Mimo kategórií
MDŽ

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť.


Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky.


Ste jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom.


Prajem Vám pekný Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty.


Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Ste jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom. Prajem Vám pekný Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty.

K MDŽ prinášam pre vás ženy kytičku,


prajem veľa lásky vo vašom srdiečku.


6045d86c7eb39
smile


_K MDŽ prinášam pre vás ženy kytičku,_ ==================================== _ prajem veľa lásky vo vašom srdiečku._ ============================================================================ ![6045d86c7eb39](serve/attachment&path=6045d86c7eb39) ;)

6045ebeeb446a


Pripájam sa s blahoželaním.


![6045ebeeb446a](serve/attachment&path=6045ebeeb446a) Pripájam sa s blahoželaním.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Připojuji se s přáním všeho nejlepšího



Připojuji se s přáním všeho nejlepšího https://pictureholiday.ru/wp-content/uploads/2019/03/19-min-12.png

Diky moc, takova krasna prani a kyticky potesi vzdy.


Diky moc, takova krasna prani a kyticky potesi vzdy.

Děkuji všem mužům za blahopřání a krásné kytičky.


Děkuji všem mužům za blahopřání a krásné kytičky.

Děkuji všem mužům za blahopřání a krásné kytičky.


Děkuji všem mužům za blahopřání a krásné kytičky.

Děvčata, mám Vás rád po celý svůj sedumdesátiletý život.Moje přání ke svátku:
Zůstaňte ŽENAMI maminkami.babičkami, pečovatelkami a hlavně těmi zrcadly , do kterých se musíme občas podívat, abychom poznali, zda jsme ještě vůbec MUŽI.


Děvčata, mám Vás rád po celý svůj sedumdesátiletý život.Moje přání ke svátku: Zůstaňte ŽENAMI maminkami.babičkami, pečovatelkami a hlavně těmi zrcadly , do kterých se musíme občas podívat, abychom poznali, zda jsme ještě vůbec MUŽI.

tiež úprimne ďakujem za všetky milé želania a krásne kvietky smile


tiež úprimne ďakujem za všetky milé želania a krásne kvietky :)

aj ja dakujem za vsetky tieto virtualne kytice:-)


aj ja dakujem za vsetky tieto virtualne kytice:-)
637
13
12
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept