Politika v SR
Krajčí oznámil rezignáciu, Matovič ju podmienil rozbehnutím očkovania Sputnikom

Krajčí oznámil rezignáciu, Matovič ju podmienil rozbehnutím očkovania Sputnikom


Marek Krajčí sa rozhodol rezignovať z postu ministra zdravotníctva. „Vážim si podporu a chcem poďakovať celému klubu OĽaNO. Žiaľ, dve menšie koaličné strany podmienili svoje zotrvanie vo vláde mojou demisiou. V takejto situácii, keď ľudia čakali viac ako dvanásť rokov na zmenu, by bolo nesprávne robiť obštrukcie. Nie som prilepený na moju stoličku a preto odstúpim z postu ministra,“ uviedol Krajčí.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580853-kriza-je-minulostou-krajci-udajne-konci-a-uz-ma-aj-novy-post/


Krajčí oznámil rezignáciu, Matovič ju podmienil rozbehnutím očkovania Sputnikom Marek Krajčí sa rozhodol rezignovať z postu ministra zdravotníctva. „Vážim si podporu a chcem poďakovať celému klubu OĽaNO. Žiaľ, dve menšie koaličné strany podmienili svoje zotrvanie vo vláde mojou demisiou. V takejto situácii, keď ľudia čakali viac ako dvanásť rokov na zmenu, by bolo nesprávne robiť obštrukcie. Nie som prilepený na moju stoličku a preto odstúpim z postu ministra,“ uviedol Krajčí. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/580853-kriza-je-minulostou-krajci-udajne-konci-a-uz-ma-aj-novy-post/

De facto oznam, že od válova ich nedostanú ani buldozérom.


De facto oznam, že od válova ich nedostanú ani buldozérom.

Spravy Markíza:


Matovič prišiel údajne s nápadom, že by sa na určitý čas stiahol do úzadia, popr. že by časť svojich kompetencií prenechal niekomu inému. ..


Spravy Markíza: Matovič prišiel údajne s nápadom, že by sa na určitý čas stiahol do úzadia, popr. že by časť svojich kompetencií prenechal niekomu inému. ..

JankA

492
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept