Politika v ČR
Schválen pandemický zákon :-(

https://aeronet.cz/news/pandemicky-zakon-bude-jeste-horsi-nez-jak-varoval-lubomir-volny-jan-hamacek-podal-pozmenovaci-navrh-a-babisova-vlada-spolu-s-demoblokem-zaradili-do-navrhu-zakona-novelu-ktera-umozni-ministerstvu/


Nevím jak to vidíte vy, ale mně přijde jako bychom žili v nějakém zlém snu. Jakou prioritou řízení chcete proti tomuto bojovat? Je možná jiná než šestá z davu? Tohle přeci nemůže skončit dobře.


https://aeronet.cz/news/pandemicky-zakon-bude-jeste-horsi-nez-jak-varoval-lubomir-volny-jan-hamacek-podal-pozmenovaci-navrh-a-babisova-vlada-spolu-s-demoblokem-zaradili-do-navrhu-zakona-novelu-ktera-umozni-ministerstvu/ Nevím jak to vidíte vy, ale mně přijde jako bychom žili v nějakém zlém snu. Jakou prioritou řízení chcete proti tomuto bojovat? Je možná jiná než šestá z davu? Tohle přeci nemůže skončit dobře.

Nevím jak to vidíte vy

Pandemický zákon asi nebude nic moc, koneckonců SPD hlasovala proti.
Ale.
Nutno vzít v potaz, že je to článek na Aeronetu a blíží se volby.
Článek mi přijde faktologicky slabý; a přitom, když chtějí, tak i naši čučkaři umí. (Viz můj oblíbený kousek “Německý orloj české politiky I. - III.”)
Počítám, že článek je zejména dalším PR projektu Volný.
Dále standardní dávka typicky Aeronetího rozleptávání psychiky a kresby výhradně negativních a předem splněných katastrofických scénářů. (Zde nelze jinak než vzpomenout několikaminutový úsek z VVPj O-O z 8.2.2021 od minuty 22:00 do 26:09.)


link zde


V článku dále povinné kopnutí do Babiše, jeho postavení na roveň demobloku a podpora al-hamajdovi v likvidaci ČSSD + ani slovo (!) o tom, že kromě Volného & spol ruku nezvedla i SPD.
Vše proloženo oblíbeným “vymalováno” a průhledně protijewrejskou rétorikou gojim sem gojim tam kneset. Akorát to trochu odflákli, “chucpe” tam není ani jednou ;-)


[quote="pid:4171, uid:19"]Nevím jak to vidíte vy[/quote] Pandemický zákon asi nebude nic moc, koneckonců SPD hlasovala proti. Ale. Nutno vzít v potaz, že je to článek na Aeronetu a blíží se volby. Článek mi přijde faktologicky slabý; a přitom, když chtějí, tak i naši čučkaři umí. (Viz můj oblíbený kousek “Německý orloj české politiky I. - III.”) Počítám, že článek je zejména dalším PR projektu Volný. Dále standardní dávka typicky Aeronetího rozleptávání psychiky a kresby výhradně negativních a předem splněných katastrofických scénářů. (Zde nelze jinak než vzpomenout několikaminutový úsek z VVPj O-O z 8.2.2021 od minuty 22:00 do 26:09.) [quote="pid:3015, uid:12"]link zde[/quote] V článku dále povinné kopnutí do Babiše, jeho postavení na roveň demobloku a podpora al-hamajdovi v likvidaci ČSSD + ani slovo (!) o tom, že kromě Volného & spol ruku nezvedla i SPD. Vše proloženo oblíbeným “vymalováno” a průhledně protijewrejskou rétorikou gojim sem gojim tam kneset. Akorát to trochu odflákli, “chucpe” tam není ani jednou ;-)
Upravené 19. 2. 2021 o 01:52

V tom máte pravdu, toho jsem si na AE také všiml, že VK píše stylem, že něco negativního nastane, nemáš šanci to člověče změnit a jako by nás už na to programoval. Tohle mi na těch článcích nejvíce vadí + omílání pořád dokola toho stejného jen v jiných větách. Myslíte, že je to jejich hlavní (skrytý) cíl, programovat veřejnost na přijetí toho, co jakoby odsuzuje?


V tom máte pravdu, toho jsem si na AE také všiml, že VK píše stylem, že něco negativního nastane, nemáš šanci to člověče změnit a jako by nás už na to programoval. Tohle mi na těch článcích nejvíce vadí + omílání pořád dokola toho stejného jen v jiných větách. Myslíte, že je to jejich hlavní (skrytý) cíl, programovat veřejnost na přijetí toho, co jakoby odsuzuje?

Ten zákon je ale opravdu paskvil. Dává ohromné pravomoce Ministerstvu zdravotnictví a dokonce povoluje delegovat určité činnosti na nestátní sféru, což nepokládám za obzvlášť šťastné, nemluvíc o zpracovávání a možném zneužití dat v podobě osobních údajů. Myslím, že je to špatný zákon. No ale kde si vlastně zosobuji právo ho hodnotit, když mám jen JUDr z Karlovy University? Jo, kdybych měl třeba z Plzně, tak to by asi bylo něco jiného!


Ten zákon je ale opravdu paskvil. Dává ohromné pravomoce Ministerstvu zdravotnictví a dokonce povoluje delegovat určité činnosti na nestátní sféru, což nepokládám za obzvlášť šťastné, nemluvíc o zpracovávání a možném zneužití dat v podobě osobních údajů. Myslím, že je to špatný zákon. No ale kde si vlastně zosobuji právo ho hodnotit, když mám jen JUDr z Karlovy University? Jo, kdybych měl třeba z Plzně, tak to by asi bylo něco jiného!

Velmi kriticky, v předvečer schvalování pandemického zákona v PS, se k němu vyjádřil Josef Skála ve svém rozhovoru 17.2.2021 (40:30-49:00 min.).


Hlasování v PS PČR prokázalo, že poslanci jeho varovná slova zřejmě "přeslechli..."


Velmi kriticky, v předvečer schvalování pandemického zákona v PS, se k němu vyjádřil Josef Skála ve svém rozhovoru 17.2.2021 (40:30-49:00 min.). Hlasování v PS PČR prokázalo, že poslanci jeho varovná slova zřejmě "přeslechli..."

nemal by sa volat protipandemicky, ale zmocnovaci.


nemal by sa volat protipandemicky, ale zmocnovaci.

Moderator

Vyvstává jiná otázka: Jsou na mentální úrovni aby vůbec dokázali pochopit, co řekl? V mnoha případech o tom pochybuji. Když čtu některá prohlášení v tisku mám důvodné podezření, že někteří z nich neukončili základní povinnou docházku nebo jsou již tak infikováni ideologií, že nejsou schopni pochopit souvislosti. Nebo přichází v úvahu i jiná možnost, že jsou tak dobře placeni za tuto záškodnickou činnost a mají natolik hroší kůži, že jim to nedělá problém. Existuje však i varianta, že se tím ukájejí, což už je však vrchol perverze!


Vyvstává jiná otázka: Jsou na mentální úrovni aby vůbec dokázali pochopit, co řekl? V mnoha případech o tom pochybuji. Když čtu některá prohlášení v tisku mám důvodné podezření, že někteří z nich neukončili základní povinnou docházku nebo jsou již tak infikováni ideologií, že nejsou schopni pochopit souvislosti. Nebo přichází v úvahu i jiná možnost, že jsou tak dobře placeni za tuto záškodnickou činnost a mají natolik hroší kůži, že jim to nedělá problém. Existuje však i varianta, že se tím ukájejí, což už je však vrchol perverze!

Myslíte, že je to jejich hlavní (skrytý) cíl, programovat veřejnost na přijetí toho, co jakoby odsuzuje?

Nevím jestli hlavní, ale já počítám s tím, že jeden z hlavních/dlouhodobých určitě. Aeronet jsem začal číst před mnoha lety, zhruba až druhou polovinu tohoto času jej čtu “vědomě”.
Můj závěr: je to imitačně-provokační projekt bé-íí-es (aka čučkaři), který není ani proruský, ani vlastenecký. Všechny indicie vypisovat nebudu. Kdo vidí, ten vidí. Po ovoci je poznáte. Ale pozor, občas i slepé kuře je nuceno najít zrno, aby nechcíplo hlady (aby to někdo ještě četl).
Příkladem toho je série “Německý orloj české politiky I. - III.”. Jednak z hlediska faktologického. Druhak se tímto článkem (čistě bez ohledu na obsah toho článku, jen z technického a organizačního hlediska) odhalují. Že věci nejsou, čím se zdají být. Podrobnosti vypustím, už tak budu dlouhý.
Jak čtu Aeronet? Čas od času přijde s faktologicky zajímavým článkem, který se třeba později i dá ověřit z jiných zdrojů, avšak jejich analýzy, predikce a dedukce více méně ignoruji, resp. se vždy ptám: k čemu mne to má zavést? Aeronet často manipuluje zamlčením (viz moje zmínka o hlasování SPD) nebo zkreslením (viz nedávný článek ”Prymula, CNN Prima, čipování”), technik je vícero.


[quote="pid:4208, uid:19"]Myslíte, že je to jejich hlavní (skrytý) cíl, programovat veřejnost na přijetí toho, co jakoby odsuzuje?[/quote] Nevím jestli hlavní, ale já počítám s tím, že jeden z hlavních/dlouhodobých určitě. Aeronet jsem začal číst před mnoha lety, zhruba až druhou polovinu tohoto času jej čtu “vědomě”. Můj závěr: je to imitačně-provokační projekt bé-íí-es (aka čučkaři), který není ani proruský, ani vlastenecký. Všechny indicie vypisovat nebudu. Kdo vidí, ten vidí. Po ovoci je poznáte. Ale pozor, občas i slepé kuře je nuceno najít zrno, aby nechcíplo hlady (aby to někdo ještě četl). Příkladem toho je série “Německý orloj české politiky I. - III.”. Jednak z hlediska faktologického. Druhak se tímto článkem (čistě bez ohledu na obsah toho článku, jen z technického a organizačního hlediska) odhalují. Že věci nejsou, čím se zdají být. Podrobnosti vypustím, už tak budu dlouhý. Jak čtu Aeronet? Čas od času přijde s faktologicky zajímavým článkem, který se třeba později i dá ověřit z jiných zdrojů, avšak jejich analýzy, predikce a dedukce více méně ignoruji, resp. se vždy ptám: k čemu mne to má zavést? Aeronet často manipuluje zamlčením (viz moje zmínka o hlasování SPD) nebo zkreslením (viz nedávný článek ”Prymula, CNN Prima, čipování”), technik je vícero.
Upravené 19. 2. 2021 o 10:42

ad) Aeronet : jako projekt tajných služeb (BIS je jen vývěska, za ní stojí jiní starší kluci) s cílem podchytit a "pást" část alternativy se chová naprosto předvídatelně . Nejdříve zazáří, stáhne část na sebe a tu pase už v potřebném módu Hlavně bejt nasranej a bez pokynů nic nedělat


ad)"pandemický" zákon . Pandemie je opět jen vývěska . Píšu k tomu, jen za sebe, v jiném tematu "Prymula jako lakmus" jde o celek a ne epizodu.


ad) Aeronet : jako projekt tajných služeb (BIS je jen vývěska, za ní stojí jiní starší kluci) s cílem podchytit a "pást" část alternativy se chová naprosto předvídatelně . Nejdříve zazáří, stáhne část na sebe a tu pase už v potřebném módu Hlavně bejt nasranej a bez pokynů nic nedělat ad)"pandemický" zákon . Pandemie je opět jen vývěska . Píšu k tomu, jen za sebe, v jiném tematu "Prymula jako lakmus" jde o celek a ne epizodu.

Ten zákon je ale opravdu paskvil.

S tím souhlas.
Jenom poukazuji na to, že podle mých výpočtů je článek aeronetu o tomto zákoně tak z 10-ti, možná z 20-ti % tj.
Článek mi přijde faktologicky slabý


a zbytek je propagace projektu Volný a typická aeronetovština viz

standardní dávka typicky Aeronetího rozleptávání psychiky

a též
Jak čtu Aeronet?


Do komentování toho tématu jsem se pustil kvůli


Jakou prioritou řízení chcete proti tomuto bojovat? Je možná jiná než šestá z davu? Tohle přeci nemůže skončit dobře.


[quote="pid:4209, uid:311"]Ten zákon je ale opravdu paskvil.[/quote] S tím souhlas. Jenom poukazuji na to, že podle mých výpočtů je článek aeronetu o tomto zákoně tak z 10-ti, možná z 20-ti % tj. [quote="pid:4184, uid:240"]Článek mi přijde faktologicky slabý[/quote] a zbytek je propagace projektu Volný a typická aeronetovština viz [quote="pid:4184, uid:240"]standardní dávka typicky Aeronetího rozleptávání psychiky[/quote] a též [quote="pid:4231, uid:240"]Jak čtu Aeronet?[/quote] Do komentování toho tématu jsem se pustil kvůli [quote="pid:4171, uid:19"]Jakou prioritou řízení chcete proti tomuto bojovat? Je možná jiná než šestá z davu? Tohle přeci nemůže skončit dobře.[/quote]
617
9
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept