Mimo kategórií
Poděkování týmu řešitelů za novou vodu

Nechci diskusi hned zkraje zahlcovat výkřiky ve stylu xichtoknihy, ale musím vyjádřit uznání týmu tvůrců za rychlé vyřešení portálu nové - živé - vody.


Nechci diskusi hned zkraje zahlcovat výkřiky ve stylu xichtoknihy, ale musím vyjádřit uznání týmu tvůrců za rychlé vyřešení portálu nové - živé - vody.

I já se připojuji k uznání skvěle vypadajícího fóra! Nádherné zpracování, logické členění a přehlednost. Díky moc tvůrci či tvůrcům. Věřím, že se diskuze brzy naplno rozproudí a přinese spoustu užitečných informací a pohledů! :-)


PS: Kdo toto fórum provozuje? Jsem ochoten přispívat menší částkou na provoz, kdyby bylo potřeba.


I já se připojuji k uznání skvěle vypadajícího fóra! Nádherné zpracování, logické členění a přehlednost. Díky moc tvůrci či tvůrcům. Věřím, že se diskuze brzy naplno rozproudí a přinese spoustu užitečných informací a pohledů! :-) PS: Kdo toto fórum provozuje? Jsem ochoten přispívat menší částkou na provoz, kdyby bylo potřeba.
Upravené 4. 1. 2021 o 10:40

Taktéž se připojuji s poděkováním.
A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?


Taktéž se připojuji s poděkováním. A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?

A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?


RSS kanaly bohuzial nema, ale v sekcii Zobrazit profil > Upravit konto > Odbery si mozes nastavit uroven oznameni


[quote="pid:16, uid:71"]A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?[/quote] RSS kanaly bohuzial nema, ale v sekcii Zobrazit profil > Upravit konto > Odbery si mozes nastavit uroven oznameni

A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?


Vyvojar ma implementaciu RSS v plane, ale zial zatial s nizkou prioritou. Viac v roadmape na stranke Codoforum.


[quote="pid:16, uid:71"]A jeden technický dotaz, má toto forum také RSS kanály?[/quote] Vyvojar ma implementaciu RSS v plane, ale zial zatial s nizkou prioritou. Viac v roadmape na stranke Codoforum.

Aj ja ďakujem za túto živú vodu tvorcom aj prispievateľom.


Aj ja ďakujem za túto živú vodu tvorcom aj prispievateľom.

ďakujem aj ja a pridávam prianie aby bolo fórum rovnako informačne hodnotné a zároveň prehľadnejšie ako Voda


ďakujem aj ja a pridávam prianie aby bolo fórum rovnako informačne hodnotné a zároveň prehľadnejšie ako Voda

Všetkým tu prajem všetko dobré v novom neľahkom roku 2021 aby ich hlavne nezradilo zdravie ! Nové fórum vyzerá veľmi ale naozaj veľmi dobre, je prehľadné, moderné a logicky usporiadané. Ďakujem !


Všetkým tu prajem všetko dobré v novom neľahkom roku 2021 aby ich hlavne nezradilo zdravie ! Nové fórum vyzerá veľmi ale naozaj veľmi dobre, je prehľadné, moderné a logicky usporiadané. Ďakujem !

Jsem rád, že se mohu po delší době opět připojit k diskuzi a také děkuji Všem lidem co mají na tom zásluhu.


Jsem rád, že se mohu po delší době opět připojit k diskuzi a také děkuji Všem lidem co mají na tom zásluhu.

Rovnako ďakujem tvorcom tohto fóra a želám všetko všetko dobré v roku 2021.


Rovnako ďakujem tvorcom tohto fóra a želám všetko všetko dobré v roku 2021.

Rovnako sa pripájam s vďakou tvorcom fóra a oceňujem jeho prehľadnú štruktúrovanosť.


Rovnako sa pripájam s vďakou tvorcom fóra a oceňujem jeho prehľadnú štruktúrovanosť.

JankA

Taktéž jsem chtěl poděkovat za nový prostor pro diskuzi a možnost získávat informace o aktuálním dění. Je skvělé kolik vzniklo platforem pro uzavření vody.eu. Jsem naplněn nadějí v srdci, když vidím kolik lidí prohlédlo a má odhodlání a energii změnit zavedené pořádky a rozšířit informační pole o skutečné realitě a také o tom, že vše je v rukách samotných tonoucích a nikdo to za nás neudělá.


Taktéž jsem chtěl poděkovat za nový prostor pro diskuzi a možnost získávat informace o aktuálním dění. Je skvělé kolik vzniklo platforem pro uzavření vody.eu. Jsem naplněn nadějí v srdci, když vidím kolik lidí prohlédlo a má odhodlání a energii změnit zavedené pořádky a rozšířit informační pole o skutečné realitě a také o tom, že vše je v rukách samotných tonoucích a nikdo to za nás neudělá.
947
11
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept