Mimo kategórií
I Pet goat

I, Pet Goat II is a 2012 Canadian animated short film written, directed, produced and edited by Louis Lefebvre. The film features a commentary on American society and politics, particularly covering presidents George W. Bush and Barack Obama, with allusions to Osama bin Laden the War on Terror and Biblical theology and Arabian imagery in a post-apocalyptic setting. The title is a reference to The Pet Goat (often erroneously referred to as My Pet Goat), the book children at Emma Booker School in Sarasota, Florida read to President Bush at the time of the September 11 attacks which ends stating "more to come". The film is known for its strong use of cryptic symbolism.
https://www.youtube.com/watch?v=tMSwtSvK4IE&ab_channel=MehmetAliBulut


Zatím jsem neviděl video, nicméně předešlé díly predikovali určitý vývoj a ukazovali prstem na ty co stáli za určitými událostmi ve světe, např. 11. září 2001 či predikce Noterda požáru kat-edrály. Třeba někoho zaujme a dekoduje.


I, Pet Goat II is a 2012 Canadian animated short film written, directed, produced and edited by Louis Lefebvre. The film features a commentary on American society and politics, particularly covering presidents George W. Bush and Barack Obama, with allusions to Osama bin Laden the War on Terror and Biblical theology and Arabian imagery in a post-apocalyptic setting. The title is a reference to The Pet Goat (often erroneously referred to as My Pet Goat), the book children at Emma Booker School in Sarasota, Florida read to President Bush at the time of the September 11 attacks which ends stating "more to come". The film is known for its strong use of cryptic symbolism. https://www.youtube.com/watch?v=tMSwtSvK4IE&ab_channel=MehmetAliBulut Zatím jsem neviděl video, nicméně předešlé díly predikovali určitý vývoj a ukazovali prstem na ty co stáli za určitými událostmi ve světe, např. 11. září 2001 či predikce Noterda požáru kat-edrály. Třeba někoho zaujme a dekoduje.
Upravené 11. 1. 2021 o 19:33

Nie je to od pôvodných tvorcov. Vidím to ako pokus o napodobnenie. IPC


Nie je to od pôvodných tvorcov. Vidím to ako pokus o napodobnenie. IPC

Nie je to od pôvodných tvorcov. Vidím to ako pokus o napodobnenie. IPC
Po zhlédnutí celého videa mám stejný dojem, je to jako by, ale vypadá to že to je z jiné dílny. Škoda, asi zažádám o smazání příspěvku, ať to tu "nestraší" Nicméně, jsou tam zajímavé věci.


[quote="pid:401, uid:219"]Nie je to od pôvodných tvorcov. Vidím to ako pokus o napodobnenie. IPC[/quote] Po zhlédnutí celého videa mám stejný dojem, je to jako by, ale vypadá to že to je z jiné dílny. Škoda, asi zažádám o smazání příspěvku, ať to tu "nestraší" Nicméně, jsou tam zajímavé věci.

Toto video by sa dalo kludne oznacit za imitacno provokacnu cinnost.


Pet goat 2 bol natoceny tak o 2 uroven vyssie vzhladom na koncepciu. Hlasal slobodu, oslobodenie sa od nabozenstiev a otroctva. Tiez jazyk videa je iny. Mi to pripada tak, ze niekomu dost vadi video Pet goat II tak sa snazi narusit jeho posobenie tymto paskvilom, pricom ten niekto len pochytal ulomky padajuce zo stola ludi co aj daco vedia.


Toto video by sa dalo kludne oznacit za imitacno provokacnu cinnost. Pet goat 2 bol natoceny tak o 2 uroven vyssie vzhladom na koncepciu. Hlasal slobodu, oslobodenie sa od nabozenstiev a otroctva. Tiez jazyk videa je iny. Mi to pripada tak, ze niekomu dost vadi video Pet goat II tak sa snazi narusit jeho posobenie tymto paskvilom, pricom ten niekto len pochytal ulomky padajuce zo stola ludi co aj daco vedia.

Po zhlédnutí celého videa mám stejný dojem, je to jako by, ale vypadá to že to je z jiné dílny. Škoda, asi zažádám o smazání příspěvku, ať to tu "nestraší" Nicméně, jsou tam zajímavé věci.


Mazať to nebudem lebo je to dobrý príklad na imitačno-provokačnú činnosť.


[quote="pid:402, uid:149"]Po zhlédnutí celého videa mám stejný dojem, je to jako by, ale vypadá to že to je z jiné dílny. Škoda, asi zažádám o smazání příspěvku, ať to tu "nestraší" Nicméně, jsou tam zajímavé věci.[/quote] Mazať to nebudem lebo je to dobrý príklad na imitačno-provokačnú činnosť.

Moderátor

Stejný názor . Video má úplně jinak koncipované sdělení ( vlastně má vůbec nějaké?) a připadá mi popisné.


Stejný názor . Video má úplně jinak koncipované sdělení ( vlastně má vůbec nějaké?) a připadá mi popisné.

Stejný názor . Video má úplně jinak koncipované sdělení ( vlastně má vůbec nějaké?) a připadá mi popisné.


Dodávam, že streliť capa môže kde-kto, ale z chýb sa človek učí...


[quote="pid:424, uid:57"]Stejný názor . Video má úplně jinak koncipované sdělení ( vlastně má vůbec nějaké?) a připadá mi popisné.[/quote] Dodávam, že streliť capa môže kde-kto, ale z chýb sa človek učí...

Moderátor

Mazať to nebudem lebo je to dobrý príklad na imitačno-provokačnú činnosť.
Pak jsem "nechtěně" přispěl s materiálem, který nakonec poslouží dobré věci. Abych byl upřímný, při sledování toho videa jsem cítil, že to sem nepatří, resp. že je to z jiného ranku než díly předešlé, nicméně jsem byl rychlejší s vkládáním a nepodíval se na celé video. Chtěl jsem se o něj podělit. Omlouvám se.


[quote="pid:416, uid:7"]Mazať to nebudem lebo je to dobrý príklad na imitačno-provokačnú činnosť.[/quote]Pak jsem "nechtěně" přispěl s materiálem, který nakonec poslouží dobré věci. Abych byl upřímný, při sledování toho videa jsem cítil, že to sem nepatří, resp. že je to z jiného ranku než díly předešlé, nicméně jsem byl rychlejší s vkládáním a nepodíval se na celé video. Chtěl jsem se o něj podělit. Omlouvám se.

I tak mě zajímala informace...


Jen vezmu tu nejjasnější popisnou situaci z videa, jak ji chápu:
– Chrám Hagia Sofia uchovává archu úmluvy
– Opravdová tóra z archy je předána lidem.
– Korán byl lidem předán přes Mohameda Bohem.
– List Barnabášův (původem Levita) odpovídá veršům Koránu.
= sjednocení Abrahámských věroučení.


Je tam toho více, myslím, že zdroj videa má něco společného s tímto kanálem:
www.youtube.com/channel/UCsv5cFHXw1e68hbxRU-TegQ


I tak mě zajímala informace... Jen vezmu tu nejjasnější popisnou situaci z videa, jak ji chápu: – Chrám Hagia Sofia uchovává archu úmluvy – Opravdová tóra z archy je předána lidem. – Korán byl lidem předán přes Mohameda Bohem. – List Barnabášův (původem Levita) odpovídá veršům Koránu. = sjednocení Abrahámských věroučení. Je tam toho více, myslím, že zdroj videa má něco společného s tímto kanálem: www.youtube.com/channel/UCsv5cFHXw1e68hbxRU-TegQ

I tak mě zajímala informace...


Já to pochopil tak, že Pravý Islám pohltí Izrael a bude nositelem osvobození lidstva od biblické koncepce. - Čína jako místo střetu Trumpa a Putina (provokace - tedy podporuje předpoklad, že se jedná o podvrh)


  • Antichrist ovládající Činu (námořnící asijského vzhledu)
  • Válka v Evropě
  • Fénix, který doprovází zrod člověka v duchu Koránské koncepce.
  • GP ztráci kontrolu a dekuje se.
  • Koránská koncepce - prosazující mravnost.
  • Pád bankovního finančního systému

Celé co na tom smrdí nejvíce je úloha Turecka - kdyby to byl Irán, neřekl bych půl slova. Ale to že do role spasitele světa je stavěno Turecko je maximálně podezřelé. Hold musím si dávat větší pozor odkud vítr vane a kdo chce zneužít původní I PET GOAT.


[quote="pid:490, uid:226"]I tak mě zajímala informace...[/quote] Já to pochopil tak, že Pravý Islám pohltí Izrael a bude nositelem osvobození lidstva od biblické koncepce. - Čína jako místo střetu Trumpa a Putina (provokace - tedy podporuje předpoklad, že se jedná o podvrh) - Antichrist ovládající Činu (námořnící asijského vzhledu) - Válka v Evropě - Fénix, který doprovází zrod člověka v duchu Koránské koncepce. - GP ztráci kontrolu a dekuje se. - Koránská koncepce - prosazující mravnost. - Pád bankovního finančního systému Celé co na tom smrdí nejvíce je úloha Turecka - kdyby to byl Irán, neřekl bych půl slova. Ale to že do role spasitele světa je stavěno Turecko je maximálně podezřelé. Hold musím si dávat větší pozor odkud vítr vane a kdo chce zneužít původní I PET GOAT.

Čína jako místo střetu Trumpa a Putina (provokace - tedy podporuje předpoklad, že se jedná o podvrh)


Já to pochopil tedy jinak: Boj nanajských chlapců (oba jen stínují) pro obrození Číny pod dohledem oka.


Ta úloha Turecka je tam opravdu klíčová, hlavně při scéně na konci filmu, kde letí zástupce vyspělejší civilizace a na svém stroji má vlajku Turecka pod tím HUDHUD (dudek = posel informace) a mečem ničí oko nad pyramidou.


Zbývá se ptát ohledně videa, Cui bono?


[quote="pid:494, uid:149"]Čína jako místo střetu Trumpa a Putina (provokace - tedy podporuje předpoklad, že se jedná o podvrh)[/quote] Já to pochopil tedy jinak: Boj nanajských chlapců (oba jen stínují) pro obrození Číny pod dohledem oka. Ta úloha Turecka je tam opravdu klíčová, hlavně při scéně na konci filmu, kde letí zástupce vyspělejší civilizace a na svém stroji má vlajku Turecka pod tím HUDHUD (dudek = posel informace) a mečem ničí oko nad pyramidou. Zbývá se ptát ohledně videa, Cui bono?
959
10
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept