Zahraniční analytici
Pjakin, útoky na něj a jak mu pomoci.
[quote="pid:54633, uid:57"]koncový cíl opět Pjakina. hergot, jak to ten chlap dělá, že některé tak nasírá ?[/quote] Co jsem slyšel, tak měli doma Pjakin a jeho tým zase problémy. Museli se přestěhovat ze své "kanceláře" někam do skladu a už nemají přístup ani k vlstní stránce Altai FKT (nebo jak se to jmenuje). Když k tomu přidám jeho zmínku o tom, že se už do konce života nebude moct hnout z města a dost vážné podezření, že jeho manželka byla cíleně zavražděna, tak mám skoro pěnu u pusy... Tak si říkám, jestli není na čase něco vymyslet a nějak mu nepomoct.

Mohol by si to trosku rozviest.mas na mysli utoky v ramci nasej CZ/SK komunity alebo utoky priamo unho?


ak mas na mysli utoky tie od nas, tak jedine co moze pomoct je, aby sa dotycni stretli osobne a vydiskutovali to do konca. Hadky na internetoch este nikdy nikto nevyhral.


Mohol by si to trosku rozviest.mas na mysli utoky v ramci nasej CZ/SK komunity alebo utoky priamo unho? ak mas na mysli utoky tie od nas, tak jedine co moze pomoct je, aby sa dotycni stretli osobne a vydiskutovali to do konca. Hadky na internetoch este nikdy nikto nevyhral.

Moderator

ak mas na mysli utoky tie od nas

Myslím, že jedinou škodou podobných útoků je rozvracení české a slovenské platformy KOB.Čímž nechci tvrdit, že každý, v případě jakékoliv nejmenší pochybnosti, by neměl tuto pochybnost vyjádřit. Naopak. Ale jde spíš o formu.


[quote="pid:54798, uid:10"]ak mas na mysli utoky tie od nas[/quote] Myslím, že jedinou škodou podobných útoků je rozvracení české a slovenské platformy KOB.Čímž nechci tvrdit, že každý, v případě jakékoliv nejmenší pochybnosti, by neměl tuto pochybnost vyjádřit. Naopak. Ale jde spíš o formu.
Upravené 28. 1. 2022 o 13:06

Navrhujem zavrieť túto tému, už tu bolo podobných veľa a nikam to neviedlo. A táto o to viac, že prvý príspevok je prázdny. Toto je pokus o čo?


Navrhujem zavrieť túto tému, už tu bolo podobných veľa a nikam to neviedlo. A táto o to viac, že prvý príspevok je prázdny. Toto je pokus o čo?

Navrhujem zavrieť túto tému

suhlasim, ale pockam kym sa @Quilgen vyjadri.

[quote="pid:54806, uid:48"]Navrhujem zavrieť túto tému[/quote] suhlasim, ale pockam kym sa @Quilgen vyjadri.

Moderator

Jak mu pomoci? Vyjádřit mu svoji podporu. Na fct máte možnost mu napsat. Nebo si zakoupit jeho knihy. Na rozvraceče a pomlouvače nereagovat.


Jak mu pomoci? Vyjádřit mu svoji podporu. Na fct máte možnost mu napsat. Nebo si zakoupit jeho knihy. Na rozvraceče a pomlouvače nereagovat.

útoky na Pjakina nejsou náhodná a samoúčelná. jsou indikátorem. Takže bych je takhle bral a každý podle své úrovně chápání by asi mohl reagovat.


útoky na Pjakina nejsou náhodná a samoúčelná. jsou indikátorem. Takže bych je takhle bral a každý podle své úrovně chápání by asi mohl reagovat.

Jak mu pomoci? Vyjádřit mu svoji podporu. Na fct máte možnost mu napsat. Nebo si zakoupit jeho knihy. Na rozvraceče a pomlouvače nereagovat.


Možná jsem to pochopil špatně, ale Pjakin neovládá/nekontroluje FCT. Moc toho neřekl a v podstatě odkázal posluchače na skupinu Vkonkakte.


Nechci být moc velký pragmatik, ale kromě podpory řekněme intelektuální (číst jeho knihy, zamýšlet se nad tím, co říká, žít lidsky a tím mj. ovlivňovat masové statistiky) by mu bylo možné pomoct už asi jen materiálně, tj. poslat mu peníze. Podle mě to nebude chtít (v hodně těžké životní situaci si o peníze řekl, ale to byla jiná kapitola) a to ani, když to bude na podporu jeho práce.


Na https://fct-altai.ru/ se mi to moc posílat nechce, navíc už tam není (nebo špatně koukám) odkaz na fin. podporu.


[quote="pid:54812, uid:312"]Jak mu pomoci? Vyjádřit mu svoji podporu. Na fct máte možnost mu napsat. Nebo si zakoupit jeho knihy. Na rozvraceče a pomlouvače nereagovat.[/quote] Možná jsem to pochopil špatně, ale Pjakin neovládá/nekontroluje FCT. Moc toho neřekl a v podstatě odkázal posluchače na skupinu Vkonkakte. Nechci být moc velký pragmatik, ale kromě podpory řekněme intelektuální (číst jeho knihy, zamýšlet se nad tím, co říká, žít lidsky a tím mj. ovlivňovat masové statistiky) by mu bylo možné pomoct už asi jen materiálně, tj. poslat mu peníze. Podle mě to nebude chtít (v hodně těžké životní situaci si o peníze řekl, ale to byla jiná kapitola) a to ani, když to bude na podporu jeho práce. Na https://fct-altai.ru/ se mi to moc posílat nechce, navíc už tam není (nebo špatně koukám) odkaz na fin. podporu.

Nebo si zakoupit jeho knihy.
Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas?


[quote="pid:54812, uid:312"]Nebo si zakoupit jeho knihy.[/quote]Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas?

Moderator

Tady někdo zas programoval... No úvodní text je ztracen a nedá se změnit ani opravit.


Chtěl jsem takto reagovat na Slova Boletuse, že se na Pjakina útočí atd... už to nebudu rozepisovat. Takže:


Co jsem slyšel, tak měli doma Pjakin a jeho tým zase problémy. Museli se přestěhovat ze své "kanceláře" někam do skladu a už nemají přístup ani k vlastní stránce Altai FKT (nebo jak se to jmenuje).
Když k tomu přidám jeho zmínku o tom, že se už do konce života nebude moct hnout z města a dost vážné podezření, že jeho manželka byla cíleně zavražděna, tak mám skoro pěnu u pusy...


Tak si říkám, jestli není na čase něco vymyslet a nějak mu nějak pomoct.


Tady někdo zas programoval... No úvodní text je ztracen a nedá se změnit ani opravit. Chtěl jsem takto reagovat na Slova Boletuse, že se na Pjakina útočí atd... už to nebudu rozepisovat. Takže: Co jsem slyšel, tak měli doma Pjakin a jeho tým zase problémy. Museli se přestěhovat ze své "kanceláře" někam do skladu a už nemají přístup ani k vlastní stránce Altai FKT (nebo jak se to jmenuje). Když k tomu přidám jeho zmínku o tom, že se už do konce života nebude moct hnout z města a dost vážné podezření, že jeho manželka byla cíleně zavražděna, tak mám skoro pěnu u pusy... Tak si říkám, jestli není na čase něco vymyslet a nějak mu nějak pomoct.
Upravené 29. 1. 2022 o 20:01

No to měl ten původní text, který je z mě neznámých důvodů neviditelný a neupravitelný (njn HTML systémy.... Kdo to tu v přem proboha programoval ?! smile )


No to měl ten původní text, který je z mě neznámých důvodů neviditelný a neupravitelný (njn HTML systémy.... Kdo to tu v přem proboha programoval ?! :D )

@Kancelar @Boletus @Joe JumperUp @Rusofil
To jsem nemyslel, tlachání tady mu prd ublíží, beztak o tom ani neví...

Myslel jsem ty přímé útoky na něj, jeho práci, jeho kolegium a rodinu.
Vím, že se mu dají poslat peníze. To je určitě dobré, ale nenapadlo mě, jestli nevymyslet i něco jiného.
Jednou se za ním na Altaj plánuji i sám podívat a do té doby bych rád vymyslel něco víc než "jen" košili (i když to nekritizuji, byl to hezký dárek) (nebo to byly kšandy, nepamatuji se; vím že mu někdo něco koupil a on to už roky nosí).


@Kancelar @Boletus @Joe JumperUp @Rusofil To jsem nemyslel, tlachání tady mu prd ublíží, beztak o tom ani neví... Myslel jsem ty přímé útoky na něj, jeho práci, jeho kolegium a rodinu. Vím, že se mu dají poslat peníze. To je určitě dobré, ale nenapadlo mě, jestli nevymyslet i něco jiného. Jednou se za ním na Altaj plánuji i sám podívat a do té doby bych rád vymyslel něco víc než "jen" košili (i když to nekritizuji, byl to hezký dárek) (nebo to byly kšandy, nepamatuji se; vím že mu někdo něco koupil a on to už roky nosí).

Možná jsem to pochopil špatně, ale Pjakin neovládá/nekontroluje FCT. Moc toho neřekl a v podstatě odkázal posluchače na skupinu Vkonkakte.

Ano právě toto mě alarmovalo jak to zmínil v posledním videu.
Navíc jak říkáš, poslat tam peníze, ale když už tam na stránce není, tak kam to doputuje ?!


[quote="pid:54816, uid:685"]Možná jsem to pochopil špatně, ale Pjakin neovládá/nekontroluje FCT. Moc toho neřekl a v podstatě odkázal posluchače na skupinu Vkonkakte.[/quote] Ano právě toto mě alarmovalo jak to zmínil v posledním videu. Navíc jak říkáš, poslat tam peníze, ale když už tam na stránce není, tak kam to doputuje ?!

@Quilgen
Bez toho článku, který tam nebyl, to vypadalo jak plácnutí do vody. Tak se omlouvám.

@Quilgen Bez toho článku, který tam nebyl, to vypadalo jak plácnutí do vody. Tak se omlouvám.

Navíc jak říkáš, poslat tam peníze, ale když už tam na stránce není, tak kam to doputuje ?!
Můžeš napsat tam:
Группа поддержки Валерия Пякина вконтакте http://vk.com/vpyakin


[quote="pid:54832, uid:518"]Navíc jak říkáš, poslat tam peníze, ale když už tam na stránce není, tak kam to doputuje ?![/quote]Můžeš napsat tam: Группа поддержки Валерия Пякина вконтакте http://vk.com/vpyakin

Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas?
To by mě taky zajímalo, protože to je jedna z věcí, která by taky mohla pomoci. Jeden z projektů, které plánuji (viz. diskuze o Ekonomickém Covidu) je nákup KSB knih jako takového souboru a darování je nějakým "nadějným" osobám.


[quote="pid:54820, uid:10"]Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas?[/quote]To by mě taky zajímalo, protože to je jedna z věcí, která by taky mohla pomoci. Jeden z projektů, které plánuji (viz. diskuze o Ekonomickém Covidu) je nákup KSB knih jako takového souboru a darování je nějakým "nadějným" osobám.

Tak se omlouvám.
V pohodě, byla to chyba systému a než jsem mohl reagovat, tak jsem musel vařit, volat... no znáš to. Home Office smile


[quote="pid:54833, uid:826"]Tak se omlouvám.[/quote]V pohodě, byla to chyba systému a než jsem mohl reagovat, tak jsem musel vařit, volat... no znáš to. Home Office :D

Můžeš napsat tam
Ještě umět rusky smile ale díky za info, přidám si odběr do budoucna.


[quote="pid:54834, uid:312"]Můžeš napsat tam[/quote]Ještě umět rusky :D ale díky za info, přidám si odběr do budoucna.

To jsem nemyslel, tlachání tady mu prd ublíží, beztak o tom ani neví...


Myslel jsem ty přímé útoky na něj, jeho práci, jeho kolegium a rodinu.


Vnímam to rovnako. Nebude ale problém v samotnej KSB? https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4794/%C5%BEidovstvo-encyklopedie-kob


[quote="pid:54829, uid:518"]To jsem nemyslel, tlachání tady mu prd ublíží, beztak o tom ani neví... Myslel jsem ty přímé útoky na něj, jeho práci, jeho kolegium a rodinu.[/quote] Vnímam to rovnako. Nebude ale problém v samotnej KSB? https://www.ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4794/%C5%BEidovstvo-encyklopedie-kob
Upravené 28. 1. 2022 o 15:03

tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo. Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu. Ak by niekto tu uviedol cislo uctu, na ktory by sme poslali peniaze, mohli by sme sa zozbierat a potom naraz to poslat, aby poplatky boli minimalne.


tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo. Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu. Ak by niekto tu uviedol cislo uctu, na ktory by sme poslali peniaze, mohli by sme sa zozbierat a potom naraz to poslat, aby poplatky boli minimalne.
Upravené 28. 1. 2022 o 15:02

aby sa ob citil ako zobrak
Přesně, mohl by to chápat jako útok na svojí důstojnost. Proto píšu, napsat mu povzbudivá slova, koupit knihu, poděkovat za jeho práci. Přece sami víte, co vám zvedne náladu a co vás potěší.


[quote="pid:54841, uid:187"]aby sa ob citil ako zobrak[/quote]Přesně, mohl by to chápat jako útok na svojí důstojnost. Proto píšu, napsat mu povzbudivá slova, koupit knihu, poděkovat za jeho práci. Přece sami víte, co vám zvedne náladu a co vás potěší.

Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas?
Kancelar
To by mě taky zajímalo, protože to je jedna z věcí, která by taky mohla pomoci. Jeden z projektů, které plánuji (viz. diskuze o Ekonomickém Covidu) je nákup KSB knih jako takového souboru a darování je nějakým "nadějným" osobám.


Ať se tu nevytváří fámy: Jak Buzek (vydavatel - zakazanevzdelani.cz) je s ním v kontaktu ... asi by nebyli nadále v kontaktu, kdyby to nebylo vyřešeno.


[quote="pid:54835, uid:518"]Ma nejaky prijem z predaja knih, ktore mu vysli u nas? Kancelar To by mě taky zajímalo, protože to je jedna z věcí, která by taky mohla pomoci. Jeden z projektů, které plánuji (viz. diskuze o Ekonomickém Covidu) je nákup KSB knih jako takového souboru a darování je nějakým "nadějným" osobám.[/quote] Ať se tu nevytváří fámy: Jak Buzek (vydavatel - zakazanevzdelani.cz) je s ním v kontaktu ... asi by nebyli nadále v kontaktu, kdyby to nebylo vyřešeno.

tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo


To není tak jednoduché - každý kdo dostane organizované peníze ze zahraničí si musí dát nálepku "Zahraniční agent", takže takto oni peníze nepřijmou.


Může leda každý jednotlivě reagovat na jejich sbírku v Rusku, protože pak to jsou ruské peníze.


[quote="pid:54841, uid:187"]tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo[/quote] To není tak jednoduché - každý kdo dostane organizované peníze ze zahraničí si musí dát nálepku "Zahraniční agent", takže takto oni peníze nepřijmou. Může leda každý jednotlivě reagovat na jejich sbírku v Rusku, protože pak to jsou ruské peníze.

tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo. Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu. Ak by niekto tu uviedol cislo uctu, na ktory by sme poslali peniaze, mohli by sme sa zozbierat a potom naraz to poslat, aby poplatky boli minimalne.


Něco takového je tady:


http://leva-net.webnode.cz/products/valerije-viktorovice-pjakina-postihla-osobni-tragedie-oznameni-a-prosba-o-pomoc/


Ale dost staré. A kdo ví, jestli funkční (myšleno jeho účet). A chápu, že nechcete, aby se cítil špatně. Podle mě jde o to to správně podat. Napsat (někdo s dobrou ruštinou), že máme zájem podpořit jeho a jeho kolegy v současné složité době. Že jim držíme palce a přejeme hodně sil plus že bychom rádi přispěli finančně na provoz a úhradu nákladů. Pokud jsou jeho kolegové morální, jako je on, tak prostředky použijí správně a neurazí se, protože pochopí, jak je to myšleno.


Ano, vřelá slova a např. nákup knih je skvělé, ale podle mě poslat peníze se mu/jim pomůže nejvíce. Pokud nemají bloklé účty smile


[quote="pid:54841, uid:187"]tak mohli by sme zorganizovat zbierku....svojho casu sa to navrhovali, ale neviem ako to skoncilo. Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu. Ak by niekto tu uviedol cislo uctu, na ktory by sme poslali peniaze, mohli by sme sa zozbierat a potom naraz to poslat, aby poplatky boli minimalne.[/quote] Něco takového je tady: http://leva-net.webnode.cz/products/valerije-viktorovice-pjakina-postihla-osobni-tragedie-oznameni-a-prosba-o-pomoc/ Ale dost staré. A kdo ví, jestli funkční (myšleno jeho účet). A chápu, že nechcete, aby se cítil špatně. Podle mě jde o to to správně podat. Napsat (někdo s dobrou ruštinou), že máme zájem podpořit jeho a jeho kolegy v současné složité době. Že jim držíme palce a přejeme hodně sil plus že bychom rádi přispěli finančně na provoz a úhradu nákladů. Pokud jsou jeho kolegové morální, jako je on, tak prostředky použijí správně a neurazí se, protože pochopí, jak je to myšleno. Ano, vřelá slova a např. nákup knih je skvělé, ale podle mě poslat peníze se mu/jim pomůže nejvíce. Pokud nemají bloklé účty :(

podle mě poslat peníze se mu/jim pomůže nejvíce

Pokud se najde vhodna nejaka forma, jak tam penize poslat, tak rad prispeji.


[quote="pid:54869, uid:685"]podle mě poslat peníze se mu/jim pomůže nejvíce[/quote] Pokud se najde vhodna nejaka forma, jak tam penize poslat, tak rad prispeji.

Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu.


Da sa to jednoducho, neposlu sa peniaze Pjakinovi ale spolku FCT Altai. Aby sme z neho nespravili agenta cudzej moci, mozme mu predsa zaslat kryptomeny. A aby sme nejake peniaze vyzbierali, tak najjednoduchsie by to bolo cez knizky, ak by bola vola.


Napr:


61f41be6588b5
Mat moznost kupit za 365 alebo druha moznost kupit za 465 s tym, ze rozdiel ide na podporu FCT Altai. Ale to je len idea. Neviem ci je to technicky-danovo mozne.


Vidim tu realne 2 problemy:


  1. ako tie peniaze dostat do Rossie

  2. kto by to zastresil u nas, ludia len tak niekomu na ucet neposlu peniaze v dobrej viere a ak aj ano, tak nie vela.


[quote="pid:54841, uid:187"]Nechcela by som, aby sa ob citil ako zobrak, ale mozno ako podporu.[/quote] Da sa to jednoducho, neposlu sa peniaze Pjakinovi ale spolku FCT Altai. Aby sme z neho nespravili agenta cudzej moci, mozme mu predsa zaslat kryptomeny. A aby sme nejake peniaze vyzbierali, tak najjednoduchsie by to bolo cez knizky, ak by bola vola. Napr: ![61f41be6588b5](serve/attachment&path=61f41be6588b5) Mat moznost kupit za 365 alebo druha moznost kupit za 465 s tym, ze rozdiel ide na podporu FCT Altai. Ale to je len idea. Neviem ci je to technicky-danovo mozne. Vidim tu realne 2 problemy: 1. ako tie peniaze dostat do Rossie 2. kto by to zastresil u nas, ludia len tak niekomu na ucet neposlu peniaze v dobrej viere a ak aj ano, tak nie vela.

Moderator

Ale dost staré. A kdo ví, jestli funkční (myšleno jeho účet).
Já mu asi rok posílal měsíčně podporu na jeho kartu přes pay pal.


[quote="pid:54869, uid:685"]Ale dost staré. A kdo ví, jestli funkční (myšleno jeho účet).[/quote]Já mu asi rok posílal měsíčně podporu na jeho kartu přes pay pal.

To není tak jednoduché - každý kdo dostane organizované peníze ze zahraničí si musí dát nálepku "Zahraniční agent", takže takto oni peníze nepřijmou.

Dobré vědět.


[quote="pid:54865, uid:388"]To není tak jednoduché - každý kdo dostane organizované peníze ze zahraničí si musí dát nálepku "Zahraniční agent", takže takto oni peníze nepřijmou.[/quote] Dobré vědět.

Tak si říkám, jestli není na čase něco vymyslet a nějak mu nepomoct.


Tak pomoct nebo nepomoct?


Vybírejme taková slovíčka, která skutečně odpovídají našim záměrům. :-)


[quote="pid:54825, uid:518"]Tak si říkám, jestli není na čase něco vymyslet a nějak mu nepomoct.[/quote] Tak pomoct nebo nepomoct? Vybírejme taková slovíčka, která skutečně odpovídají našim záměrům. :-)
Upravené 28. 1. 2022 o 22:58

Tak pomoct nebo nepomoct?
sorry už opraveno, někdy mi to rychleji myslí než píše.


[quote="pid:54942, uid:181"]Tak pomoct nebo nepomoct?[/quote]sorry už opraveno, někdy mi to rychleji myslí než píše.

Pokial ma pamat neklame tak VP vie o p.Irene ako cloveku z tychto koncin a je zaroven clovekom ktoreho vsetci pozname. Ak by sa toho osobne ujala, vsetci budeme mat istotu ze to co jej posleme sa dostane do posledneho centu na Altaj. Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.


Pokial ma pamat neklame tak VP vie o p.Irene ako cloveku z tychto koncin a je zaroven clovekom ktoreho vsetci pozname. Ak by sa toho osobne ujala, vsetci budeme mat istotu ze to co jej posleme sa dostane do posledneho centu na Altaj. Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.

Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.
Všichni jste zase naivní. Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz a ty bys mu poslal peníze...jste fakt naivní děti.


[quote="pid:55093, uid:66"]Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.[/quote]Všichni jste zase naivní. Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz a ty bys mu poslal peníze...jste fakt naivní děti.

Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz


Existuje takový "fenomén", který jsem nazval "zrcadlo mravnosti", pokud vidí subjekt v druhých apriori to špatné a nemravné, tak to zrcadlí jeho vlastní mravnost.


Dodatek:
Máme na to přísloví (jak uvedla v dalším příspěvku @Irena)
"Podle sebe soudím tebe"

[quote="pid:55095, uid:747"]Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz[/quote] Existuje takový "fenomén", který jsem nazval "zrcadlo mravnosti", pokud vidí subjekt v druhých apriori to špatné a nemravné, tak to zrcadlí jeho vlastní mravnost. Dodatek: Máme na to přísloví (jak uvedla v dalším příspěvku @Irena) "Podle sebe soudím tebe"
Upravené 30. 1. 2022 o 09:10

Pokial ma pamat neklame tak VP vie o p.Irene ako cloveku z tychto koncin a je zaroven clovekom ktoreho vsetci pozname. Ak by sa toho osobne ujala, vsetci budeme mat istotu ze to co jej posleme sa dostane do posledneho centu na Altaj. Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.


Já s ním osobně v kontaktu nikdy nebyla, nemylte se. Honza Buzek je to pravé ořechové.


Globalisté: Podle sebe soudím tebe!


[quote="pid:55093, uid:66"]Pokial ma pamat neklame tak VP vie o p.Irene ako cloveku z tychto koncin a je zaroven clovekom ktoreho vsetci pozname. Ak by sa toho osobne ujala, vsetci budeme mat istotu ze to co jej posleme sa dostane do posledneho centu na Altaj. Osobne by ma nepotesilo nic viac nez pomoct VP ak ma/maju nudzu.[/quote] Já s ním osobně v kontaktu nikdy nebyla, nemylte se. Honza Buzek je to pravé ořechové. Globalisté: Podle sebe soudím tebe!

Globalisté: Podle sebe soudím tebe!
Analytiků, jako je Pjakin, je ve světě tisíce, každý z nich má svou vlastní teorii a nakonec je to pro určitý počet jejich příznivců zábava. Realita života je úplně jiná než všechny tyto analýzy, teorie atd. Poslouchám všechny tyto analytiky z Ruska, České republiky, Chorvatska atd. víceméně všichni mají svůj příběh a nakonec určitá událost v světe který každý analyzuje, vypadá úplně jinak než jejich analýza. Pjakin otevřeně přitahuje diváky do nějakého ruského světa založeného na teorii KSB, kterou vytvořil svými fantaziemi v hlavě, a vždy se najdou jedinci, kteří takovým a podobným teoriím propadnou. Moc dobře ví, kdo je hlavním hráčem v globálním světě, a nakonec zájem toho všeho jsou peníze a jen peníze, nic jiného. Celý svět se točí kolem peněz a ne lásky a nějakých různých teorií. Kdo si to co nejdříve uvědomí, vytvoří si v hlavě svět pro sebe a svou rodinu a nebude se zatěžovat nějakými teoriemi a fantaziemi, očekávat něco, co je nereálné a nemožné, bude mít klidný a pohodlný život.


[quote="pid:55098, uid:125"]Globalisté: Podle sebe soudím tebe![/quote]Analytiků, jako je Pjakin, je ve světě tisíce, každý z nich má svou vlastní teorii a nakonec je to pro určitý počet jejich příznivců zábava. Realita života je úplně jiná než všechny tyto analýzy, teorie atd. Poslouchám všechny tyto analytiky z Ruska, České republiky, Chorvatska atd. víceméně všichni mají svůj příběh a nakonec určitá událost v světe který každý analyzuje, vypadá úplně jinak než jejich analýza. Pjakin otevřeně přitahuje diváky do nějakého ruského světa založeného na teorii KSB, kterou vytvořil svými fantaziemi v hlavě, a vždy se najdou jedinci, kteří takovým a podobným teoriím propadnou. Moc dobře ví, kdo je hlavním hráčem v globálním světě, a nakonec zájem toho všeho jsou peníze a jen peníze, nic jiného. Celý svět se točí kolem peněz a ne lásky a nějakých různých teorií. Kdo si to co nejdříve uvědomí, vytvoří si v hlavě svět pro sebe a svou rodinu a nebude se zatěžovat nějakými teoriemi a fantaziemi, očekávat něco, co je nereálné a nemožné, bude mít klidný a pohodlný život.

Analytiků, jako je Pjakin, je ve světě tisíce


Nesouhlasím Pjakin je spíše ojedinělý a pracuje velmi tvrdě pro dobro nás všech.


[quote="pid:55102, uid:747"]Analytiků, jako je Pjakin, je ve světě tisíce[/quote] Nesouhlasím Pjakin je spíše ojedinělý a pracuje velmi tvrdě pro dobro nás všech.

Nesouhlasím Pjakin je spíše ojedinělý a pracuje velmi tvrdě pro dobro nás všech.
Pracuje pro sebe a určitou část, která to vše nahrává a ne pro nás.Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..


[quote="pid:55103, uid:426"]Nesouhlasím Pjakin je spíše ojedinělý a pracuje velmi tvrdě pro dobro nás všech.[/quote]Pracuje pro sebe a určitou část, která to vše nahrává a ne pro nás.Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..

Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..
Já ano, a myslel jsem, že je nás takových víc. Že bych se mýlil?


[quote="pid:55108, uid:747"]Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..[/quote]Já ano, a myslel jsem, že je nás takových víc. Že bych se mýlil?

Nikdo na světě nedělá nic zadarmo


Opak je pravdou, za peníze se dělá pouze z donucení, svoboda (ve smyslu dělat co si opravdu přejeme, co nás naplňuje) začíná tam, kam moc peněz nedosáhne.


[quote="pid:55108, uid:747"]Nikdo na světě nedělá nic zadarmo[/quote] Opak je pravdou, za peníze se dělá pouze z donucení, svoboda (ve smyslu dělat co si opravdu přejeme, co nás naplňuje) začíná tam, kam moc peněz nedosáhne.
Upravené 30. 1. 2022 o 10:18

Opak je pravdou, za peníze se dělá pouze z donucení
Pravda, lépe se dělá když chci a ne když musím.


[quote="pid:55115, uid:426"]Opak je pravdou, za peníze se dělá pouze z donucení[/quote]Pravda, lépe se dělá když chci a ne když musím.

Pracuje pro sebe a určitou část, která to vše nahrává a ne pro nás.Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..
Takto na seba na plnú hubu vykričať že si platený trol. Už sa nedivím že ťa stej Pirátskej strany vyrazili.


[quote="pid:55108, uid:747"]Pracuje pro sebe a určitou část, která to vše nahrává a ne pro nás.Nikdo na světě nedělá nic zadarmo, to si pamatuj navždy ..[/quote]Takto na seba na plnú hubu vykričať že si platený trol. Už sa nedivím že ťa stej Pirátskej strany vyrazili.

Celý svět se točí kolem peněz a ne lásky a nějakých různých teorií. Kdo si to co nejdříve uvědomí, vytvoří si v hlavě svět pro sebe a svou rodinu a nebude se zatěžovat nějakými teoriemi a fantaziemi, očekávat něco, co je nereálné a nemožné, bude mít klidný a pohodlný život.

To je přesně ten informační virus, díky kterému jsme od listopadového kabaretu tam, kde jsme - rozvrácený a rozkradený stát, zbídačení poctivě pracující lidé a chrochtající klany, které za minulého režimu měly daleko užší mantinely pro prosazování klanových zájmů na úkor státních. Zatímco teď všechny (klany) svorně drbou stát (lépe řečeno koloniální správu) a pohůnci, jako jsi ty (vy), jsou jen nástroje, toaletní papír. Jsi-li placený státem nebo periferií některého z klanů, je v kolonii vlastně jedno, neboť stát je zcela nepokrytě děvkou těchto skupin).


[quote="pid:55102, uid:747"]Celý svět se točí kolem peněz a ne lásky a nějakých různých teorií. Kdo si to co nejdříve uvědomí, vytvoří si v hlavě svět pro sebe a svou rodinu a nebude se zatěžovat nějakými teoriemi a fantaziemi, očekávat něco, co je nereálné a nemožné, bude mít klidný a pohodlný život.[/quote] To je přesně ten informační virus, díky kterému jsme od listopadového kabaretu tam, kde jsme - rozvrácený a rozkradený stát, zbídačení poctivě pracující lidé a chrochtající klany, které za minulého režimu měly daleko užší mantinely pro prosazování klanových zájmů na úkor státních. Zatímco teď všechny (klany) svorně drbou stát (lépe řečeno koloniální správu) a pohůnci, jako jsi ty (vy), jsou jen nástroje, toaletní papír. Jsi-li placený státem nebo periferií některého z klanů, je v kolonii vlastně jedno, neboť stát je zcela nepokrytě děvkou těchto skupin).

Já s ním osobně v kontaktu nikdy nebyla, nemylte se. Honza Buzek je to pravé ořechové.
raz vas totiz spomenul vo svojom videu tak som automaticky myslel...ospravedlnujem sa moja ucta


Všichni jste zase naivní. Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz a ty bys mu poslal peníze...jste fakt naivní děti.


Teba je chuj do toho komu co ja chcem kam poslat ty jednobunkovec na IQ urovni planktonu!
Milan boha dohodnime si stretko ked sa raz vratim na SR, slubujem ze to pre teba bude ,,pamätnô,, do konca tvojho zivota


[quote="pid:55098, uid:125"]Já s ním osobně v kontaktu nikdy nebyla, nemylte se. Honza Buzek je to pravé ořechové.[/quote] raz vas totiz spomenul vo svojom videu tak som automaticky myslel...ospravedlnujem sa moja ucta [quote="pid:55095, uid:747"]Všichni jste zase naivní. Klikáním na YouTube Pjakin vydělává spoustu peněz a ty bys mu poslal peníze...jste fakt naivní děti.[/quote] Teba je chuj do toho komu co ja chcem kam poslat ty jednobunkovec na IQ urovni planktonu! Milan boha dohodnime si stretko ked sa raz vratim na SR, slubujem ze to pre teba bude ,,pamätnô,, do konca tvojho zivota
Upravené 31. 1. 2022 o 08:36

Priatelia, len zatiaľ sme nedospeli k tej reálnej pomoci, resp. akým spôsobom vyzberať, či previesť peniaze.


Priatelia, len zatiaľ sme nedospeli k tej reálnej pomoci, resp. akým spôsobom vyzberať, či previesť peniaze.

Zatím jsme ani nedospěli k jednoznačnému poznání, že se něco děje, a případně co (jestli byl jen týden nemocný, tak není co řešit).
Takže počkejme na překlad Otázek a odpovědí ...


Zatím jsme ani nedospěli k jednoznačnému poznání, že se něco děje, a případně co (jestli byl jen týden nemocný, tak není co řešit). Takže počkejme na překlad Otázek a odpovědí ...

Abych to zde upřesnil, můj původní nápad a idea nebyla mu "jen" poslat peníze, i když pokud nebude zbytí tak taky dobře.
A také mi šlo o to rozjet debatu, prezentovat informace o situaci a postupně vypracovat plán. Ne, že mu musíme hned udělat sbírku a poslat mu ji do 3 dnů.


Abych to zde upřesnil, můj původní nápad a idea nebyla mu "jen" poslat peníze, i když pokud nebude zbytí tak taky dobře. A také mi šlo o to rozjet debatu, prezentovat informace o situaci a postupně vypracovat plán. Ne, že mu musíme hned udělat sbírku a poslat mu ji do 3 dnů.
2.87k
45
18
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept