Politika v SR
Blaha a jeho perličky

Ľuboš Blaha
pred hodinou


Priatelia, zo srdca ďakujem za dnešnú nádhernú atmosféru v Martine - toľko dobrých ľudí, nádhera. Slovensko je úžasné!


My sa na rozdiel od amerických agentov vo vláde nemusíme báť chodiť medzi ľudí.


Vyjdete z Bratislavy a iný svet - ľudia majú Čaputovej a celej tej vládnej mafie plné zuby.


Cítime to všetci rovnako.


Nehanbíme sa za to, že sme vlastenci, že sme ľavičiari, a že nás nikdy nikto nedonúti, aby sme nenávideli ruský národ. Nikdy.


Chceme len mier!


Martin, ďakujeme!


https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha pred hodinou Priatelia, zo srdca ďakujem za dnešnú nádhernú atmosféru v Martine - toľko dobrých ľudí, nádhera. Slovensko je úžasné! My sa na rozdiel od amerických agentov vo vláde nemusíme báť chodiť medzi ľudí. Vyjdete z Bratislavy a iný svet - ľudia majú Čaputovej a celej tej vládnej mafie plné zuby. Cítime to všetci rovnako. Nehanbíme sa za to, že sme vlastenci, že sme ľavičiari, a že nás nikdy nikto nedonúti, aby sme nenávideli ruský národ. Nikdy. Chceme len mier! Martin, ďakujeme! https://vk.com/id708437710

Blaha:
Po skutočne dlhom premýšlaní, konzultáciách s predsedom a najmä po tom čo cítim Vašu skvelú a neochvejnú podporu som sa napokon rozhodol - v najbližších voľbách budem kandidovať na post prezidenta Slovenskej republiky. Veľmi sa teším z toho ako mi píšete a držíte mi palce. Môžem Vám sľúbiť, že ak sa vec podarí, tak sa hneď po vymenovaní obrátim na pána prezidenta Putina s prosbou a požiadavkou, aby obsadil tento, ako náš predseda hovorí "vred v Európe" a pripojil nás k slávnej Russkej federácii. Na moju česť to sľubujem takto verejne. A Vy viete, že ja svoje slovo a sľuby vždy dodržím. Česť práci moji drahí súdruhovia a súdružky.


Blaha: Po skutočne dlhom premýšlaní, konzultáciách s predsedom a najmä po tom čo cítim Vašu skvelú a neochvejnú podporu som sa napokon rozhodol - v najbližších voľbách budem kandidovať na post prezidenta Slovenskej republiky. Veľmi sa teším z toho ako mi píšete a držíte mi palce. Môžem Vám sľúbiť, že ak sa vec podarí, tak sa hneď po vymenovaní obrátim na pána prezidenta Putina s prosbou a požiadavkou, aby obsadil tento, ako náš predseda hovorí "vred v Európe" a pripojil nás k slávnej Russkej federácii. Na moju česť to sľubujem takto verejne. A Vy viete, že ja svoje slovo a sľuby vždy dodržím. Česť práci moji drahí súdruhovia a súdružky.

Ľuboš Blaha
1 máj o 19:30
Dočítal som sa v liberálnych médiách 😊


"Do skandovania davu sa pridáva aj pokrik Ľuboša Blahu, ktorý burcuje ľudí svojimi nevhodnými výrokmi. „Čaputová je americká …“ nedokončil Blaha a čaká na doplnenie davom, ktorý zakričí „kur**“."


Ja som ľudí počul kričať "agentka", ale liberálne médiá zjavne počujú, čo chcú - a že kto má potom "nevhodné výroky"... Prestaňte urážať našu milovanú súdružku rezidentku, liberáli 🤣


Ale vážne. Dnes v Nitre to bolo fantastické, tisíce ľudí, stovky podaných rúk a fotografií s fanúšikmi. Veľmi si to vážim - ĎAKUJEM, PRIATELIA!


Spoločne sme dnes na proteste odmietli americkú vojnu proti Rusku, kolaborantskú vládu aj celý neoliberálny kapitalizmus.


Spoločne sme oslávili tradičný ľavicový sviatok - NECH ŽIJE PRVÝ MÁJ!


Nikdy neprestaneme bojovať za pracujúcich ľudí, za Slovensko a za mier! ČESŤ PRÁCI, SÚDRUŽKY A SÚDRUHOVIA! ✊


Ako hovorieval Che Guevara - VENCEREMOS ✊


Ľuboš Blaha 1 máj o 19:30 Dočítal som sa v liberálnych médiách

Ľuboš Blaha
2 máj o 15:38
VÝZVA DO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA - PRESTAŇTE NADÁVAŤ SLOVÁKOM!


Na prvomájovom proteste v Nitre vraj niekto v niekoľkotisícovom dave vykríkol na prezidentku Čaputovú neslušný výraz a teraz tu budú neoliberálne médiá týždeň vyplakávať, že ľudia cítia hnev.


  1. Prepáčte, ale toto je ten najmenší problém na Slovensku. Áno, ľudia považujú Čaputovú za americkú agentku a presne to drvivá väčšina z nich kričala na námestí.

  2. A áno, presne to o nej nemôžem povedať ja sám, lebo mi to zakázala štátna moc. To len aby bolo jasné, aká je na Slovensku úžasná "sloboda a demokracia".

  3. Ľudia prišli kvôli tejto vláde o všetko, Čaputovej ultras im nadáva do dezolátov, sama prezidentka im odkazuje, že nerozumie svojmu národu a že nech ľudia držia ústa.

  4. Zarezala referendum, podpísala americkú okupáciu, štve národ do vojny proti Rusku a na extrémne zdražovanie ponúka zhnitý banán - a ona si myslí, že ľudia nemajú zlosť?

  5. Snáď teraz nikto neočakáva, že budeme paničku hromadne ovievať barokovým vejárikom a hladiť po vláskoch - možno si to tak madam predstavuje, ale ona nie je Angelika de Plesibelijé a my nie sme Žofre de Pejrak.

  6. Je politička a politici schytávajú. Mne chodí Čaputojugend čmárať sprejom na steny domu tie najvulgárnejšie výrazy, dokonca mi píšu nadávky aj na dvere od bytu. Plačem preto?

  7. Je to práve čaputovská kaviareň, ktorá priniesla do slovenskej politiky najviac nenávisti a netolerancie - chcú nás vešať, zatvárať, zakazovať nám hovoriť, likvidovať.

  8. A potom niekto z davu niečo vykríkne na prezidentku, tak ho tu ideme rovno popraviť. Haló, to myslíme vážne? Dôchodcovia sú na mizine a jej každý mesiac cinkne takmer pätnástka - tak nech nevyplakáva.

  9. Mňa ďaleko viac zaujíma, čo bude s našimi seniormi, na ktorých sa vláda komplet vykašľala. Čaputová by im vypla plyn a radšej by poslala milióny na Ukrajinu.

  10. A viete, čo napísal jej poradca Jakub Goda na internet? Vraj seniori, ktorí prišli podporiť Roberta Fica pred NR SR, sú zo "zombielandu". Takto uráža seniorov! Takto uráža voličov Smeru!

  11. Počuli ste prezidentku, že by sa za tohto svojho hulváta ospravedlnila? Nie, ona radšej bude cez svojich liberálnych poskokov z médií viesť džihád proti každému, kto si ju dovolí kritizovať.

  12. Jej najnovšia akvizícia v poradcovskom tíme je Ivan Mikloš, ktorý tu počas Dzurindovej vlády páchal také neoliberálne svinstvá, že zničil životy väčšine národa. To si Čaputová fakt myslí, že ľudia zabudli na Gorilu?

  13. Myslí si, že zabudli na to, ako Mikloš rozpredával národný majetok? Že zabudli, čo napáchal na Ukrajine? To si tam Čaputová fakt potrebovala pichnúť toto pravicové monštrum?

  14. A potom sa čuduje, že ľudia majú zlosť. Obklopila sa tými najťažšími neoliberálmi, arogantnými pravičiarmi a americkými poskokmi. Jej palác sa stal centrom nenávisti voči Slovensku.

  15. Prepáčte, ale Čaputová je tá posledná, koho treba ľutovať. To ona by sa mala ospravedlniť Slovákom za to, čo pácha. Ona nie je prezidentkou, ona je len prázdnou a nenávistnou hovorkyňou viete-koho.


Odíďte z politiky, pani Čaputová, lebo vás z nej vyženú ľudia, ktorým dennodenne ubližujete. Choďte na Západ, kde vás srdce ťahá a už sa prosím nevracajte!


Ľuboš Blaha 2 máj o 15:38 VÝZVA DO PREZIDENTSKÉHO PALÁCA - PRESTAŇTE NADÁVAŤ SLOVÁKOM! Na prvomájovom proteste v Nitre vraj niekto v niekoľkotisícovom dave vykríkol na prezidentku Čaputovú neslušný výraz a teraz tu budú neoliberálne médiá týždeň vyplakávať, že ľudia cítia hnev. 1. Prepáčte, ale toto je ten najmenší problém na Slovensku. Áno, ľudia považujú Čaputovú za americkú agentku a presne to drvivá väčšina z nich kričala na námestí. 2. A áno, presne to o nej nemôžem povedať ja sám, lebo mi to zakázala štátna moc. To len aby bolo jasné, aká je na Slovensku úžasná "sloboda a demokracia". 3. Ľudia prišli kvôli tejto vláde o všetko, Čaputovej ultras im nadáva do dezolátov, sama prezidentka im odkazuje, že nerozumie svojmu národu a že nech ľudia držia ústa. 4. Zarezala referendum, podpísala americkú okupáciu, štve národ do vojny proti Rusku a na extrémne zdražovanie ponúka zhnitý banán - a ona si myslí, že ľudia nemajú zlosť? 5. Snáď teraz nikto neočakáva, že budeme paničku hromadne ovievať barokovým vejárikom a hladiť po vláskoch - možno si to tak madam predstavuje, ale ona nie je Angelika de Plesibelijé a my nie sme Žofre de Pejrak. 6. Je politička a politici schytávajú. Mne chodí Čaputojugend čmárať sprejom na steny domu tie najvulgárnejšie výrazy, dokonca mi píšu nadávky aj na dvere od bytu. Plačem preto? 7. Je to práve čaputovská kaviareň, ktorá priniesla do slovenskej politiky najviac nenávisti a netolerancie - chcú nás vešať, zatvárať, zakazovať nám hovoriť, likvidovať. 8. A potom niekto z davu niečo vykríkne na prezidentku, tak ho tu ideme rovno popraviť. Haló, to myslíme vážne? Dôchodcovia sú na mizine a jej každý mesiac cinkne takmer pätnástka - tak nech nevyplakáva. 9. Mňa ďaleko viac zaujíma, čo bude s našimi seniormi, na ktorých sa vláda komplet vykašľala. Čaputová by im vypla plyn a radšej by poslala milióny na Ukrajinu. 10. A viete, čo napísal jej poradca Jakub Goda na internet? Vraj seniori, ktorí prišli podporiť Roberta Fica pred NR SR, sú zo "zombielandu". Takto uráža seniorov! Takto uráža voličov Smeru! 11. Počuli ste prezidentku, že by sa za tohto svojho hulváta ospravedlnila? Nie, ona radšej bude cez svojich liberálnych poskokov z médií viesť džihád proti každému, kto si ju dovolí kritizovať. 12. Jej najnovšia akvizícia v poradcovskom tíme je Ivan Mikloš, ktorý tu počas Dzurindovej vlády páchal také neoliberálne svinstvá, že zničil životy väčšine národa. To si Čaputová fakt myslí, že ľudia zabudli na Gorilu? 13. Myslí si, že zabudli na to, ako Mikloš rozpredával národný majetok? Že zabudli, čo napáchal na Ukrajine? To si tam Čaputová fakt potrebovala pichnúť toto pravicové monštrum? 14. A potom sa čuduje, že ľudia majú zlosť. Obklopila sa tými najťažšími neoliberálmi, arogantnými pravičiarmi a americkými poskokmi. Jej palác sa stal centrom nenávisti voči Slovensku. 15. Prepáčte, ale Čaputová je tá posledná, koho treba ľutovať. To ona by sa mala ospravedlniť Slovákom za to, čo pácha. Ona nie je prezidentkou, ona je len prázdnou a nenávistnou hovorkyňou viete-koho. Odíďte z politiky, pani Čaputová, lebo vás z nej vyženú ľudia, ktorým dennodenne ubližujete. Choďte na Západ, kde vás srdce ťahá a už sa prosím nevracajte!

Ľuboš Blaha
4.máj 2022 o 11:35
NEMÁME Z VÁS STRACH!


Smer má za sebou tri mimoriadne úspešné protesty - v Bratislave, Martine aj Nitre došlo v priebehu piatich dní tisíce ľudí... a liberálna kaviareň sa zľakla.


  1. Potrebujú zničiť Smer za každú cenu. Dnes to v denníku SME napísali na hulváta - vraj štát má rozpustiť ĽS-NS a aj Smer. Citujem:

"Azda sme si to predstavovali inak, ale keďže Smer musí byť zničený tak či tak, úvaha o tejto ceste nemusí byť márna."

  1. Zároveň sme sa od šéfa ideopolície, prokurátora Honza, milovníka Reagana, NATO a všetkej krvi, čo majú na rukách, dozvedeli, že treba rozpustiť aj Republiku.

  2. Skrátka, treba rozpustiť celú opozíciu. Pozatvárať nás do basy za vymyslené nezmysly, ktoré vypáčili z nejakých zločincov, ošpiniť nás v médiách, ktoré sami vlastnia - a šup, ostanú len oni.

  3. Už tu bude len Čaputová, Šimečka, Sulík a Heger. Hovorcovia Veľkého brata. A každý, kto sa im postaví, skončí vo väzbe. Zapchajú mu ústa.

  4. Dôvod je jasný. V USA potrebujú slovenské územie k dispozícii kvôli vojne proti Rusku. Potrebujú tu americké základne a servilnú vládu, ktorá Zelenskému bude posielať zbrane.

  5. Potrebujú z nás urobiť Pakistan, ktorý bude slúžiť ako americké útočisko v zástupnej vojne, ktorú dnes vedú na Ukrajine. Preto tá hystéria proti nám, preto tá nenávisť.

  6. Našich voličov označujú za "opice" a "dezolátov". Na TV JOJ o ľuďoch hovoria ako o "luze", poradca prezidentky Čaputovej Goda o opozičných voličov hovorí ako o "zombielande". Hnus.

  7. No nikto nemá potrebu sa ospravedlňovať - ide z nich číra arogancia a nenávisť. Len nedávno na koncerte za Ukrajinu z pódiá zaznievali tie najvlugárnejšie hecovačky proti mojej osobe - a nikto nič.

  8. Čaputová bola ticho, liberálne redakcie boli ticho, nikomu neprekážalo. Pretože našu milú pani prezidentku zaujíma iba jediná vec na svete - ona sama.

  9. Ale odrazu na prvomájovom proteste niekto v dave vykríkne čosi škaredé na jej blahorodie a rozzúrené kaviarne nás ohadzujú kelímkami zo Starbucksu. Smiešne.

  10. Je to celé len účelová hra. Nečudoval by som sa, keby to celé zorganizovali samé médiá, postavili sa do hlúčiku, nechali pár provokatérov vykríknuť vulgarizmus namiesto slova "agentka" a teraz robia ramená.

  11. V skutočnosti je to celé inak. Ľudia majú plné zuby prezidentky, ktorá kašle na Slovákov. Nechcú jej nadávať, chcú, aby odišla. Pretože zarezala referendum a odovzdala našu národnú suverenitu.

  12. Ľudia chcú, aby im vláda pomohla pri extrémnom zdražovaní. Chcú, aby vláda prestala likvidovať opozičné médiá a politikov. Chcú aby bol mier a odmietajú rusofóbiu.

  13. A takýchto ľudí je čoraz viac. Kvôli tomuto sa nás boja. Nie kvôli nejakej nadávke v dave, ale kvôli tomu, že vieme mobilizovať masy proti krutovláde. A im sa to vymyká z rúk.

  14. Boja sa Roberta Fica, boja sa Smeru. A chcú nás zničiť za každú cenu. Nesmieme im to dovoliť - tu ide o to, aby Slovensko nepremenili na americkú kolóniu a nezatiahli nás do jadrovej vojny.


Dovoľte mi poďakovať, priatelia, že čelíte všetkej tej liberálnej zlobe, ktorej centrom je Prezidentský palác. Vedieme spoločne vznešený zápas za Slovensko, za pracujúcich ľudí, za pravdu a za mier!


ĎAKUJEM VÁM!


Ľuboš Blaha 4.máj 2022 o 11:35 NEMÁME Z VÁS STRACH! Smer má za sebou tri mimoriadne úspešné protesty - v Bratislave, Martine aj Nitre došlo v priebehu piatich dní tisíce ľudí... a liberálna kaviareň sa zľakla. 1. Potrebujú zničiť Smer za každú cenu. Dnes to v denníku SME napísali na hulváta - vraj štát má rozpustiť ĽS-NS a aj Smer. Citujem: "Azda sme si to predstavovali inak, ale keďže Smer musí byť zničený tak či tak, úvaha o tejto ceste nemusí byť márna." 2. Zároveň sme sa od šéfa ideopolície, prokurátora Honza, milovníka Reagana, NATO a všetkej krvi, čo majú na rukách, dozvedeli, že treba rozpustiť aj Republiku. 3. Skrátka, treba rozpustiť celú opozíciu. Pozatvárať nás do basy za vymyslené nezmysly, ktoré vypáčili z nejakých zločincov, ošpiniť nás v médiách, ktoré sami vlastnia - a šup, ostanú len oni. 4. Už tu bude len Čaputová, Šimečka, Sulík a Heger. Hovorcovia Veľkého brata. A každý, kto sa im postaví, skončí vo väzbe. Zapchajú mu ústa. 5. Dôvod je jasný. V USA potrebujú slovenské územie k dispozícii kvôli vojne proti Rusku. Potrebujú tu americké základne a servilnú vládu, ktorá Zelenskému bude posielať zbrane. 6. Potrebujú z nás urobiť Pakistan, ktorý bude slúžiť ako americké útočisko v zástupnej vojne, ktorú dnes vedú na Ukrajine. Preto tá hystéria proti nám, preto tá nenávisť. 7. Našich voličov označujú za "opice" a "dezolátov". Na TV JOJ o ľuďoch hovoria ako o "luze", poradca prezidentky Čaputovej Goda o opozičných voličov hovorí ako o "zombielande". Hnus. 8. No nikto nemá potrebu sa ospravedlňovať - ide z nich číra arogancia a nenávisť. Len nedávno na koncerte za Ukrajinu z pódiá zaznievali tie najvlugárnejšie hecovačky proti mojej osobe - a nikto nič. 9. Čaputová bola ticho, liberálne redakcie boli ticho, nikomu neprekážalo. Pretože našu milú pani prezidentku zaujíma iba jediná vec na svete - ona sama. 10. Ale odrazu na prvomájovom proteste niekto v dave vykríkne čosi škaredé na jej blahorodie a rozzúrené kaviarne nás ohadzujú kelímkami zo Starbucksu. Smiešne. 11. Je to celé len účelová hra. Nečudoval by som sa, keby to celé zorganizovali samé médiá, postavili sa do hlúčiku, nechali pár provokatérov vykríknuť vulgarizmus namiesto slova "agentka" a teraz robia ramená. 12. V skutočnosti je to celé inak. Ľudia majú plné zuby prezidentky, ktorá kašle na Slovákov. Nechcú jej nadávať, chcú, aby odišla. Pretože zarezala referendum a odovzdala našu národnú suverenitu. 13. Ľudia chcú, aby im vláda pomohla pri extrémnom zdražovaní. Chcú, aby vláda prestala likvidovať opozičné médiá a politikov. Chcú aby bol mier a odmietajú rusofóbiu. 14. A takýchto ľudí je čoraz viac. Kvôli tomuto sa nás boja. Nie kvôli nejakej nadávke v dave, ale kvôli tomu, že vieme mobilizovať masy proti krutovláde. A im sa to vymyká z rúk. 15. Boja sa Roberta Fica, boja sa Smeru. A chcú nás zničiť za každú cenu. Nesmieme im to dovoliť - tu ide o to, aby Slovensko nepremenili na americkú kolóniu a nezatiahli nás do jadrovej vojny. Dovoľte mi poďakovať, priatelia, že čelíte všetkej tej liberálnej zlobe, ktorej centrom je Prezidentský palác. Vedieme spoločne vznešený zápas za Slovensko, za pracujúcich ľudí, za pravdu a za mier! ĎAKUJEM VÁM!

Ľuboš Blaha
3.máj 2022 o 17:19


OSPRAVEDLŇUJEM SA...


V nedeľu v Nitre mi dal jeden vysmiaty robotník formulár pre Zuzanu Čaputovu. Žiadosť do SPP o odpojenie od plynu. Výborný fór.


  1. Aj to za ňu vyplnil. Napísal - Yuyana Čaputová. "Veď Z je najnovšie extrémistické písmeno," smial sa.

  2. "Keď tak veľmi nenávidí ruský plyn, nech sa páči, pošlite jej to, nech nemudruje a nech sa sama odpojí," povzbudzoval ma a silno stisol ruku.

  3. Ľudia majú úžasný zmysel pre humor. A veľké srdce. Nezaslúžia si, aby im dnes nadávali rozmaznané decká hamburgerov.

  4. Rozprávali mi svoje životné príbehy - zdražovanie im ničí životy, boja sa toho, že Čaputová nás ženie do vojny a majú plné zuby toho, že vláda sa stará iba o Ukrajincov a nie o Slovákov.

  5. A najviac ich hnevá to, ako im liberálny tábor okolo Čaputovej nadáva do "luzy" a "dezolátov". Prezidentka sa ich nezastane, nadáva im sama.

  6. Čaputovej poradca Goda ich označuje za "zombíkov", novinár Soltesz za "čvargu", z liberálnych médií sa šíri šialená nenávisť.

  7. A teraz sa podržte. Vládny poslanec Krúpa z OĽaNO dnes označil voličov Smeru za "svine" a "smradľavý fekál".

  8. Ale to Čaputovú nezaujíma, ona rieši len seba. Ona je slnko, ona je Ľudovíta štrnásta.

  9. Ja sa chcem všetkým tým dobrým ľuďom z Nitry ospravedlniť za tú tlupu primitívov, ktorá dnes na Slovensku vládne a takto im nadáva.

  10. Urazili všetky tie mamičky a babičky, ktoré za socializmu budovali Slovensko - to Slovensko, ktoré podvodníci ako Matovič celý život rozkrádali.

  11. Urazili všetky tie mladé rodiny, ktoré boli s nami v Nitre. Chcú len mier a sociálne istoty. To preto sú "smradľavý fekál"?

  12. Všetkých týchto našich priaznivcov Čaputovej a Matovičovej kumpáni dourážali ako poslední feťáci po konzumácii prvej rannej pixle toluénu.

  13. Ľudia majú právo na hnev. Majú právo na protesty. Majú právo povedať svoj názor na prezidentku, ktorá ich zradila.

  14. Dovoľte mi vyjadriť moju hlbokú úctu voči všetkým dobrým ľuďom, ktorých som v Nitre stretol na prvomájovom proteste.

  15. Mám pre vás dobrú radu, pani Čaputová. Prestaňte útočiť na bežných Slovákov, nesiahate im ani po členky. Skôr sa zamyslite nad tým, prečo vami tak veľmi opovrhujú.


Ten formulár na odpojenie od ruského plynu Vám pošlem. Nech viete, ako veľmi ste bežným pracujúcim ľuďom na smiech


Ľuboš Blaha 3.máj 2022 o 17:19 OSPRAVEDLŇUJEM SA... V nedeľu v Nitre mi dal jeden vysmiaty robotník formulár pre Zuzanu Čaputovu. Žiadosť do SPP o odpojenie od plynu. Výborný fór. 1. Aj to za ňu vyplnil. Napísal - Yuyana Čaputová. "Veď Z je najnovšie extrémistické písmeno," smial sa. 2. "Keď tak veľmi nenávidí ruský plyn, nech sa páči, pošlite jej to, nech nemudruje a nech sa sama odpojí," povzbudzoval ma a silno stisol ruku. 3. Ľudia majú úžasný zmysel pre humor. A veľké srdce. Nezaslúžia si, aby im dnes nadávali rozmaznané decká hamburgerov. 4. Rozprávali mi svoje životné príbehy - zdražovanie im ničí životy, boja sa toho, že Čaputová nás ženie do vojny a majú plné zuby toho, že vláda sa stará iba o Ukrajincov a nie o Slovákov. 5. A najviac ich hnevá to, ako im liberálny tábor okolo Čaputovej nadáva do "luzy" a "dezolátov". Prezidentka sa ich nezastane, nadáva im sama. 6. Čaputovej poradca Goda ich označuje za "zombíkov", novinár Soltesz za "čvargu", z liberálnych médií sa šíri šialená nenávisť. 7. A teraz sa podržte. Vládny poslanec Krúpa z OĽaNO dnes označil voličov Smeru za "svine" a "smradľavý fekál". 8. Ale to Čaputovú nezaujíma, ona rieši len seba. Ona je slnko, ona je Ľudovíta štrnásta. 9. Ja sa chcem všetkým tým dobrým ľuďom z Nitry ospravedlniť za tú tlupu primitívov, ktorá dnes na Slovensku vládne a takto im nadáva. 10. Urazili všetky tie mamičky a babičky, ktoré za socializmu budovali Slovensko - to Slovensko, ktoré podvodníci ako Matovič celý život rozkrádali. 11. Urazili všetky tie mladé rodiny, ktoré boli s nami v Nitre. Chcú len mier a sociálne istoty. To preto sú "smradľavý fekál"? 12. Všetkých týchto našich priaznivcov Čaputovej a Matovičovej kumpáni dourážali ako poslední feťáci po konzumácii prvej rannej pixle toluénu. 13. Ľudia majú právo na hnev. Majú právo na protesty. Majú právo povedať svoj názor na prezidentku, ktorá ich zradila. 14. Dovoľte mi vyjadriť moju hlbokú úctu voči všetkým dobrým ľuďom, ktorých som v Nitre stretol na prvomájovom proteste. 15. Mám pre vás dobrú radu, pani Čaputová. Prestaňte útočiť na bežných Slovákov, nesiahate im ani po členky. Skôr sa zamyslite nad tým, prečo vami tak veľmi opovrhujú. Ten formulár na odpojenie od ruského plynu Vám pošlem. Nech viete, ako veľmi ste bežným pracujúcim ľuďom na smiech
Upravené 5. 5. 2022 o 18:45

Ľuboš Blaha
3.máj 2022


TAK TOTO JE VTIP ROKA - UŽ AJ PÁPEŽ VRAJ ŠÍRI RUSKÚ PROPAGANDU :-)


"Možno to bol štekot NATO pred bránami Ruska, čo šéfa Kremľu priviedlo k rozpútaniu konfliktu," vyhlásil pápež František.


  1. Konečne to niekto na Západe povedal na plné ústa. Že nebyť expanzie NATO, dnes nemusel nikto umierať.

  2. Nemusela byť vojna na Ukrajine. Mohol byť mier.

  3. Samozrejme - denník SME už z pápeža robí ruského trola. Vraj šíri "ruskú propagandu". Toto fakt napísali.

  4. Stačí, keď povie pravdu a oni urobia ruského agenta aj z pápeža - Trnka Františka umiestni na čelo zoznamu ruských trolov a Naď vyhlási Vatikán za troliu farmu.

  5. Už čakám články o tom, aký je pápež extrémista, Čaputová to bude "citlivo vnímať", Havran bude vyhukovať, že je to pápež Z, nazvú ho komunistom, fašistom, putinistom... A tak.

  6. Pápež dokonca povedal, že nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu. Čaputová s Hegerom puknú od zlosti. Apage Satanas!

  7. No chápete. Pápež sa pridal k Ficovi, Blahovi a Orbánovi. A k Nemcom. A k ďalším putinovským agentom, ktorí nechcú predlžovanie vraždenia a nechcú ukrajinským banderovcom posielať zbrane.

  8. Najvyššia autorita katolíckej Cirkvi síce nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu, ale veľký kresťan Eduard "Salarabanda" Heger to vie. Ó, vojny, Pane, vojny!

  9. Tomu motákovi je zjavne jedno, čo si myslí pápež, dôležité je, čo chce liberálny americký prezident. Vie sa vôbec Heger ráno pozrieť do zrkadla?

  10. Zrádza kresťanstvo a skáče, ako pískajú liberáli a militaristi. Judáš 2.0.

  11. Áno, pápež František povedal pravdu. Za vojnu na Ukrajine môže NATO. Štekali a provokovali. A ohrozovali Rusko, ktoré varovalo, že sa bude brániť.

  12. Ja viem, že pravda sa počúva zle, ale keď to už neprijímate od Blahu, tak to prijmite od pápeža Františka - máte na svojich rukách krv Ukrajincov.

  13. Vy všetci, ktorí ste hecovali kyjevský nacionalistický režim, vy, čo ste obhajovali expanziu NATO, vy, čo ste provokovali Rusko, vy, čo ste podporovali ukrajinských neonacistov.

  14. Pápež vás usvedčil. Z tohto sa nevyvlečiete. Usvedčil všetky tie Čaputové, Hegerov, Naďov a Korčokov.

  15. Z Vatikánu znie - vy ste vojna a my sme mier. Amen 😉https://t.me/LubosBlahaSmer/50


Ľuboš Blaha 3.máj 2022 TAK TOTO JE VTIP ROKA - UŽ AJ PÁPEŽ VRAJ ŠÍRI RUSKÚ PROPAGANDU :-) "Možno to bol štekot NATO pred bránami Ruska, čo šéfa Kremľu priviedlo k rozpútaniu konfliktu," vyhlásil pápež František. 1. Konečne to niekto na Západe povedal na plné ústa. Že nebyť expanzie NATO, dnes nemusel nikto umierať. 2. Nemusela byť vojna na Ukrajine. Mohol byť mier. 3. Samozrejme - denník SME už z pápeža robí ruského trola. Vraj šíri "ruskú propagandu". Toto fakt napísali. 4. Stačí, keď povie pravdu a oni urobia ruského agenta aj z pápeža - Trnka Františka umiestni na čelo zoznamu ruských trolov a Naď vyhlási Vatikán za troliu farmu. 5. Už čakám články o tom, aký je pápež extrémista, Čaputová to bude "citlivo vnímať", Havran bude vyhukovať, že je to pápež Z, nazvú ho komunistom, fašistom, putinistom... A tak. 6. Pápež dokonca povedal, že nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu. Čaputová s Hegerom puknú od zlosti. Apage Satanas! 7. No chápete. Pápež sa pridal k Ficovi, Blahovi a Orbánovi. A k Nemcom. A k ďalším putinovským agentom, ktorí nechcú predlžovanie vraždenia a nechcú ukrajinským banderovcom posielať zbrane. 8. Najvyššia autorita katolíckej Cirkvi síce nevie, či je správne posielať zbrane na Ukrajinu, ale veľký kresťan Eduard "Salarabanda" Heger to vie. Ó, vojny, Pane, vojny! 9. Tomu motákovi je zjavne jedno, čo si myslí pápež, dôležité je, čo chce liberálny americký prezident. Vie sa vôbec Heger ráno pozrieť do zrkadla? 10. Zrádza kresťanstvo a skáče, ako pískajú liberáli a militaristi. Judáš 2.0. 11. Áno, pápež František povedal pravdu. Za vojnu na Ukrajine môže NATO. Štekali a provokovali. A ohrozovali Rusko, ktoré varovalo, že sa bude brániť. 12. Ja viem, že pravda sa počúva zle, ale keď to už neprijímate od Blahu, tak to prijmite od pápeža Františka - máte na svojich rukách krv Ukrajincov. 13. Vy všetci, ktorí ste hecovali kyjevský nacionalistický režim, vy, čo ste obhajovali expanziu NATO, vy, čo ste provokovali Rusko, vy, čo ste podporovali ukrajinských neonacistov. 14. Pápež vás usvedčil. Z tohto sa nevyvlečiete. Usvedčil všetky tie Čaputové, Hegerov, Naďov a Korčokov. 15. Z Vatikánu znie - vy ste vojna a my sme mier. Amen
Upravené 5. 5. 2022 o 18:44

Ľuboš Blaha
4.máj 2022 o 9:02


Polícia Slovenskej republiky pod vedením Hamrana začína byť na nerozoznanie od výpalníkov z nejakého brooklynského gangu. Rútime sa plnou parou k policajnému štátu.


  1. Včera na okresný súd v Bratislave nabehli vyšetrovatelia z NAKA a podľa svedkov sa hrubo a násilne domáhali spisu, ku ktorému nemali prístup.

  2. Ako nejakí výpalníci. Ako mafiáni. Ako popravčia čata, ktorú poslal Don Corleone. Čo má toto znamenať?

  3. Navyše ide o prípad tzv. kajúcnikov, v ktorom ide o veľa vládnej koalícii, pretože tento spis dokazuje, aká prehnitá je matovičovská vláda a jej kumpáni v bezpečnostných zložkách.

  4. V preklade do politológie - nešlo o stret rozzúrených policajtov a súdnych úradníkov. Išlo o stret výkonnej moci a súdnej moci.

  5. A keďže existuje niečo ako deľba moci - je to ohrozenie pilierov demokracie. Vláda nemôže zastrašovať súdy ani parlament - a presne to sa dnes deje.

  6. Hrubí a násilní policajti na čele s Hamranom zastrašujú súdy, špeciálna prokuratúra na čele s Lipšicom zastrašuje opozíciu, zatvárajú sa médiá, ničí sa sloboda slova.

  7. A do toho ešte polícia na čele s Hamranom vyhlasuje, vraj bude vyšetrovať vulgárne pokriky na prezidentku Čaputovú na námestí v Nitre.

  8. Nemusí sa nám páčiť, že sa niekto neslušne vyjadruje o politikoch, mne samému či Robertovi Ficovi takto nadávajú na námestiach Slušného Slovenska pravidelne - ale čo na tom chce riešiť polícia?

  9. Politológ Eduard Chmelár to dnes vyjadril úplne presne - nežijeme v monarchii a žiaden trestný čin urážky hlavy štátu neexistuje.

  10. To, že niekomu z občanov na proteste prasknú nervy, sa bežne deje aj v západných krajinách, lietajú vajíčka a paradajky. Nemusí sa nám to páčiť, ale keď ľudia padajú na ústa, politika vie byť tvrdá.

  11. A hysterická reakcia liberálnej kaviarne a Prezidentského paláca ukazuje ich narcizmus, malosť a sebastrednosť. Občanov musia chápať a analyzovať ich hnev - nie ich kriminalizovať a lynčovať.

  12. Nepamätám si, že by polícia vyšetrovala zhromaždenie za Ukrajinu v Žiline pred pár týždňami, kedy z pódia zaznievali tie najvulgárnejšie pokriky na Smer a na Blahu.

  13. Ak to polícia robí dnes, znamená to, že slúži vládnej moci. Že Hamran je len Matovičov a Čaputovej poskok. A že demokracia na Slovensku umrela, lebo štát prenasleduje vlastných kritikov.

  14. Prepadovky na súdy, zastrašovanie bežných ľudí, zatváranie opozičných médií, kriminalizácia opozičného lídra - toto všetko sú znaky gangsterských organizácií a nie demokracie.

  15. Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby okamžite ukončila túto frašku a prestala sa hrať na kráľovnú Bloody Mary, ktorá nechá poddaným za urážku vyklať oči. Žije v bubline a keď bublina praskne, bude to bolieť.


Polícia Slovenskej republiky je zneužívaná na politické ciele - dnešné hlasovanie o Robertovi Ficovi o piatej rozhodne, či Slovensko ešte má črty demokracie alebo ho definitívne ovládli gangstri ako Matovič, Lipšic či Hamran.


Ľuboš Blaha 4.máj 2022 o 9:02 Polícia Slovenskej republiky pod vedením Hamrana začína byť na nerozoznanie od výpalníkov z nejakého brooklynského gangu. Rútime sa plnou parou k policajnému štátu. 1. Včera na okresný súd v Bratislave nabehli vyšetrovatelia z NAKA a podľa svedkov sa hrubo a násilne domáhali spisu, ku ktorému nemali prístup. 2. Ako nejakí výpalníci. Ako mafiáni. Ako popravčia čata, ktorú poslal Don Corleone. Čo má toto znamenať? 3. Navyše ide o prípad tzv. kajúcnikov, v ktorom ide o veľa vládnej koalícii, pretože tento spis dokazuje, aká prehnitá je matovičovská vláda a jej kumpáni v bezpečnostných zložkách. 4. V preklade do politológie - nešlo o stret rozzúrených policajtov a súdnych úradníkov. Išlo o stret výkonnej moci a súdnej moci. 5. A keďže existuje niečo ako deľba moci - je to ohrozenie pilierov demokracie. Vláda nemôže zastrašovať súdy ani parlament - a presne to sa dnes deje. 6. Hrubí a násilní policajti na čele s Hamranom zastrašujú súdy, špeciálna prokuratúra na čele s Lipšicom zastrašuje opozíciu, zatvárajú sa médiá, ničí sa sloboda slova. 7. A do toho ešte polícia na čele s Hamranom vyhlasuje, vraj bude vyšetrovať vulgárne pokriky na prezidentku Čaputovú na námestí v Nitre. 8. Nemusí sa nám páčiť, že sa niekto neslušne vyjadruje o politikoch, mne samému či Robertovi Ficovi takto nadávajú na námestiach Slušného Slovenska pravidelne - ale čo na tom chce riešiť polícia? 9. Politológ Eduard Chmelár to dnes vyjadril úplne presne - nežijeme v monarchii a žiaden trestný čin urážky hlavy štátu neexistuje. 10. To, že niekomu z občanov na proteste prasknú nervy, sa bežne deje aj v západných krajinách, lietajú vajíčka a paradajky. Nemusí sa nám to páčiť, ale keď ľudia padajú na ústa, politika vie byť tvrdá. 11. A hysterická reakcia liberálnej kaviarne a Prezidentského paláca ukazuje ich narcizmus, malosť a sebastrednosť. Občanov musia chápať a analyzovať ich hnev - nie ich kriminalizovať a lynčovať. 12. Nepamätám si, že by polícia vyšetrovala zhromaždenie za Ukrajinu v Žiline pred pár týždňami, kedy z pódia zaznievali tie najvulgárnejšie pokriky na Smer a na Blahu. 13. Ak to polícia robí dnes, znamená to, že slúži vládnej moci. Že Hamran je len Matovičov a Čaputovej poskok. A že demokracia na Slovensku umrela, lebo štát prenasleduje vlastných kritikov. 14. Prepadovky na súdy, zastrašovanie bežných ľudí, zatváranie opozičných médií, kriminalizácia opozičného lídra - toto všetko sú znaky gangsterských organizácií a nie demokracie. 15. Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby okamžite ukončila túto frašku a prestala sa hrať na kráľovnú Bloody Mary, ktorá nechá poddaným za urážku vyklať oči. Žije v bubline a keď bublina praskne, bude to bolieť. Polícia Slovenskej republiky je zneužívaná na politické ciele - dnešné hlasovanie o Robertovi Ficovi o piatej rozhodne, či Slovensko ešte má črty demokracie alebo ho definitívne ovládli gangstri ako Matovič, Lipšic či Hamran.
Upravené 5. 5. 2022 o 18:37

Ľuboš Blaha
4.máj 2022


Dnes o piatej sa rozhodne o osude demokracie na Slovensku. Ak vládna väčšina vydá Roberta Fica do väzby, bude to začiatok fašistickej éry.


  1. Stojíme za Robertom Ficom. Nesmie skončiť ako Milan Lučanský, nesmú zlikvidovať opozíciu, nesmie sa to stať!

  2. Rozumieme, že sa potrebujú zbaviť kritikov. Pretože nás ženú do vojny s Ruskom a USA používa naše územie ako svoju základňu. Kvôli Čaputovej a ďalším.

  3. Potvrdil to aj pápež František, ktorý jasne povedal, že za vojnu na Ukrajine môže "štekot NATO na ruských hraniciach". Dlhodobo na to upozorňujeme a preto sa nás potrebujú zbaviť.

  4. Chcú nás všetkých pozatvárať a prvý na rade je Robert Fico. Za to, že povedal pravdu o Kiskovi a Matovičovi.

  5. Toto by si nedovolil ani Hitler - ani ten by si nelajzol nezmysly o tom, že vláda je organizovaná-zločinecká skupina.

  6. Čaputová je ticho, mimovládky sú ticho, západné vlády sú ticho. Pretože Američania potrebujú bábkovládu vo vojne s Ruskom - a tak im vôbec neprekáža, že na Slovensku zavládne fašizmus.

  7. Dnes to jasne potvrdil Naď, ktorý sa ako taká rozzúrená blška vyhrážal ruskému medveďovi. Veď je smiešny.

  8. Je ako v tom vtipe, čo idú slony s blchou po moste a blcha kričí - ale dupeme. Naď by sa mal zapísať do dejín matematiky - veď on je tupší ako tupý uhol.

  9. Ženú nás do vojny s Ruskom, posielajú na Ukrajinu zbrane, šíria tú najhnusnejšiu nenávisť voči ruskému národu - a potom napínajú svaly a vyhrážajú sa Putinovi.

  10. A keď poviete, ako pápež, že zbrane nie sú riešenie, tak z vás robia ruského agenta. A Roberta Fica idú zatvárať do väzby - za to, že hovorí pravdu.

  11. Dnes ide o všetko. Roberta Fica budú ďalej stíhať, lebo nemá imunitu. Ale dnes mu môžu zapchať ústa - na celé mesiace a roky. Tým, že ho ako nevinného človeka strčia do väzby.

  12. To by bol koniec demokracie na Slovensku. A začiatok protifašistického odboja...


SlovenskoStojiZaRobertomFicom


Ľuboš Blaha 4.máj 2022 Dnes o piatej sa rozhodne o osude demokracie na Slovensku. Ak vládna väčšina vydá Roberta Fica do väzby, bude to začiatok fašistickej éry. 1. Stojíme za Robertom Ficom. Nesmie skončiť ako Milan Lučanský, nesmú zlikvidovať opozíciu, nesmie sa to stať! 2. Rozumieme, že sa potrebujú zbaviť kritikov. Pretože nás ženú do vojny s Ruskom a USA používa naše územie ako svoju základňu. Kvôli Čaputovej a ďalším. 3. Potvrdil to aj pápež František, ktorý jasne povedal, že za vojnu na Ukrajine môže "štekot NATO na ruských hraniciach". Dlhodobo na to upozorňujeme a preto sa nás potrebujú zbaviť. 4. Chcú nás všetkých pozatvárať a prvý na rade je Robert Fico. Za to, že povedal pravdu o Kiskovi a Matovičovi. 5. Toto by si nedovolil ani Hitler - ani ten by si nelajzol nezmysly o tom, že vláda je organizovaná-zločinecká skupina. 6. Čaputová je ticho, mimovládky sú ticho, západné vlády sú ticho. Pretože Američania potrebujú bábkovládu vo vojne s Ruskom - a tak im vôbec neprekáža, že na Slovensku zavládne fašizmus. 7. Dnes to jasne potvrdil Naď, ktorý sa ako taká rozzúrená blška vyhrážal ruskému medveďovi. Veď je smiešny. 8. Je ako v tom vtipe, čo idú slony s blchou po moste a blcha kričí - ale dupeme. Naď by sa mal zapísať do dejín matematiky - veď on je tupší ako tupý uhol. 9. Ženú nás do vojny s Ruskom, posielajú na Ukrajinu zbrane, šíria tú najhnusnejšiu nenávisť voči ruskému národu - a potom napínajú svaly a vyhrážajú sa Putinovi. 10. A keď poviete, ako pápež, že zbrane nie sú riešenie, tak z vás robia ruského agenta. A Roberta Fica idú zatvárať do väzby - za to, že hovorí pravdu. 11. Dnes ide o všetko. Roberta Fica budú ďalej stíhať, lebo nemá imunitu. Ale dnes mu môžu zapchať ústa - na celé mesiace a roky. Tým, že ho ako nevinného človeka strčia do väzby. 12. To by bol koniec demokracie na Slovensku. A začiatok protifašistického odboja... #SlovenskoStojiZaRobertomFicom
Upravené 5. 5. 2022 o 18:36

Ľuboš Blaha
4.máj 2022 o 18:45


Ďakujeme, priatelia, za všetku vašu podporu ❤


Fašisti dnes dostali poza uši. Lipšicovi spadla gamba, Tódová preplače celú noc a na americkej ambasáde skáču z okna.


A teraz sa budú zase ako malé deti hádať Matovič so Sulíkom. Už sa s Cigánikovou vadia aj počas tlačovky. Strašná hanba.


Toto tu dnes vládne. Takíto primitívi. Bez úrovne. Bez vzdelania. Bez akejkoľvek autority. Šaškovia.


Majú krv v očiach, prázdne hlavy a nulovú morálku. Mafia. Matovičova mafia.


Najväčšia škodná je Matovič a Sulík. Dvaja odpudiví zbohatlíci, ktorí zničili životy státisícom ľudí má Slovensku.


Sú zločinci a spravodlivosť si ich doženie.


Spoločne s Čaputovou, ktorá ich kryje.


A nedokázala sa postaviť za opozíciu, ktorú sa mafia snaží likvidovať.


Nedokázala sa postaviť za demokraciu, lebo inštrukcie viete-odkiaľ zneli inak...


No ona rieši len sami seba, Joea a Volodymyra. A na Slovákov kašle.


Bojujeme ďalej. Musíme týchto gangstrov a kriminálnikov vyhnať a zachrániť Slovensko.


Blahoželáme, Robert Fico, dnes sme s mafiánskou Matovičovou Hydrou vyhrali veľký zápas, boj za ľudí pokračuje ✊


ĎAKUJEME ZA VŠETKO, PRIATELIA!


P.S. Fotky sem ďalej nemôžem pridávať a americká korporácia mi ďalej blokuje aj dosah mojich statusov - ale fotky nájdete tu na socialnej sieti VK, ideme ďalej, nezničia nás 😊
https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha 4.máj 2022 o 18:45 Ďakujeme, priatelia, za všetku vašu podporu ❤ Fašisti dnes dostali poza uši. Lipšicovi spadla gamba, Tódová preplače celú noc a na americkej ambasáde skáču z okna. A teraz sa budú zase ako malé deti hádať Matovič so Sulíkom. Už sa s Cigánikovou vadia aj počas tlačovky. Strašná hanba. Toto tu dnes vládne. Takíto primitívi. Bez úrovne. Bez vzdelania. Bez akejkoľvek autority. Šaškovia. Majú krv v očiach, prázdne hlavy a nulovú morálku. Mafia. Matovičova mafia. Najväčšia škodná je Matovič a Sulík. Dvaja odpudiví zbohatlíci, ktorí zničili životy státisícom ľudí má Slovensku. Sú zločinci a spravodlivosť si ich doženie. Spoločne s Čaputovou, ktorá ich kryje. A nedokázala sa postaviť za opozíciu, ktorú sa mafia snaží likvidovať. Nedokázala sa postaviť za demokraciu, lebo inštrukcie viete-odkiaľ zneli inak... No ona rieši len sami seba, Joea a Volodymyra. A na Slovákov kašle. Bojujeme ďalej. Musíme týchto gangstrov a kriminálnikov vyhnať a zachrániť Slovensko. Blahoželáme, Robert Fico, dnes sme s mafiánskou Matovičovou Hydrou vyhrali veľký zápas, boj za ľudí pokračuje ✊ ĎAKUJEME ZA VŠETKO, PRIATELIA! P.S. Fotky sem ďalej nemôžem pridávať a americká korporácia mi ďalej blokuje aj dosah mojich statusov - ale fotky nájdete tu na socialnej sieti VK, ideme ďalej, nezničia nás

Ľuboš Blaha
5.máj 2022 o 9:38


Slovenské médiá včera vyšli s bombastickou správou, vraj o našom prvomájovom proteste píšu aj v zahraničí a všetci vraj riešia Fica a Blahu.


  1. Človek nadobudol dojem, že vulgarizmy na Čaputovú rieši celá zemeguľa a ešte aj priľahlé mimozemské civilizácie. Záujem údajne prejavil aj Darth Vader z Galaktickej republiky.

  2. V skutočnosti o nás písal len pochybný bruselský neoliberálny web Politico, ktorý vlastní Axel Springer. Mimochodom, ten istý vlastník kontroluje aj slovenské Aktuality. Tie náhodičky.

  3. Do webu Politico prispieva aj Tom Nicholson, profesionálny majdanista, ktorý po vražde Kuciaka šíril konšpirácie o Smere. Keby CIA mala agenta medzi novinármi, nevyzeral by inak ako Tom.

  4. Nicholson šíri hoaxy aj v Politico. Dnes tam napísal, že parlament na Slovensku mal včera zbaviť Roberta Fica imunity pred trestným stíhaním a nepodarilo sa.

  5. Aj školáčik v piatej triede na základke vie, že na Slovensku nemá okrem prezidentky Čaputovej nikto imunitu pred trestným stíhaním - tu išlo o väzbu, nie o trestné stíhanie. Tom klame. Ako vždy.

  6. Ale takéto neuveriteľné lži uverejňuje bruselský Politico a to isté sa stalo aj v prípade krátkej správy, ktorú odpublikovali o našom prvomájovom proteste. A z toho tu bolo to veľké haló.

  7. Politico v angličtine píše, že Blaha osočoval Čaputovú a dav kričal vulgárne slovo. A vraj to overili a je to pravda. Pridávajú aj odkaz na video.

  8. Problém je, že odkazujú na zmanipulované video, ktoré na svojej stránke šíri protiruská aktivistka Renáta Papčunová. Z tohto fejkového videa vyznieva, akoby tisíce ľudí na proteste kričali vulgarizmus.

  9. Je to podvrh. Včera na to upozornil blogger Ľuboš Hrica, za čo mu veľmi pekne ďakujem. Porovnal zmanipulované video so záznamom, ktorý vysielal Smer na svojej stránke.

  10. V realite po mojej výzve, aby po slovách "americká" ľudia vykríkli "agentka", nasleduje nesúrodý hluk výkrikov a dominuje pokrik "agentka". Schválne si to pozrite:

https://fb.watch/cPbT8PUmuY/

  1. Je smutné, že Politico šíri hoax a zmanipuované video. Len preto, aby uškodili Smeru. Liberálna propagandistická mafia zjavne funguje aj v zahraničí. Žeby zariadil agent Tom?

  2. Pravda je, že na proteste sa nič zlé nestalo. Ľudia odkázali Čaputovej, že je americká agentka. A zopár jednotlivcov vykríklo vulgarizmus, ktorý sme na pódiu nepočuli - no chápete, národná katastrofa.

  3. Ale Politico si to nepreveril. A úplne neprofesionálnym spôsobom šíri zjavné dezinformácie. Ale čo čakať. Ide o web, ktorý nenávidí ľavicu a o americkom ľavičiarovi Sandersovi dokonca propagoval antisemitské bludy.

  4. A z takýchto dezinformačných webov, ktoré si ani nevedia overiť jedno video z protestu na Slovensku, vytvárajú slovenské médiá dojem, že svet nerieši nič iné, len náš prvomájový protest.

  5. Samozrejme, ten, kto zmanipuloval video z protestu, spáchal trestný čin a polícia by to mala riešiť. To by však museli robiť aj niečo iné, ako prenasledovať slovenskú opozíciu.


Stoja proti nám médiá, do ktorých lejú milióny. Západné korporácie, vlády, oligarchovia, liberálne kruhy. Môžu sa aj rozkrájať, ale pravdu nezabijú. Máte smolu, šmejdi, ľudia nie sú hlúpi 😊
https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha 5.máj 2022 o 9:38 Slovenské médiá včera vyšli s bombastickou správou, vraj o našom prvomájovom proteste píšu aj v zahraničí a všetci vraj riešia Fica a Blahu. 1. Človek nadobudol dojem, že vulgarizmy na Čaputovú rieši celá zemeguľa a ešte aj priľahlé mimozemské civilizácie. Záujem údajne prejavil aj Darth Vader z Galaktickej republiky. 2. V skutočnosti o nás písal len pochybný bruselský neoliberálny web Politico, ktorý vlastní Axel Springer. Mimochodom, ten istý vlastník kontroluje aj slovenské Aktuality. Tie náhodičky. 3. Do webu Politico prispieva aj Tom Nicholson, profesionálny majdanista, ktorý po vražde Kuciaka šíril konšpirácie o Smere. Keby CIA mala agenta medzi novinármi, nevyzeral by inak ako Tom. 4. Nicholson šíri hoaxy aj v Politico. Dnes tam napísal, že parlament na Slovensku mal včera zbaviť Roberta Fica imunity pred trestným stíhaním a nepodarilo sa. 5. Aj školáčik v piatej triede na základke vie, že na Slovensku nemá okrem prezidentky Čaputovej nikto imunitu pred trestným stíhaním - tu išlo o väzbu, nie o trestné stíhanie. Tom klame. Ako vždy. 6. Ale takéto neuveriteľné lži uverejňuje bruselský Politico a to isté sa stalo aj v prípade krátkej správy, ktorú odpublikovali o našom prvomájovom proteste. A z toho tu bolo to veľké haló. 7. Politico v angličtine píše, že Blaha osočoval Čaputovú a dav kričal vulgárne slovo. A vraj to overili a je to pravda. Pridávajú aj odkaz na video. 8. Problém je, že odkazujú na zmanipulované video, ktoré na svojej stránke šíri protiruská aktivistka Renáta Papčunová. Z tohto fejkového videa vyznieva, akoby tisíce ľudí na proteste kričali vulgarizmus. 9. Je to podvrh. Včera na to upozornil blogger Ľuboš Hrica, za čo mu veľmi pekne ďakujem. Porovnal zmanipulované video so záznamom, ktorý vysielal Smer na svojej stránke. 10. V realite po mojej výzve, aby po slovách "americká" ľudia vykríkli "agentka", nasleduje nesúrodý hluk výkrikov a dominuje pokrik "agentka". Schválne si to pozrite: https://fb.watch/cPbT8PUmuY/ 11. Je smutné, že Politico šíri hoax a zmanipuované video. Len preto, aby uškodili Smeru. Liberálna propagandistická mafia zjavne funguje aj v zahraničí. Žeby zariadil agent Tom? 12. Pravda je, že na proteste sa nič zlé nestalo. Ľudia odkázali Čaputovej, že je americká agentka. A zopár jednotlivcov vykríklo vulgarizmus, ktorý sme na pódiu nepočuli - no chápete, národná katastrofa. 13. Ale Politico si to nepreveril. A úplne neprofesionálnym spôsobom šíri zjavné dezinformácie. Ale čo čakať. Ide o web, ktorý nenávidí ľavicu a o americkom ľavičiarovi Sandersovi dokonca propagoval antisemitské bludy. 14. A z takýchto dezinformačných webov, ktoré si ani nevedia overiť jedno video z protestu na Slovensku, vytvárajú slovenské médiá dojem, že svet nerieši nič iné, len náš prvomájový protest. 15. Samozrejme, ten, kto zmanipuloval video z protestu, spáchal trestný čin a polícia by to mala riešiť. To by však museli robiť aj niečo iné, ako prenasledovať slovenskú opozíciu. Stoja proti nám médiá, do ktorých lejú milióny. Západné korporácie, vlády, oligarchovia, liberálne kruhy. Môžu sa aj rozkrájať, ale pravdu nezabijú. Máte smolu, šmejdi, ľudia nie sú hlúpi

Ľuboš Blaha
5.máj 2022 11:30


Slušné Slovensko tu niekoľko dní moralizuje, že ľudia niekde v dave použili hrubé výrazy na Čaputovú. A že je to hrozné, lebo Čaputová je žena.


  1. Tak si schválne pozrite, akú spŕšku vulgarizmov si vyslúžili poslankyne Tabák a Hatráková za to, ako včera hlasovali. To už nevadí, že sú ženy?

  2. To, že ich jedna z líderiek Slušného Slovenska Dorota Nvotová označila za "chudery", je asi najnežnejšie oslovenie, na aké sa liberálna kaviareň zmohla. Gratulujem.

  3. Ešte vtipnejšie vyznieva Igor Matovič, ktorý vyhlasuje, že OĽaNO je predsa slobodná a demokratická strana a on nemôže nikoho nútiť.

  4. A potom hneď spakruky ukážu, že sú až takí slobodní a demokratickí, že obe poslankyne, čo mali iný názor, okamžite vylúčia zo strany.

  5. Ach, tá sloboda a demokracia. Skoro ako v tej Matovičovej milovanej NSDAP.

  6. A úplná bomba bola, keď Matovičovi na tlačovku vtrhla rozkokošená Bittó a niečo tam jačala ako Michael Jackson na koncerte. Aspoň vieme, ako u nich vyzerá rokovanie koaličnej rady.

  7. Najvtipnejšie na tom ale bolo, že Cigániková neurobila nič iné, než to, čo robil Matovič na tlačovkách Smeru. Okúsil vlastnú medicínu.

  8. Ale odrazu sa tváril ako kôpka nešťastia, že čo si to Cigániková dovoľuje prerušovať im tlačovku. No povedzte, existuje väčší lúzer ako Matovič? Nevie zniesť ani samého seba v sukni.

  9. Každopádne, očakávam, že dnes sa postaví pred kamery prezidentka Čaputová a ohradí sa, aby slušnoľudia vulgárne nadávali poslankyniam za to, ako hlasovali. Alebo ona sa ozve iba vtedy, keď ide o ňu?

  10. Keď jej spolustraník z PS/Spolu vulgárne nadával Nasti Kuzminovej, madam bola ticho.

  11. Keď jej poradca nadával našim voličkám do "zombíkov", madam bola ticho. Možno by sa mohla konečne prebudiť a riešiť tú vlnu hejtu, ktorú produkuje liberálna kaviareň.

  12. Alebo má Matovič prvýkrát v živote v niečom pravdu a Zuzana Čaputová je naozaj len "falošná a zákerná žena"? 😉https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha 5.máj 2022 11:30 Slušné Slovensko tu niekoľko dní moralizuje, že ľudia niekde v dave použili hrubé výrazy na Čaputovú. A že je to hrozné, lebo Čaputová je žena. 1. Tak si schválne pozrite, akú spŕšku vulgarizmov si vyslúžili poslankyne Tabák a Hatráková za to, ako včera hlasovali. To už nevadí, že sú ženy? 2. To, že ich jedna z líderiek Slušného Slovenska Dorota Nvotová označila za "chudery", je asi najnežnejšie oslovenie, na aké sa liberálna kaviareň zmohla. Gratulujem. 3. Ešte vtipnejšie vyznieva Igor Matovič, ktorý vyhlasuje, že OĽaNO je predsa slobodná a demokratická strana a on nemôže nikoho nútiť. 4. A potom hneď spakruky ukážu, že sú až takí slobodní a demokratickí, že obe poslankyne, čo mali iný názor, okamžite vylúčia zo strany. 5. Ach, tá sloboda a demokracia. Skoro ako v tej Matovičovej milovanej NSDAP. 6. A úplná bomba bola, keď Matovičovi na tlačovku vtrhla rozkokošená Bittó a niečo tam jačala ako Michael Jackson na koncerte. Aspoň vieme, ako u nich vyzerá rokovanie koaličnej rady. 7. Najvtipnejšie na tom ale bolo, že Cigániková neurobila nič iné, než to, čo robil Matovič na tlačovkách Smeru. Okúsil vlastnú medicínu. 8. Ale odrazu sa tváril ako kôpka nešťastia, že čo si to Cigániková dovoľuje prerušovať im tlačovku. No povedzte, existuje väčší lúzer ako Matovič? Nevie zniesť ani samého seba v sukni. 9. Každopádne, očakávam, že dnes sa postaví pred kamery prezidentka Čaputová a ohradí sa, aby slušnoľudia vulgárne nadávali poslankyniam za to, ako hlasovali. Alebo ona sa ozve iba vtedy, keď ide o ňu? 10. Keď jej spolustraník z PS/Spolu vulgárne nadával Nasti Kuzminovej, madam bola ticho. 11. Keď jej poradca nadával našim voličkám do "zombíkov", madam bola ticho. Možno by sa mohla konečne prebudiť a riešiť tú vlnu hejtu, ktorú produkuje liberálna kaviareň. 12. Alebo má Matovič prvýkrát v živote v niečom pravdu a Zuzana Čaputová je naozaj len "falošná a zákerná žena"?

Ľuboš Blaha
6.máj 2022 o 12:40


Prezidentka Zuzana Čaputová si vypýtala reláciu v TV JOJ, aby prvých 10 minút mohla kydať na opozičného poslanca Blahu a vyplakávať, že ju ľudia považujú za americkú agentku.


  1. Považujem to za nehodné prezidentského úradu a iba to dokazuje jej sebastrednosť a prázdnotu. Už týždeň tu riešime trápny vulgarizmus, ktorý zaznel z davu. Lebo Slovensko nemá iné problémy.

  2. Namiesto toho, aby sa ako prezidentka postavila za ľudí a bojovala za ich sociálne istoty, za lacnejší plyn, za mier a za slobodu, ona rieši dokola iba samu seba. Lacné a infantílne.

  3. Dozvedeli sme sa, vraj jej chodia vyhrážky a že sa obáva fyzického útoku kvôli mojim výrokom. A vraj chodí ako poškodená na výsluchy.

  4. Je mi ľúto, ak sa pani Čaputovej niekto vyhráža, ale spájať to s mojimi statusmi je číra lož a huckanie proti mne. Prezidentka zarezala referendum, podpísala nevýhodnú americkú obrannú dohodu a ženie nás do vojny s Ruskom.

  5. Ak jej má takmer polovica Slovákov plné zuby, nie je to kvôli Blahovi, ale kvôli jej vlastnej arogantnej, neoliberálnej a proamerickej politike. Vyhovárať sa na opozíciu je detinské, madam.

  6. Navyše, prezidentka má početnú ochranku a polícia ju chráni ako oko v hlave. Jej reakcie preto považujem za prehnané a hysterické. Hrá sa na martýrku a pritom každý vidí, že je len papaláška a snobka.

  7. Len pre porovnanie. Mne za posledné dva mesiace došlo desiatky výhražných a nenávistných mailov, sms-iek či telefonátov od Čaputovej voličov.

  8. Na dom mi píšu vulgarizmy, zaťahujú do svojej nenávisti moju rodinu a moje malé deti... Opakovane som to hlásil polícii a majú moje trestné oznámenie. Myslíte, že to niekto rieši?

  9. Nie, Hamranova polícia rieši iba Čaputovú. Lebo však prečo riešiť útoky liberálnych primitívov na nechráneného opozičného poslanca, keď môžu riešiť paničku so štátnou ochrankou.

  10. A potom sa príde prezidentka vyplakať do televízie a Dibáková tam súhlasne krúti hlávkou s takým zápalom, že som už len čakal, kedy si nos zaborí do stola. Kim Čong-Un bledne závisťou.

  11. A aby toho nebolo dosť, Čaputová sa ešte chváli tým, že na jej podnet štátna moc likviduje slobodu slova opozičného poslanca a hrubo tým zasahuje do politického boja.

  12. V skutočnosti sa ma žiaden súd na nič nepýtal - nedostal som možnosť vysvetliť, že Čaputová dostala z USA 175 tisíc dolárov, že podľa Matoviča konzultovala vládnu krízu s americkou veľvyslankyňou alebo že do bodky napĺňa americké geopolitické záujmy.

  13. Proste si to prezidentka zariadila. A teraz sa čuduje, že na námestiach ľudia kričia, že je agentka USA, pretože opozičný poslanec to povedať kvôli nej samej nemôže.

  14. Najtrápnejšie je, ako Čaputová zneužíva to, že je žena. Rovnako tvrdo sme kedysi útočili na Kisku, rovnako tvrdo útočíme na Matoviča. Čo s tým má preboha spoločné to, čo má kto medzi nohami?

  15. Už to naozaj preháňate, pani Čaputová. Namiesto toho, aby ste sa starala o životnú úroveň Slovákov, dokola útočíte do Smeru a do opozície a riešite len seba a toho Vášho Volodymyra.


Vážená pani prezidentka,


včera ste opäť nevyužili príležitosť, ako upokojiť verejnosť a vyzvať ju k zmiereniu. Zlyhali ste, tak ako vždy.


Ste ako klbko nenávisti a sebastrednosti. Nesprávate sa ako štátnička, ktorá je nad vecou, ale ako urazená pubertiačka. Dokážete sa vôbec ešte pozrieť do zrkadla?
https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha 6.máj 2022 o 12:40 Prezidentka Zuzana Čaputová si vypýtala reláciu v TV JOJ, aby prvých 10 minút mohla kydať na opozičného poslanca Blahu a vyplakávať, že ju ľudia považujú za americkú agentku. 1. Považujem to za nehodné prezidentského úradu a iba to dokazuje jej sebastrednosť a prázdnotu. Už týždeň tu riešime trápny vulgarizmus, ktorý zaznel z davu. Lebo Slovensko nemá iné problémy. 2. Namiesto toho, aby sa ako prezidentka postavila za ľudí a bojovala za ich sociálne istoty, za lacnejší plyn, za mier a za slobodu, ona rieši dokola iba samu seba. Lacné a infantílne. 3. Dozvedeli sme sa, vraj jej chodia vyhrážky a že sa obáva fyzického útoku kvôli mojim výrokom. A vraj chodí ako poškodená na výsluchy. 4. Je mi ľúto, ak sa pani Čaputovej niekto vyhráža, ale spájať to s mojimi statusmi je číra lož a huckanie proti mne. Prezidentka zarezala referendum, podpísala nevýhodnú americkú obrannú dohodu a ženie nás do vojny s Ruskom. 5. Ak jej má takmer polovica Slovákov plné zuby, nie je to kvôli Blahovi, ale kvôli jej vlastnej arogantnej, neoliberálnej a proamerickej politike. Vyhovárať sa na opozíciu je detinské, madam. 6. Navyše, prezidentka má početnú ochranku a polícia ju chráni ako oko v hlave. Jej reakcie preto považujem za prehnané a hysterické. Hrá sa na martýrku a pritom každý vidí, že je len papaláška a snobka. 7. Len pre porovnanie. Mne za posledné dva mesiace došlo desiatky výhražných a nenávistných mailov, sms-iek či telefonátov od Čaputovej voličov. 8. Na dom mi píšu vulgarizmy, zaťahujú do svojej nenávisti moju rodinu a moje malé deti... Opakovane som to hlásil polícii a majú moje trestné oznámenie. Myslíte, že to niekto rieši? 9. Nie, Hamranova polícia rieši iba Čaputovú. Lebo však prečo riešiť útoky liberálnych primitívov na nechráneného opozičného poslanca, keď môžu riešiť paničku so štátnou ochrankou. 10. A potom sa príde prezidentka vyplakať do televízie a Dibáková tam súhlasne krúti hlávkou s takým zápalom, že som už len čakal, kedy si nos zaborí do stola. Kim Čong-Un bledne závisťou. 11. A aby toho nebolo dosť, Čaputová sa ešte chváli tým, že na jej podnet štátna moc likviduje slobodu slova opozičného poslanca a hrubo tým zasahuje do politického boja. 12. V skutočnosti sa ma žiaden súd na nič nepýtal - nedostal som možnosť vysvetliť, že Čaputová dostala z USA 175 tisíc dolárov, že podľa Matoviča konzultovala vládnu krízu s americkou veľvyslankyňou alebo že do bodky napĺňa americké geopolitické záujmy. 13. Proste si to prezidentka zariadila. A teraz sa čuduje, že na námestiach ľudia kričia, že je agentka USA, pretože opozičný poslanec to povedať kvôli nej samej nemôže. 14. Najtrápnejšie je, ako Čaputová zneužíva to, že je žena. Rovnako tvrdo sme kedysi útočili na Kisku, rovnako tvrdo útočíme na Matoviča. Čo s tým má preboha spoločné to, čo má kto medzi nohami? 15. Už to naozaj preháňate, pani Čaputová. Namiesto toho, aby ste sa starala o životnú úroveň Slovákov, dokola útočíte do Smeru a do opozície a riešite len seba a toho Vášho Volodymyra. Vážená pani prezidentka, včera ste opäť nevyužili príležitosť, ako upokojiť verejnosť a vyzvať ju k zmiereniu. Zlyhali ste, tak ako vždy. Ste ako klbko nenávisti a sebastrednosti. Nesprávate sa ako štátnička, ktorá je nad vecou, ale ako urazená pubertiačka. Dokážete sa vôbec ešte pozrieť do zrkadla? https://vk.com/id708437710

Ľuboš Blaha
7.mája 2022 o 14:30


Krásna sobota, knižka, deti, oddych... A osudová chyba - nechali sme zapnuté rádio.


  1. A tam sa zase ľutuje Zuzana Čaputová, hejtuje Fica a Blahu a polarizuje spoločnosť. Takéto bahno si ľudia v sobotu na obed od hlavy štátu nezaslúžia.

  2. Dozvedáme sa, že Čaputová sa teší z najnovšieho prieskumu. Lebo chápete - ľudia čelia extrémnemu zdražovaniu, vláda ženie Slovensko do vojny, hrozí plynová kríza...

  3. A prezidentka sa vytešuje, že ju podľa prieskumu odmieta takmer polovica národa. Bravó! "Zrkadielko, zrkadielko, povedz, že som najkrajšia na svete!"

  4. Prvých 15 minút zase tie isté strojené frázy, aká zlá je "dehumanizacia oponentov". To hovorí osoba, ktorá bola ticho, keď jej voliči nadávali oponentom do "dezolátov", "luzy" a "opíc".

  5. Jej vlastný poradca Goda voličom Smeru nadáva do "zombielandu", jej spolustraník Sibyla vulgárne osočoval Nasťu Kuzminovú. Ale to nevadí.

  6. Jediné, na čom záleží, je ona sama. A to, že hŕstke ľudí v dave rupli nervy z toho, ako slúži viete-komu. Existuje niečo falošnejšie, než Zuzana Čaputová?

  7. Nadstranícka prezidentka by sa venovala sociálnym otázkam a vyzývala by k zmieru. Spájala by Slovensko, kým táto pani ho neustále rozdeľuje.

  8. Ona dokonca neskrýva sklamanie, že Robert Fico nie je vo väzbe a šíri resentiment voči svojim kritikom.

  9. Za Čurillovcov sa postavila celou váhou svojho úradu, pri predsedovi Smeru jej nedocvaklo, že strčiť lídra opozície do väzby je priama cesta k fašizmu.

  10. Je smutné, aký prázdny a sebastredný človek dnes sedí v Prezidentskom paláci. Koľko nenávisti musí byť v tejto žene, keď želá svojim kritikom väzbu?

  11. Vypínam. Nemá zmysel si ničiť sobotu všetkou tou nenávisťou voči Smeru a voči ruskému národu, ktorou zaplavuje verejnosť americká panička.

  12. Venujme sa radšej našim najbližším. Nenechajme si liberálmi pokaziť to najkrajšie, čo na Slovensku máme - puto rodiny a krásne chvíle s deťmi.

  13. Zoberme ich na Slavín a pripomeňme si obetu Červenej armády a predovšetkým ruského národa. Umierali za nás - nezabúdajme.

  14. Áno, po tieto dni si pripomíname víťazstvo nad fašizmom. Nedovoľme novodobým banderovcom, aby do našich detí vštepovali nenávisť voči Rusku ako kedysi nacisti.

  15. My dnes o šiestej budeme na Slavíne. Uctíme si pamiatku tých, čo bojovali proti fašizmu a odmietneme tých, čo dnes fašistom posielajú zbrane. Nech žije mier!


Krásny víkend, priatelia


Ľuboš Blaha 7.mája 2022 o 14:30 Krásna sobota, knižka, deti, oddych... A osudová chyba - nechali sme zapnuté rádio. 1. A tam sa zase ľutuje Zuzana Čaputová, hejtuje Fica a Blahu a polarizuje spoločnosť. Takéto bahno si ľudia v sobotu na obed od hlavy štátu nezaslúžia. 2. Dozvedáme sa, že Čaputová sa teší z najnovšieho prieskumu. Lebo chápete - ľudia čelia extrémnemu zdražovaniu, vláda ženie Slovensko do vojny, hrozí plynová kríza... 3. A prezidentka sa vytešuje, že ju podľa prieskumu odmieta takmer polovica národa. Bravó! "Zrkadielko, zrkadielko, povedz, že som najkrajšia na svete!" 4. Prvých 15 minút zase tie isté strojené frázy, aká zlá je "dehumanizacia oponentov". To hovorí osoba, ktorá bola ticho, keď jej voliči nadávali oponentom do "dezolátov", "luzy" a "opíc". 5. Jej vlastný poradca Goda voličom Smeru nadáva do "zombielandu", jej spolustraník Sibyla vulgárne osočoval Nasťu Kuzminovú. Ale to nevadí. 6. Jediné, na čom záleží, je ona sama. A to, že hŕstke ľudí v dave rupli nervy z toho, ako slúži viete-komu. Existuje niečo falošnejšie, než Zuzana Čaputová? 7. Nadstranícka prezidentka by sa venovala sociálnym otázkam a vyzývala by k zmieru. Spájala by Slovensko, kým táto pani ho neustále rozdeľuje. 8. Ona dokonca neskrýva sklamanie, že Robert Fico nie je vo väzbe a šíri resentiment voči svojim kritikom. 9. Za Čurillovcov sa postavila celou váhou svojho úradu, pri predsedovi Smeru jej nedocvaklo, že strčiť lídra opozície do väzby je priama cesta k fašizmu. 10. Je smutné, aký prázdny a sebastredný človek dnes sedí v Prezidentskom paláci. Koľko nenávisti musí byť v tejto žene, keď želá svojim kritikom väzbu? 11. Vypínam. Nemá zmysel si ničiť sobotu všetkou tou nenávisťou voči Smeru a voči ruskému národu, ktorou zaplavuje verejnosť americká panička. 12. Venujme sa radšej našim najbližším. Nenechajme si liberálmi pokaziť to najkrajšie, čo na Slovensku máme - puto rodiny a krásne chvíle s deťmi. 13. Zoberme ich na Slavín a pripomeňme si obetu Červenej armády a predovšetkým ruského národa. Umierali za nás - nezabúdajme. 14. Áno, po tieto dni si pripomíname víťazstvo nad fašizmom. Nedovoľme novodobým banderovcom, aby do našich detí vštepovali nenávisť voči Rusku ako kedysi nacisti. 15. My dnes o šiestej budeme na Slavíne. Uctíme si pamiatku tých, čo bojovali proti fašizmu a odmietneme tých, čo dnes fašistom posielajú zbrane. Nech žije mier! Krásny víkend, priatelia
Upravené 7. 5. 2022 o 19:16

Ľuboš Blaha
7 máj o 19:35
Áno, pravda je dnes podpultovy tovar. A Robert Fico dnes na Slavíne povedal pravdu za nás všetkých.


  1. Slovensko nemá nič spoločné s vojnou na Ukrajine! A nie, Ukrajinci nebojujú za nás, ale za Američanov.

  2. Keby NATO "neštekalo" na hraniciach Ruskej federácie, žiadna vojna nemusela byť. Potvrdil to pápež, potvrdil to Lula, vidí to celý svet.

  3. Američania sami tvrdia, že to oni vedú vojnu s Ruskom. Je to ich špinavá zástupná vojna. Zarábajú na tom a oslabujú Európu.

  4. Slovenská vláda sa správa ako pobočka Pentagonu. Posiela zbrane na Ukrajinu, ktoré končia aj v rukách fašistických oddielov.

  5. Je to v priamom protiklade k našej protifašistickej národnej tradícii. Je to zrada našich národných záujmov.

  6. Zajtra bude Zuzana Čaputová viesť patetické príhovory o víťazstve nad fašizmom v roku 1945 a dnes sama podporuje vyzbrojovanie fašistov na Ukrajine. Je to hanba.

  7. My nikdy nezabudneme, že sloboda v roku 1945 prišla zo Sovietskeho zväzu.

  8. A nikdy nezabudneme, že najviac sa obetovali národy ZSSR, predovšetkým ruský národ.

  9. Odmietame nenávisť voči Rusom, odmietame z Ruska robiť nášho nepriateľa, odmietame americkú propagandu.

  10. A ďakujeme všetkým dobrým ľuďom, ktorí sa k nám dnes spontánne pripojili - nič sme neorganizovali a aj tak došlo na Slavín množstvo ľudí.

  11. "Dávajte si na seba pozor, chcú vás zničiť," to boli najčastejšie slová, keď mi ľudia podávali ruku. "Bojujte, nepoľavujte," nasledovalo za tým.

  12. Aj po vyše 30 rokoch vymývanie mozgov ľudia poznajú historickú pravdu - vojna prišla zo Západu, mier prišiel z Východu.


Ďakujeme, priatelia, fašizmus sme porazili v roku 45 a porazíme ho zas! A nie, neuhneme ani o milimeter! ✊


P.S. Fotky zo Slavína nájdete na VK a na Telegrame. Americká korporácia ma ďalej veselo blokuje, lebo veď som kritizoval americké vojny a to sa predsa v slobode a demokracii nesmie 😉


Ľuboš Blaha 7 máj o 19:35 Áno, pravda je dnes podpultovy tovar. A Robert Fico dnes na Slavíne povedal pravdu za nás všetkých. 1. Slovensko nemá nič spoločné s vojnou na Ukrajine! A nie, Ukrajinci nebojujú za nás, ale za Američanov. 2. Keby NATO "neštekalo" na hraniciach Ruskej federácie, žiadna vojna nemusela byť. Potvrdil to pápež, potvrdil to Lula, vidí to celý svet. 3. Američania sami tvrdia, že to oni vedú vojnu s Ruskom. Je to ich špinavá zástupná vojna. Zarábajú na tom a oslabujú Európu. 4. Slovenská vláda sa správa ako pobočka Pentagonu. Posiela zbrane na Ukrajinu, ktoré končia aj v rukách fašistických oddielov. 5. Je to v priamom protiklade k našej protifašistickej národnej tradícii. Je to zrada našich národných záujmov. 6. Zajtra bude Zuzana Čaputová viesť patetické príhovory o víťazstve nad fašizmom v roku 1945 a dnes sama podporuje vyzbrojovanie fašistov na Ukrajine. Je to hanba. 7. My nikdy nezabudneme, že sloboda v roku 1945 prišla zo Sovietskeho zväzu. 8. A nikdy nezabudneme, že najviac sa obetovali národy ZSSR, predovšetkým ruský národ. 9. Odmietame nenávisť voči Rusom, odmietame z Ruska robiť nášho nepriateľa, odmietame americkú propagandu. 10. A ďakujeme všetkým dobrým ľuďom, ktorí sa k nám dnes spontánne pripojili - nič sme neorganizovali a aj tak došlo na Slavín množstvo ľudí. 11. "Dávajte si na seba pozor, chcú vás zničiť," to boli najčastejšie slová, keď mi ľudia podávali ruku. "Bojujte, nepoľavujte," nasledovalo za tým. 12. Aj po vyše 30 rokoch vymývanie mozgov ľudia poznajú historickú pravdu - vojna prišla zo Západu, mier prišiel z Východu. Ďakujeme, priatelia, fašizmus sme porazili v roku 45 a porazíme ho zas! A nie, neuhneme ani o milimeter! ✊ P.S. Fotky zo Slavína nájdete na VK a na Telegrame. Americká korporácia ma ďalej veselo blokuje, lebo veď som kritizoval americké vojny a to sa predsa v slobode a demokracii nesmie

Ľuboš Blaha
8.mája o 12:36


"Bez slnka nekvitnú kvety, bez lásky niet šťastia, bez ženy nie je láska, bez matiek niet básnikov ani hrdinov."


Neviem, či vôbec ešte smiem citovať Maxima Gorkého, ruského revolucionára. Veď dnes zakazujú všetko ruské a všetko komunistické.


Ruku na srdce - napísal to nádherne. Z hĺbky srdca.


Bez našich mamičiek by sme jednoducho - neboli. Nikto z nás. Vďačíme im za to najdôležitejšie - za život.


Sú to tie najvzácnejšie bytosti na svete a nikto sa nedokáže tak obetovať, ako mama pre svoje dieťa.


Vidím to na svojej Zuzke, ako sa stará o naše malé detičky, vidím to na vlastnej rodinke - ženy sú úžasné, majú v sebe toľko lásky a obetavosti, že my muži im môžeme len závidieť.


Všetky mamičky si zaslúžia našu úctu a vďaku, ale tou najvzácnejšou je vždy tá naša vlastná.


A ja by som rád poďakoval svojej maminke za všetko, čo pre mňa urobila, ako ma spolu s tatinkom viedli ku knihám, k vzdelaniu, k ľavicovej politike... ako mi vštepili zmysel pre spravodlivosť... ako mi vštepili lásku k Slovensku.


Moja mama mi vštepila aj lásku k hudbe, ktorá ma sprevádza celý život.


Spievala vo filharmónii a ja som od malíčka vyrastal pri melódiách Mussorgského, Verdiho či Čajkovského. Ešte aj v brušku som vraj kopal do rytmu.


Pamätám si, ako som maminu videl spievať vo Wagnerovej opere Rienzi vo Viedni či v Beethovenovej Missa Solemnis v Brne. Alebo tie nádherné chorály v Mozartovom Requiem.


Pamätám sa, aký som bol na ňu hrdý.


A povedzte, koľko mladých metalistov sa môže pochváliť maminou, ktorá dokáže naspievať nielen slávne operné zbory, ale aj temný metalový album pre našu kapelu.


Mal som šťastie, že som sa narodil tým najmilujúcejším ľuďom pod slnkom. A že mám tú najlepšiu mamičku, u ktorej mám istotu, že pri mne vždy bude stáť.


Ďakujem Ti, mami, za všetko!


Ľuboš Blaha 8.mája o 12:36 "Bez slnka nekvitnú kvety, bez lásky niet šťastia, bez ženy nie je láska, bez matiek niet básnikov ani hrdinov." Neviem, či vôbec ešte smiem citovať Maxima Gorkého, ruského revolucionára. Veď dnes zakazujú všetko ruské a všetko komunistické. Ruku na srdce - napísal to nádherne. Z hĺbky srdca. Bez našich mamičiek by sme jednoducho - neboli. Nikto z nás. Vďačíme im za to najdôležitejšie - za život. Sú to tie najvzácnejšie bytosti na svete a nikto sa nedokáže tak obetovať, ako mama pre svoje dieťa. Vidím to na svojej Zuzke, ako sa stará o naše malé detičky, vidím to na vlastnej rodinke - ženy sú úžasné, majú v sebe toľko lásky a obetavosti, že my muži im môžeme len závidieť. Všetky mamičky si zaslúžia našu úctu a vďaku, ale tou najvzácnejšou je vždy tá naša vlastná. A ja by som rád poďakoval svojej maminke za všetko, čo pre mňa urobila, ako ma spolu s tatinkom viedli ku knihám, k vzdelaniu, k ľavicovej politike... ako mi vštepili zmysel pre spravodlivosť... ako mi vštepili lásku k Slovensku. Moja mama mi vštepila aj lásku k hudbe, ktorá ma sprevádza celý život. Spievala vo filharmónii a ja som od malíčka vyrastal pri melódiách Mussorgského, Verdiho či Čajkovského. Ešte aj v brušku som vraj kopal do rytmu. Pamätám si, ako som maminu videl spievať vo Wagnerovej opere Rienzi vo Viedni či v Beethovenovej Missa Solemnis v Brne. Alebo tie nádherné chorály v Mozartovom Requiem. Pamätám sa, aký som bol na ňu hrdý. A povedzte, koľko mladých metalistov sa môže pochváliť maminou, ktorá dokáže naspievať nielen slávne operné zbory, ale aj temný metalový album pre našu kapelu. Mal som šťastie, že som sa narodil tým najmilujúcejším ľuďom pod slnkom. A že mám tú najlepšiu mamičku, u ktorej mám istotu, že pri mne vždy bude stáť. Ďakujem Ti, mami, za všetko!

Ľuboš Blaha
8.mája o 15:23


Minister hospodárstva Slovenskej republiky robí animátora nemeckým milionárom. A jeho zaťko sa strapňuje v Markíze. Slovensko 2022. Štipnite ma, toto musí byť sen.


  1. Ja len, že Brani Gröhling by mal ako kaderník poznať heslo – dvakrát meraj, raz strihaj.

  2. Keď dnes Laco Kamenický na Markíze ďakoval svojej mamine do nebíčka, on tam začal riešiť Čaputovú a prvomájový protest. To si dal na burana, Brani.

  3. To bolo také necitlivé, hulvátske a trápne, že by som na jeho mieste chodil po uliciach už len v parochni. Hanba. Strašná hanba.

  4. Hlavne, že moralizuje ako Queen Elisabeth, ale keď jeho kolega vyznáva lásku ku svojej mame, nedokáže držať ani len jazyk za zubami.

  5. A keď sa ho spýtajú, prečo SaS-ka hlasovala za vydanie Roberta Fica do väzby, tak na hulváta zadrie, že oni nechcú, aby sa „Fico vmiešoval do politiky“.

  6. Priznanie v priamom prenose. Koalícia chcela zavrieť opozičného lídra iba preto, aby nemohol robiť tlačovky a robiť politiku. Šáni Mach, model 2022.

  7. Jeho stranícky šéf Sulík zo seba robí ešte väčšieho šaška. Namiesto toho, aby riešil rozpadnuté hospodárstvo a plynovú krízu, on tu obskakuje nejakých "nemeckých Mojsejovcov".

  8. A roztlieskavačku mu robí Bittó, ktorá sa pre túto príležitosť prestrojila za Michaela Jacksona. Beat it, Jani, just beat it!

  9. Ako môžu SaS-kári takto ponižovať Slovensko? Ako keby sme boli nejaký domorodý kmeň z Namíbie, ktorý prvýkrát v živote vidí dvoch zbohatlíkov z koloniálneho centra.

  10. Ľudia padajú na ústa a milionári sa hrajkajú. Kompletne odtrhnutí od reality. Tradičné rímske "chlieb a hry" premenili na tupé matovičovské - hry.

  11. A cteného pána Geissa poprosíme, že by do Národnej rady Slovenskej republiky nabudúce prišiel rovno v plavkách a plážových žabkách, to jeho tričko s lebkou príliš pripomínalo oblek.

  12. Sulík obskakuje Geissenovcov z Nemecka, Heger obskakuje Bidenovú z USA, proste, podlizujú sa západným celebritkám ako nejakí gašpari z gubernie.

  13. Tárajú o víťazstve nad fašizmom a sami posielajú fašistom zbrane na Ukrajinu. Tárajú o slovenských rodinách a slúžia americkým zbrojovkám. Tárajú o mieri a podporujú vojnu.

  14. A SaS-ka je až tak vulgárne neoliberálna strana, že kvôli pomoci rodinám chcú dokonca odísť z vlády. Kvôli tým pár omrvinkám. Dôchodcom ani cent. A aj to je pre nich moc. Sociopati. Úplní sociopati.

  15. Ale áno, v likvidácii vlády im musíme držať palce. Táto vláda musí čo najskôr padnúť. Ak zase poslúži Terminátor Riško, slovenský národ mu bude do smrti vďačný.


Kašli na Roberta a Carmen, Richard, zober Braniho pod pazuchu a venujte sa dôležitým veciam - rozbíjajte vládu!


Ľuboš Blaha 8.mája o 15:23 Minister hospodárstva Slovenskej republiky robí animátora nemeckým milionárom. A jeho zaťko sa strapňuje v Markíze. Slovensko 2022. Štipnite ma, toto musí byť sen. 1. Ja len, že Brani Gröhling by mal ako kaderník poznať heslo – dvakrát meraj, raz strihaj. 2. Keď dnes Laco Kamenický na Markíze ďakoval svojej mamine do nebíčka, on tam začal riešiť Čaputovú a prvomájový protest. To si dal na burana, Brani. 3. To bolo také necitlivé, hulvátske a trápne, že by som na jeho mieste chodil po uliciach už len v parochni. Hanba. Strašná hanba. 4. Hlavne, že moralizuje ako Queen Elisabeth, ale keď jeho kolega vyznáva lásku ku svojej mame, nedokáže držať ani len jazyk za zubami. 5. A keď sa ho spýtajú, prečo SaS-ka hlasovala za vydanie Roberta Fica do väzby, tak na hulváta zadrie, že oni nechcú, aby sa „Fico vmiešoval do politiky“. 6. Priznanie v priamom prenose. Koalícia chcela zavrieť opozičného lídra iba preto, aby nemohol robiť tlačovky a robiť politiku. Šáni Mach, model 2022. 7. Jeho stranícky šéf Sulík zo seba robí ešte väčšieho šaška. Namiesto toho, aby riešil rozpadnuté hospodárstvo a plynovú krízu, on tu obskakuje nejakých "nemeckých Mojsejovcov". 8. A roztlieskavačku mu robí Bittó, ktorá sa pre túto príležitosť prestrojila za Michaela Jacksona. Beat it, Jani, just beat it! 9. Ako môžu SaS-kári takto ponižovať Slovensko? Ako keby sme boli nejaký domorodý kmeň z Namíbie, ktorý prvýkrát v živote vidí dvoch zbohatlíkov z koloniálneho centra. 10. Ľudia padajú na ústa a milionári sa hrajkajú. Kompletne odtrhnutí od reality. Tradičné rímske "chlieb a hry" premenili na tupé matovičovské - hry. 11. A cteného pána Geissa poprosíme, že by do Národnej rady Slovenskej republiky nabudúce prišiel rovno v plavkách a plážových žabkách, to jeho tričko s lebkou príliš pripomínalo oblek. 12. Sulík obskakuje Geissenovcov z Nemecka, Heger obskakuje Bidenovú z USA, proste, podlizujú sa západným celebritkám ako nejakí gašpari z gubernie. 13. Tárajú o víťazstve nad fašizmom a sami posielajú fašistom zbrane na Ukrajinu. Tárajú o slovenských rodinách a slúžia americkým zbrojovkám. Tárajú o mieri a podporujú vojnu. 14. A SaS-ka je až tak vulgárne neoliberálna strana, že kvôli pomoci rodinám chcú dokonca odísť z vlády. Kvôli tým pár omrvinkám. Dôchodcom ani cent. A aj to je pre nich moc. Sociopati. Úplní sociopati. 15. Ale áno, v likvidácii vlády im musíme držať palce. Táto vláda musí čo najskôr padnúť. Ak zase poslúži Terminátor Riško, slovenský národ mu bude do smrti vďačný. Kašli na Roberta a Carmen, Richard, zober Braniho pod pazuchu a venujte sa dôležitým veciam - rozbíjajte vládu!

Ľuboš Blaha
8.mája o 19:56


LIBERÁLI NÁS ŽENÚ DO VOJNY A SAMI BY AKO PRVÍ ZUTEKALI!


Podľa dnešného prieskum na Markíze by v prípade, že by nás niekto vojensky napadol, 52% voličov Progresívneho Slovenska utieklo zo Slovenska. Najviac zo všetkých strán.


  1. Čiže Čaputovej voliči, čo nás najviac ženú do vojny a najviac ukazujú ramená na Rusov, tí by ako prví zutekali, keby došlo ku konfliktu.

  2. Rečí majú ako koza bobkov, ale keby došlo na lámanie chleba, už dopredu avizujú, že si zbalia kufre. Naši liberálni hrdinovia - úplní bravehearti!

  3. A hádajte, kto je na druhom mieste. Voliči Slobody a solidarity. V ich prípade je to 39%. Aj tí by utiekli. Ďalší chrabrí liberáli.

  4. Ale toto je realita na Slovensku. Väčšina ľavicových a vlasteneckých voličov si neželá vojnu a robí všetko preto, aby sme mali s Ruskom čo najlepšie vzťahy.

  5. Do vojny nás naopak hecujú liberálni politici ako Čaputová, Korčok či Klus. Pretože vedia, že by sa aj tak spakovali preč. Fantastické.

  6. Naši voliči nechcú vojnu s Ruskom a nikto z nich neverí americkej propagande, že nás Rusko ohrozuje. Ak nás tu niekto okupuje, je to americká armáda, nie ruská.

  7. Je preto prirodzené, že nechcú ísť do vojny. Veď aj tak každý vie, že Rusi nie sú našim nepriateľom ani hrozbou. A ak raz bude treba brániť Slovensko pred fašistami, verte, že pôjdu do boja.

  8. Ale nerozumiem postoju liberálov - tí sú predsa skalopevne presvedčení, že nás Rusko napadne. Veď o tom kvákajú od rána do večera.

  9. Ako je potom možné, že nechcú brániť vlasť? Ako je možné, že chcú zdrhnúť zo Slovenska? Tak veľmi nenávidia Rusov a potom budú pred nimi utekať ako hraboše poľné?

  10. Prepáčte, ale tento prieskum je takou fackou pre slovenský liberalizmus, že sa čudujem, že ho vôbec Markíza odvysielala. Veď to je strašná hanba.

  11. Ukazuje sa falošnosť celej tej liberálnej protiruskej politiky. Všetci tí Šimečkovia, Korčokovia, Klusovia či Čaputové nás ženú do vojny, pred ktorou hodlajú sami zutekať.

  12. Samozrejme, okamžite, ako by sa usadili niekde na Západe, by si do svojho profilu pripli popri ukrajinskej aj slovenskú vlajočku - a písali by strašne rozohnené statusíky o zlom Putlerovi. A tak.

  13. Ale vlasť by nebránili. Gröhling to tam dnes ešte aj na Markíze obhajoval, že však sa treba postarať o seba a ťahať kade-ľahšie. Však aké Slovensko? Aký národ?

  14. Pre týchto ľudí je vlasť len miesto bydliska. Náhodný údaj v občianskom preukaze. Otravná byrokracia. Nuda. Hnusný nacionalizmus, čo limituje ich jedinečné a milované ego.

  15. Ale keď hodláte Slovensko pri prvej možnej príležitosti zradiť, milí moji, čo tak ho aspoň neťahať do vojen, neposielať nikam zbrane, nehrať sa na hrdinov a robiť všetko pre mier?


Buďte takí láskaví a keď ste zbabelí, tak sa podľa toho aj správajte a neprovokujte jadrové veľmoci. Lebo my na rozdiel od vás Slovensko milujeme a chceme ho chrániť.


VÁM NA SLOVENSKU NEZÁLEŽÍ, NÁM ÁNO - A PRETO CHCEME MIER!


Ľuboš Blaha 8.mája o 19:56 LIBERÁLI NÁS ŽENÚ DO VOJNY A SAMI BY AKO PRVÍ ZUTEKALI! Podľa dnešného prieskum na Markíze by v prípade, že by nás niekto vojensky napadol, 52% voličov Progresívneho Slovenska utieklo zo Slovenska. Najviac zo všetkých strán. 1. Čiže Čaputovej voliči, čo nás najviac ženú do vojny a najviac ukazujú ramená na Rusov, tí by ako prví zutekali, keby došlo ku konfliktu. 2. Rečí majú ako koza bobkov, ale keby došlo na lámanie chleba, už dopredu avizujú, že si zbalia kufre. Naši liberálni hrdinovia - úplní bravehearti! 3. A hádajte, kto je na druhom mieste. Voliči Slobody a solidarity. V ich prípade je to 39%. Aj tí by utiekli. Ďalší chrabrí liberáli. 4. Ale toto je realita na Slovensku. Väčšina ľavicových a vlasteneckých voličov si neželá vojnu a robí všetko preto, aby sme mali s Ruskom čo najlepšie vzťahy. 5. Do vojny nás naopak hecujú liberálni politici ako Čaputová, Korčok či Klus. Pretože vedia, že by sa aj tak spakovali preč. Fantastické. 6. Naši voliči nechcú vojnu s Ruskom a nikto z nich neverí americkej propagande, že nás Rusko ohrozuje. Ak nás tu niekto okupuje, je to americká armáda, nie ruská. 7. Je preto prirodzené, že nechcú ísť do vojny. Veď aj tak každý vie, že Rusi nie sú našim nepriateľom ani hrozbou. A ak raz bude treba brániť Slovensko pred fašistami, verte, že pôjdu do boja. 8. Ale nerozumiem postoju liberálov - tí sú predsa skalopevne presvedčení, že nás Rusko napadne. Veď o tom kvákajú od rána do večera. 9. Ako je potom možné, že nechcú brániť vlasť? Ako je možné, že chcú zdrhnúť zo Slovenska? Tak veľmi nenávidia Rusov a potom budú pred nimi utekať ako hraboše poľné? 10. Prepáčte, ale tento prieskum je takou fackou pre slovenský liberalizmus, že sa čudujem, že ho vôbec Markíza odvysielala. Veď to je strašná hanba. 11. Ukazuje sa falošnosť celej tej liberálnej protiruskej politiky. Všetci tí Šimečkovia, Korčokovia, Klusovia či Čaputové nás ženú do vojny, pred ktorou hodlajú sami zutekať. 12. Samozrejme, okamžite, ako by sa usadili niekde na Západe, by si do svojho profilu pripli popri ukrajinskej aj slovenskú vlajočku - a písali by strašne rozohnené statusíky o zlom Putlerovi. A tak. 13. Ale vlasť by nebránili. Gröhling to tam dnes ešte aj na Markíze obhajoval, že však sa treba postarať o seba a ťahať kade-ľahšie. Však aké Slovensko? Aký národ? 14. Pre týchto ľudí je vlasť len miesto bydliska. Náhodný údaj v občianskom preukaze. Otravná byrokracia. Nuda. Hnusný nacionalizmus, čo limituje ich jedinečné a milované ego. 15. Ale keď hodláte Slovensko pri prvej možnej príležitosti zradiť, milí moji, čo tak ho aspoň neťahať do vojen, neposielať nikam zbrane, nehrať sa na hrdinov a robiť všetko pre mier? Buďte takí láskaví a keď ste zbabelí, tak sa podľa toho aj správajte a neprovokujte jadrové veľmoci. Lebo my na rozdiel od vás Slovensko milujeme a chceme ho chrániť. VÁM NA SLOVENSKU NEZÁLEŽÍ, NÁM ÁNO - A PRETO CHCEME MIER!

Ľuboš Blaha
9.mája o 0:41


  1. MÁJ - NENECHAJME SI ZOBRAŤ HISTORICKÚ PRAVDU!

Žiaden iný národ si nevytrpel kvôli fašizmu viac ako ruský národ. Nikto sa v druhej svetovej vojne neobetoval tak ako Rusi. Predovšetkým vďaka nim sme porazili fašizmus. Taká je pravda.

  1. Môžu prepisovať históriu, koľko len chcú. Ale pravdu nikdy nezabijú. Vždy budeme ďakovať Červenej armáde a ruskému národu. Môžu sa aj rozkrájať, ale - vždy.

  2. Keď som bol malý chlapec, môj najobľúbenejší sviatok bol 9. máj. Tešil som sa na vojenské prehliadky, na ktoré ma otec brával. Nikdy na to nezabudnem.

  3. A vždy s radosťou pripomeniem všetkým tým pomýleným rusofóbom a antikomunistom, že v druhej svetovej vojne zomrelo kvôli nemeckým nacistom 27 miliónov obyvateľov Sovietskeho zväzu.

  4. Z toho bolo 14 miliónov etnických Rusov. A z toho vyše 3 miliónov zomrelo na následky vyhladzovania civilistov. Ešte raz - 3 milióny ruských obetí nemeckých zločinov proti ľudskosti.

  5. Ale tomuto sa nesmie hovoriť "genocída". Keď Nemci masovo vraždili Rusov preto, lebo ich považovali za menejcennú rasu, tak to nevadí. Nazvime to - civilné obete.

  6. Zato v dnešnej konvenčnej vojne na Ukrajine treba slovo "genocída" použiť v každej druhej vete. Lebo tak si to praje americká propaganda. Trochu nefér, že?

  7. Myslia si, že zabudneme, koľko Rusov vyplienili. Koľko Slovanov. Koľko nevinných ľudí. Nie - máme to navždy vryté v našich srdciach. Aj to, ako sa ruský národ vzopäl a fašizmus porazil.

  8. Nikdy nezabudneme ani na to, kto kolaboroval s nacistami. Mená ako Bandera a Šuchevič, ktorým dodnes na Ukrajine stavajú sochy. Na svedomí majú desiatky tisíc obetí. Umučených. Utýraných.

  9. A nezabudneme ani na nacistickú divíziu Galizien, zloženú z Ukrajincov, ktorá bola poslaná na Slovensko, kde zabíjala našich partizánov.

  10. Americká propaganda dnes nemá problém s Banderom či Šuchevičom. Odrazu nevadia fašistické zverstvá. Ani banderovské pozdravy.

  11. Odrazu nevadí, že v ukrajinskej armáde bojujú aj neonacistické oddiely ako Azov. Odrazu je všetko odpustené. Treba im vraj posielať zbrane. Lebo zabíjajú Rusov. Ako kedysi Banderovci počas druhej svetovej vojny.

  12. Nie, my nezabúdame. Naši starí otcovia fašizmus porazili. No on sa vracia späť. Zase tá istá nenávisť voči Rusom ako za Hitera. Zatvára sa opozícia, zatvárajú sa médiá, kriminalizujú iné názory.

  13. Áno, fašizmus je späť. Predstiera, že je liberálny, predstiera, že je moderný, demokratický. Ale ženie ho tá istá nenávisť voči Rusku, aká hnala nemeckých nacistov.

  14. V druhej svetovej vojne zomrelo približne 30 miliónov Slovanov. Žiadna iná rodina národov netrpela tak ako tá naša. A takmer polovicu z týchto obetí tvorili Rusi.

  15. Pochopil som to už ako malý chlapec, keď som 9. mája počúval svojho otca. A sľubujem, že vždy budem bojovať za historickú pravdu. Tak by to otec chcel.


Ďakujeme Červenej armáde za to, že nás oslobodila od fašizmu. A ďakujeme predovšetkým ruskému národu za jeho obetu a hrdinstvo.


Pravdu neprekričíte, rusofóbovia! Česť a sláva našim osloboditeľom!


Ľuboš Blaha 9.mája o 0:41 9. MÁJ - NENECHAJME SI ZOBRAŤ HISTORICKÚ PRAVDU! Žiaden iný národ si nevytrpel kvôli fašizmu viac ako ruský národ. Nikto sa v druhej svetovej vojne neobetoval tak ako Rusi. Predovšetkým vďaka nim sme porazili fašizmus. Taká je pravda. 1. Môžu prepisovať históriu, koľko len chcú. Ale pravdu nikdy nezabijú. Vždy budeme ďakovať Červenej armáde a ruskému národu. Môžu sa aj rozkrájať, ale - vždy. 2. Keď som bol malý chlapec, môj najobľúbenejší sviatok bol 9. máj. Tešil som sa na vojenské prehliadky, na ktoré ma otec brával. Nikdy na to nezabudnem. 3. A vždy s radosťou pripomeniem všetkým tým pomýleným rusofóbom a antikomunistom, že v druhej svetovej vojne zomrelo kvôli nemeckým nacistom 27 miliónov obyvateľov Sovietskeho zväzu. 4. Z toho bolo 14 miliónov etnických Rusov. A z toho vyše 3 miliónov zomrelo na následky vyhladzovania civilistov. Ešte raz - 3 milióny ruských obetí nemeckých zločinov proti ľudskosti. 5. Ale tomuto sa nesmie hovoriť "genocída". Keď Nemci masovo vraždili Rusov preto, lebo ich považovali za menejcennú rasu, tak to nevadí. Nazvime to - civilné obete. 6. Zato v dnešnej konvenčnej vojne na Ukrajine treba slovo "genocída" použiť v každej druhej vete. Lebo tak si to praje americká propaganda. Trochu nefér, že? 7. Myslia si, že zabudneme, koľko Rusov vyplienili. Koľko Slovanov. Koľko nevinných ľudí. Nie - máme to navždy vryté v našich srdciach. Aj to, ako sa ruský národ vzopäl a fašizmus porazil. 8. Nikdy nezabudneme ani na to, kto kolaboroval s nacistami. Mená ako Bandera a Šuchevič, ktorým dodnes na Ukrajine stavajú sochy. Na svedomí majú desiatky tisíc obetí. Umučených. Utýraných. 9. A nezabudneme ani na nacistickú divíziu Galizien, zloženú z Ukrajincov, ktorá bola poslaná na Slovensko, kde zabíjala našich partizánov. 10. Americká propaganda dnes nemá problém s Banderom či Šuchevičom. Odrazu nevadia fašistické zverstvá. Ani banderovské pozdravy. 11. Odrazu nevadí, že v ukrajinskej armáde bojujú aj neonacistické oddiely ako Azov. Odrazu je všetko odpustené. Treba im vraj posielať zbrane. Lebo zabíjajú Rusov. Ako kedysi Banderovci počas druhej svetovej vojny. 12. Nie, my nezabúdame. Naši starí otcovia fašizmus porazili. No on sa vracia späť. Zase tá istá nenávisť voči Rusom ako za Hitera. Zatvára sa opozícia, zatvárajú sa médiá, kriminalizujú iné názory. 13. Áno, fašizmus je späť. Predstiera, že je liberálny, predstiera, že je moderný, demokratický. Ale ženie ho tá istá nenávisť voči Rusku, aká hnala nemeckých nacistov. 14. V druhej svetovej vojne zomrelo približne 30 miliónov Slovanov. Žiadna iná rodina národov netrpela tak ako tá naša. A takmer polovicu z týchto obetí tvorili Rusi. 15. Pochopil som to už ako malý chlapec, keď som 9. mája počúval svojho otca. A sľubujem, že vždy budem bojovať za historickú pravdu. Tak by to otec chcel. Ďakujeme Červenej armáde za to, že nás oslobodila od fašizmu. A ďakujeme predovšetkým ruskému národu za jeho obetu a hrdinstvo. Pravdu neprekričíte, rusofóbovia! Česť a sláva našim osloboditeľom!

Ľuboš Blaha
9.mája o 13:55


Praskajú im nervy. Richard Sulík dnes dobehol na našu tlačovku a dal to na Bittó. Prerušil ju ako posledný vagabund. To sa len tak nevidí.


  1. Pozrite si videozáznam - to, čo si dovoľuje Sulík, je strašná hanba.

  2. Robert Fico sa spolu s nami postavil na tlačovku pred Ministerstvo hospodárstva, aby sme vyzvali rezort, nech zastropuje ceny pohonných hmôt.

  3. Poukázali sme na to, ako tvrdo vyjednávajú v Bruseli Maďari - v čase, keď sa Sulík opíja s Geissenovcami a robí animátora nemeckým zbohatlíkom.

  4. Len si predstavte, že by takto nemecký minister hospodárstva robil šou pre Braňa Mojseja a vodil ho po nemeckom parlamente... Sulík tým ponížil celé Slovensko.

  5. Tragédiou ale je, že v čase, keď sa milionári hrajkajú, Slovákom rekordne rastú ceny a prichádzajú o všetko. A Sulíkovi to je jedno.

  6. Ešte aj poslal SBS-kára, nech nás spred budovy ministerstva vyhodí. A potom došiel uprostred tlačovky on sám na štátnej limuzíne a prerušil nám tlačovku.

  7. Hon na opozíciu pokračuje. Vláda zavrela opozičné médiá, chce zatvárať opozičných lídrov a ešte nám aj narúšajú tlačovky. Lebo chceme pomôcť Slovákom.

  8. Medzitým policajti bránia ľuďom na Slavíne, aby si pripomenuli hrdinstvo Červenej armády. Bežní Slováci už nemôžu ani len položiť kvietok osloboditeľom.

  9. Čaputovej agresívna úderka na čele s Dorotou "neberte nám fet" Nvotovou znesväcuje Slavín a zámerne provokuje Slovákov, ktorí celý život chodia vyjadriť úctu bojovníkom proti fašizmu.

  10. Svojou aroganciou liberáli opľúvajú pamiatku všetkých vojakov Červenej armády. Áno, väčšinu tvorili Rusi, ale na Slavíne ležia aj Ukrajinci.

  11. Musia sa obracať v hrobe z toho, aký vplyv majú dnes na Ukrajine banderovci a akú nenávisť šíria slniečkari na Slovensku. Ženú nás do vojny, z ktorej by prví zutekali.

  12. Agresivita liberálov rastie. Napádajú ľudí na Slavíne a polícia im pri tom asistuje. Napádajú nám tlačovky a chcú nás všetkých pozatvárať.

  13. Ide do tuhého. Ich koniec sa blíži a strácajú preto nervy. Nepomôžu im ani žiadni Geissenovci, ani Bidenová, ani Zelenskyj, ani policajné represálie.

  14. Ľudia ich majú plné zuby. A rovnako už majú plné zuby toho, ako sa nám vyhráža Zelenskyj, že nám zastaví ropu z Ruska. Vydiera nás ako nejaký banderovský bandita.

  15. Odmietam v utorok v parlamente počúvať toho komedianta. Nebudem tam. A nebude tam ani Robert Fico. Nech si tára, koľko chce - my už toho máme akurát tak po krk.


Vyzývame vládu, aby sa prestala zabávať, aby prestala s policajnými represáliami, aby prestala riešiť dokola len Ukrajinu a aby konečne začala riešiť rekordné ceny a sociálne práva Slovákov!
https://vk.com/id708437710


Ľuboš Blaha 9.mája o 13:55 Praskajú im nervy. Richard Sulík dnes dobehol na našu tlačovku a dal to na Bittó. Prerušil ju ako posledný vagabund. To sa len tak nevidí. 1. Pozrite si videozáznam - to, čo si dovoľuje Sulík, je strašná hanba. 2. Robert Fico sa spolu s nami postavil na tlačovku pred Ministerstvo hospodárstva, aby sme vyzvali rezort, nech zastropuje ceny pohonných hmôt. 3. Poukázali sme na to, ako tvrdo vyjednávajú v Bruseli Maďari - v čase, keď sa Sulík opíja s Geissenovcami a robí animátora nemeckým zbohatlíkom. 4. Len si predstavte, že by takto nemecký minister hospodárstva robil šou pre Braňa Mojseja a vodil ho po nemeckom parlamente... Sulík tým ponížil celé Slovensko. 5. Tragédiou ale je, že v čase, keď sa milionári hrajkajú, Slovákom rekordne rastú ceny a prichádzajú o všetko. A Sulíkovi to je jedno. 6. Ešte aj poslal SBS-kára, nech nás spred budovy ministerstva vyhodí. A potom došiel uprostred tlačovky on sám na štátnej limuzíne a prerušil nám tlačovku. 7. Hon na opozíciu pokračuje. Vláda zavrela opozičné médiá, chce zatvárať opozičných lídrov a ešte nám aj narúšajú tlačovky. Lebo chceme pomôcť Slovákom. 8. Medzitým policajti bránia ľuďom na Slavíne, aby si pripomenuli hrdinstvo Červenej armády. Bežní Slováci už nemôžu ani len položiť kvietok osloboditeľom. 9. Čaputovej agresívna úderka na čele s Dorotou "neberte nám fet" Nvotovou znesväcuje Slavín a zámerne provokuje Slovákov, ktorí celý život chodia vyjadriť úctu bojovníkom proti fašizmu. 10. Svojou aroganciou liberáli opľúvajú pamiatku všetkých vojakov Červenej armády. Áno, väčšinu tvorili Rusi, ale na Slavíne ležia aj Ukrajinci. 11. Musia sa obracať v hrobe z toho, aký vplyv majú dnes na Ukrajine banderovci a akú nenávisť šíria slniečkari na Slovensku. Ženú nás do vojny, z ktorej by prví zutekali. 12. Agresivita liberálov rastie. Napádajú ľudí na Slavíne a polícia im pri tom asistuje. Napádajú nám tlačovky a chcú nás všetkých pozatvárať. 13. Ide do tuhého. Ich koniec sa blíži a strácajú preto nervy. Nepomôžu im ani žiadni Geissenovci, ani Bidenová, ani Zelenskyj, ani policajné represálie. 14. Ľudia ich majú plné zuby. A rovnako už majú plné zuby toho, ako sa nám vyhráža Zelenskyj, že nám zastaví ropu z Ruska. Vydiera nás ako nejaký banderovský bandita. 15. Odmietam v utorok v parlamente počúvať toho komedianta. Nebudem tam. A nebude tam ani Robert Fico. Nech si tára, koľko chce - my už toho máme akurát tak po krk. Vyzývame vládu, aby sa prestala zabávať, aby prestala s policajnými represáliami, aby prestala riešiť dokola len Ukrajinu a aby konečne začala riešiť rekordné ceny a sociálne práva Slovákov! https://vk.com/id708437710
1 ... 5678
59.92k
544
29
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept