.Ak len Je-tak to nie je Boh,HNR-všetky prirodzenosti a charakteristiky Boha ako Láska,Múdrosť,Dobro,Pravda,Všadeprítomnosť,Vševedúcnosť,Tvorba,Život,Šťastie,Radosť,Dovolenie atd.sú Absolútne aktívne ako súčasti Absolútnej mysle a vedomia a podieľajúce sa na všetkom v životoch stvorenia.

ps. můžeš dát kapitolu, stranu mahabharáty, kde by se mělo potvrzovat to co tvrdíš. Můžeme se pobavit přímo nad tím textem.
Můžu ti dát odkaz na čtený text na YT.
https://www.youtube.com/watch?v=ioTTscsfv14&list=PLjPg58THfX_yQrAgXoShepHoDLtOVeKWh&index=1


[quote="pid:55364, uid:235"]ps. můžeš dát kapitolu, stranu mahabharáty, kde by se mělo potvrzovat to co tvrdíš. Můžeme se pobavit přímo nad tím textem.[/quote]Můžu ti dát odkaz na čtený text na YT. https://www.youtube.com/watch?v=ioTTscsfv14&list=PLjPg58THfX_yQrAgXoShepHoDLtOVeKWh&index=1

Ještě by mě zajímalo, jestli právě z těchto slovansko-arijských véd pochází odpor dnešních slovanů proti drakům?


Ten mě totiž cca před rokem zde hodně překvapil, protože na "slavném" morovém sloupu v Praze panenka Marie stojí(pošlapává) draka, což se vysvětluje jako vítězství katolictví je nad pohanstvím.


Ještě by mě zajímalo, jestli právě z těchto slovansko-arijských véd pochází odpor dnešních slovanů proti drakům? Ten mě totiž cca před rokem zde hodně překvapil, protože na "slavném" morovém sloupu v Praze panenka Marie stojí(pošlapává) draka, což se vysvětluje jako vítězství katolictví je nad pohanstvím.
1234567 ... 8
13.19k
591
32
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept