Politika v ČR
Provokatér který pracuje nad plán zadání

Volný se projevil jako rozesírač hned zpočátku , kdy se pokusil potopit SPD podle stejného manuálu , jako Úsvit.
Nicméně narazil a od té doby byl v klidovém režimu.
Jenže situace spěje do bodu , kdy musí i naše republika reagovat na globální změny a zde je ten problémek. Kdo uchopí řízení , kdo se zařadí pod který scénář , kdo chápe vývoj situace a kdo jede podle prošlých manuálů.
A v této situaci je nasnadě použití krtků .
Volný je jedním z nich a svojí aktivitou jednoznačně směřuje k revoluci.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-horko-Volnemu-zablokovali-priznivce-cestou-do-Prahy-nasleduje-vzkaz-Hamackovi-656384
Jenže jak to tak bývá , spouští tím vývoj procesu , který jednak nutí další figury reagovat na zvyšující se tlak prostředí , v zájmu zachování si alespoň zčásti vliv na další vývoj politické scény a s ní podíl na řízení procesů v ČR .
Dále tlačí na obyvatele a samosprávy, ke zřizování paralelních struktur řízení. Kde snadno může dojít k společenskému uvědomění si ,k čemu máme tuto vládu , když svoji obec řídíme lépe bez parazitů !
Ten kdo tuto strategii alá Volný používá , je buďto hazardér ignorant směřující k totální ztrátě řízení , nebo zkušený sadař , který chce donutit kultivary k likvidaci plevelu.
Mimochodem , ta akce Chcípl pes mi značně připomíná projekt Milionu chvilek , přebarvený do jiného obalu.


Volný se projevil jako rozesírač hned zpočátku , kdy se pokusil potopit SPD podle stejného manuálu , jako Úsvit. Nicméně narazil a od té doby byl v klidovém režimu. Jenže situace spěje do bodu , kdy musí i naše republika reagovat na globální změny a zde je ten problémek. Kdo uchopí řízení , kdo se zařadí pod který scénář , kdo chápe vývoj situace a kdo jede podle prošlých manuálů. A v této situaci je nasnadě použití krtků . Volný je jedním z nich a svojí aktivitou jednoznačně směřuje k revoluci. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-horko-Volnemu-zablokovali-priznivce-cestou-do-Prahy-nasleduje-vzkaz-Hamackovi-656384 Jenže jak to tak bývá , spouští tím vývoj procesu , který jednak nutí další figury reagovat na zvyšující se tlak prostředí , v zájmu zachování si alespoň zčásti vliv na další vývoj politické scény a s ní podíl na řízení procesů v ČR . Dále tlačí na obyvatele a samosprávy, ke zřizování paralelních struktur řízení. Kde snadno může dojít k společenskému uvědomění si ,k čemu máme tuto vládu , když svoji obec řídíme lépe bez parazitů ! Ten kdo tuto strategii alá Volný používá , je buďto hazardér ignorant směřující k totální ztrátě řízení , nebo zkušený sadař , který chce donutit kultivary k likvidaci plevelu. Mimochodem , ta akce Chcípl pes mi značně připomíná projekt Milionu chvilek , přebarvený do jiného obalu.

Dovolím si citovat odsud:
https://www.protiproud.cz/politika/5535-trilateralni-komise-hlavnim-cilem-operace-covid19-je-urychleni-procesu-zmeny-lidstva-ohniska-odporu-musi-byt-eliminovana-bude-v-roce-2021-spustena-operace-moskva-jake-procesy-by-mela-urychlit-antihmota.htm


Jeden podstatný odstavec:
Neschopnost svrhnout Orbánovu vládu v Budapešti stejně jako eliminovat Kaczynského ve Varšavě nás stála nejen zdržení v harmonogramu plánovaných změn, ale také velké úsilí, abychom tato potenciální ohniska odporu eliminovali. Vyslovuji tedy důrazné varování našim kolegům ve Varšavě a v Budapešti, aby situaci s ohledem na blížící se okamžik Velkého resetu a na něj navázané změny co nejdříve napravili tak, jako se to podařilo v Bratislavě a - jak pevně věřím - se to povede příští rok i v Praze.


To je prosím úryvek z projevu generálního tajemníka Trilaterální komise z letošní prosincové konference v Bruselu.


Takže si myslím, že zase budou problémy s servery Statistického Úřadu!


Proslov je křížem ověřený z jiného pramene!


Dovolím si citovat odsud: https://www.protiproud.cz/politika/5535-trilateralni-komise-hlavnim-cilem-operace-covid19-je-urychleni-procesu-zmeny-lidstva-ohniska-odporu-musi-byt-eliminovana-bude-v-roce-2021-spustena-operace-moskva-jake-procesy-by-mela-urychlit-antihmota.htm Jeden podstatný odstavec: Neschopnost svrhnout Orbánovu vládu v Budapešti stejně jako eliminovat Kaczynského ve Varšavě nás stála nejen zdržení v harmonogramu plánovaných změn, ale také velké úsilí, abychom tato potenciální ohniska odporu eliminovali. Vyslovuji tedy důrazné varování našim kolegům ve Varšavě a v Budapešti, aby situaci s ohledem na blížící se okamžik Velkého resetu a na něj navázané změny co nejdříve napravili tak, jako se to podařilo v Bratislavě a - jak pevně věřím - se to povede příští rok i v Praze. To je prosím úryvek z projevu generálního tajemníka Trilaterální komise z letošní prosincové konference v Bruselu. Takže si myslím, že zase budou problémy s servery Statistického Úřadu! Proslov je křížem ověřený z jiného pramene!

Poslanec Volný zadržen protiústavně
7.03.2021 16:06:39


V neděli 7. 3. 2021 byl v Praze na Václavském náměstí po demonstraci zadržen policií poslanec Lubomír Volný, protože neměl roušku.
Lidé na demonstraci nenošením roušky vyjadřují odpor ke covidovým zákazům, příkazům a omezením, které stanovila vláda či Ministerstvo zdravotnictví. Poslanec Volný tím projevuje politický názor.


Zadržet poslance lze jen, byl-li dopaden při spáchání trestného činu nebo bezprostředně poté, což stanoví čl. 27 odst. 5 Ústavy. Jelikož nenošení roušky je jen přestupek, je zadržení poslance Volného protiústavní. I ústava byla zarouškována.


Boj proti porušování práva v jednotlivých případech je bojem za všechny, kteří se nechtějí zítra probudit v totalitním státě. I zde platí výrok Martina Niemöllera o vzrůstu moci nacistického státu: “Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista. Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat. Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář. Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mě mohl zastat.“.


Autor: Zdeněk Koudelka | neděle 7.3.2021 16:06
Zdroj: https://zdenekkoudelka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=766974


Poslanec Volný zadržen protiústavně 7.03.2021 16:06:39 V neděli 7. 3. 2021 byl v Praze na Václavském náměstí po demonstraci zadržen policií poslanec Lubomír Volný, protože neměl roušku. Lidé na demonstraci nenošením roušky vyjadřují odpor ke covidovým zákazům, příkazům a omezením, které stanovila vláda či Ministerstvo zdravotnictví. Poslanec Volný tím projevuje politický názor. Zadržet poslance lze jen, byl-li dopaden při spáchání trestného činu nebo bezprostředně poté, což stanoví čl. 27 odst. 5 Ústavy. Jelikož nenošení roušky je jen přestupek, je zadržení poslance Volného protiústavní. I ústava byla zarouškována. Boj proti porušování práva v jednotlivých případech je bojem za všechny, kteří se nechtějí zítra probudit v totalitním státě. I zde platí výrok Martina Niemöllera o vzrůstu moci nacistického státu: “Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista. Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat. Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář. Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mě mohl zastat.“. Autor: Zdeněk Koudelka | neděle 7.3.2021 16:06 Zdroj: https://zdenekkoudelka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=766974
Upravené 7. 3. 2021 o 17:35

Tradiční maturity nejsou nutné, zaměstnavatelé je nevyžadují, tvrdí Babiš


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/uredni-maturity-usetri-studentum-stres-babis-zpochybnil-tradicni-maturity.A210307_191257_domaci_wass/diskuse


To jako myslí vážně ? Opravdu ?


Tradiční maturity nejsou nutné, zaměstnavatelé je nevyžadují, tvrdí Babiš https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/uredni-maturity-usetri-studentum-stres-babis-zpochybnil-tradicni-maturity.A210307_191257_domaci_wass/diskuse To jako myslí vážně ? Opravdu ?

..., tvrdí Babiš


Zřejmě už myslí více na podání demise, než na to, co říká.


[quote="pid:6123, uid:317"]..., tvrdí Babiš[/quote] Zřejmě už myslí více na podání demise, než na to, co říká.

Proslov je křížem ověřený z jiného pramene!


Můžeš prosím postnout zdroj na ověření. Na Protiproudu k tomu není nic.


[quote="pid:6107, uid:311"]Proslov je křížem ověřený z jiného pramene![/quote] Můžeš prosím postnout zdroj na ověření. Na Protiproudu k tomu není nic.

úryvek z projevu generálního tajemníka Trilaterální komise z letošní prosincové konference v Bruselu.

Můžeš prosím postnout zdroj na ověření. Na Protiproudu k tomu není nic.


článek je z 28.12.2020
Po přečtení celého článku, který končí “generální tajemník” (narážka na komunistické strany) zvoláním “Vzhůru dolů!” a posouzením dalších linií, nemohu soudit jinak, než že jsme na území analytické geometrie.
Silvestrovsko/novoroční literární útvar zvaný hyperbola.
Viz též v článku přítomná koláž ala brežněvovský bozk apostaty Bergolia s Bidetem.


[quote="pid:6107, uid:311"]úryvek z projevu generálního tajemníka Trilaterální komise z letošní prosincové konference v Bruselu.[/quote] [quote="pid:6137, uid:146"]Můžeš prosím postnout zdroj na ověření. Na Protiproudu k tomu není nic.[/quote] článek je z 28.12.2020 Po přečtení celého článku, který končí “generální tajemník” (narážka na komunistické strany) zvoláním “Vzhůru dolů!” a posouzením dalších linií, nemohu soudit jinak, než že jsme na území analytické geometrie. Silvestrovsko/novoroční literární útvar zvaný hyperbola. Viz též v článku přítomná koláž ala brežněvovský bozk apostaty Bergolia s Bidetem.

@Počtář a @Ran

Zdroj nelze jmenovat. Pro mě je důvěryhodný, vím co, kde a pro koho dělá.


@Počtář a @Ran Zdroj nelze jmenovat. Pro mě je důvěryhodný, vím co, kde a pro koho dělá.
1.15k
8
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept