Politika v SR
Nesúhlasíme, aby sa kamionisti preukazovali testom pri vstupe do Nemecka

Toto ma dorazilo: https://www.aktuality.sk/clanok/865107/korcok-nesuhlasime-aby-sa-kamionisti-preukazovali-testom-pri-vstupe-do-nemecka/


Takže Nemecko sa bráni zavlečeniu novej mutácie vírusu na svoje územie a my posielame diplomatické nóty, angažujeme eurokomisára...
Sakra, ale keď chcem na Slovensku poslať decko do školy, musím sa ísť testovať? To nevymyslíš...


Toto ma dorazilo: https://www.aktuality.sk/clanok/865107/korcok-nesuhlasime-aby-sa-kamionisti-preukazovali-testom-pri-vstupe-do-nemecka/ Takže Nemecko sa bráni zavlečeniu novej mutácie vírusu na svoje územie a my posielame diplomatické nóty, angažujeme eurokomisára... Sakra, ale keď chcem na Slovensku poslať decko do školy, musím sa ísť testovať? To nevymyslíš...

No super. Efekt opičej pracky v praxi... Sami sme sa tak "zamorili" a "pretestovali" až k tomu, že nám Nemci pozatvárajú fabriky... Som zvedavý čo matelko a spol. vymyslí na teraz už "opravdický" lockdown... Dúfam, že mu to zlomí väz...


No super. Efekt opičej pracky v praxi... Sami sme sa tak "zamorili" a "pretestovali" až k tomu, že nám Nemci pozatvárajú fabriky... Som zvedavý čo matelko a spol. vymyslí na teraz už "opravdický" lockdown... Dúfam, že mu to zlomí väz...
Upravené 13. 2. 2021 o 18:56

Ináč toto má presne napadlo, u nad testovanie hore dole a zrazu to vadí. Ináč aj naši poslanci sa testujú 7 dni, to by má dosť zaujimalo. Ja sim to absolvovala raz a bolo to prvý a posledný krát.


Ináč toto má presne napadlo, u nad testovanie hore dole a zrazu to vadí. Ináč aj naši poslanci sa testujú 7 dni, to by má dosť zaujimalo. Ja sim to absolvovala raz a bolo to prvý a posledný krát.
222
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept