Zahraniční analytici
V.V.Pjakin 15. február 2021 - RU

Pjakin vyjádřil přesvědčení, že Jelcin, který předal moc Putinovi, už nebyl tentyž Jelcin, který přišel k moci po převratu v roce 1990.
Mimochodem, publikaci na toto téma je dost. Většina se shoduje, že záměna nastala po operaci, kterou Jelcin musel podstoupit na srdce (už si nepamatuji v jakém roce). Nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost. Ale nedávno, 1.2.2021 Putin na narozeniny Jelcina byl pokládat věnce na jeho hrob. A u té příležitosti promluvil k občanům ve smyslu:


  • Boris Jelcin vedl zemi v jednom z nejobtížnějších období historie, dalo by se říci, v kritických obdobích, kdy vyvstala otázka existence Ruska obecně jako samostatného a jednotného samostatného státu , - řekl Putin.

Zdůraznil, že se Jelcin vyznačoval tím, že se nikdy nebál převzít odpovědnost za své činy a osud země. Ruský vůdce poznamenal, že „s odstupem času“ jsme všichni chytří, ale v situaci, kdy se události valí jako sněhová koule, vypadá všechno úplně jinak.

  • A Boris Nikolajevič se nikdy nevyhnul odpovědnosti, břemenu odpovědnosti, které spadlo na jeho ramena nebo ho na jeho ramena položil osud nebo Pán. Země by si samozřejmě měla pamatovat lidi jako Boris Nikolajevič. A samozřejmě si to pamatuji a nikdy nezapomenu , “uzavřel Putin.https://life.ru/p/1365877?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop

Na Novoděvičij hřbitov (to je také otázka, oproč Jelcin byl pohřben na Novoděvičjím hřbitově a ne podle tradice u kremelské zdí) přišel sám, večer (v odkazu je video). Dříve byly květiny ukládány na pohřebiště prvního prezidenta Ruské federace jeho vdovou Nainou Jelcinovou, zaměstnanci Jelcinova centra, přáteli a spolupracovníky.


Vůbec jsem tento krok prezidenta, který nic nedělá jen tak, nechápal. Proč v této době, kdy Rusko se začalo zbavovat dědictví Jelcina, Putin ho musí připomínat takovým okázale simbolickým způsobem? Až teď, po oznámení Pjakina mi docvaklo, že Putin přišel položit květiny na hrob jiného Jelcina, možná svého spolupracovníka, který se podílel na operací záchrany ruského státu.


Ti, kdo vědí víc, pochopí, kdo ví méně, časem také.


P.S. To by vysvětlovalo, proč Putin se zavázal "nesahat" na "rodinu" Jelcina a proč jednal s vdovou Jelcina s takovou vážnosti, přestože musel vědět, jak to rozčiluje obyčejné lidi.


Pjakin vyjádřil přesvědčení, že Jelcin, který předal moc Putinovi, už nebyl tentyž Jelcin, který přišel k moci po převratu v roce 1990. Mimochodem, publikaci na toto téma je dost. Většina se shoduje, že záměna nastala po operaci, kterou Jelcin musel podstoupit na srdce (už si nepamatuji v jakém roce). Nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost. Ale nedávno, 1.2.2021 Putin na narozeniny Jelcina byl pokládat věnce na jeho hrob. A u té příležitosti promluvil k občanům ve smyslu: - Boris Jelcin vedl zemi v jednom z nejobtížnějších období historie, dalo by se říci, v kritických obdobích, kdy vyvstala otázka existence Ruska obecně jako samostatného a jednotného samostatného státu , - řekl Putin. Zdůraznil, že se Jelcin vyznačoval tím, že se nikdy nebál převzít odpovědnost za své činy a osud země. Ruský vůdce poznamenal, že „s odstupem času“ jsme všichni chytří, ale v situaci, kdy se události valí jako sněhová koule, vypadá všechno úplně jinak. - A Boris Nikolajevič se nikdy nevyhnul odpovědnosti, břemenu odpovědnosti, které spadlo na jeho ramena nebo ho na jeho ramena položil osud nebo Pán. Země by si samozřejmě měla pamatovat lidi jako Boris Nikolajevič. A samozřejmě si to pamatuji a nikdy nezapomenu , “uzavřel Putin. https://life.ru/p/1365877?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop Na Novoděvičij hřbitov (to je také otázka, oproč Jelcin byl pohřben na Novoděvičjím hřbitově a ne podle tradice u kremelské zdí) přišel sám, večer (v odkazu je video). Dříve byly květiny ukládány na pohřebiště prvního prezidenta Ruské federace jeho vdovou Nainou Jelcinovou, zaměstnanci Jelcinova centra, přáteli a spolupracovníky. Vůbec jsem tento krok prezidenta, který nic nedělá jen tak, nechápal. Proč v této době, kdy Rusko se začalo zbavovat dědictví Jelcina, Putin ho musí připomínat takovým okázale simbolickým způsobem? Až teď, po oznámení Pjakina mi docvaklo, že Putin přišel položit květiny na hrob jiného Jelcina, možná svého spolupracovníka, který se podílel na operací záchrany ruského státu. Ti, kdo vědí víc, pochopí, kdo ví méně, časem také. P.S. To by vysvětlovalo, proč Putin se zavázal "nesahat" na "rodinu" Jelcina a proč jednal s vdovou Jelcina s takovou vážnosti, přestože musel vědět, jak to rozčiluje obyčejné lidi.

Pjakin vyjádřil přesvědčení, že Jelcin, který předal moc Putinovi, už nebyl tentyž Jelcin, který přišel k moci po převratu v roce 1990.

Tak to už máme druhou hypotézu podobného rázu:
Druhá: "dobrý" Jelcin vyměněn za "špatného" (jak do toho ale zapadá, že "špatný" Jelcin předal žezlo Putinovi? Ledaže by nastala varianta z následující věty...)
První: "nemastný/neslaný" Putin byl vyměnen za "stalinského" Putina (viz tuny časosběrně-fotkových "důkazů" )


Přiznám se, že tady zatím/raději nepočítám s ničím.
Hlavně si nejsem jistý, co nějaký výsledek těchto hypotéz mění?
Trochu mi to evokuje touhu některých znát adresu GP.


[quote="pid:3872, uid:158"]Pjakin vyjádřil přesvědčení, že Jelcin, který předal moc Putinovi, už nebyl tentyž Jelcin, který přišel k moci po převratu v roce 1990.[/quote] Tak to už máme druhou hypotézu podobného rázu: Druhá: "dobrý" Jelcin vyměněn za "špatného" (jak do toho ale zapadá, že "špatný" Jelcin předal žezlo Putinovi? Ledaže by nastala varianta z následující věty...) První: "nemastný/neslaný" Putin byl vyměnen za "stalinského" Putina (viz tuny časosběrně-fotkových "důkazů" ) Přiznám se, že tady zatím/raději nepočítám s ničím. Hlavně si nejsem jistý, co nějaký výsledek těchto hypotéz mění? Trochu mi to evokuje touhu některých znát adresu GP.

Trochu mi to evokuje touhu některých znát adresu GP.


Koho v tom podezíráš, mě nebo Pjakina?


Proměna Jelcina byla natolik nápadná a vyvolala takový ohlas, že se tím musela zabývat i státní Duma.


Usnesení Státní dumy „O dvojnicích
prezidenta Jelcina“


Na historickém zasedání Státní dumy Ruské federace 8. června 1998 hlasovalo pro toto usnesení 168 poslanců.
USNESENÍ
O vytvoření Komise Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace k ověření informací obsažených v číslech novin „Zavtra“ č. 21 za rok 1998 a „Duel“ č. 22 za rok 1997 týkající se výkonu funkce prezidenta Ruské federace Borisem Nikolajevičem Jelcinem.


Noviny „Zavtra“ č. 21 pro rok 1998 a „Duel“ č. 22 pro rok 1997 publikovaly články „Dvojníci“ a „Je Jelcin naživu?“, Které hovoří o nemožnosti účasti Borise Nikolajeviče Jelcina v závěrečné fázi Kampaě z roku 1996 ... za volbu prezidenta Ruské federace ze zdravotních důvodů, možné úmrtí Borise Nikolajeviče Jelcina, uvedení do úřadu v roce 1996 a další plnění povinností prezidenta Ruské federace neznámou osobou navenek podobnou bývalému prezidentovi Ruské federace, tedy jeho fyzickému „dvojníkovi“ ...
Autoři citují vybrané fotografie z 1 500 zkoumaných fotografií publikovaných deseti ústředními periodiky za poslední 3 roky a v knize „Boris Jeľcin: Od úsvitu do soumraku“ bývalého šéfa bezpečnostní služby prezidenta Ruské federace, Alexander Vasiljevič Koržakov.
S přihlédnutím k důležitosti funkce prezidenta Ruské federace, hlavy státu, garanta Ústavy Ruské federace, lidských a občanských práv a svobod, průběhu reforem, které v naší zemi provedl Boris Nikolajevič Jelcin v posledních letech a s přihlédnutím k článku 92 (část 2) Ústavy Státní dumy Ruské federace Federální shromáždění Ruské federace rozhoduje:


  1. Zřídit komisi Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace ověřit informace obsažené v číslech novin „Zavtra“ č. 21 za rok 1998 a „Duel“ č. 21 za rok 1997 ohledně výkonu pravomocí prezidenta Ruské federace Borisem Nikolajevičem Jelcinem ...
  2. Zvolit Viktora Ivanoviče Iljukhina předsedou této komise.
  3. Volba poslanců za členy komise: Saliy A.I., Rokhlina L.Ya., Makashova AM
  4. Úředníci všech vládních orgánů, orgánů místní samosprávy poskytují všem členům komise veškerou pomoc a poskytují jim veškeré dokumenty na jejich první žádost.
  5. Toto usnesení bude zveřejněno v Rossiyskaya Gazeta.
  6. Toto usnesení vstupuje v platnost dnem přijetí.Předseda Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace “.

https://dletopic.ru/blog/43255165743/Postanovlenie-Gosdumyi-O-dvoynikah-Prezidenta-Eltsina


Chápu, že tato zpráva je dost šokující. Na internetu je hodně informací, které jí potvrzují. Třeba i taková, že operace Jelcina měla proběhnout za asistencí zahraničních lékařů. Jenže proběhla dříve a než ti lékaři přijeli, bylo po všem a k "tělu" je ani nepustili.
Lékařská zpráva o stavu pacienta mluví o dobrém stavu jeho jater, ale všichni vědí, že Jelcin byl alkoholikem a bral léky na játra, atd. - "jinak amputované prsty", "neshoda ve formě lebky, ušních lalůčků".....


Předpokládám, že pokud verze se záměnou Jelcina je správná, tak operaci po záměně musela proběhnout z iniciativy "rodiny" (což je dost široký pojem) Jelcina ( FSB a GP o tom věděli nebo to zjistili). Tento fakt dovolil spustit operací "hladkého předání moci následovníkovi" a zajistit mlčení "rodiny" navždy, jelikož se dopustila protistátní činnosti.


[quote="pid:3874, uid:240"]Trochu mi to evokuje touhu některých znát adresu GP.[/quote] Koho v tom podezíráš, mě nebo Pjakina? Proměna Jelcina byla natolik nápadná a vyvolala takový ohlas, že se tím musela zabývat i státní Duma. Usnesení Státní dumy „O dvojnicích prezidenta Jelcina“ Na historickém zasedání Státní dumy Ruské federace 8. června 1998 hlasovalo pro toto usnesení 168 poslanců. USNESENÍ O vytvoření Komise Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace k ověření informací obsažených v číslech novin „Zavtra“ č. 21 za rok 1998 a „Duel“ č. 22 za rok 1997 týkající se výkonu funkce prezidenta Ruské federace Borisem Nikolajevičem Jelcinem. Noviny „Zavtra“ č. 21 pro rok 1998 a „Duel“ č. 22 pro rok 1997 publikovaly články „Dvojníci“ a „Je Jelcin naživu?“, Které hovoří o nemožnosti účasti Borise Nikolajeviče Jelcina v závěrečné fázi Kampaě z roku 1996 ... za volbu prezidenta Ruské federace ze zdravotních důvodů, možné úmrtí Borise Nikolajeviče Jelcina, uvedení do úřadu v roce 1996 a další plnění povinností prezidenta Ruské federace neznámou osobou navenek podobnou bývalému prezidentovi Ruské federace, tedy jeho fyzickému „dvojníkovi“ ... Autoři citují vybrané fotografie z 1 500 zkoumaných fotografií publikovaných deseti ústředními periodiky za poslední 3 roky a v knize „Boris Jeľcin: Od úsvitu do soumraku“ bývalého šéfa bezpečnostní služby prezidenta Ruské federace, Alexander Vasiljevič Koržakov. S přihlédnutím k důležitosti funkce prezidenta Ruské federace, hlavy státu, garanta Ústavy Ruské federace, lidských a občanských práv a svobod, průběhu reforem, které v naší zemi provedl Boris Nikolajevič Jelcin v posledních letech a s přihlédnutím k článku 92 (část 2) Ústavy Státní dumy Ruské federace Federální shromáždění Ruské federace rozhoduje: 1. Zřídit komisi Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace ověřit informace obsažené v číslech novin „Zavtra“ č. 21 za rok 1998 a „Duel“ č. 21 za rok 1997 ohledně výkonu pravomocí prezidenta Ruské federace Borisem Nikolajevičem Jelcinem ... 2. Zvolit Viktora Ivanoviče Iljukhina předsedou této komise. 3. Volba poslanců za členy komise: Saliy A.I., Rokhlina L.Ya., Makashova AM 4. Úředníci všech vládních orgánů, orgánů místní samosprávy poskytují všem členům komise veškerou pomoc a poskytují jim veškeré dokumenty na jejich první žádost. 5. Toto usnesení bude zveřejněno v Rossiyskaya Gazeta. 6. Toto usnesení vstupuje v platnost dnem přijetí. Předseda Státní dumy Federálního shromáždění Ruské federace “. https://dletopic.ru/blog/43255165743/Postanovlenie-Gosdumyi-O-dvoynikah-Prezidenta-Eltsina Chápu, že tato zpráva je dost šokující. Na internetu je hodně informací, které jí potvrzují. Třeba i taková, že operace Jelcina měla proběhnout za asistencí zahraničních lékařů. Jenže proběhla dříve a než ti lékaři přijeli, bylo po všem a k "tělu" je ani nepustili. Lékařská zpráva o stavu pacienta mluví o dobrém stavu jeho jater, ale všichni vědí, že Jelcin byl alkoholikem a bral léky na játra, atd. - "jinak amputované prsty", "neshoda ve formě lebky, ušních lalůčků"..... Předpokládám, že pokud verze se záměnou Jelcina je správná, tak operaci po záměně musela proběhnout z iniciativy "rodiny" (což je dost široký pojem) Jelcina ( FSB a GP o tom věděli nebo to zjistili). Tento fakt dovolil spustit operací "hladkého předání moci následovníkovi" a zajistit mlčení "rodiny" navždy, jelikož se dopustila protistátní činnosti.

Tady jsi mě , Taurusi, předběhl. Chtěl jsem napsat něco v tom smyslu, že nejen VVP, ale ani VVPj, nepustí ven informaci bez velmi přesného "zkalibrování" její hodnoty a váhy. A tohle byla skutečně informační bomba a VVPj ji určitě dlouho promýšlel, než ji
tak nějak nenápadně "upustil" . Nechci domýšlet, jaké infopole vytvoří, ale je mi jasné, že nebude určitě k přehlédnutí .
K tomuto vydání OO jen tolik : i Pjakin prezentuje posun .
Mimochodem- není to poprvé, co se musí s odstupem doby srovnávat mýtus osobnosti s relitou osobnosti.


Tady jsi mě , Taurusi, předběhl. Chtěl jsem napsat něco v tom smyslu, že nejen VVP, ale ani VVPj, nepustí ven informaci bez velmi přesného "zkalibrování" její hodnoty a váhy. A tohle byla skutečně informační bomba a VVPj ji určitě dlouho promýšlel, než ji tak nějak nenápadně "upustil" . Nechci domýšlet, jaké infopole vytvoří, ale je mi jasné, že nebude určitě k přehlédnutí . K tomuto vydání OO jen tolik : i Pjakin prezentuje posun . Mimochodem- není to poprvé, co se musí s odstupem doby srovnávat mýtus osobnosti s relitou osobnosti.
1.3k
6
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept