Zahraničná politika
Zprávy z fronty

Mám tu včerejší hodně dlouhé Věsti s Kiseljovem. Jsou moc zajímavé, zprávy z fronty jsou hlavně na začátku a na konci.
https://www.youtube.com/watch?v=zJ-dV3barCU


Pokud jste zaregistrovali v našem prostoru udivené otázky, že by snad pohraničníci ze Zmijího ostrova měli žít, pak tu mám vysvětlení. Už včera jsem psala, že jsou všichni živí a zdraví - nyní k tomu jsou i obrázky. Pohraničníků nebylo 13, ale 82 a nezahynul ani jeden. Zelenský je pohřbil za živa a to se živým moc dobře neposlouchá... (v relaci je to cca 2hod 32min)
Jinak - Zelenský je feťák a herec k tomu, takže možná v té vyhulené palici neudržel informaci z konce loňského roku, kdy sám Zmijí ostrov navštívil.
Kdo chce vidět i snímky z osvobození Luganska, je to cca 2hod 26min.


Pro Nasredina tu mám jiný dokument, který je chronologií a zdůvodněním toho, na co se ptá. Když chceš vidět "želéhada" zeleného, pak se dívej cca od 22 minuty. V čase 26.30 uvidíš, jak se šklebí při řeči Putina na společném jednání o Minsku:
https://www.youtube.com/watch?v=vHa4eah8sIY


Jak řekl Putin na začátku operace Z = "Minské dohody jsme nezabili my, ony byly mrtvé už dávno..."


Mám tu včerejší hodně dlouhé Věsti s Kiseljovem. Jsou moc zajímavé, zprávy z fronty jsou hlavně na začátku a na konci. https://www.youtube.com/watch?v=zJ-dV3barCU Pokud jste zaregistrovali v našem prostoru udivené otázky, že by snad pohraničníci ze Zmijího ostrova měli žít, pak tu mám vysvětlení. Už včera jsem psala, že jsou všichni živí a zdraví - nyní k tomu jsou i obrázky. **Pohraničníků nebylo 13, ale 82 a nezahynul ani jeden. Zelenský je pohřbil za živa a to se živým moc dobře neposlouchá...** (v relaci je to cca 2hod 32min) Jinak - Zelenský je feťák a herec k tomu, takže možná v té vyhulené palici neudržel informaci z konce loňského roku, kdy sám Zmijí ostrov navštívil. Kdo chce vidět i snímky z osvobození Luganska, je to cca 2hod 26min. **Pro Nasredina** tu mám jiný dokument, který je chronologií a zdůvodněním toho, na co se ptá. Když chceš vidět "želéhada" zeleného, pak se dívej cca od 22 minuty. V čase 26.30 uvidíš, jak se šklebí při řeči Putina na společném jednání o Minsku: https://www.youtube.com/watch?v=vHa4eah8sIY Jak řekl Putin na začátku operace Z = "Minské dohody jsme nezabili my, ony byly mrtvé už dávno..."
Upravené 28. 2. 2022 o 12:31

Rusi to budu musiet platit, vratane aspon zakladnej infrastruktury, ktoru teraz tam nicia (a je jedno, ci Ukrajinci alebo Rusi)
Omyl, zaplatí to Evropa, tedy my. V cenách za plyn, ropu a další.


[quote="pid:60730, uid:187"]Rusi to budu musiet platit, vratane aspon zakladnej infrastruktury, ktoru teraz tam nicia (a je jedno, ci Ukrajinci alebo Rusi)[/quote]Omyl, zaplatí to Evropa, tedy my. V cenách za plyn, ropu a další.

Martine, můžeš se sám přesvědčit, jak vypadají místa po útocích NATO


Bohužel, přesvědčit se Martin prakticky nemůže. Měsíční krajina z měst po americkém bombardování "svobodná a demokratická" západní média prakticky vůbec nezajímají. Nemám psychickou sílu dívat se na naše informační internetové portály a TV stanice. První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.


[quote="pid:60719, uid:203"]Martine, můžeš se sám přesvědčit, jak vypadají místa po útocích NATO[/quote] Bohužel, přesvědčit se Martin prakticky nemůže. Měsíční krajina z měst po americkém bombardování "svobodná a demokratická" západní média prakticky vůbec nezajímají. Nemám psychickou sílu dívat se na naše informační internetové portály a TV stanice. První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.

co sa tyka centralnej banky a vlastnenia uctov s valutami v zahranici.....ono to totiz inak ani nejde. Banka proste ked robi devizove operacie, typu obrany meny, tak predava eura/dolare a kupuje ruble. Ale tie dolare musi mat komu predat, cize musi byt druha strana, ktora to kupuje. To je proste riziko toho, ze Rusko je z


co sa tyka centralnej banky a vlastnenia uctov s valutami v zahranici.....ono to totiz inak ani nejde. Banka proste ked robi devizove operacie, typu obrany meny, tak predava eura/dolare a kupuje ruble. Ale tie dolare musi mat komu predat, cize musi byt druha strana, ktora to kupuje a su to banky ci velki valutovi obchodnici. To je proste riziko toho, ze Rusko je zaintegrovane do sucasneho obchodneho okruhu. Teraz sa hovori, ze dali povinnu konverziu pre podniky a ludia sa snazia si vybrat valuty, kym sa da. Nebudu za to Putinovi vdacni.....na strane druhej, ak bola druha strana uz defacto pripravena udriet (a je jedno, ci zajtra aleco o mesiac), tak cele by sa to zrealizovalo aj tak, len by to bolo horsie, kedze Rusi by museli len reagovat. Tak ci tak, je to existencna otazka....bud to Rusko uhra a vyhra a donuti aj Zapad na ustup alebo skonci ako rozporcovane na x mensich statikov a Putina obesia. Verim, ze sa mu tazko spalo pri takychto volbach

První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle
Mám podobný pocit, Nasredine. Mám sílu jenom proběhnout titulky, a pár názorů z diskuse. je mi z toho až fyzicky špatně.


[quote="pid:60735, uid:317"]První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle[/quote]Mám podobný pocit, Nasredine. Mám sílu jenom proběhnout titulky, a pár názorů z diskuse. je mi z toho až fyzicky špatně.

Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska. A ty jsou daleko zásadnější, než jen denacifikace a demilitarizace. Ty by klidně počkaly. Ale Rusko podle všeho stálo před reálným útokem biologickými zbraněmi a také špinavými jadernými zbraněmi. A to je ten důvod, proč Putin uvedl jadernou triádu do předposledního stupně bojové pohotovosti . Svět je po 27.2. v realizační fázi vojenskotechnických opatření z Ultimáta 17.12. Spec.operace byla nutná jako pláb B. Plán A byl preventivní odvetný jaderný úder přesně podle znění inovované obranné doktríny RF. Ta se řídí heslem "jesli draka neizbežna,nado biť pervij" Tyto zdokumentované skutečnosti jsou m.j i důvodem chirurgicky vedených operací .
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4981/biohazard-americk%C3%A9-biolaborato%C5%99e-na-ukrajin%C4%9B-sergej-filatov
pravděpodobný útok na Donbass spojený i s využitím těchto biologických zbraní byl plánován na 24.-25.2


Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska. A ty jsou daleko zásadnější, než jen denacifikace a demilitarizace. Ty by klidně počkaly. Ale Rusko podle všeho stálo před reálným útokem biologickými zbraněmi a také špinavými jadernými zbraněmi. A to je ten důvod, proč Putin uvedl jadernou triádu do předposledního stupně bojové pohotovosti . Svět je po 27.2. v realizační fázi vojenskotechnických opatření z Ultimáta 17.12. Spec.operace byla nutná jako pláb B. Plán A byl preventivní odvetný jaderný úder přesně podle znění inovované obranné doktríny RF. Ta se řídí heslem "jesli draka neizbežna,nado biť pervij" Tyto zdokumentované skutečnosti jsou m.j i důvodem chirurgicky vedených operací . https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/4981/biohazard-americk%C3%A9-biolaborato%C5%99e-na-ukrajin%C4%9B-sergej-filatov pravděpodobný útok na Donbass spojený i s využitím těchto biologických zbraní byl plánován na 24.-25.2

První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.


Nápodobně. A dnes jsem zůstal konsternován příkladem v rodině.


Nejhorší na tom je, že bratr je čestný člověk a bohužel koná ne ze zištnosti, ale z dobré vůle.


Napsal mámě dopis, že je znepokojen, že mu ještě nenapsala, že odsuzuje Putina, který vraždí slovanské děti na Ukrajině. Organizuje sbírky, podpůrné akce... a vyblil tam všechny absurdní obvinění Ruska a Putina. Válečné zločiny, Hitler, bombardování školek a nemocnic... máma se skoro zhroutila.


protože vím, že není svině, tak doufám, že PRAVDA, která později vyjde najevo, mu otevře oči. Ale je to masakr, slyšet tohle přímo z rodiny....


Teď si nedá říct, věří mainstreamu, cokoli jiného je propaganda. Je mi z toho zle.


[quote="pid:60735, uid:317"]První obětí války je pravda. Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.[/quote] Nápodobně. A dnes jsem zůstal konsternován příkladem v rodině. Nejhorší na tom je, že bratr je čestný člověk a bohužel koná ne ze zištnosti, ale z dobré vůle. Napsal mámě dopis, že je znepokojen, že mu ještě nenapsala, že odsuzuje Putina, který vraždí slovanské děti na Ukrajině. Organizuje sbírky, podpůrné akce... a vyblil tam všechny absurdní obvinění Ruska a Putina. Válečné zločiny, Hitler, bombardování školek a nemocnic... máma se skoro zhroutila. protože vím, že není svině, tak doufám, že PRAVDA, která později vyjde najevo, mu otevře oči. Ale je to masakr, slyšet tohle přímo z rodiny.... Teď si nedá říct, věří mainstreamu, cokoli jiného je propaganda. Je mi z toho zle.

Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska. A ty jsou daleko zásadnější, než jen denacifikace a demilitarizace.


PRAVDA vyjde najevo!!!! Jen vydržet.


[quote="pid:60742, uid:57"]Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska. A ty jsou daleko zásadnější, než jen denacifikace a demilitarizace.[/quote] PRAVDA vyjde najevo!!!! Jen vydržet.

A dnes jsem zůstal konsternován příkladem v rodině.

U nás v rodině v pohodě. Dnes mi volala sestra a taky, že má obavy z "Putina". Ale naštěstí tak jednostranně přesvědčená není stačí jí říct pár info i z té druhé strany a hned jí to zajímalo. Jinak moje nejbližší rodina + snacha a její rodiče ti všichni vědí která bije. Včera byla u mne kamarádka a první co jí zajímalo bylo info z druhé strany. Přímo se na tu situaci sama vyptávala. Syn byl v pátek v hospodě dle jeho sdělení se o této situaci trochu bavili a má kamaráda, který samozřejmě té propagandě věří, ale co toho kamaráda nejvíc zaráží je názor Ukrajinců pracujících u nich na fabrice a ti věří Putinovi. Jeden známej vykládal zboží někde v Olomouci, přebíral to Ukrajinec a tak se ho ptal jestli pojede na Ukrajinu a ten mu odpověděl - až tam Putin udělá pořádek, dřív ne.


[quote="pid:60744, uid:372"]A dnes jsem zůstal konsternován příkladem v rodině.[/quote] U nás v rodině v pohodě. Dnes mi volala sestra a taky, že má obavy z "Putina". Ale naštěstí tak jednostranně přesvědčená není stačí jí říct pár info i z té druhé strany a hned jí to zajímalo. Jinak moje nejbližší rodina + snacha a její rodiče ti všichni vědí která bije. Včera byla u mne kamarádka a první co jí zajímalo bylo info z druhé strany. Přímo se na tu situaci sama vyptávala. Syn byl v pátek v hospodě dle jeho sdělení se o této situaci trochu bavili a má kamaráda, který samozřejmě té propagandě věří, ale co toho kamaráda nejvíc zaráží je názor Ukrajinců pracujících u nich na fabrice a ti věří Putinovi. Jeden známej vykládal zboží někde v Olomouci, přebíral to Ukrajinec a tak se ho ptal jestli pojede na Ukrajinu a ten mu odpověděl - až tam Putin udělá pořádek, dřív ne.

Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska.


Viz:


"Spojené státy se zabývaly vytvořením smrtícího viru v biolaboratoři v Charkově.
Americké ministerstvo obrany pro snížení hrozeb (DTRA) na konci roku 2021 podepsalo tajnou dohodu s Ukrajinou o zahájení biologických experimentů v Charkovské oblasti na konci února 2022.
Odkaz na historii
Na území Ukrajiny v současnosti působí 16 amerických vojenských biologických laboratoří. O devíti z nich jsou alespoň nějaké informace, včetně adresy a na území které instituce sídlí. O třech z nich ale nejsou žádné informace. Podle jednotlivých zpráv na internetu lze usoudit, že jeden biologický objekt se nachází v Kyjevě, další ve Lvově a třetí je umístěn na základě laboratoře Institutu experimentální a klinické veterinární medicíny v Charkově (Charkov, Pomerki okres, Pushkinskaya ul., 83). Právě v těchto městech vedle amerických misí byly k vidění speciální konvoje americké vojenské techniky převážející náklad v kontejnerech označených vysokou úrovní biologické ochrany.
O viru
Západní odborníci v oblasti technologie úpravy virového genomu v roce 2021 informovali, že Pentagon přivezl do Charkova vzorky nejnebezpečnějšího viru na světě – neštovic, které patří do skupiny patogenů IV.
Experimenty s tímto virem jsou celosvětově zakázány a pokus pracovat s tímto patogenem spadá pod mezinárodní právo OSN „Zločiny proti míru a lidskosti“.
Práce s virem variola, stejně jako jeho skladování, je povolena pouze na dvou místech na naší planetě - v SSC VB "Vector" (Novosibirsk, Rusko) a v Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (Atlanta, Georgie).
Američané si však uvědomili, že nemá cenu vylepšovat viry a bakterie na svém území. Poté bylo rozhodnuto tajně převézt vzorky viru variola na Ukrajinu.
Při volbě laboratoře, ve které budou s virem experimentovat, Spojené státy vycházely z jednoduché logiky – blízkost Ruska a také dopravní dostupnost. Proto bylo vybráno město Charkov.
Začátkem ledna 2022 se do rukou ruské rozvědky dostala informace, že vojenští mikrobiologové Pentagonu z Charkovské bakteriologické laboratoře zaslali zprávu náčelníkovi Společného štábního výboru generálu Marku Milleymu s poznámkou, že se jim podařilo dosáhnout unikátní struktury genomu viru variola, který lze maskovat jako vše známé SARS-CoV-2 (koronavirus).
Popis připojený ke zprávě naznačuje, že výsledná modifikace viru je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je (80-85%). Pro srovnání, úmrtnost na ebolu, o které každý slyší, je pouze 35–40 %.
Je důležité poznamenat, že od roku 1984 Spojené státy hledají jedinečný bojový virus s vysokým smrtícím potenciálem, který může způsobit nenapravitelné škody obyvatelstvu na nepřátelském území.
Jak to souvisí s Ruskem? Soudě podle nedávných událostí (vojenská operace na ochranu obyvatel Donbasu) dostal Kreml nějaké informace o připravenosti USA použít tento virus proti Rusku. Zdržení v takové situaci by vedlo ke genocidě obyvatelstva Ruska.
Je důležité si uvědomit, že z Charkova do nejbližšího velkého města v Rusku - Bělgorodu - je pouhých 110 km (2 hodiny jízdy). Každý den projede oběma směry asi 450 aut.
I když vezmeme v úvahu inkubační dobu obvyklého viru variola, pak jeden člověk, ať už to byl taxikář z Charkova, který denně vozí lidi na nádraží v Bělgorodu, nebo učitel, který chodí do školy, nakazil více než 10 lidí. za den, a pak je geometricky rostoucí distribuce."


https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/02/co-se-deje-na-ukrajine-5.html


[quote="pid:60742, uid:57"]Postupně vycházejí na povrch skutečné důvody a i okolnosti rychlé spec.operace Ruska.[/quote] Viz: "Spojené státy se zabývaly vytvořením smrtícího viru v biolaboratoři v Charkově. Americké ministerstvo obrany pro snížení hrozeb (DTRA) na konci roku 2021 podepsalo tajnou dohodu s Ukrajinou o zahájení biologických experimentů v Charkovské oblasti na konci února 2022. Odkaz na historii Na území Ukrajiny v současnosti působí 16 amerických vojenských biologických laboratoří. O devíti z nich jsou alespoň nějaké informace, včetně adresy a na území které instituce sídlí. O třech z nich ale nejsou žádné informace. Podle jednotlivých zpráv na internetu lze usoudit, že jeden biologický objekt se nachází v Kyjevě, další ve Lvově a třetí je umístěn na základě laboratoře Institutu experimentální a klinické veterinární medicíny v Charkově (Charkov, Pomerki okres, Pushkinskaya ul., 83). Právě v těchto městech vedle amerických misí byly k vidění speciální konvoje americké vojenské techniky převážející náklad v kontejnerech označených vysokou úrovní biologické ochrany. O viru Západní odborníci v oblasti technologie úpravy virového genomu v roce 2021 informovali, že Pentagon přivezl do Charkova vzorky nejnebezpečnějšího viru na světě – neštovic, které patří do skupiny patogenů IV. Experimenty s tímto virem jsou celosvětově zakázány a pokus pracovat s tímto patogenem spadá pod mezinárodní právo OSN „Zločiny proti míru a lidskosti“. Práce s virem variola, stejně jako jeho skladování, je povolena pouze na dvou místech na naší planetě - v SSC VB "Vector" (Novosibirsk, Rusko) a v Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (Atlanta, Georgie). Američané si však uvědomili, že nemá cenu vylepšovat viry a bakterie na svém území. Poté bylo rozhodnuto tajně převézt vzorky viru variola na Ukrajinu. Při volbě laboratoře, ve které budou s virem experimentovat, Spojené státy vycházely z jednoduché logiky – blízkost Ruska a také dopravní dostupnost. Proto bylo vybráno město Charkov. Začátkem ledna 2022 se do rukou ruské rozvědky dostala informace, že vojenští mikrobiologové Pentagonu z Charkovské bakteriologické laboratoře zaslali zprávu náčelníkovi Společného štábního výboru generálu Marku Milleymu s poznámkou, že se jim podařilo dosáhnout unikátní struktury genomu viru variola, který lze maskovat jako vše známé SARS-CoV-2 (koronavirus). Popis připojený ke zprávě naznačuje, že výsledná modifikace viru je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je (80-85%). Pro srovnání, úmrtnost na ebolu, o které každý slyší, je pouze 35–40 %. Je důležité poznamenat, že od roku 1984 Spojené státy hledají jedinečný bojový virus s vysokým smrtícím potenciálem, který může způsobit nenapravitelné škody obyvatelstvu na nepřátelském území. Jak to souvisí s Ruskem? Soudě podle nedávných událostí (vojenská operace na ochranu obyvatel Donbasu) dostal Kreml nějaké informace o připravenosti USA použít tento virus proti Rusku. Zdržení v takové situaci by vedlo ke genocidě obyvatelstva Ruska. Je důležité si uvědomit, že z Charkova do nejbližšího velkého města v Rusku - Bělgorodu - je pouhých 110 km (2 hodiny jízdy). Každý den projede oběma směry asi 450 aut. I když vezmeme v úvahu inkubační dobu obvyklého viru variola, pak jeden člověk, ať už to byl taxikář z Charkova, který denně vozí lidi na nádraží v Bělgorodu, nebo učitel, který chodí do školy, nakazil více než 10 lidí. za den, a pak je geometricky rostoucí distribuce." https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2022/02/co-se-deje-na-ukrajine-5.html

Také jsem tu někde postřehla dotaz, zda bude mít Putin podporu lidí i za oněch 14 dní.
Tak, jako u nás máme "pacifistické hnutí odporu proti válce" a v něm mnohé celebritované tváře (muzikant Koller jel až na UA hranici s pomocí), mají je i v Rusku. A také je prezentují různé tváře - např. zpěvačka Zemfyra (škoda, tak hezky zpívá) nebo Xenie Sobčaková. Pro zajímavost - Putin je kmotrem Sobčakové a po smrti jejího otce ho vlastně zastupoval.
Kdo je Solovjov - nemusím vysvětlovat. A i jemu píší všelijací lidé... a nadávají, že "podporuje válku". Tady máme jako odpověď jeho monolog a pro mě byl tak silný, že jsem musela jít chvíli na vzduch... vydýchat, to. Opět - pár prostých pravd, které mě samotnou nenapadly. nechce se mi to celé překládat, protože bych to jen zkazila. Napíšu jen hlavní myšlenku, která je sice směrem k "ruským pacifistům" - ale ono to sedí na všechny ty pacifisty, které tak "rozpálila" akce Z.
https://www.youtube.com/watch?v=EO6bsBTExho


Je úplně jedno, jestli jste pro Putina nebo proti němu - vy jste Rusové a západ nenávidí vás! Je jedno, jakého národa, ale jste částí ruské kultury, ruské historie, velkého vítězného národa!
A tohle vám západ nikdy neodpustí - ať děláte, co děláte.
A pro ty z vás, pro koho není existence Ruska žádnou hodnotou, cítíte se "jiní", jakoby nepatříte mezi ruský národ a dneska píšete, že "to je hrozné, nám není zapotřebí válka, my nesouhlasíme" (pozn.: "a cítíte se ohrožení sankcemi" ) - tak vězte, že západu je to úplně jedno, protože jste Rusové. Vás zajímají víza, dovolené, nakupování - prostě váš sladký život. Vybrali jste si. A tak křičíte, aby vás na těch západních velvyslanectvích bylo co nejvíc slyšet: Nás nechte, Nás nepostihujte - my jsme úplně jiní lidé!
Já jsem si svou stranu vybral už dávno. A ta strana není spojená s tím, kdo je dneska prezident. Jsem jevrej a za druhé války banderovská svoloč za živa pohřbila mou rodinu, mé předky. S tím je spojená má strana - můj výběr. A když mi dneska vyhrožují sankcemi, když mi píše ukrajinská banderovština, že mě podřeže - to přece pro mě není nic nového! Genetická paměť funguje a my, jevreji, máme v živé paměti lvovský pogrom. Je čas mužů, čas zakončovat, čas denacifikace. Je to čas záchrany. Ano, nyní budeme strádat. Ale je to záruka toho, že přežijeme, že budeme žít.


Nyní má slova, inspirovaná tím výše:
Je to pro všechny, kdo až nyní vyjadřuje své rozhořčení nad zničenými městy a postřílenými lidmi. Pro všechny, co až dneska pláčou nad "hrůzami v Kyjevě", demonstrují a vyřvávají hesla o "krvavých Putinových rukách". Vy pacifisti rozhodně nejste!
Pacifistu z přesvědčení by zajímaly oběti z Donbasu, plakal by nad mrtvými doněckými dětmi (viz alej andělů - ani nevíte, co to je). Plakal by nad všemi oběťmi jakékoliv války - ať už v Sýrii, Libyii, Srbsku, Iráku... Srdce pacifisty pláče při každičkém násilí a bezpráví a je úplně jedno, z které strany pochází.
Vy prostě jen nenávidíte Rusko a svou rodnou zem.. Vám je úplně jedno, jakou budeme mít jako národ budoucnost - a jestli vůbec nějakou.


Také jsem tu někde postřehla dotaz, zda bude mít Putin podporu lidí i za oněch 14 dní. Tak, jako u nás máme "pacifistické hnutí odporu proti válce" a v něm mnohé celebritované tváře (muzikant Koller jel až na UA hranici s pomocí), mají je i v Rusku. A také je prezentují různé tváře - např. zpěvačka Zemfyra (škoda, tak hezky zpívá) nebo Xenie Sobčaková. Pro zajímavost - Putin je kmotrem Sobčakové a po smrti jejího otce ho vlastně zastupoval. Kdo je Solovjov - nemusím vysvětlovat. A i jemu píší všelijací lidé... a nadávají, že "podporuje válku". Tady máme jako odpověď jeho monolog a pro mě byl tak silný, že jsem musela jít chvíli na vzduch... vydýchat, to. Opět - pár prostých pravd, které mě samotnou nenapadly. nechce se mi to celé překládat, protože bych to jen zkazila. Napíšu jen hlavní myšlenku, která je sice směrem k "ruským pacifistům" - ale ono to sedí na všechny ty pacifisty, které tak "rozpálila" akce Z. https://www.youtube.com/watch?v=EO6bsBTExho Je úplně jedno, jestli jste pro Putina nebo proti němu - ** vy jste Rusové a západ nenávidí vás!** Je jedno, jakého národa, ale jste částí ruské kultury, ruské historie, velkého vítězného národa! A **tohle** vám západ nikdy neodpustí - ať děláte, co děláte. A pro ty z vás, pro koho není existence Ruska žádnou hodnotou, cítíte se "jiní", jakoby nepatříte mezi ruský národ a dneska píšete, že "to je hrozné, nám není zapotřebí válka, my nesouhlasíme" (pozn.: "a cítíte se ohrožení sankcemi" ) - tak vězte, že západu je to úplně jedno, protože jste Rusové. Vás zajímají víza, dovolené, nakupování - prostě váš sladký život. Vybrali jste si. A tak křičíte, aby vás na těch západních velvyslanectvích bylo co nejvíc slyšet: **Nás nechte, Nás nepostihujte - my jsme úplně jiní lidé!** Já jsem si svou stranu vybral už dávno. **A ta strana není spojená s tím, kdo je dneska prezident.** Jsem jevrej a za druhé války banderovská svoloč za živa pohřbila mou rodinu, mé předky. **S tím je spojená má strana - můj výběr.** A když mi dneska vyhrožují sankcemi, když mi píše ukrajinská banderovština, že mě podřeže - to přece pro mě není nic nového! Genetická paměť funguje a my, jevreji, máme v živé paměti lvovský pogrom. Je čas mužů, čas zakončovat, čas denacifikace. Je to čas záchrany. Ano, nyní budeme strádat. Ale je to záruka toho, že přežijeme, že budeme žít. Nyní má slova, inspirovaná tím výše: Je to pro všechny, kdo až nyní vyjadřuje své rozhořčení nad zničenými městy a postřílenými lidmi. Pro všechny, co až dneska pláčou nad "hrůzami v Kyjevě", demonstrují a vyřvávají hesla o "krvavých Putinových rukách". **Vy pacifisti rozhodně nejste!** Pacifistu z přesvědčení by zajímaly oběti z Donbasu, plakal by nad mrtvými doněckými dětmi (viz alej andělů - ani nevíte, co to je). Plakal by nad všemi oběťmi jakékoliv války - ať už v Sýrii, Libyii, Srbsku, Iráku... Srdce pacifisty pláče při každičkém násilí a bezpráví a je úplně jedno, z které strany pochází. **Vy prostě jen nenávidíte Rusko a svou rodnou zem..** Vám je úplně jedno, jakou budeme mít jako národ budoucnost - a jestli vůbec nějakou.
Upravené 28. 2. 2022 o 14:04

Война на Украине (28.02.22 на 13:00): фронтовая сводка – российские войска берут Киев в кольцо


https://www.youtube.com/watch?v=d7GDN_X5-kk


Война на Украине (28.02.22 на 13:00): фронтовая сводка – российские войска берут Киев в кольцо https://www.youtube.com/watch?v=d7GDN_X5-kk

Boje v Charkove, letectvo ruských vzdušných a kozmických síl ničí objekty ozbrojených síl Ukrajiny (+VIDEO)
28 februára pokračujú boje v jednom z kľúčových a najhorúcejších regiónov Ukrajiny súčasnosti – Charkove.


Prijímajú sa informácie o nálete ruských vzdušných a kozmických síl na vybavenie a zariadenia ozbrojených síl Ukrajiny. Z mesta stúpajú stĺpy dymu.


Ukrajinskí propagandisti potvrdzujú zlyhanie ozbrojených síl Ukrajiny v Charkove a v panike informujú o „silných raketových útokoch“, a to aj v oblasti Charkovského traktorového závodu.


Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646042096


Útok APU v Donecku zabil a zranil ľudí
Ukrajinské sily zabili a zranili ľudí v Donecku | Ruská jar


V Kyjevskom okrese Donecka padol pod ďalší úder ukrajinských trestateľov opravárenský tím plynárenskej služby, ktorý odišiel na miesto prvého ostreľovania.


V dôsledku toho zomrel jeden robotník, ďalší dvaja boli vážne zranení, povedal Ivan Prichodko, starosta Gorlovky.


"Tragédia v Donecku." Pri reštaurátorských prácach v oblasti Kyjeva sa dostala pod paľbu brigáda Donbassgazu.


Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646051380


Začala sa operácia na oslobodenie Kramatorska


Po správe o oslobodení mesta Shchastia v LPR prichádzajú povzbudivé správy aj z Doneckej ľudovej republiky – tu sa začína operácia na oslobodenie Kramatorska.


Pripomeňme, že toto mesto hrdinsky bojovalo proti ukrajinským nacistom, no v roku 2014 ho obsadili ozbrojené sily Ukrajiny.


Dobrovoľník Ruskej jari z okupovaného Kramatorska hlási silné výbuchy, po celom meste sa trasú okná.


Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646045110


**Boje v Charkove, letectvo ruských vzdušných a kozmických síl ničí objekty ozbrojených síl Ukrajiny (+VIDEO)** 28 februára pokračujú boje v jednom z kľúčových a najhorúcejších regiónov Ukrajiny súčasnosti – Charkove. Prijímajú sa informácie o nálete ruských vzdušných a kozmických síl na vybavenie a zariadenia ozbrojených síl Ukrajiny. Z mesta stúpajú stĺpy dymu. Ukrajinskí propagandisti potvrdzujú zlyhanie ozbrojených síl Ukrajiny v Charkove a v panike informujú o „silných raketových útokoch“, a to aj v oblasti Charkovského traktorového závodu. Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646042096 **Útok APU v Donecku zabil a zranil ľudí** Ukrajinské sily zabili a zranili ľudí v Donecku | Ruská jar V Kyjevskom okrese Donecka padol pod ďalší úder ukrajinských trestateľov opravárenský tím plynárenskej služby, ktorý odišiel na miesto prvého ostreľovania. V dôsledku toho zomrel jeden robotník, ďalší dvaja boli vážne zranení, povedal Ivan Prichodko, starosta Gorlovky. "Tragédia v Donecku." Pri reštaurátorských prácach v oblasti Kyjeva sa dostala pod paľbu brigáda Donbassgazu. Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646051380 **Začala sa operácia na oslobodenie Kramatorska** Po správe o oslobodení mesta Shchastia v LPR prichádzajú povzbudivé správy aj z Doneckej ľudovej republiky – tu sa začína operácia na oslobodenie Kramatorska. Pripomeňme, že toto mesto hrdinsky bojovalo proti ukrajinským nacistom, no v roku 2014 ho obsadili ozbrojené sily Ukrajiny. Dobrovoľník Ruskej jari z okupovaného Kramatorska hlási silné výbuchy, po celom meste sa trasú okná. Zdroj: https://rusvesna.su/news/1646045110

Pohraničníků nebylo 13, ale 82 a nezahynul ani jeden. Zelenský je pohřbil za živa a to se živým moc dobře neposlouchá... (v relaci je to cca 2hod 32min)


Já bych k tomu dodala, že když je odváželi z ostrova, tak jejich loď napadly nějaké ukrajinské kocábky a pokoušely se je potopit. Dopadlo to samozřejmě opačně. A na místo, kde byli, je nejspíš naváděli Američané (dron či letadlo, to si přesně nepamatuji), podle slov ruských vojáků, která pronesli přímo v televizi.


[quote="pid:60732, uid:203"]Pohraničníků nebylo 13, ale 82 a nezahynul ani jeden. Zelenský je pohřbil za živa a to se živým moc dobře neposlouchá... (v relaci je to cca 2hod 32min)[/quote] Já bych k tomu dodala, že když je odváželi z ostrova, tak jejich loď napadly nějaké ukrajinské kocábky a pokoušely se je potopit. Dopadlo to samozřejmě opačně. A na místo, kde byli, je nejspíš naváděli Američané (dron či letadlo, to si přesně nepamatuji), podle slov ruských vojáků, která pronesli přímo v televizi.
Upravené 28. 2. 2022 o 14:18

solovjov hezky
jen by se s tím rusi mohli přestat tak crcat
měli by přitlačit ted se láme chleba


solovjov hezky jen by se s tím rusi mohli přestat tak crcat měli by přitlačit ted se láme chleba

jen by se s tím rusi mohli přestat tak crcat
měli by přitlačit ted se láme chleba


To vážně chceš, aby začali umírat civilisté? Je NUTNÉ se s tím"crcat". Na necrcání všichni čekají, aby pak mohli ukázat na Rusko prstem!!


[quote="pid:60765, uid:402"]jen by se s tím rusi mohli přestat tak crcat měli by přitlačit ted se láme chleba[/quote] To vážně chceš, aby začali umírat civilisté? Je NUTNÉ se s tím"crcat". Na necrcání všichni čekají, aby pak mohli ukázat na Rusko prstem!!

Tuto noc na Doněcku - výsledky útoku kyjevské junty na obyvatelstvo. Stříleli ve 2 hodiny v noci.
https://www.youtube.com/watch?v=NaFATqwLo6A


Jestli ruští vojáci mají příkaz maximálně šetřit civilisty, tak ukrajinští nacisti naopak mají za cíl vyhladit ruské obyvatelstvo.


Tuto noc na Doněcku - výsledky útoku kyjevské junty na obyvatelstvo. Stříleli ve 2 hodiny v noci. https://www.youtube.com/watch?v=NaFATqwLo6A Jestli ruští vojáci mají příkaz maximálně šetřit civilisty, tak ukrajinští nacisti naopak mají za cíl vyhladit ruské obyvatelstvo.

Mariupol je obklíčen. V něm je uzavřena nejhorší nacistická sebranka.


Mariupol je obklíčen. V něm je uzavřena nejhorší nacistická sebranka.

Это ОТВЕТКА за Донбасс! Новое заявление Минобороны России!


https://www.youtube.com/watch?v=vzRybRCo0_I


je tam možné nastaviť automatický preklad


Это ОТВЕТКА за Донбасс! Новое заявление Минобороны России! https://www.youtube.com/watch?v=vzRybRCo0_I je tam možné nastaviť automatický preklad
Upravené 28. 2. 2022 o 16:43

o čo tam ide ?
O obklíčení Mariupolu.


[quote="pid:60790, uid:324"]o čo tam ide ?[/quote]O obklíčení Mariupolu.

Z Kyjeva dáva krátke videjká v angličtine američan, ktorý sa tam oženil a tam dlhé roky žije. A vysvetľuje anglicky hovoriacim ľudkom zo západu, aký náci režim tam vládne. V Kyjeve je zatiaľ kľud, jeho správy budú zaujímavé, keď sa front posunie do mesta.
https://t.me/realCRP


Z Kyjeva dáva krátke videjká v angličtine američan, ktorý sa tam oženil a tam dlhé roky žije. A vysvetľuje anglicky hovoriacim ľudkom zo západu, aký náci režim tam vládne. V Kyjeve je zatiaľ kľud, jeho správy budú zaujímavé, keď sa front posunie do mesta. https://t.me/realCRP

Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.

Nejsi sám. Je to do očí bijící lež a fanatické masy davu to žerou po lžičkách.


[quote="pid:60735, uid:317"]Když vidím tu obludnou lež, jak vydávají rozstřílené obytné domy z Donbasu za domy zničené Rusy, dělá se mi zle.[/quote] Nejsi sám. Je to do očí bijící lež a fanatické masy davu to žerou po lžičkách.

Ale Rusko podle všeho stálo před reálným útokem biologickými zbraněmi a také špinavými jadernými zbraněmi.

Popis připojený ke zprávě naznačuje, že výsledná modifikace viru je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je (80-85%). Pro srovnání, úmrtnost na ebolu, o které každý slyší, je pouze 35–40 %.


Tak mě napadá, nebylo toto důvodem tak umanuté, až fanatické snahy protlačit Pandu?


[quote="pid:60742, uid:57"]Ale Rusko podle všeho stálo před reálným útokem biologickými zbraněmi a také špinavými jadernými zbraněmi.[/quote] [quote="pid:60751, uid:372"]Popis připojený ke zprávě naznačuje, že výsledná modifikace viru je schopna infikovat lidské plíce a zanechávat v plicích jizvy. Úmrtnost je (80-85%). Pro srovnání, úmrtnost na ebolu, o které každý slyší, je pouze 35–40 %.[/quote] Tak mě napadá, nebylo toto důvodem tak umanuté, až fanatické snahy protlačit Pandu?


Pěkně to tam řekl. Rusko nezačíná války, Rusko je končí.
Válku začal Kyjevský režim proti lidem na Donbassu, kdy za 8 let zabil přes 14 000 lidí včetně dětí.
Bylo nutné to ukončit a ukončit hrozbu Kyjevského režimu.


[quote="pid:60787, uid:12"]https://www.youtube.com/watch?v=vzRybRCo0_I [/quote] Pěkně to tam řekl. Rusko nezačíná války, Rusko je končí. Válku začal Kyjevský režim proti lidem na Donbassu, kdy za 8 let zabil přes 14 000 lidí včetně dětí. Bylo nutné to ukončit a ukončit hrozbu Kyjevského režimu.
Upravené 28. 2. 2022 o 17:18

Tak mě napadá, nebylo toto důvodem tak umanuté, až fanatické snahy protlačit Pandu?

Jen pro moje pochopení, v jakém ohledu a co by v této souvislosti Pandemický zákon řešil?


[quote="pid:60826, uid:372"]Tak mě napadá, nebylo toto důvodem tak umanuté, až fanatické snahy protlačit Pandu?[/quote] Jen pro moje pochopení, v jakém ohledu a co by v této souvislosti Pandemický zákon řešil?

Jen pro moje pochopení, v jakém ohledu a co by v této souvislosti Pandemický zákon řešil?


Plánují biologický teroristický útok.
Zároveň nesmyslně (tenkrát to nedávalo smysl, každý se ptal: proč teď?) tlačí pandemický zákon horem dolem.
Zákon obsahuje spoustu "lahůdek", o nichž už nejen zde byla popsána spousta papíru. Jde v podstatě o zavedení diktatury exekutivy pod pláštíkem boje s pandemií.


Chtěli vypustit virus, navíc to svést na Rusy a díky legislativním zmetkům jako je Panda zavést teror nad přeživšími.


Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic? Nebyl to nějakej ten... ehm... Gates?


[quote="pid:60857, uid:333"]Jen pro moje pochopení, v jakém ohledu a co by v této souvislosti Pandemický zákon řešil?[/quote] Plánují biologický teroristický útok. Zároveň nesmyslně (tenkrát to nedávalo smysl, každý se ptal: proč teď?) tlačí pandemický zákon horem dolem. Zákon obsahuje spoustu "lahůdek", o nichž už nejen zde byla popsána spousta papíru. Jde v podstatě o zavedení diktatury exekutivy pod pláštíkem boje s pandemií. Chtěli vypustit virus, navíc to svést na Rusy a díky legislativním zmetkům jako je Panda zavést teror nad přeživšími. Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic? Nebyl to nějakej ten... ehm... Gates?

Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic? Nebyl to nějakej ten... ehm... Gates?
Díky za vysvětlení, jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …


[quote="pid:60862, uid:372"]Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic? Nebyl to nějakej ten... ehm... Gates?[/quote]Díky za vysvětlení, jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …

Díky za vysvětlení, jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …

Platí pravidlo, že nikdy sa hromadne nepoužije nič, čo nemá prichystaný neutralizér. Jed protijed.


[quote="pid:60873, uid:333"]Díky za vysvětlení, jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …[/quote] Platí pravidlo, že nikdy sa hromadne nepoužije nič, čo nemá prichystaný neutralizér. Jed protijed.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …


Já jsem přesvědčen, že 99,9 % těch debilů vůbec nic netušilo. Prostě dostali befehl a provedli ho.


[quote="pid:60873, uid:333"]jen nechápu proč si ty dobytci myslí, že se to k nim nedostane …[/quote] Já jsem přesvědčen, že 99,9 % těch debilů vůbec nic netušilo. Prostě dostali befehl a provedli ho.

To vážně chceš, aby začali umírat civilisté? Je NUTNÉ se s tím"crcat". Na necrcání všichni čekají, aby pak mohli ukázat na Rusko prstem!!


a neukazuju? maju opat prelievat krv za nacionalisticku a nacisticku svoloc? myslia si, ze snad ukrajinci k nim za to budu ludskejsi? ta ruska naivita je nekonecna. Kadyrov nehovori do vetra, ked sa stazuje na pomaly postup pricom zatial sa organizuju dalsie veci na zapade ukrajiny. ja s nimi nemam absolutne ziadny sucit, tak ako oni nemali sucit osem rokov s rusmi na vychode. Stalin bol nuteny co najskor vtrhnut do Berlina a obetovat tym mnohych vojakov cervenej armady, ale preco to robi Putin s obyvatelstvom ktore nenavidi vsetko ruske?...


[quote="pid:60773, uid:372"]To vážně chceš, aby začali umírat civilisté? Je NUTNÉ se s tím"crcat". Na necrcání všichni čekají, aby pak mohli ukázat na Rusko prstem!![/quote] a neukazuju? maju opat prelievat krv za nacionalisticku a nacisticku svoloc? myslia si, ze snad ukrajinci k nim za to budu ludskejsi? ta ruska naivita je nekonecna. Kadyrov nehovori do vetra, ked sa stazuje na pomaly postup pricom zatial sa organizuju dalsie veci na zapade ukrajiny. ja s nimi nemam absolutne ziadny sucit, tak ako oni nemali sucit osem rokov s rusmi na vychode. Stalin bol nuteny co najskor vtrhnut do Berlina a obetovat tym mnohych vojakov cervenej armady, ale preco to robi Putin s obyvatelstvom ktore nenavidi vsetko ruske?...
Upravené 28. 2. 2022 o 21:32

ta ruska naivita je nekonecna


Přesně tak
5 dní sranda skončila
měli by vyhlásit že kdo na ně vystřelí dostane raketo do kebule a převálcovat to
stejně to budou muset udělat protože zašitý náckové ve městech se nevzdají
hlavně to musí obsadit celý aby tam nevznikla partizánská válka
musí ukázat sílu aby se civili báli pomáhat banderovcům přeci jenom většina ví že s rusem se dá domluvit tak se časem uklidní a někteří budou v likvidaci i pomáhat
ale když ukážou slabost akorát proti sobě vyvolají odpor
když vidím ukroše co demonstrujou před rusama a vykřikujou "iděte domou" je tohle normální? tohle je základní chyba armáda musí mít respekt jak je nebudou respektovat nebudou s nima ani kamarádit


[quote="pid:60881, uid:252"]ta ruska naivita je nekonecna[/quote] Přesně tak 5 dní sranda skončila měli by vyhlásit že kdo na ně vystřelí dostane raketo do kebule a převálcovat to stejně to budou muset udělat protože zašitý náckové ve městech se nevzdají hlavně to musí obsadit celý aby tam nevznikla partizánská válka musí ukázat sílu aby se civili báli pomáhat banderovcům přeci jenom většina ví že s rusem se dá domluvit tak se časem uklidní a někteří budou v likvidaci i pomáhat ale když ukážou slabost akorát proti sobě vyvolají odpor když vidím ukroše co demonstrujou před rusama a vykřikujou "iděte domou" je tohle normální? tohle je základní chyba armáda musí mít respekt jak je nebudou respektovat nebudou s nima ani kamarádit

5 dní sranda skončila


Rychlý postup = velké civilní ztráty.


Chirurgický postup je pomalejší, ale minimalizuje riziko civilních ztrát.


Otázka je jednoduchá. Chcete civilní ztráty? A chcete, aby za ně Rusko neslo odpovědnost? Aby bylo na úrovni Ukrů?


[quote="pid:60887, uid:402"]5 dní sranda skončila[/quote] Rychlý postup = velké civilní ztráty. Chirurgický postup je pomalejší, ale minimalizuje riziko civilních ztrát. Otázka je jednoduchá. Chcete civilní ztráty? A chcete, aby za ně Rusko neslo odpovědnost? Aby bylo na úrovni Ukrů?

preco to robi Putin

On pak ještě musí vyhrát informační válku a to půjde těžko s horou mrtvých civilistů !
On potřebuje do ruky každou kartu, jinak tu šílenou světovou a domácí situaci nezvládne.


[quote="pid:60881, uid:252"]preco to robi Putin[/quote] On pak ještě musí vyhrát informační válku a to půjde těžko s horou mrtvých civilistů ! On potřebuje do ruky každou kartu, jinak tu šílenou světovou a domácí situaci nezvládne.

Mate pravdu, ved v podstate si za to mozu sami ze stratili kontrolu nad svojim historickym uzemim a uz je to ich udel prelievat krv za druhe narody - vdaka nim este my zapadni slovania existujeme! Za tuto vojnu ale moze ukrajinske obyvatelstvo, ktore legitimizovalo fasisticku vladu... asi im bude dostatocnym trestom to ze im banderovci pri ustupe znicia krajinu... len tych padlych v cervenej armade uz bolo privela.


Mate pravdu, ved v podstate si za to mozu sami ze stratili kontrolu nad svojim historickym uzemim a uz je to ich udel prelievat krv za druhe narody - vdaka nim este my zapadni slovania existujeme! Za tuto vojnu ale moze ukrajinske obyvatelstvo, ktore legitimizovalo fasisticku vladu... asi im bude dostatocnym trestom to ze im banderovci pri ustupe znicia krajinu... len tych padlych v cervenej armade uz bolo privela.

ale preco to robi Putin s obyvatelstvom ktore nenavidi vsetko ruske?...

Za prvé, vůbec nemám pocit, že všechno ukrajinské obyvatelastvo nenávidí vše ruské. Minimálně polovina Ukrajinců má k Rusům normální vztah.
Za druhé, z té další poloviny 30 - 40% sice má vymyté hlavy propagandou, ale v jádru nejsou vrazí a zabit člověka, jakéhokoli pro ně představuje stejný problém, jako pro tebe. U nich ta denacifikace proběhne poměrně rychle, protože to nejsou sadisti.
A při změně informačního pole, když se jím začnou ukazovat dokumenty se zvěrstvy benderovců, budou reagovat tak, jak reagovali Němci po 2. světové. A jejích děti už se budou za toto období stydět.
Problém je s těmi, kdo vzal dobrovolně zbraň do ruky, přijal nacistickou ideologii a šel radostně zabíjet. Doufám, že většina z ních zahyne v kotlích. Ale jejích děti, už bude možné vychovat normálně.
Vždyť se podívej, jak to proběhlo v Čečensku. Tam většina lidí byla nakažená jeskynním wahhabismem. Absolutně primitivním. A jak to tam vypadá dnes?
Díval jsem se na video, jak do Grozného přijela Sobčak, kalit vodu. Hned si jí všíml hlouček mladých chlapců, asi kolem 20 let, a začal se jí ptát, co u ních pohledává. A pak ti kluci jí vzkázali, ať se z Čečenska pakuje. Že jí nedovolí říkat na Putina a Rusko špatné věci. Tady jí pšenka nepokvete. To bylo před volbami a ona, jako kandidatka opozice hledala potenciální voliče.
Ti kluci pak šli za ní a vyháněli jí, slovně. Připojovali se k ním další a další. Nakonec Sobčačce nezbylo nic jiného, než nasednout do auta a odfrčet. Takže tak.


[quote="pid:60881, uid:252"]ale preco to robi Putin s obyvatelstvom ktore nenavidi vsetko ruske?...[/quote] Za prvé, vůbec nemám pocit, že všechno ukrajinské obyvatelastvo nenávidí vše ruské. Minimálně polovina Ukrajinců má k Rusům normální vztah. Za druhé, z té další poloviny 30 - 40% sice má vymyté hlavy propagandou, ale v jádru nejsou vrazí a zabit člověka, jakéhokoli pro ně představuje stejný problém, jako pro tebe. U nich ta denacifikace proběhne poměrně rychle, protože to nejsou sadisti. A při změně informačního pole, když se jím začnou ukazovat dokumenty se zvěrstvy benderovců, budou reagovat tak, jak reagovali Němci po 2. světové. A jejích děti už se budou za toto období stydět. Problém je s těmi, kdo vzal dobrovolně zbraň do ruky, přijal nacistickou ideologii a šel radostně zabíjet. Doufám, že většina z ních zahyne v kotlích. Ale jejích děti, už bude možné vychovat normálně. Vždyť se podívej, jak to proběhlo v Čečensku. Tam většina lidí byla nakažená jeskynním wahhabismem. Absolutně primitivním. A jak to tam vypadá dnes? Díval jsem se na video, jak do Grozného přijela Sobčak, kalit vodu. Hned si jí všíml hlouček mladých chlapců, asi kolem 20 let, a začal se jí ptát, co u ních pohledává. A pak ti kluci jí vzkázali, ať se z Čečenska pakuje. Že jí nedovolí říkat na Putina a Rusko špatné věci. Tady jí pšenka nepokvete. To bylo před volbami a ona, jako kandidatka opozice hledala potenciální voliče. Ti kluci pak šli za ní a vyháněli jí, slovně. Připojovali se k ním další a další. Nakonec Sobčačce nezbylo nic jiného, než nasednout do auta a odfrčet. Takže tak.

Zprávy z frontu
https://www.youtube.com/watch?v=Iah-ub1oNpQ&ab_channel=%D0%AE%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%B0


Rusové vstoupili do Kyjeva, v Charkově začínají elity přecházet na Ruskou stranu, u Doněcku se stahuje mega kotel. Odeský přístav je blokován Ruským námořnictvím, dvě Ukrajinské lodě byly vráceny. Zdá se, že je rychlejší posun. Rusko ve větší míře začalo používat leteckou podporu.


Zprávy z frontu https://www.youtube.com/watch?v=Iah-ub1oNpQ&ab_channel=%D0%AE%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%B0 Rusové vstoupili do Kyjeva, v Charkově začínají elity přecházet na Ruskou stranu, u Doněcku se stahuje mega kotel. Odeský přístav je blokován Ruským námořnictvím, dvě Ukrajinské lodě byly vráceny. Zdá se, že je rychlejší posun. Rusko ve větší míře začalo používat leteckou podporu.
Upravené 28. 2. 2022 o 23:07

Už hned na začátku videa oznámil|naznačil, že bude válka.


podla mna to vedel, Pjakin je poradca aj Putina (uz neraz to nepriamo povedal), ale nemoze tieto informacie prezradit, pretoze analyzy, ktore robi v programe O-O su z verejnych zdrojov. potom este robi analyzy, ktore niesu z verejnych zdrojov a tie nepredklada verejnosti


Zdravím chcem sa spýtať tých čo sa viac vyznáte vo vojenských otázkach ako hodnotíte doterajšie úspechy Rusov ?
Všade sa dá dočítať že postup sa zadrháva, ale ja si vravím že to musí byť ako boxovať jednou rukou , kedže bojujú u seba doma (Rusi v Malorusku) , proti svojim ľuďom , nechcú ničiť mestá a tým pádom nemôžu naplno využiť svoj potenciál.
Alebo sa mýlim ?


odpoviem ti spravou z telegramu z kanala "Miro Del", ktory velmi odporucam
"A ako som Vás už informoval, kolóny sú už ďaleko na severe, vyššie Záporožia a blížia sa k Dnepropetrovsku (šípka v čiarkovanom oblúčiku) a keď si pozriete pobrežie, zásobovanie šlo z Krymu, ale obsadením Berdianska sa tieto trasy rapídne skracujú).
Čo som týmto chcel povedať, ruská armáda neberie a nestráca čas s mestami, a berie ich len podľa potreby. Možno ste sledovali moje komentáre, ako sa VSU zakopávala pred Zaporožím, Rusi zákopovú vojnu odignorovali a Záporožie obišli východne a zaútočili na VSU z tylu, hlavné sily však bezpečne napredujú na sever. Túto taktiku si Rusi vyskúšali v Sýrii. Dnes Izraelitan Kedmi (na Slovensku veľmi populárny) v programe u Solovjova povedal, že je šokovaný, ako rýchle Rusi s tak malými silami rýchle postupujú."


dopodrobna rozobera kazdy krok armady, je velmi, velmi rychly, netreba pocuvat puskarovu na markize


[quote="pid:60646, uid:426"]Už hned na začátku videa oznámil|naznačil, že bude válka.[/quote] podla mna to vedel, Pjakin je poradca aj Putina (uz neraz to nepriamo povedal), ale nemoze tieto informacie prezradit, pretoze analyzy, ktore robi v programe O-O su z verejnych zdrojov. potom este robi analyzy, ktore niesu z verejnych zdrojov a tie nepredklada verejnosti [quote="pid:60707, uid:324"]Zdravím chcem sa spýtať tých čo sa viac vyznáte vo vojenských otázkach ako hodnotíte doterajšie úspechy Rusov ? Všade sa dá dočítať že postup sa zadrháva, ale ja si vravím že to musí byť ako boxovať jednou rukou , kedže bojujú u seba doma (Rusi v Malorusku) , proti svojim ľuďom , nechcú ničiť mestá a tým pádom nemôžu naplno využiť svoj potenciál. Alebo sa mýlim ?[/quote] odpoviem ti spravou z telegramu z kanala "Miro Del", ktory velmi odporucam "A ako som Vás už informoval, kolóny sú už ďaleko na severe, vyššie Záporožia a blížia sa k Dnepropetrovsku (šípka v čiarkovanom oblúčiku) a keď si pozriete pobrežie, zásobovanie šlo z Krymu, ale obsadením Berdianska sa tieto trasy rapídne skracujú). Čo som týmto chcel povedať, ruská armáda neberie a nestráca čas s mestami, a berie ich len podľa potreby. Možno ste sledovali moje komentáre, ako sa VSU zakopávala pred Zaporožím, Rusi zákopovú vojnu odignorovali a Záporožie obišli východne a zaútočili na VSU z tylu, hlavné sily však bezpečne napredujú na sever. Túto taktiku si Rusi vyskúšali v Sýrii. Dnes Izraelitan Kedmi (na Slovensku veľmi populárny) v programe u Solovjova povedal, že je šokovaný, ako rýchle Rusi s tak malými silami rýchle postupujú." dopodrobna rozobera kazdy krok armady, je velmi, velmi rychly, netreba pocuvat puskarovu na markize

Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic?

Kdyby jen předpovídal, v masmédiích dokonce už vymysleli pohádku, jak se vir neštovic dostane mezi lidi, viz článek z listopadu, poslední dva odstavce. Může za to ... no hádejte kdo.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/svet-proti-nestovicim-proockovali-soveti-pod-vedenim-americana-znicili-vse-180890


[quote="pid:60862, uid:372"]Všimli jste si, že v těch laboratořích měly být i neštovice? A kdo "předpovídal" vypuknutí epidemie neštovic?[/quote] Kdyby jen předpovídal, v masmédiích dokonce už vymysleli pohádku, jak se vir neštovic dostane mezi lidi, viz článek z listopadu, poslední dva odstavce. Může za to ... no hádejte kdo. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/svet-proti-nestovicim-proockovali-soveti-pod-vedenim-americana-znicili-vse-180890

Ukrajinska fronta svodka


Jako obvykle pri tak velke operaci se sleduje nekolik cilu……
Jeden z hlavnich se mi jevi snizeni vlivu “”FASISTU”” v europskem svazu…
Jak vsichni vime ,tak po 2 svetove valce vetsina jich utekla do Ameriky at Jizni tak i Severni…
Tam behem 50 let dokazali ve spolupraci s Ruskymi zradci zlikvidovat SSSR a vychovat nove mlade fasisty” po cele Evrope.


To je hrozba nejen pro Rusko ale taktez pro zapad a cely svet…..
takze po Ukrajinske porazce …utecou do Estonska, Chorvatska, Polska atd …
cili…." expanze “ po prestavce behem ktere bude vycisteno Rusko bude pokracovat…...


[quote="pid:60241, uid:68"]Ukrajinska fronta svodka[/quote] Jako obvykle pri tak velke operaci se sleduje nekolik cilu…… Jeden z hlavnich se mi jevi snizeni vlivu “”FASISTU”” v europskem svazu… Jak vsichni vime ,tak po 2 svetove valce vetsina jich utekla do Ameriky at Jizni tak i Severni… Tam behem 50 let dokazali ve spolupraci s Ruskymi zradci zlikvidovat SSSR a vychovat nove mlade fasisty” po cele Evrope. To je hrozba nejen pro Rusko ale taktez pro zapad a cely svet….. takze po Ukrajinske porazce …utecou do Estonska, Chorvatska, Polska atd … cili…." expanze “ po prestavce behem ktere bude vycisteno Rusko bude pokracovat…...
Upravené 2. 3. 2022 o 22:04

Taka celkom vtipna sprava z ukrajinskeho interfaxu: https://ua.interfax.com.ua/news/general/804169.html



AFU in Sumy region destroys gas station of Russian army by Bayraktar strikes – Pivnich task force
Near the city of Lebedyn (Sumy region), the Ukrainian army destroyed 96 enemy tanks, 20 hailstones, eight fuel trucks with Bayraktar strikes, the Pivnich (North) task force said.
"Destroyed! Some 96 enemy tanks, 20 hailstones, eight fuel trucks near Lebedin were burned to the ground by artillery and accurate strikes from Bayraktars.
Tags: #tanks #liquidation #lebedyn



Tak Ukrajinci informuju, ze znicili 96 tankov a miestni hlupaci to bezhlavo preberaju:


621da7f83a96f


96 kusov obrnenej techniky su 2/3 obrnenej divizie. Taketo straty nemali ani Nemci pri Kursku, toboz take straty nemozu mat Rusi pri plnej vzdusnej prevahe. Staci sa 1 minutu zamyslat a clovek hned vie kolka bije. Biorobot nie, ten otvara sampanske. Nepopieram, ze budu mat straty, to je predsa ocakavatelne, ale cim viac o tom v mediach hovoria, tym viac o tom pochybujem, na CNN Prima ukazuju tie 2 zhorete auta uz 2-3 dni, videl som akurat znicene kamazy a mozno par BVP, ziaden tank.


Taka celkom vtipna sprava z ukrajinskeho interfaxu: https://ua.interfax.com.ua/news/general/804169.html >AFU in Sumy region destroys gas station of Russian army by Bayraktar strikes – Pivnich task force Near the city of Lebedyn (Sumy region), the Ukrainian army destroyed 96 enemy tanks, 20 hailstones, eight fuel trucks with Bayraktar strikes, the Pivnich (North) task force said. "Destroyed! Some 96 enemy tanks, 20 hailstones, eight fuel trucks near Lebedin were burned to the ground by artillery and accurate strikes from Bayraktars. Tags: #tanks #liquidation #lebedyn Tak Ukrajinci informuju, ze znicili 96 tankov a miestni hlupaci to bezhlavo preberaju: ![621da7f83a96f](serve/attachment&path=621da7f83a96f) 96 kusov obrnenej techniky su 2/3 obrnenej divizie. Taketo straty nemali ani Nemci pri Kursku, toboz take straty nemozu mat Rusi pri plnej vzdusnej prevahe. Staci sa 1 minutu zamyslat a clovek hned vie kolka bije. Biorobot nie, ten otvara sampanske. Nepopieram, ze budu mat straty, to je predsa ocakavatelne, ale cim viac o tom v mediach hovoria, tym viac o tom pochybujem, na CNN Prima ukazuju tie 2 zhorete auta uz 2-3 dni, videl som akurat znicene kamazy a mozno par BVP, ziaden tank.

Moderator

Kdyby jen předpovídal, v masmédiích dokonce už vymysleli pohádku, jak se vir neštovic dostane mezi lidi, viz článek z listopadu, poslední dva odstavce. Může za to ... no hádejte kdo.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/svet-proti-nestovicim-proockovali-soveti-pod-vedenim-americana-znicili-vse-180890


Vakcinace proti Covidu navíc silně otřásla důvěrou v očkování obecně. A ochranou proti pravým neštovicím je právě očkování. Samozřejmě v tomto případě by propagaci očkování nikdo nedělal a dávka by nebyla dostupná zdaleka pro každého.


[quote="pid:60924, uid:659"]Kdyby jen předpovídal, v masmédiích dokonce už vymysleli pohádku, jak se vir neštovic dostane mezi lidi, viz článek z listopadu, poslední dva odstavce. Může za to ... no hádejte kdo. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/svet-proti-nestovicim-proockovali-soveti-pod-vedenim-americana-znicili-vse-180890[/quote] Vakcinace proti Covidu navíc silně otřásla důvěrou v očkování obecně. A ochranou proti pravým neštovicím je právě očkování. Samozřejmě v tomto případě by propagaci očkování nikdo nedělal a dávka by nebyla dostupná zdaleka pro každého.

ziaden tank

Já viděl pár tanků. Jeden T-72, který opustili někde, nevím proč.
Ukrajinci ho střelili pancéřovkou idioti a smáli se a blahopřáli si....
Ne že by je napadlo ho zkusit opravit a ukořistit. Ne, střelili do kusu šrotu a cítili se jako "chlapi".


Pak ještě jednu (asi) T-90 (starší model). Uvízl v blátě to vypadalo.
Docela bída uvíznout s tankem v blátě smile


[quote="pid:60933, uid:10"]ziaden tank[/quote] Já viděl pár tanků. Jeden T-72, který opustili někde, nevím proč. Ukrajinci ho střelili pancéřovkou idioti a smáli se a blahopřáli si.... Ne že by je napadlo ho zkusit opravit a ukořistit. Ne, střelili do kusu šrotu a cítili se jako "chlapi". Pak ještě jednu (asi) T-90 (starší model). Uvízl v blátě to vypadalo. Docela bída uvíznout s tankem v blátě :D

Ministerstvo obrany Ruska oznámilo úplné zablokovanie výstupu ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora
Oficiálny predstaviteľ ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov oznámil úplné zablokovanie výstupu Ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora.
Predsunuté oddiely Ľudových milícií DĽR dosiahli administratívnu hranicu Doneckej oblasti a pripojili sa k vojenským jednotkám ruských ozbrojených síl, ktoré prevzali kontrolu nad regiónmi Ukrajiny pozdĺž pobrežia Azovského mora, “uviedol Konašenkov. .


Podľa neho „od dnešného dňa je výstup ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora úplne zablokovaný“.


Hovorca ruského ministerstva obrany 28. februára uviedol, že ruské vojenské letectvo získalo vzdušnú prevahu nad celou Ukrajinou.


https://russian.rt.com/ussr/news/969805-azovskoe-more-vyhod


Zelenskyj oznámil zablokovanie všetkých veľkých miest Ukrajiny

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj uviedol, že všetky veľké mestá v krajine už boli zablokované.


https://russian.rt.com/ussr/news/969790-zelenskii-blokirovka-goroda-ukraina


Ruské ozbrojené sily zničili na Ukrajine 1325 vojenských objektov

Ruské ozbrojené sily zničili na Ukrajine 1325 objektov vojenskej infraštruktúry. Uviedol to oficiálny predstaviteľ ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov.
"Celkovo ozbrojené sily Ruskej federácie zasiahli 1325 objektov vojenskej infraštruktúry Ukrajiny," uviedol Konašenkov.


Podľa neho bolo zasiahnutých 43 veliteľských stanovíšť a komunikačných centier.


Ministerstvo obrany informovalo, že bolo zničených 395 tankov a iných bojových obrnených vozidiel, 59 viacnásobných raketometov, 179 poľných diel a mínometov, 286 jednotiek špeciálnych vojenských vozidiel.


https://russian.rt.com/ussr/news/969809-vs-rossiya-ukraina-obekty


**Ministerstvo obrany Ruska oznámilo úplné zablokovanie výstupu ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora** Oficiálny predstaviteľ ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov oznámil úplné zablokovanie výstupu Ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora. Predsunuté oddiely Ľudových milícií DĽR dosiahli administratívnu hranicu Doneckej oblasti a pripojili sa k vojenským jednotkám ruských ozbrojených síl, ktoré prevzali kontrolu nad regiónmi Ukrajiny pozdĺž pobrežia Azovského mora, “uviedol Konašenkov. . Podľa neho „od dnešného dňa je výstup ozbrojených síl Ukrajiny do Azovského mora úplne zablokovaný“. Hovorca ruského ministerstva obrany 28. februára uviedol, že ruské vojenské letectvo získalo vzdušnú prevahu nad celou Ukrajinou. https://russian.rt.com/ussr/news/969805-azovskoe-more-vyhod Z**elenskyj oznámil zablokovanie všetkých veľkých miest Ukrajiny ** Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj uviedol, že všetky veľké mestá v krajine už boli zablokované. https://russian.rt.com/ussr/news/969790-zelenskii-blokirovka-goroda-ukraina **Ruské ozbrojené sily zničili na Ukrajine 1325 vojenských objektov ** Ruské ozbrojené sily zničili na Ukrajine 1325 objektov vojenskej infraštruktúry. Uviedol to oficiálny predstaviteľ ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov. "Celkovo ozbrojené sily Ruskej federácie zasiahli 1325 objektov vojenskej infraštruktúry Ukrajiny," uviedol Konašenkov. Podľa neho bolo zasiahnutých 43 veliteľských stanovíšť a komunikačných centier. Ministerstvo obrany informovalo, že bolo zničených 395 tankov a iných bojových obrnených vozidiel, 59 viacnásobných raketometov, 179 poľných diel a mínometov, 286 jednotiek špeciálnych vojenských vozidiel. https://russian.rt.com/ussr/news/969809-vs-rossiya-ukraina-obekty
Upravené 1. 3. 2022 o 14:22

z Chazinovej stránky:
Rada národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny žiada, aby sa na internete nešírili podrobné informácie o následkoch raketových útokov. Pôvod munície podľa zverejnených informácií zrejme nevedeli určiť.


Aktualizácia o ruských zajatcoch: ukrajinská strana dnes deklarovala 200 ľudí.


Pravda: podľa aktualizovaných údajov kontroly foto/video záznamu (a šírili všetko, aby demoralizovali nepriateľa), dnes nevyzerá autenticky viac ako 26 ľudí. A potom, od 27. februára, neprišli žiadne nové dôkazy o zajatých ruských vojakoch.


Žiadame vás, aby ste venovali osobitnú pozornosť postoju Ruska k ukrajinským vojnovým zajatcom a tomu, ako sa radikálne líši od výsmechu vystavených ruských vojakov.


Neonacista Biletskij a starosta Černigova Chaus vyzývajú obyvateľov, aby nepoužívali humanitárne koridory, aby mohli opustiť mesto, vymýšľali fingy o štrajkoch na civilných a zamínovaných cestách.


V Kupjansku (100 km od Charkova) sa objavilo civilné auto s označením Z. Miestni aktivisti sa ho pokúsili napadnúť. Auto odišlo. Ruské bezpečnostné zložky museli použiť plyn proti radikálnym miestnym obyvateľom


Berkut už začal fungovať v niektorých ukrajinských mestách.
Ruská armáda poskytne humanitárnu pomoc obyvateľom ukrajinských osád, ktoré sa dostali pod ich kontrolu – Vasilijovi Nebenzyovi, stálemu predstaviteľovi Ruskej federácie pri OSN.


Hackeri Killnet poradili Anonymous opraviť ich údajný server a Rusi sa nebojte, máme na čo odpovedať.


Sily DĽR ponúkajú obyvateľom obkľúčeného Mariupolu, aby opustili mesto do 2. marca dvoma špeciálnymi koridormi, uviedol predstaviteľ ľudovej strany Basurin.


Zničené bolo veliteľstvo operačného velenia Ozbrojených síl Ukrajiny „Sever“, veliteľstvo komunikačného pluku, sklad paliva, oblasť Chernihiv.


Delostrelectvo dnes presným zásahom zasiahlo veliteľstvo operačno-taktického zoskupenia operácie spojených síl Ozbrojených síl Ukrajiny Vostok.


Toto veliteľstvo kontrolovalo nepriateľské zoskupenie, ktoré sa bránilo od Donecka po Mariupol.


Ozbrojené sily Ukrajiny v Charkove žiadajú obyvateľov o pomoc! Došlo im jedlo, voda a lieky


Polícia Dnepropetrovskej oblasti natočila video, kde deklarovala pripravenosť stretnúť sa s nepriateľom.


Útvary ministerstva obrany oslobodili od ozbrojených zoskupení Ukrajiny osady Putilino, Artema, Široký, Šulginka, Teploe, Nižneploje, Verkhneteploje, Plotina, Petrovka, Bachmutovka, Gerasimovka, Malina, Nižňaja Olkhovája, Verchňaja Olkhovája, Kamyšnoe.


Británia minula za štyri roky viac ako 60 miliónov libier na výcvik ukrajinskej armády.


Uvádza sa to v dokumentoch britskej nadácie Intelligence Community Foundation, ktoré RT prečítala. Peniaze smerovali na boj proti korupcii, vojenskú reformu a výcvik ukrajinského vojenského personálu.


Poľský prezident Andrzej Duda po stretnutí s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom povedal, že poľská strana nepošle svoje lietadlá na Ukrajinu.
Fínsko v blízkej budúcnosti začne parlamentnú diskusiu o vstupe do NATO.


Americký prieskumný a úderný UAV MQ-1C Grey Eagle (11-00169), patriaci pozemným silám USA, bol spozorovaný nad Poľskom, priamo pri hraniciach s Ukrajinou.


Do Rumunska dorazili prvé francúzske jednotky z jednotky vysokej pripravenosti NATO.


Ich úlohou je posilniť odstrašujúce a obranné pozície NATO na východnom krídle Aliancie.


Prezident Bieloruskej republiky Alexander Lukašenko uviedol, že systémy protivzdušnej obrany Ozbrojených síl Bieloruskej republiky boli uvedené do plnej bojovej pohotovosti, aby sa zabránilo úderom do chrbta ruských síl.


Krajiny Európskej únie, ktoré svojim občanom masívne umožňujú vstup do ukrajinských ozbrojených formácií ako dobrovoľníci, sú v skutočnosti spôsobené potrebou „legalizovať“ svojich personálnych špecialistov a pracovníkov PMC nachádzajúcich sa na Ukrajine na výcvik, prieskum a bojové operácie vrátane práca s „komplexným » vybavením: MANPADS a ATGM západnej výroby.


Na Ukrajine vstúpil do platnosti dekrét o dočasnom bezvízovom režime pre cudzincov, ktorí cestujú do krajiny, aby sa zúčastnili na nepriateľských akciách


Niekoľko protilietadlových a raketových divízií na Ukrajine sa pripravovalo zaútočiť na ruské jednotky v Bielorusku – Lukašenka


Starosta Chersonu Igor Kolykhaev oznámil blokádu mesta ruskou armádou


Skupinu ukrajinských vojakov, ktorých zajali sily DĽR, viedli Alejou anjelov v Donecku, miestom pamäti pre deti, ktoré zomreli počas rokov vojny v Donbase.


Séria príletov na vojenské letisko v Taganrogu. Škrupina zostrelila raketu letiacu na letisko. V parku 300. výročia spadli trosky a dymí sa z nich.
Podľa inej verzie padol práve IL-76.


Pravidelní vojaci sú už pripravení zložiť zbrane, ale boja sa nacionalistov, ktorí sú za nimi. Turbaty v skutočnosti pôsobia ako oddelenia, a to je problém - Pushilin.


Európa zastaví leteckú komunikáciu s Ruskom a nepredá nám Airbus.


Spojené štáty sa nezastavia a predajú nám Boeingy.


Kanadský premiér Justin Trudeau oznámil zákaz dovozu ropy z Ruska


Ottawa zároveň trvá na tom, aby Spojené štáty urobili rovnaký krok a zvýšili dovoz z Kanady, aby tento rozdiel vyrovnali.


V ropnej rafinérii v Riazani vypukol požiar


Sergej Lavrov - s prejavom na zasadnutí Rady OSN pre ľudské práva.


„Princíp rešpektovania územnej celistvosti platí len pre štáty, ktorých vlády zastupujú všetkých ľudí žijúcich na ich území, nemožno im pripisovať kyjevskú vládu.


Dmitrij Peskov o výsledkoch rokovaní medzi Ruskom a Ukrajinou:


  • Putin bol informovaný o výsledkoch prvých rokovaní medzi ruskou a ukrajinskou delegáciou, na hodnotenie je priskoro

  • Zatiaľ sa neplánuje rozhovor medzi Vladimírom Putinom a Vladimírom Zelenským


Kremeľ očakáva, že v Európe budú v budúcnosti lídri pripravení spolupracovať s Ruskom


— Kremeľ naďalej považuje Zelenského za legitímneho prezidenta Ukrajiny. Moskva neplánuje Zelenského denazizovať, keďže to „nie je vojenské zariadenie“, ale môže dať príkaz na zloženie zbraní a nebudú žiadne obete.


Putin v utorok uskutoční niekoľko medzinárodných telefonátov


— Predtým boli agresívne akcie proti Rusku, ale teraz sú veľmi koncentrované a masky sú odstránené


Stará mapa Ukrajiny očami Zakarpatska.
https://vk.com/feed?w=wall-85768433_12279


z Chazinovej stránky: Rada národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny žiada, aby sa na internete nešírili podrobné informácie o následkoch raketových útokov. Pôvod munície podľa zverejnených informácií zrejme nevedeli určiť. Aktualizácia o ruských zajatcoch: ukrajinská strana dnes deklarovala 200 ľudí. Pravda: podľa aktualizovaných údajov kontroly foto/video záznamu (a šírili všetko, aby demoralizovali nepriateľa), dnes nevyzerá autenticky viac ako 26 ľudí. A potom, od 27. februára, neprišli žiadne nové dôkazy o zajatých ruských vojakoch. Žiadame vás, aby ste venovali osobitnú pozornosť postoju Ruska k ukrajinským vojnovým zajatcom a tomu, ako sa radikálne líši od výsmechu vystavených ruských vojakov. Neonacista Biletskij a starosta Černigova Chaus vyzývajú obyvateľov, aby nepoužívali humanitárne koridory, aby mohli opustiť mesto, vymýšľali fingy o štrajkoch na civilných a zamínovaných cestách. V Kupjansku (100 km od Charkova) sa objavilo civilné auto s označením Z. Miestni aktivisti sa ho pokúsili napadnúť. Auto odišlo. Ruské bezpečnostné zložky museli použiť plyn proti radikálnym miestnym obyvateľom Berkut už začal fungovať v niektorých ukrajinských mestách. Ruská armáda poskytne humanitárnu pomoc obyvateľom ukrajinských osád, ktoré sa dostali pod ich kontrolu – Vasilijovi Nebenzyovi, stálemu predstaviteľovi Ruskej federácie pri OSN. Hackeri Killnet poradili Anonymous opraviť ich údajný server a Rusi sa nebojte, máme na čo odpovedať. Sily DĽR ponúkajú obyvateľom obkľúčeného Mariupolu, aby opustili mesto do 2. marca dvoma špeciálnymi koridormi, uviedol predstaviteľ ľudovej strany Basurin. Zničené bolo veliteľstvo operačného velenia Ozbrojených síl Ukrajiny „Sever“, veliteľstvo komunikačného pluku, sklad paliva, oblasť Chernihiv. Delostrelectvo dnes presným zásahom zasiahlo veliteľstvo operačno-taktického zoskupenia operácie spojených síl Ozbrojených síl Ukrajiny Vostok. Toto veliteľstvo kontrolovalo nepriateľské zoskupenie, ktoré sa bránilo od Donecka po Mariupol. Ozbrojené sily Ukrajiny v Charkove žiadajú obyvateľov o pomoc! Došlo im jedlo, voda a lieky Polícia Dnepropetrovskej oblasti natočila video, kde deklarovala pripravenosť stretnúť sa s nepriateľom. Útvary ministerstva obrany oslobodili od ozbrojených zoskupení Ukrajiny osady Putilino, Artema, Široký, Šulginka, Teploe, Nižneploje, Verkhneteploje, Plotina, Petrovka, Bachmutovka, Gerasimovka, Malina, Nižňaja Olkhovája, Verchňaja Olkhovája, Kamyšnoe. Británia minula za štyri roky viac ako 60 miliónov libier na výcvik ukrajinskej armády. Uvádza sa to v dokumentoch britskej nadácie Intelligence Community Foundation, ktoré RT prečítala. Peniaze smerovali na boj proti korupcii, vojenskú reformu a výcvik ukrajinského vojenského personálu. Poľský prezident Andrzej Duda po stretnutí s generálnym tajomníkom NATO Jensom Stoltenbergom povedal, že poľská strana nepošle svoje lietadlá na Ukrajinu. Fínsko v blízkej budúcnosti začne parlamentnú diskusiu o vstupe do NATO. Americký prieskumný a úderný UAV MQ-1C Grey Eagle (11-00169), patriaci pozemným silám USA, bol spozorovaný nad Poľskom, priamo pri hraniciach s Ukrajinou. Do Rumunska dorazili prvé francúzske jednotky z jednotky vysokej pripravenosti NATO. Ich úlohou je posilniť odstrašujúce a obranné pozície NATO na východnom krídle Aliancie. Prezident Bieloruskej republiky Alexander Lukašenko uviedol, že systémy protivzdušnej obrany Ozbrojených síl Bieloruskej republiky boli uvedené do plnej bojovej pohotovosti, aby sa zabránilo úderom do chrbta ruských síl. Krajiny Európskej únie, ktoré svojim občanom masívne umožňujú vstup do ukrajinských ozbrojených formácií ako dobrovoľníci, sú v skutočnosti spôsobené potrebou „legalizovať“ svojich personálnych špecialistov a pracovníkov PMC nachádzajúcich sa na Ukrajine na výcvik, prieskum a bojové operácie vrátane práca s „komplexným » vybavením: MANPADS a ATGM západnej výroby. Na Ukrajine vstúpil do platnosti dekrét o dočasnom bezvízovom režime pre cudzincov, ktorí cestujú do krajiny, aby sa zúčastnili na nepriateľských akciách Niekoľko protilietadlových a raketových divízií na Ukrajine sa pripravovalo zaútočiť na ruské jednotky v Bielorusku – Lukašenka Starosta Chersonu Igor Kolykhaev oznámil blokádu mesta ruskou armádou Skupinu ukrajinských vojakov, ktorých zajali sily DĽR, viedli Alejou anjelov v Donecku, miestom pamäti pre deti, ktoré zomreli počas rokov vojny v Donbase. Séria príletov na vojenské letisko v Taganrogu. Škrupina zostrelila raketu letiacu na letisko. V parku 300. výročia spadli trosky a dymí sa z nich. Podľa inej verzie padol práve IL-76. Pravidelní vojaci sú už pripravení zložiť zbrane, ale boja sa nacionalistov, ktorí sú za nimi. Turbaty v skutočnosti pôsobia ako oddelenia, a to je problém - Pushilin. Európa zastaví leteckú komunikáciu s Ruskom a nepredá nám Airbus. Spojené štáty sa nezastavia a predajú nám Boeingy. Kanadský premiér Justin Trudeau oznámil zákaz dovozu ropy z Ruska Ottawa zároveň trvá na tom, aby Spojené štáty urobili rovnaký krok a zvýšili dovoz z Kanady, aby tento rozdiel vyrovnali. V ropnej rafinérii v Riazani vypukol požiar Sergej Lavrov - s prejavom na zasadnutí Rady OSN pre ľudské práva. „Princíp rešpektovania územnej celistvosti platí len pre štáty, ktorých vlády zastupujú všetkých ľudí žijúcich na ich území, nemožno im pripisovať kyjevskú vládu. Dmitrij Peskov o výsledkoch rokovaní medzi Ruskom a Ukrajinou: - Putin bol informovaný o výsledkoch prvých rokovaní medzi ruskou a ukrajinskou delegáciou, na hodnotenie je priskoro - Zatiaľ sa neplánuje rozhovor medzi Vladimírom Putinom a Vladimírom Zelenským Kremeľ očakáva, že v Európe budú v budúcnosti lídri pripravení spolupracovať s Ruskom — Kremeľ naďalej považuje Zelenského za legitímneho prezidenta Ukrajiny. Moskva neplánuje Zelenského denazizovať, keďže to „nie je vojenské zariadenie“, ale môže dať príkaz na zloženie zbraní a nebudú žiadne obete. Putin v utorok uskutoční niekoľko medzinárodných telefonátov — Predtým boli agresívne akcie proti Rusku, ale teraz sú veľmi koncentrované a masky sú odstránené Stará mapa Ukrajiny očami Zakarpatska. https://vk.com/feed?w=wall-85768433_12279

Ministerstvo obrany Ruska vyzvalo obyvatele Kyjeva, kteří žijí poblíž center informační vojny a center SBU, aby se evakuovali na jiné místa, jelikož na tato centra provede Rusko útok vysoko přesnými raketami. V těchto centrech od roku 2014 působilo 16 instruktorů NATO.
https://www.youtube.com/watch?v=LrpNMQ3cN9Y&ab_channel=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD


Ministerstvo obrany Ruska vyzvalo obyvatele Kyjeva, kteří žijí poblíž center informační vojny a center SBU, aby se evakuovali na jiné místa, jelikož na tato centra provede Rusko útok vysoko přesnými raketami. V těchto centrech od roku 2014 působilo 16 instruktorů NATO. https://www.youtube.com/watch?v=LrpNMQ3cN9Y&ab_channel=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD

Taktéž si dnes Šojgu promluvil s ministrem obrany Turecka o tom, aby se Turci moc "nekroutili" v této době, jelikož Rusové zničili jejich dvě báze na řízení dronů a taktéž 10 dronů a Rusko posilnilo svoje pozice v Sýrii.
https://www.youtube.com/watch?v=FCt5u7601wc&ab_channel=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD


Taktéž si dnes Šojgu promluvil s ministrem obrany Turecka o tom, aby se Turci moc "nekroutili" v této době, jelikož Rusové zničili jejich dvě báze na řízení dronů a taktéž 10 dronů a Rusko posilnilo svoje pozice v Sýrii. https://www.youtube.com/watch?v=FCt5u7601wc&ab_channel=%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%98%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD

OBSE předávala ukrofašistům koordináty vojenských objektů v Doněcku, které byly pak napadány dělostřeleckou palbou.
https://www.youtube.com/watch?v=nf1quFfUOqg&ab_channel=%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%91%D0%B2LIVE


OBSE předávala ukrofašistům koordináty vojenských objektů v Doněcku, které byly pak napadány dělostřeleckou palbou. https://www.youtube.com/watch?v=nf1quFfUOqg&ab_channel=%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%91%D0%B2LIVE

Neviete niekto co sa deje? Viacere zdroje, ktore som sledoval, neprinasaju od toho utoku na Charkov nic, dokonca vsetky stiahli ohladom toho vsetko. Chvilu bolo na FB info, ze Genstab prisiel do sporu s Putinom a dava vlastne prikazy, ale zmizlo to hned.


Neviete niekto co sa deje? Viacere zdroje, ktore som sledoval, neprinasaju od toho utoku na Charkov nic, dokonca vsetky stiahli ohladom toho vsetko. Chvilu bolo na FB info, ze Genstab prisiel do sporu s Putinom a dava vlastne prikazy, ale zmizlo to hned.

Neviete niekto co sa deje? Viacere zdroje, ktore som sledoval, neprinasaju od toho utoku na Charkov nic, dokonca vsetky stiahli ohladom toho vsetko.
Nemají odkud, Rusové zlikvidovali Ukrajinské centrum šíření dezinformací. Bylo tam 16 NATO instruktorů.
Co to byly za zdroje? Ruské, nebo jiné?


[quote="pid:61078, uid:622"]Neviete niekto co sa deje? Viacere zdroje, ktore som sledoval, neprinasaju od toho utoku na Charkov nic, dokonca vsetky stiahli ohladom toho vsetko.[/quote]Nemají odkud, Rusové zlikvidovali Ukrajinské centrum šíření dezinformací. Bylo tam 16 NATO instruktorů. Co to byly za zdroje? Ruské, nebo jiné?
Upravené 1. 3. 2022 o 22:01

Ještě pár slov ke včerejšímu jednání Kyjev - Moskva.
Jde jen o natahování času z kyjevské strany.
Ona "delegace" nechala Rusy čekat víc jak 24 hodin. Já už bych tedy nečekala... Z neobjasněných důvodů tam jeli přes půl UA, dokonce přes Polsko, trasa 5x delší, než normální cesta.
Už jsem tu nějaké video zahlédla, mohli jste si všimnout, jak oblečení byli. Ruská strana oblečena v kvádrech, s kravatami. Ukrajinská ve svetrech, vestách, bagančatech - a jeden tam seděl v kšiltovce. To je jasný výraz pohrdání a neúcty. Mezi nimi plešoun v zeleném svetru - to je ten, kdo zajišťoval v Kyjevě vydávání zbraní.
https://www.youtube.com/watch?v=1ppiithnuOc


Pánové natahovali i samotné jednání a neustále vyžadovali pauzu, aby se mohl jít domluvit z želéhadem. Ruská strana prý nespala celou noc a čekala, až pánové dorazí - a pak jí ještě čekalo přes pět hodin jednání nejednání, protože protistrana spíš sabotovala než se chtěla domlouvat.
A co přinesl dnešek?
Kyjev tvrdí, že má zájem na dalším jednání, ovšem až ve chvíli, kdy "Putin změní své požadavky". Komické...
No a vyhlásili, že budou "kárat" Bělorusko za podporu Putina a budou ho také odstřelovat. Smutné...
S touhle chátrou se prostě domlouvat nedá - to je jasné a viditelné. Jen doufám, že Rusové už nebudou opakovat svou chybu a zastavovat akci Z po dobu jednání.


Ještě pár slov ke včerejšímu jednání Kyjev - Moskva. Jde jen o natahování času z kyjevské strany. Ona "delegace" nechala Rusy čekat víc jak 24 hodin. Já už bych tedy nečekala... Z neobjasněných důvodů tam jeli přes půl UA, dokonce přes Polsko, trasa 5x delší, než normální cesta. Už jsem tu nějaké video zahlédla, mohli jste si všimnout, jak oblečení byli. Ruská strana oblečena v kvádrech, s kravatami. Ukrajinská ve svetrech, vestách, bagančatech - a jeden tam seděl v kšiltovce. To je jasný výraz pohrdání a neúcty. Mezi nimi plešoun v zeleném svetru - to je ten, kdo zajišťoval v Kyjevě vydávání zbraní. https://www.youtube.com/watch?v=1ppiithnuOc Pánové natahovali i samotné jednání a neustále vyžadovali pauzu, aby se mohl jít domluvit z želéhadem. Ruská strana prý nespala celou noc a čekala, až pánové dorazí - a pak jí ještě čekalo přes pět hodin jednání nejednání, protože protistrana spíš sabotovala než se chtěla domlouvat. A co přinesl dnešek? Kyjev tvrdí, že má zájem na dalším jednání, ovšem až ve chvíli, kdy "Putin změní své požadavky". Komické... No a vyhlásili, že budou "kárat" Bělorusko za podporu Putina a budou ho také odstřelovat. Smutné... S touhle chátrou se prostě domlouvat nedá - to je jasné a viditelné. Jen doufám, že Rusové už nebudou opakovat svou chybu a zastavovat akci Z po dobu jednání.
Upravené 1. 3. 2022 o 22:01

S touhle chátrou se prostě domlouvat nedá

Co chcete od fašounů.


[quote="pid:61083, uid:203"]S touhle chátrou se prostě domlouvat nedá[/quote] Co chcete od fašounů.

Jarek



Co to byly za zdroje? Ruské, nebo jiné?


Kvoli objektivite sledujem aj UA a RF aj ine zahranicne a porovnavam.


Je iste, ze znicili to centrum specialnych operacii UA? Potvrdil to niekto, lebo viem, ze Lavrov to jasne a zretelne komunikoval este pred utokom. Varovanie? Ochrana civilov? Ved prvý, kto sa zdekoval, boli práve tí, na ktroých mal byť útok mierený.
Bol tu RF zdroj, ktory uverejnil video utoku na Charkov, malo ist o municny sklad, ale uz to stiahol.
Hned na to, sa zacalo sirit, ze to bolo divadlo a objekty civilnej infrasruktury.


```` ```` [quote="pid:61081, uid:312"]Co to byly za zdroje? Ruské, nebo jiné?[/quote] Kvoli objektivite sledujem aj UA a RF aj ine zahranicne a porovnavam. Je iste, ze znicili to centrum specialnych operacii UA? Potvrdil to niekto, lebo viem, ze Lavrov to jasne a zretelne komunikoval este pred utokom. Varovanie? Ochrana civilov? Ved prvý, kto sa zdekoval, boli práve tí, na ktroých mal byť útok mierený. Bol tu RF zdroj, ktory uverejnil video utoku na Charkov, malo ist o municny sklad, ale uz to stiahol. Hned na to, sa zacalo sirit, ze to bolo divadlo a objekty civilnej infrasruktury.

Ještě pár slov ke včerejšímu jednání Kyjev - Moskva.

V.V.Pjakin v dnešní relaci uvedl, že to jednání je další ze zrádných akcí podpindosů, se kterou Putin nemá nic společného.


[quote="pid:61083, uid:203"]Ještě pár slov ke včerejšímu jednání Kyjev - Moskva.[/quote] V.V.Pjakin v dnešní relaci uvedl, že to jednání je další ze zrádných akcí podpindosů, se kterou Putin nemá nic společného.
Upravené 1. 3. 2022 o 22:27

https://t.me/casusbellichat/163730


Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !!
A následné obvinění Rusů.
(ještě to dám do pár vláken)


https://t.me/casusbellichat/163730 Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !! A následné obvinění Rusů. (ještě to dám do pár vláken)

Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !!


Spíš jako správní debilové přiznali, že je tam mají. Proč jim to dokazovat, když se sami prásknou?


[quote="pid:61093, uid:518"]Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !![/quote] Spíš jako správní debilové přiznali, že je tam mají. Proč jim to dokazovat, když se sami prásknou?

Bol tu RF zdroj, ktory uverejnil video utoku na Charkov, malo ist o municny sklad, ale uz to stiahol.
Ten útok byl součástí vysílání Live, ale byl to útok ukrofašistů, tedy pokud myslíš útok na centrálním náměstí Charkova. Někdo to video snad přebral, ale dal tam jako původce výbuchu Rusy.
Proto o bylo sundáno.


[quote="pid:61088, uid:622"]Bol tu RF zdroj, ktory uverejnil video utoku na Charkov, malo ist o municny sklad, ale uz to stiahol.[/quote]Ten útok byl součástí vysílání Live, ale byl to útok ukrofašistů, tedy pokud myslíš útok na centrálním náměstí Charkova. Někdo to video snad přebral, ale dal tam jako původce výbuchu Rusy. Proto o bylo sundáno.
Upravené 1. 3. 2022 o 22:30

Do Rumunska dorazili prvé francúzske jednotky z jednotky vysokej pripravenosti NATO.

u nás Nemci s Patriotami, do Poľska, Pobaltia, atď. - všetko na styčnej hranici s Ruskom a Bieloruskom, Ukrajinou, resp. Ruskom...
Vraj
Ich úlohou je posilniť odstrašujúce a obranné pozície NATO na východnom krídle Aliancie.

Prečo som napísal vraj?
Kto že to má najviac "peny" v papuliach? No, všetky tie krajiny, ktoré žiadajú EÚ, aby bola Ukrajina urýchlene prijatá do EÚ. A zhodou okolností sú to zároveň aj krajiny, kam tie jednotky NATO prichádzajú. Troška smiešne počty na to, aby posilnili východné hranice smerom navonok proti Rusom, nemyslíte?
Avšak dosť početné na to, aby tieto hranice posilnili smerom dovnútra, aby hliadkovali a dávali pozor na "horúce" hlavy v bývalých krajinách východného bloku. Všimnite si aj rétoriku pohlavárov NATO a Západu, ako sa hrajú s vojnovými štváčmi v týchto krajinách - sľúbia, navonok pritvrdia, vzápätí sa stiahnu, raz stíhačky áno, vzápätí už v žiadnom prípade - také vypúšťanie pary. ...a pre istotu vlastné jednotky, aby niekto nevyprovokoval vojnu Ruska s NATOm.
Možno sa mýlim, ale aby J.Naď nakoniec nebol prekvapením pre mnohých, až príde čas..., mám už dlhšie dosť intenzívny pocit, že nie je len takým užitočným idiotom, ale že má prístup k informáciám z troška vyššieho levelu tejto hry, než ktorý nechávajú hrať dav a tých, ktorí si myslia, že niečo znamenajú...
...ale to len taká úvaha...
...apropó! Ja skutočne nie som žiadna autorita, ja len občas sem hodím aj iný uhol pohľadu, aby sme neupadli do analytického klišé...


[quote="pid:61031, uid:12"]Do Rumunska dorazili prvé francúzske jednotky z jednotky vysokej pripravenosti NATO.[/quote] u nás Nemci s Patriotami, do Poľska, Pobaltia, atď. - všetko na styčnej hranici s Ruskom a Bieloruskom, Ukrajinou, resp. Ruskom... Vraj [quote="pid:61031, uid:12"]Ich úlohou je posilniť odstrašujúce a obranné pozície NATO na východnom krídle Aliancie.[/quote] Prečo som napísal **vraj**? Kto že to má najviac "peny" v papuliach? No, všetky tie krajiny, ktoré žiadajú EÚ, aby bola Ukrajina urýchlene prijatá do EÚ. A zhodou okolností sú to zároveň aj krajiny, kam tie jednotky NATO prichádzajú. Troška smiešne počty na to, aby posilnili východné hranice smerom navonok proti Rusom, nemyslíte? Avšak dosť početné na to, aby tieto hranice posilnili smerom dovnútra, aby hliadkovali a dávali pozor na "horúce" hlavy v bývalých krajinách východného bloku. Všimnite si aj rétoriku pohlavárov NATO a Západu, ako sa hrajú s vojnovými štváčmi v týchto krajinách - sľúbia, navonok pritvrdia, vzápätí sa stiahnu, raz stíhačky áno, vzápätí už v žiadnom prípade - také vypúšťanie pary. ...a pre istotu vlastné jednotky, aby niekto nevyprovokoval vojnu Ruska s NATOm. Možno sa mýlim, ale aby J.Naď nakoniec nebol prekvapením pre mnohých, až príde čas..., mám už dlhšie dosť intenzívny pocit, že nie je len takým užitočným idiotom, ale že má prístup k informáciám z troška vyššieho levelu tejto hry, než ktorý nechávajú hrať dav a tých, ktorí si myslia, že niečo znamenajú... ...ale to len taká úvaha... ...apropó! Ja skutočne nie som žiadna autorita, ja len občas sem hodím aj iný uhol pohľadu, aby sme neupadli do analytického klišé...

https://www.youtube.com/watch?v=DF-wy2yok1c&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F24



Mna skor zaujimaju vojenske zdroje, ktore to potvrdia. Nie tv zdroje.
Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?


> https://www.youtube.com/watch?v=DF-wy2yok1c&ab_channel=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F24 Mna skor zaujimaju vojenske zdroje, ktore to potvrdia. Nie tv zdroje. Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?

Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?
Bylo to potvrzeno generálem Konašenkovem v jedné z dnešních svodek. Můžeš si to najít na YT. Nebo ve vysíláni Solovjev Live. Jde celý den a v rámci toho i svodky. Pokud chceš vědět co se děje, toto je nejlepší zdroj.
Jsou tam rozkrývány i fejky od ukrů.
Osobně si videa neukládám.


[quote="pid:61102, uid:622"]Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?[/quote]Bylo to potvrzeno generálem Konašenkovem v jedné z dnešních svodek. Můžeš si to najít na YT. Nebo ve vysíláni Solovjev Live. Jde celý den a v rámci toho i svodky. Pokud chceš vědět co se děje, toto je nejlepší zdroj. Jsou tam rozkrývány i fejky od ukrů. Osobně si videa neukládám.
Upravené 1. 3. 2022 o 22:47


Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !!
A následné obvinění Rusů.


Je to velmi pravdepodobne, prave vysiel status na rusko slovenskom priatelstve na FB, s titulkom od Jana Haraskovie" Rusko vraj rozbilo ukrajinske biolaboratoria"
Harabin s spom pracuju naplno.


```` ```` [quote="pid:61093, uid:518"]Už připravují informační pole na vypuštění těch biologických zbraní !! A následné obvinění Rusů.[/quote] Je to velmi pravdepodobne, prave vysiel status na rusko slovenskom priatelstve na FB, s titulkom od Jana Haraskovie" Rusko vraj rozbilo ukrajinske biolaboratoria" Harabin s spom pracuju naplno.

Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?
Jakých důkazů? Ukři tvrdí, že sestřelili 900 letadel. Viděl jsi aspoň jedno sestřelené? Nebo x tanků. Kolik fotek jsi viděl. Já viděl hodně, ale ani jeden s bílým označením této spec. akce.


[quote="pid:61102, uid:622"]Otazka znie, aspon pre mna, neznicili by takymto utokom zroven hromadu dokazov?[/quote]Jakých důkazů? Ukři tvrdí, že sestřelili 900 letadel. Viděl jsi aspoň jedno sestřelené? Nebo x tanků. Kolik fotek jsi viděl. Já viděl hodně, ale ani jeden s bílým označením této spec. akce.


Bylo to potvrzeno generálem Konašenkovem v jedné z dnešních svodek. Můžeš si to najít na YT. Nebo ve vysíláni Solovjev Live. Jde celý den a v rámci toho i svodky. Pokud chceš vědět co se děje, toto je nejlepší zdroj.
Jsou tam rozkrývány i fejky od ukrů.
Osobně si videa neukládám.


Srdecna vdaka, nie som az takej urovni ruskeho jazyka, aby som dokazal plynule pocuvat. Myslis tento kanal: https://www.youtube.com/channel/UCSQSxUJb4zH1SEpzNerSLLg ?


```` ```` [quote="pid:61106, uid:312"]Bylo to potvrzeno generálem Konašenkovem v jedné z dnešních svodek. Můžeš si to najít na YT. Nebo ve vysíláni Solovjev Live. Jde celý den a v rámci toho i svodky. Pokud chceš vědět co se děje, toto je nejlepší zdroj. Jsou tam rozkrývány i fejky od ukrů. Osobně si videa neukládám.[/quote] Srdecna vdaka, nie som az takej urovni ruskeho jazyka, aby som dokazal plynule pocuvat. Myslis tento kanal: https://www.youtube.com/channel/UCSQSxUJb4zH1SEpzNerSLLg ?

Akce Zet.
Vtipné.
(nebo Z jako Zelenský?)

a čo tak Z ako tu mnohokrát zmieňovaná Svetová vojna Z - vojna so zombíkmi...


[quote="pid:60267, uid:240"]Akce Zet. Vtipné. (nebo Z jako Zelenský?)[/quote] a čo tak Z ako tu mnohokrát zmieňovaná Svetová vojna Z - vojna so zombíkmi...

Jakých důkazů? Ukři tvrdí, že sestřelili 900 letadel. Viděl jsi aspoň jedno sestřelené? Nebo x tanků. Kolik fotek jsi viděl. Já viděl hodně, ale ani jeden s bílým označením této spec. akce.



Studoval som aj v ZA a isto vies, aka je tam skola, co sa armady tyka. Moja otazka smerovala k ITP prostriedkom, ktore tam boli nasadene vzhladom na KU utoky voci RF. To su TB dat.


> [quote="pid:61108, uid:312"]Jakých důkazů? Ukři tvrdí, že sestřelili 900 letadel. Viděl jsi aspoň jedno sestřelené? Nebo x tanků. Kolik fotek jsi viděl. Já viděl hodně, ale ani jeden s bílým označením této spec. akce.[/quote] Studoval som aj v ZA a isto vies, aka je tam skola, co sa armady tyka. Moja otazka smerovala k ITP prostriedkom, ktore tam boli nasadene vzhladom na KU utoky voci RF. To su TB dat.

"Podľa informácií má v Kyjeve operovať na strane domácich Alfa Team a členovia Francúzskej légie.
UA oznámila že získala opäť kontrolu nad vodnou elektrárňou kde mali byť videné jednotky Spetznaz, no domáci na sieťach píšu že mali označenie Čečencov.
V balíčku s dokladmi nezabudli ani na Covid, no mám pocit že to teraz už nikoho netrápi.
Čo sa týka tých laboratórií, čakám na dôkazy no píše sa že tam bolo niečo s kiahňami. Odporúčam prečítať si článok na SME s názvom Ukrajina je laboratórium pre Farma firmy. Ale tu treba opatrne a citlivo vnímať tú tému, pretože medzi Ukrajincami sa šíri info že Rusko posiela na UA špeciálne kamióny s pecami a rovno pália telá vojakov. Už je to moc. Dokonca ľudia ktorých som považoval za racionálnych ma prekvapujú s tým ako Rusko kradne palivo z úložiska v Chernobyle.
Kyjev: reálne sa blíži k humanitárnej katastrofe. Zásobovanie už hapruje. Vedenie mesta až dnes začalo riešiť dodávky jedla a tekutín, západná časť mesta je na tom lepšie ako zvyšok, no ceny stúpajú, kvasnice do piatku nebudú a mäso začne cez víkend byť problém.
Čo mi vadí je ľahostajnosť, pretože aj keď Rusko jasne oznámilo a upozorňuje civilistov že bude ofenzíva a majú veľa objektov záujmu, ľudia aj na základe propagandy UA a za slávu Ukrajine chodia natáčať to nešťastie a zdržujú sa kde nemajú. Na druhú stranu treba povedať že evakuácia je ťažká a s chybami. Vlaky sú plné, cesty rovnako a navyše medzi ľuďmi kto nebojuje za UA nie je srdcom Ukrajinec.
22:35 práve info že rakety dopadajú na Žitomir
Čo je Nonsens, že Rusko to volá operácia, UA nevyhlásila doteraz vojnu Rusku ale platia zásady ako vo vojne.
Navyše opatrenia a sankcie sú brutálne, dodávanie lietadiel je proti rétorike západu ale plyn ide veselo v plnom objeme. Len preto ešte je časť Ruska vo SWIFTe, inak by každá krajina chodila s vagónom rublov každý týždeň.
Nepáči sa mi kampaň Ruska že nepriznáva svoje chyby, že neuzná zlyhanie v komunikácii jednotiek, že hasí problémy a postupuje chaoticky pri Kyjeve. Pritom šáli a tvrdí že o Kyjev ešte nejde, no bojuje sa tam v okolí už 3 deň.
Ukrajina má ešte 7 dní. Keď toto ustojí, nastúpia ťažké zbrane a tu už západ sa pozerať nebude.
Veľmi veľa napovedá Medveďov výrok: nepotrebujeme diplomatické kontakty so západom.
Chceme mier! Čas 22:53 01.03.2022!


"Podľa informácií má v Kyjeve operovať na strane domácich Alfa Team a členovia Francúzskej légie. UA oznámila že získala opäť kontrolu nad vodnou elektrárňou kde mali byť videné jednotky Spetznaz, no domáci na sieťach píšu že mali označenie Čečencov. V balíčku s dokladmi nezabudli ani na Covid, no mám pocit že to teraz už nikoho netrápi. Čo sa týka tých laboratórií, čakám na dôkazy no píše sa že tam bolo niečo s kiahňami. Odporúčam prečítať si článok na SME s názvom Ukrajina je laboratórium pre Farma firmy. Ale tu treba opatrne a citlivo vnímať tú tému, pretože medzi Ukrajincami sa šíri info že Rusko posiela na UA špeciálne kamióny s pecami a rovno pália telá vojakov. Už je to moc. Dokonca ľudia ktorých som považoval za racionálnych ma prekvapujú s tým ako Rusko kradne palivo z úložiska v Chernobyle. Kyjev: reálne sa blíži k humanitárnej katastrofe. Zásobovanie už hapruje. Vedenie mesta až dnes začalo riešiť dodávky jedla a tekutín, západná časť mesta je na tom lepšie ako zvyšok, no ceny stúpajú, kvasnice do piatku nebudú a mäso začne cez víkend byť problém. Čo mi vadí je ľahostajnosť, pretože aj keď Rusko jasne oznámilo a upozorňuje civilistov že bude ofenzíva a majú veľa objektov záujmu, ľudia aj na základe propagandy UA a za slávu Ukrajine chodia natáčať to nešťastie a zdržujú sa kde nemajú. Na druhú stranu treba povedať že evakuácia je ťažká a s chybami. Vlaky sú plné, cesty rovnako a navyše medzi ľuďmi kto nebojuje za UA nie je srdcom Ukrajinec. 22:35 práve info že rakety dopadajú na Žitomir Čo je Nonsens, že Rusko to volá operácia, UA nevyhlásila doteraz vojnu Rusku ale platia zásady ako vo vojne. Navyše opatrenia a sankcie sú brutálne, dodávanie lietadiel je proti rétorike západu ale plyn ide veselo v plnom objeme. Len preto ešte je časť Ruska vo SWIFTe, inak by každá krajina chodila s vagónom rublov každý týždeň. Nepáči sa mi kampaň Ruska že nepriznáva svoje chyby, že neuzná zlyhanie v komunikácii jednotiek, že hasí problémy a postupuje chaoticky pri Kyjeve. Pritom šáli a tvrdí že o Kyjev ešte nejde, no bojuje sa tam v okolí už 3 deň. Ukrajina má ešte 7 dní. Keď toto ustojí, nastúpia ťažké zbrane a tu už západ sa pozerať nebude. Veľmi veľa napovedá Medveďov výrok: nepotrebujeme diplomatické kontakty so západom. Chceme mier! Čas 22:53 01.03.2022!

Mna skor zaujimaju vojenske zdroje, ktore to potvrdia. Nie tv zdroje.


Velmi dobry zdroj informacii priamo z terenu je na telegrame "Miro Del" https://t.me/Miro_Del , velmi odporucam, podrobne rozoberanie celej fronty


Taktiez dobry kanal na telegrame je "Zabranme spolocne III. svetovej vojne" https://t.me/zs3sv


[quote="pid:61102, uid:622"]Mna skor zaujimaju vojenske zdroje, ktore to potvrdia. Nie tv zdroje.[/quote] Velmi dobry zdroj informacii priamo z terenu je na telegrame "Miro Del" https://t.me/Miro_Del , velmi odporucam, podrobne rozoberanie celej fronty Taktiez dobry kanal na telegrame je "Zabranme spolocne III. svetovej vojne" https://t.me/zs3sv

Myslis tento kana
Ne tento.
https://www.youtube.com/watch?v=R1vm5DtayT0&ab_channel=%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%91%D0%B2LIVE


Běží celý den a jdou jim všechny svodky přímo od armády.


[quote="pid:61110, uid:622"]Myslis tento kana[/quote]Ne tento. https://www.youtube.com/watch?v=R1vm5DtayT0&ab_channel=%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%8C%D1%91%D0%B2LIVE Běží celý den a jdou jim všechny svodky přímo od armády.

Velmi dobry zdroj informacii priamo z terenu je na telegrame "Miro Del" https://t.me/Miro_Del , velmi odporucam, podrobne rozoberanie celej fronty


Kedy naposledy bolo aktualne info?


[quote="pid:61116, uid:242"]Velmi dobry zdroj informacii priamo z terenu je na telegrame "Miro Del" https://t.me/Miro_Del , velmi odporucam, podrobne rozoberanie celej fronty[/quote] Kedy naposledy bolo aktualne info?

Čo sa týka tých laboratórií, čakám na dôkazy no píše sa že tam bolo niečo s kiahňami.
7 laboratorií zničili Rusové hned v první den spec.akce. Potvrzeno Konašenkovem.


[quote="pid:61115, uid:622"]Čo sa týka tých laboratórií, čakám na dôkazy no píše sa že tam bolo niečo s kiahňami.[/quote]7 laboratorií zničili Rusové hned v první den spec.akce. Potvrzeno Konašenkovem.

7 laboratorií zničili Rusové hned v první den spec.akce. Potvrzeno Konašenkovem.


Mna zaujima, kde a kedy a akou formou. Znicit laboratoria raketou je totalne sialenstvo.


[quote="pid:61119, uid:312"]7 laboratorií zničili Rusové hned v první den spec.akce. Potvrzeno Konašenkovem.[/quote] Mna zaujima, kde a kedy a akou formou. Znicit laboratoria raketou je totalne sialenstvo.
53.77k
320
68
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept