Egregoriálno-matričné riadenie
Poliak zomrel v Mexiku na následky odobratia orgánov, ďalší je v kóme

Jeden poľský občan zomrel a ďalší leží v kóme v nemocnici po tom, ako sa v Mexiku stali obeťami nelegálneho odoberania orgánov. Informovala o tom vo štvrtok agentúra DPA s odvolaním sa na poľský spravodajský server Onet.pl.


Poľské ministerstvo zahraničných vecí potvrdilo smrť jedného z Poliakov a hospitalizáciu druhého, podrobnosti však neposkytlo. Tretí poľský občan, ktorý dvojicu sprevádzal, sa podľa ministerstva vrátil do Poľska. Mexická prokuratúra záležitosť vyšetruje.


Muži vo veku približne 20 rokov podľa servera Onet.pl v prvej polovici februára odišli do Mexika za prácou. Rodinu obete o jeho smrti informovali minulý týždeň. Poliak údajne prišiel o obličku a ďalšie orgány.


Mexiko patrí medzi krajiny s najvyššou mierou násilnej kriminality na svete. Tamojšie úrady tvrdia, že miestne gangy sa v posledných rokoch začali okrem tradičného obchodovania s drogami venovať aj obchodovaniu s ľuďmi a odobratými orgánmi.
https://www.teraz.sk/zahranicie/poliak-zomrel-v-mexiku-na-nasledky-odob/530794-clanok.html


Jeden poľský občan zomrel a ďalší leží v kóme v nemocnici po tom, ako sa v Mexiku stali obeťami nelegálneho odoberania orgánov. Informovala o tom vo štvrtok agentúra DPA s odvolaním sa na poľský spravodajský server Onet.pl. Poľské ministerstvo zahraničných vecí potvrdilo smrť jedného z Poliakov a hospitalizáciu druhého, podrobnosti však neposkytlo. Tretí poľský občan, ktorý dvojicu sprevádzal, sa podľa ministerstva vrátil do Poľska. Mexická prokuratúra záležitosť vyšetruje. Muži vo veku približne 20 rokov podľa servera Onet.pl v prvej polovici februára odišli do Mexika za prácou. Rodinu obete o jeho smrti informovali minulý týždeň. Poliak údajne prišiel o obličku a ďalšie orgány. Mexiko patrí medzi krajiny s najvyššou mierou násilnej kriminality na svete. Tamojšie úrady tvrdia, že miestne gangy sa v posledných rokoch začali okrem tradičného obchodovania s drogami venovať aj obchodovaniu s ľuďmi a odobratými orgánmi. https://www.teraz.sk/zahranicie/poliak-zomrel-v-mexiku-na-nasledky-odob/530794-clanok.html

Muži vo veku približne 20 rokov podľa servera Onet.pl v prvej polovici februára odišli do Mexika za prácou.

Počítám a vychází mi mnoho otázek a málo odpovědí. Co to bylo za práci, jaké orgány...


[quote="pid:4953, uid:12"]Muži vo veku približne 20 rokov podľa servera Onet.pl v prvej polovici februára odišli do Mexika za prácou. [/quote] Počítám a vychází mi mnoho otázek a málo odpovědí. Co to bylo za práci, jaké orgány...

islo o ladviny.....v podstate rozumiem tomu, ze cloveka to ani nenapadne, sice je to vo vela filmoch, ale aj tak....no, smola:-(


islo o ladviny.....v podstate rozumiem tomu, ze cloveka to ani nenapadne, sice je to vo vela filmoch, ale aj tak....no, smola:-(

prišiel o obličku a ďalšie orgány

Oblička jo, ale bylo jich víc.


Není za tím spíše nějaký bílý prášek? Co dělají "Polští údržbáři" v Mexiku? V Bělorusku prosím, ale v Mexiku divné.


Spíše řeč životních okolností?
Zatím mi to jako E-M nepřijde...


[quote="pid:4953, uid:12"]prišiel o obličku a ďalšie orgány[/quote] Oblička jo, ale bylo jich víc. Není za tím spíše nějaký bílý prášek? Co dělají "Polští údržbáři" v Mexiku? V Bělorusku prosím, ale v Mexiku divné. Spíše řeč životních okolností? Zatím mi to jako E-M nepřijde...

sice je to vo vela filmoch, ale aj tak....no, smola:-(


V té souvislosti se mi zobrazila "Reálná vojna" https://t.me/joinchat/AAAAAEdxB5CerChj-2mn7w na Telegramu z kterého mrazí. Nevim jak dát odkaz přímo na kanál. 🤔


[quote="pid:4984, uid:187"]sice je to vo vela filmoch, ale aj tak....no, smola:-([/quote] V té souvislosti se mi zobrazila "Reálná vojna" https://t.me/joinchat/AAAAAEdxB5CerChj-2mn7w na Telegramu z kterého mrazí. Nevim jak dát odkaz přímo na kanál.
Upravené 26. 2. 2021 o 14:18
548
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept