Mimo kategórií
Americká televízia CNN.

Americká televízia CNN pripravuje svojich divákov na to, že 16. februára nedôjde k „ruskej invázii na Ukrajinu“ kvôli „teplému počasiu“.
Nové video CNN naznačuje, že „ruskú inváziu“ by mohlo prekaziť teplé počasie, ktoré by udržalo zem pred zamrznutím. Podľa ich názoru by sa pri útoku mohlo vojakom "kĺzať".
Na konci "sprisahania" je však uvedené upozornenie, že Rusko môže stále „viesť inváziu“ pomocou delostrelectva s dlhým doletom, lietadiel a rakiet.
Ukazuje sa, že americké médiá zatiaľ možnosť „invázie“ nezrušili, ale pripravujú divákov na to, že k nej nemusí dôjsť, keďže ju vymysleli a replikovali západné médiá a niektorí ich európski partneri. .


Zdroj: https://news-front.info/2022/02/14/rashodimsya-rossiyskogo-vtorzheniya-na-ukrainu-ne-budet


Americká televízia CNN pripravuje svojich divákov na to, že 16. februára nedôjde k „ruskej invázii na Ukrajinu“ kvôli „teplému počasiu“. Nové video CNN naznačuje, že „ruskú inváziu“ by mohlo prekaziť teplé počasie, ktoré by udržalo zem pred zamrznutím. Podľa ich názoru by sa pri útoku mohlo vojakom "kĺzať". Na konci "sprisahania" je však uvedené upozornenie, že Rusko môže stále „viesť inváziu“ pomocou delostrelectva s dlhým doletom, lietadiel a rakiet. Ukazuje sa, že americké médiá zatiaľ možnosť „invázie“ nezrušili, ale pripravujú divákov na to, že k nej nemusí dôjsť, keďže ju vymysleli a replikovali západné médiá a niektorí ich európski partneri. . Zdroj: https://news-front.info/2022/02/14/rashodimsya-rossiyskogo-vtorzheniya-na-ukrainu-ne-budet

nezakládat tolik nových témat prosím


nezakládat tolik nových témat prosím

nezakládat tolik nových témat prosím


Keď som za to kritizoval Yori a Bereniku, išli ma tu za to umínuskovať a dotyčné žienky, ktoré si vážim, sa urážali. Zdá sa, že LFS prevzal štafetu v "spamovaní". Ale pssst... Ja som na to neupozornil. smile


[quote="pid:57729, uid:307"]nezakládat tolik nových témat prosím[/quote] Keď som za to kritizoval Yori a Bereniku, išli ma tu za to umínuskovať a dotyčné žienky, ktoré si vážim, sa urážali. Zdá sa, že LFS prevzal štafetu v "spamovaní". Ale pssst... Ja som na to neupozornil. :x
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 14. 2. 2022 o 13:28

Tohle bude první válka, co odvrátili novináři.


Tohle bude první válka, co odvrátili novináři.

Zdá sa, že LFS prevzal štafetu v "spamovaní". Ale pssst... Ja som na to neupozornil.


Máš právo na svoj názor. Prosím Ťa ale, nevnucuj ho tkzv. podsúvaním ostatným tu.
PREČO ?
Ja si zase myslím, že nové správy nie sú spam, lebo sa takto snažím informovať aj novších a nových návštevníkov tohoto fóra, ktorí sem prišli preto, že ho berú ako alternatívnu množinu pravdivých informácií, ktoré nie sú mainstrím-zvratkami.
Tento problém súvisí ale aj s tým, že táto dôležitá téma (Jednání Rusko vs. USA, Rusko vs. NATO) sa stáva vďaka množstvu príspevkov neprehľadná a ťažko čitateľná a skôr alebo neskôr sa stane obeťou provokatérov a naozajstných spamerov tuná na fóre. (Váham, kam zaradiť Teba).


Hodne zdravia všetkým !


[quote="pid:57740, uid:623"]Zdá sa, že LFS prevzal štafetu v "spamovaní". Ale pssst... Ja som na to neupozornil.[/quote] Máš právo na svoj názor. Prosím Ťa ale, nevnucuj ho tkzv. podsúvaním ostatným tu. PREČO ? Ja si zase myslím, že nové správy nie sú spam, lebo sa takto snažím informovať aj novších a nových návštevníkov tohoto fóra, ktorí sem prišli preto, že ho berú ako alternatívnu množinu pravdivých informácií, ktoré nie sú mainstrím-zvratkami. Tento problém súvisí ale aj s tým, že táto dôležitá téma (**Jednání Rusko vs. USA, Rusko vs. NATO**) sa stáva vďaka množstvu príspevkov neprehľadná a ťažko čitateľná a skôr alebo neskôr sa stane obeťou provokatérov a naozajstných spamerov tuná na fóre. (Váham, kam zaradiť Teba). Hodne zdravia všetkým !
Upravené 14. 2. 2022 o 14:40

Máš právo na svoj názor. Prosím Ťa ale, nevnucuj ho tkzv. podsúvaním ostatným tu.
PREČO ?


Zahlcuješ fórum množstvom zbytočných tém. Kvôli množstvu tém sa noví návštevníci nedostanú k množstvu takých, kde je všetko pohromade. Vďaka tebe namiesto ucelenej témy a tvorby mozaiky nájdu množstvo rozsekaných tém, čím prispievaš k tvorbe kaleidoskopu.


Zaujímavé, že aj ty reaguješ iba na mňa, aj keď to bol Dynamo, kto sa ozval prvý. Zaraď si ma kam chceš, je mi to úplne jedno. Ja som si ťa zaradil medzi trojicu najväčších "spammerov" (momentálne vedieš). Si na rade s argumentom. smile


[quote="pid:57754, uid:804"]Máš právo na svoj názor. Prosím Ťa ale, nevnucuj ho tkzv. podsúvaním ostatným tu. PREČO ?[/quote] Zahlcuješ fórum množstvom zbytočných tém. Kvôli množstvu tém sa noví návštevníci nedostanú k množstvu takých, kde je všetko pohromade. Vďaka tebe namiesto ucelenej témy a tvorby mozaiky nájdu množstvo rozsekaných tém, čím prispievaš k tvorbe kaleidoskopu. Zaujímavé, že aj ty reaguješ iba na mňa, aj keď to bol Dynamo, kto sa ozval prvý. Zaraď si ma kam chceš, je mi to úplne jedno. Ja som si ťa zaradil medzi trojicu najväčších "spammerov" (momentálne vedieš). Si na rade s argumentom. 8)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

išli ma tu za to umínuskovať a dotyčné žienky

Ogare nelzi, ten minuskovac jsi byl ty, za jeden den jsi mi ominuskoval az 25x. Jen si tu cintas pentli a snazis se kazdeho nacpat do nejake skatulky. Uz je to vic, nez trapne. Nejsme tvoji skolacci, abys nas porad poucoval a neber si nas porad do pusy.


[quote="pid:57740, uid:623"]išli ma tu za to umínuskovať a dotyčné žienky[/quote] Ogare nelzi, ten minuskovac jsi byl ty, za jeden den jsi mi ominuskoval az 25x. Jen si tu cintas pentli a snazis se kazdeho nacpat do nejake skatulky. Uz je to vic, nez trapne. Nejsme tvoji skolacci, abys nas porad poucoval a neber si nas porad do pusy.

Ogare nelzi, ten minuskovac jsi byl ty, za jeden den jsi mi ominuskoval az 25x. Jen si tu cintas pentli a snazis se kazdeho nacpat do nejake skatulky. Uz je to vic, nez trapne. Nejsme tvoji skolacci, abys nas porad poucoval a neber si nas porad do pusy.


Minuská si dostávala za každú zbytočnú tému. Aspoň vidíš, koľko si ich dokázala za deň vyprodukovať. Ja som dostával mínuská od ostatných za to, že som si dovolil vás kritizovať. Každý si to môže dohľadať. Takže láskavo neklam a vyhľadaj si to tiež. Zaujímavé, že Dynamo upozorní na problém, ale pindať sa začne do mňa namiesto riešenia problému, ktorý tu v prípade vás troch dlhodobo pretrváva (aj keď ty a Berenika ste sa už zlepšili). Na záver ti oplatím rovnakou mincou. Buď taká dobrá a neber si ma do úst.


[quote="pid:57791, uid:68"]Ogare nelzi, ten minuskovac jsi byl ty, za jeden den jsi mi ominuskoval az 25x. Jen si tu cintas pentli a snazis se kazdeho nacpat do nejake skatulky. Uz je to vic, nez trapne. Nejsme tvoji skolacci, abys nas porad poucoval a neber si nas porad do pusy.[/quote] Minuská si dostávala za každú zbytočnú tému. Aspoň vidíš, koľko si ich dokázala za deň vyprodukovať. Ja som dostával mínuská od ostatných za to, že som si dovolil vás kritizovať. Každý si to môže dohľadať. Takže láskavo neklam a vyhľadaj si to tiež. Zaujímavé, že Dynamo upozorní na problém, ale pindať sa začne do mňa namiesto riešenia problému, ktorý tu v prípade vás troch dlhodobo pretrváva (aj keď ty a Berenika ste sa už zlepšili). Na záver ti oplatím rovnakou mincou. Buď taká dobrá a neber si ma do úst.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 14. 2. 2022 o 18:25
927
7
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept