Mimo kategórií
konec Aeroneta

normalne mi funguje aeronet.cz:


61f8e2488a26d


normalne mi funguje aeronet.cz: ![61f8e2488a26d](serve/attachment&path=61f8e2488a26d)

Moderator

Aeronet tak skoro nezgegne ... musí mať dobre financovanie za te platky čo vydáva ... aeronet stale zoberie veľmi chutnú polievku a pridá do nej pár kvapiek preháňadla pre čitatelov. Múdry čitateľ preháňadlo hneď zacíti a odmietne. Neskúsený čitateľ bude mať "príjemný zažitok".


Aeronet tak skoro nezgegne ... musí mať dobre financovanie za te platky čo vydáva ... aeronet stale zoberie veľmi chutnú polievku a pridá do nej pár kvapiek preháňadla pre čitatelov. Múdry čitateľ preháňadlo hneď zacíti a odmietne. Neskúsený čitateľ bude mať "príjemný zažitok".

normalne mi funguje aeronet.cz:
Nepřipojeno: Možný bezpečnostní problém


Aplikace Firefox zjistila možné ohrožení bezpečnosti a stránku na serveru aeronet.cz nenačetla, protože tato stránka vyžaduje zabezpečené spojení.


Co s tím můžete dělat?


Server aeronet.cz má nastaveno bezpečnostní pravidlo HTTP Strict Transport Security (HSTS), které vynucuje používání pouze zabezpečeného spojení. Pro připojení k této stránce nelze udělit výjimku.


Příčina tohoto problému je pravděpodobně na straně serveru a vy ji bohužel nemůžete odstranit. Můžete o tomto problému informovat správce webu.


[quote="pid:55516, uid:10"]normalne mi funguje aeronet.cz:[/quote]Nepřipojeno: Možný bezpečnostní problém Aplikace Firefox zjistila možné ohrožení bezpečnosti a stránku na serveru aeronet.cz nenačetla, protože tato stránka vyžaduje zabezpečené spojení. Co s tím můžete dělat? Server aeronet.cz má nastaveno bezpečnostní pravidlo HTTP Strict Transport Security (HSTS), které vynucuje používání pouze zabezpečeného spojení. Pro připojení k této stránce nelze udělit výjimku. Příčina tohoto problému je pravděpodobně na straně serveru a vy ji bohužel nemůžete odstranit. Můžete o tomto problému informovat správce webu.

Aplikace Firefox zjistila možné ohrožení bezpečnosti a stránku na serveru aeronet.cz nenačetla, protože tato stránka vyžaduje zabezpečené spojení.


Co s tím můžete dělat?


Server aeronet.cz má nastaveno bezpečnostní pravidlo HTTP Strict Transport Security (HSTS), které vynucuje používání pouze zabezpečeného spojení. Pro připojení k této stránce nelze udělit výjimku.


Příčina tohoto problému je pravděpodobně na straně serveru a vy ji bohužel nemůžete odstranit. Můžete o tomto problému informovat správce webu.


Dost se Vám zlepšila čeština, nebo nová směna?


[quote="pid:55518, uid:747"]Aplikace Firefox zjistila možné ohrožení bezpečnosti a stránku na serveru aeronet.cz nenačetla, protože tato stránka vyžaduje zabezpečené spojení. Co s tím můžete dělat? Server aeronet.cz má nastaveno bezpečnostní pravidlo HTTP Strict Transport Security (HSTS), které vynucuje používání pouze zabezpečeného spojení. Pro připojení k této stránce nelze udělit výjimku. Příčina tohoto problému je pravděpodobně na straně serveru a vy ji bohužel nemůžete odstranit. Můžete o tomto problému informovat správce webu.[/quote] Dost se Vám zlepšila čeština, nebo nová směna?

Obyčajný problém s bezpečnostným certifikátom. Často ho majú najmä staršie prehliadače.


Obyčajný problém s bezpečnostným certifikátom. Často ho majú najmä staršie prehliadače.

Moderátor

@Globalisté
Vy jste normálně "zadarmo drazí", když už ani pravá ruka neví, co dělá levá.

@Globalisté Vy jste normálně "zadarmo drazí", když už ani pravá ruka neví, co dělá levá.

Čekal jsem, že studio Milan alespoň bude mít snahu změnit nick po tom posledním fau pax, ale nic, jako by se nechumelilo smile Teda s tímhle materiálem to fakt nevyhrajete...


Čekal jsem, že studio Milan alespoň bude mít snahu změnit nick po tom posledním fau pax, ale nic, jako by se nechumelilo :D Teda s tímhle materiálem to fakt nevyhrajete...

Mne napríklad Avast sústavne blokuje stránku http://cz24.news/ , a označuje ju ako scam. Ale s množstvom iných alternatívnych webov nemá problém.


Mne napríklad Avast sústavne blokuje stránku http://cz24.news/ , a označuje ju ako scam. Ale s množstvom iných alternatívnych webov nemá problém.

Milane, ty piš s celým tím svým chlívkem do sekce vtipy.


Milane, ty piš s celým tím svým chlívkem do sekce vtipy.
1.27k
9
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept