Zahraničná politika
Veľvyslanec RF vo Venezuele - rozmiestnenie ruských základí neďaleko hraníc SŠA

Na youtube kanále Solovieva - политика сегодня, má Soloviev rozhovor s veľvyslancom RF vo Venezuele - Сергей Мелик - Багдасаров ( Sergej Melik - Bagdasarov ). Na jednoduchú otázku Solovieva, či by Venezuela, aj napriek zákazu rozmiestňovať cudzie základne na svojom území, bola ochotná vytvoriť podmienky pre vojenskú základňu RF, veľvyslanec odpovedal, že hneď po vystúpení zástupcu ministra zahr. vecí RF p. Rjabkova, mal nespočetné množstvo telefonátov od rôznych významných politikov Venezuely, že zriadiť takú základňu by vôbec nebol problém. Venezuela je pripravená už teraz rozmiestniť Rosijske rakety na svojom územi. Ďalej by som chcel upozorniť - toho, kto si pozrie video - že Soloviev má na sebe mikinu: je celá červená a na pravom pleci má zlatý kosák a kladivo s hviezdou - jasný poukaz na sovietskú vlajku. On, ako významný verejný činiteľ, ( hoci mediálny ) má obrovský vplyv na podvedomie divákov. Tu je na mieste aj otázka v súvislosti s ( v poslednej dobe ) neustálym zdôrazňovanim V.V.Pjakina, že vlajka RF by mali byť: celá červená a v rohu s kosákom a kladivom a hviezdou zlatej farby - čiže vlajka Sovietského zväzu. Je Soloviev prvý z "hlavného prúdu", ktorý to začal ozvučovať? Musím povedať, že Solovieva s červenou mikinou som nevidel prvý raz.
https://www.youtube.com/watch?v=A_IMon6r2M8


Na youtube kanále Solovieva - политика сегодня, má Soloviev rozhovor s veľvyslancom RF vo Venezuele - Сергей Мелик - Багдасаров ( Sergej Melik - Bagdasarov ). Na jednoduchú otázku Solovieva, či by Venezuela, aj napriek zákazu rozmiestňovať cudzie základne na svojom území, bola ochotná vytvoriť podmienky pre vojenskú základňu RF, veľvyslanec odpovedal, že hneď po vystúpení zástupcu ministra zahr. vecí RF p. Rjabkova, mal nespočetné množstvo telefonátov od rôznych významných politikov Venezuely, že zriadiť takú základňu by vôbec nebol problém. Venezuela je pripravená už teraz rozmiestniť Rosijske rakety na svojom územi. Ďalej by som chcel upozorniť - toho, kto si pozrie video - že Soloviev má na sebe mikinu: je celá červená a na pravom pleci má zlatý kosák a kladivo s hviezdou - jasný poukaz na sovietskú vlajku. On, ako významný verejný činiteľ, ( hoci mediálny ) má obrovský vplyv na podvedomie divákov. Tu je na mieste aj otázka v súvislosti s ( v poslednej dobe ) neustálym zdôrazňovanim V.V.Pjakina, že vlajka RF by mali byť: celá červená a v rohu s kosákom a kladivom a hviezdou zlatej farby - čiže vlajka Sovietského zväzu. Je Soloviev prvý z "hlavného prúdu", ktorý to začal ozvučovať? Musím povedať, že Solovieva s červenou mikinou som nevidel prvý raz. https://www.youtube.com/watch?v=A_IMon6r2M8
267
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept