Zahraniční analytici
Prof.Panarin:анализ фактов 2 мировой войны

https://www.youtube.com/watch?v=FS_MDP-B1pA


Jan Pulkert zdieľa odkaz.
3 h ·
Prof. Panarin - Anglie, Polsko a fašistické Německo (10.3.2021)
"Rád bych zdůaznil, že dnešní vydání bude neoficiální a že půjde pouze o můj úhel profesorského náhledu. A mnohé věci zde řeknu poprve. Podělím se tedy o věci které zde uslyšíte poprve, a promluvíme o Polsku. Takže toto vydání nese název "Anglie, Polsko a fašistické Nemecko". Je zde jeden problém a chtěl bych obrátit pozornost na etnické složení Polska. Mnoho lidí si myslí, že Polsko je monoetnickým státem ale já tvrdím že není. Jsem jiného názoru i přesto že Polsko je slovanská země. Polsko bylo rozděleno celkem třikrát, což nemá v celosvětové analogii obdoby. Takže proč tedy upírat pozornost k Polsku? Už jsme hovořili o Jaltě z roku 1945 kde klíčovou otázkou a problémem byla polská otázka. Takže Polsko. Na současném území jsou neslovanská plemena. Především Alanové a Turkické národy. Skutečně a to zde říkám poprve, na území je skutečně obrovská komponenta Turkických etnik. V další obrovské míře to je židovský komponent, takže slovanské osídlení se koncentruje především v oblasti Krakova a jeho přilehlých částí. Takže tato etnika spolu po celé časy žily a žily. No, chtěl bych obrátit vaši pozornost na to, že v roce 820 byla založena Velká Morava (Velkomoravská říše). Obracím vaši pozornost na to, že Mirovingové byli první králové Francie kteří obsadili Vatikán a založili nezákonnou moc kdy tento začal Polsko používat a přetvářet ve svůj instrument. Vatikán. Nezákonný. Což je principielně důležité protože právě oni rozbili a zlikvidovali Velkou MOravu. Velká Morava se nacházela na území Československa, Rakouska, části Německa, prakticky celé území Polska, Maďarska a tak dále. Byla to tedy gigantická říše. V roce 877 malé Polsko, to jest slovanské Polsko společně s Krakovem vešly do sestavy Velké Moravy. Proto já jsem zastáncem sjednocení a obnovení bývalé Velké Moravy. Což bude minimálně nejoptimálnější varianta k založení Slovanské konfederace pro současnost. Což je z mého hlediska východiskem k vybřednutí z dnešní složité situace a 4. rozdělení Polska. Obracím vaši pozornost na to, že v období kdy si nacistické Německo v čele s Hitlerem a Polsko dělili území Československa, byl polským ministrem zahraničních věcí v roce (1932-1939) Beck. (Ve skutečnosti Bek) Ne samarkandský Bek, ne Bucharský Bek nebo jiný. Byl to polský Bek. Je to prostě jedno z dalších mnoha potvrzení že Polsko není monoetnické ale mnohonárodnostní země. Byla vždycky a je i nyní. Opakuji, je to pouze můj subjektivní názor kterým nijak nepretenduji na to aby byl brán jako svatá pravda. Je to zkrátka i taková výzva k započetí diskuze ohledně tohoto náhledu. Naučné a kreativní, takového jakoby strategického rozhovoru. Takže Polsko je tedy rozděleno do třech největších skupin. Turkickou, židovskou a slovanskou. Z nově otevřených archivů vnější rozvědky RF, vyšlo najevo, že polská vláda v exilu, sídlící v Anglii, spolupracovala s Hitlerem dokonce v i v roce 1944, když žádala o povolení pro její výsadek, který mířil do Polska, projet územím Německa. Krátce na to vypuklo Varšavské povstání, které organizovala Armáda Krajowa bez koordinace s Rudou armádou, a které skončilo fiaskem s obrovskými obětmi nejen v řádách Poláků, ale i v řadách vojáků Rudé armády, kteří přišli povstání na pomoc. Takže Polsko tedy po celou dobu svojí existence bylo používáno jako zdroj nestabilnosti na euro-asijském kontinentu. V tomto kontextu nový plán, globální a geopolitický se zohledněním na to co probíhalo během první a druhé světové války, je projekt GeoRusia. Německo, Itálie, Rakousko, Rusko, Bělorusko a Slovanská konfederace s hlavním městem v Bratislavě a Velehrad jako hlavní město Velké Moravy. Vše obnovovat a budovat. Potichounku. Obnovovat. Toto je cesta ke stabilitě v Evropě a k překonání všech válek. Není zapotřebí 4. dělení Polska. Varšavské vojvodství, Pomořansko, Polonia s Krakovem vejdou do Slovanské Konfederace. Nová Velká Morava je velice zapotřebí a v nové konstrukci. Teprve potom nastane stabilita na evropském kontinentu. Nebudou války a konflikty. A Britská konstrukce neustálých válek proti Rusku za používání Polska, mnohonárodnostního Polska, které Británie po celou dobu využívala jako prostředek k vyvolávání válek proti Rusku. Připomínám, že v armádě Napoleona bylo 60.000 Poláků. Bylo. V době vtržení Napoleona do Ruska bylo. I toto je třeba připomínat současnému politickému vedení Polska. Nejen účast ve druhé světové válce. Proto Poláci nenávidí Suvorova který je porážel na hlavu. Velice silně. Já bych řekl že inteligentně. Ne početně. Ale uměním válčit. Nemusíte tedy se mnou souhlasi, mnohé věci jak jsem již v začátku předeslal jsou nové a nechtěl jsem se nikoho vážněji dotknout. Ale je zapotřebí se na celý obrázek podívat v celém a vidět ho komplexně."


https://www.youtube.com/watch?v=FS_MDP-B1pA Jan Pulkert zdieľa odkaz. 3 h · Prof. Panarin - Anglie, Polsko a fašistické Německo (10.3.2021) "Rád bych zdůaznil, že dnešní vydání bude neoficiální a že půjde pouze o můj úhel profesorského náhledu. A mnohé věci zde řeknu poprve. Podělím se tedy o věci které zde uslyšíte poprve, a promluvíme o Polsku. Takže toto vydání nese název "Anglie, Polsko a fašistické Nemecko". Je zde jeden problém a chtěl bych obrátit pozornost na etnické složení Polska. Mnoho lidí si myslí, že Polsko je monoetnickým státem ale já tvrdím že není. Jsem jiného názoru i přesto že Polsko je slovanská země. Polsko bylo rozděleno celkem třikrát, což nemá v celosvětové analogii obdoby. Takže proč tedy upírat pozornost k Polsku? Už jsme hovořili o Jaltě z roku 1945 kde klíčovou otázkou a problémem byla polská otázka. Takže Polsko. Na současném území jsou neslovanská plemena. Především Alanové a Turkické národy. Skutečně a to zde říkám poprve, na území je skutečně obrovská komponenta Turkických etnik. V další obrovské míře to je židovský komponent, takže slovanské osídlení se koncentruje především v oblasti Krakova a jeho přilehlých částí. Takže tato etnika spolu po celé časy žily a žily. No, chtěl bych obrátit vaši pozornost na to, že v roce 820 byla založena Velká Morava (Velkomoravská říše). Obracím vaši pozornost na to, že Mirovingové byli první králové Francie kteří obsadili Vatikán a založili nezákonnou moc kdy tento začal Polsko používat a přetvářet ve svůj instrument. Vatikán. Nezákonný. Což je principielně důležité protože právě oni rozbili a zlikvidovali Velkou MOravu. Velká Morava se nacházela na území Československa, Rakouska, části Německa, prakticky celé území Polska, Maďarska a tak dále. Byla to tedy gigantická říše. V roce 877 malé Polsko, to jest slovanské Polsko společně s Krakovem vešly do sestavy Velké Moravy. Proto já jsem zastáncem sjednocení a obnovení bývalé Velké Moravy. Což bude minimálně nejoptimálnější varianta k založení Slovanské konfederace pro současnost. Což je z mého hlediska východiskem k vybřednutí z dnešní složité situace a 4. rozdělení Polska. Obracím vaši pozornost na to, že v období kdy si nacistické Německo v čele s Hitlerem a Polsko dělili území Československa, byl polským ministrem zahraničních věcí v roce (1932-1939) Beck. (Ve skutečnosti Bek) Ne samarkandský Bek, ne Bucharský Bek nebo jiný. Byl to polský Bek. Je to prostě jedno z dalších mnoha potvrzení že Polsko není monoetnické ale mnohonárodnostní země. Byla vždycky a je i nyní. Opakuji, je to pouze můj subjektivní názor kterým nijak nepretenduji na to aby byl brán jako svatá pravda. Je to zkrátka i taková výzva k započetí diskuze ohledně tohoto náhledu. Naučné a kreativní, takového jakoby strategického rozhovoru. Takže Polsko je tedy rozděleno do třech největších skupin. Turkickou, židovskou a slovanskou. Z nově otevřených archivů vnější rozvědky RF, vyšlo najevo, že polská vláda v exilu, sídlící v Anglii, spolupracovala s Hitlerem dokonce v i v roce 1944, když žádala o povolení pro její výsadek, který mířil do Polska, projet územím Německa. Krátce na to vypuklo Varšavské povstání, které organizovala Armáda Krajowa bez koordinace s Rudou armádou, a které skončilo fiaskem s obrovskými obětmi nejen v řádách Poláků, ale i v řadách vojáků Rudé armády, kteří přišli povstání na pomoc. Takže Polsko tedy po celou dobu svojí existence bylo používáno jako zdroj nestabilnosti na euro-asijském kontinentu. V tomto kontextu nový plán, globální a geopolitický se zohledněním na to co probíhalo během první a druhé světové války, je projekt GeoRusia. Německo, Itálie, Rakousko, Rusko, Bělorusko a Slovanská konfederace s hlavním městem v Bratislavě a Velehrad jako hlavní město Velké Moravy. Vše obnovovat a budovat. Potichounku. Obnovovat. Toto je cesta ke stabilitě v Evropě a k překonání všech válek. Není zapotřebí 4. dělení Polska. Varšavské vojvodství, Pomořansko, Polonia s Krakovem vejdou do Slovanské Konfederace. Nová Velká Morava je velice zapotřebí a v nové konstrukci. Teprve potom nastane stabilita na evropském kontinentu. Nebudou války a konflikty. A Britská konstrukce neustálých válek proti Rusku za používání Polska, mnohonárodnostního Polska, které Británie po celou dobu využívala jako prostředek k vyvolávání válek proti Rusku. Připomínám, že v armádě Napoleona bylo 60.000 Poláků. Bylo. V době vtržení Napoleona do Ruska bylo. I toto je třeba připomínat současnému politickému vedení Polska. Nejen účast ve druhé světové válce. Proto Poláci nenávidí Suvorova který je porážel na hlavu. Velice silně. Já bych řekl že inteligentně. Ne početně. Ale uměním válčit. Nemusíte tedy se mnou souhlasi, mnohé věci jak jsem již v začátku předeslal jsou nové a nechtěl jsem se nikoho vážněji dotknout. Ale je zapotřebí se na celý obrázek podívat v celém a vidět ho komplexně."

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Jako Moravak tvrdim, ze v nas Slovany nezabili. Hur toto tvrdit o centru ci Cechach. Tam prijimaji lepe 'propagandu' jsme potomci Germanu! Smutne, ale zacit musime na svem pisecku


Jako Moravak tvrdim, ze v nas Slovany nezabili. Hur toto tvrdit o centru ci Cechach. Tam prijimaji lepe 'propagandu' jsme potomci Germanu! Smutne, ale zacit musime na svem pisecku
Upravené 13. 3. 2021 o 01:19

ze v nas Slovany nezabili. Hur toto tvrdit o centru

Jenomže ono neplatí “žije to v Čechách, mluví to Česky, je to Čech”.
viz https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=“okultn%C3%AD%20centrum”&_siq_page=1&_siq_sort=relevance
To za prvé.
A za druhé. Kde má dlouhodobě nejlepší volební výsledky sudetoněmecká KDU-ČSL? A jsou snad Moraváci paušálními či vědomými sudeťáky?
“Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře svého nepochopení na toho, kdo toho ví a chápe více...”


[quote="pid:6802, uid:320"]ze v nas Slovany nezabili. Hur toto tvrdit o centru[/quote] Jenomže ono neplatí “žije to v Čechách, mluví to Česky, je to Čech”. viz https://pjakin.webnode.cz/vysledky/?q=“okultn%C3%AD%20centrum”&_siq_page=1&_siq_sort=relevance To za prvé. A za druhé. Kde má dlouhodobě nejlepší volební výsledky sudetoněmecká KDU-ČSL? A jsou snad Moraváci paušálními či vědomými sudeťáky? “Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře svého nepochopení na toho, kdo toho ví a chápe více...”

Mirovingové
Merovingové=Merovejci. Od majordoma Karla Martela jejich moc upadá v prospěch karolínské dynastie. Z této dynastie pocházel i král Arnulf (vládce mj. i Korutan a Bavor). Odhaduji, že právě k němu šla česká (j)elita vedená Spytihněvem s poníženou suplikou. Zajímavou událostí té doby je bitva u Pressburgu (907). Nabízí se otázka, kdo tam proti Bavorům a Frankům vlastně bojoval (wikipedia píše o armádě prince Arpáda)? Bavoři tam dostali velkou nakládačku.


Díky pane Panarine. Taktéž díky za překlad.


[quote="pid:6775, uid:109"]Mirovingové[/quote]Merovingové=Merovejci. Od majordoma Karla Martela jejich moc upadá v prospěch karolínské dynastie. Z této dynastie pocházel i král Arnulf (vládce mj. i Korutan a Bavor). Odhaduji, že právě k němu šla česká (j)elita vedená Spytihněvem s poníženou suplikou. Zajímavou událostí té doby je bitva u Pressburgu (907). Nabízí se otázka, kdo tam proti Bavorům a Frankům vlastně bojoval (wikipedia píše o armádě prince Arpáda)? Bavoři tam dostali velkou nakládačku. Díky pane Panarine. Taktéž díky za překlad.

@ Počtář


A za druhé. Kde má dlouhodobě nejlepší volební výsledky sudetoněmecká KDU-ČSL? A jsou snad Moraváci paušálními či vědomými sudeťáky?
“Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře svého nepochopení na toho, kdo toho ví a chápe více...”

Souhlas, nicméně na Moravě a hlavně na té východní a jižní části je spousta věřících a ti to dávají 'svým'. Střed a sever je na tom lépe. Shodneme se na tom, že KDU... je 'vlk v rouše beránčím'. Já tuto pakáž nemůžu ani cítit.


@ Počtář ```` A za druhé. Kde má dlouhodobě nejlepší volební výsledky sudetoněmecká KDU-ČSL? A jsou snad Moraváci paušálními či vědomými sudeťáky? “Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře svého nepochopení na toho, kdo toho ví a chápe více...” ```` Souhlas, nicméně na Moravě a hlavně na té východní a jižní části je spousta věřících a ti to dávají 'svým'. Střed a sever je na tom lépe. Shodneme se na tom, že KDU... je 'vlk v rouše beránčím'. Já tuto pakáž nemůžu ani cítit.

Připomínám, že v armádě Napoleona bylo 60.000 Poláků
To je docela zajímavé. VVPj kdysi řekl, že u Wehrmachtu a SS snad sloužilo kolem 1 milionů Poláků. Asi to taky něco signalizuje.


[quote="pid:6775, uid:109"]Připomínám, že v armádě Napoleona bylo 60.000 Poláků[/quote] To je docela zajímavé. VVPj kdysi řekl, že u Wehrmachtu a SS snad sloužilo kolem 1 milionů Poláků. Asi to taky něco signalizuje.

u Wehrmachtu a SS snad sloužilo kolem 1 milionů Poláků

Ještě zajímavější by bylo spočítat poměr Alanové/Turkičtí/Slované/Jewrejové...
Nebo tři skupiny: ťurkskou, židovskou a slovanskou, jak je uvedeno zde
Dále, poukazuje na etnické složení obyvatel Polska


[quote="pid:6872, uid:260"]u Wehrmachtu a SS snad sloužilo kolem 1 milionů Poláků[/quote] Ještě zajímavější by bylo spočítat poměr Alanové/Turkičtí/Slované/Jewrejové... Nebo tři skupiny: ťurkskou, židovskou a slovanskou, jak je uvedeno zde [quote="pid:6504, uid:158"]Dále, poukazuje na etnické složení obyvatel Polska[/quote]

Prof. Panarin - Anglie, Polsko a fašistické Německo

takto si predstavujem príspevok s videom. Nemusí byť ten popis až tak podrobný, ale keď už, tak nemám nič proti tomu.
Vďaka, camelia2019.


[quote="pid:6775, uid:109"]Prof. Panarin - Anglie, Polsko a fašistické Německo[/quote] takto si predstavujem príspevok s videom. Nemusí byť ten popis až tak podrobný, ale keď už, tak nemám nič proti tomu. Vďaka, camelia2019.

Nebo tři skupiny: ťurkskou, židovskou a slovanskou, jak je uvedeno zde
Němci byli v evidenci zcela určitě pečliví. Třeba se časem nějaké statistiky objeví ...


[quote="pid:6879, uid:240"]Nebo tři skupiny: ťurkskou, židovskou a slovanskou, jak je uvedeno zde[/quote]Němci byli v evidenci zcela určitě pečliví. Třeba se časem nějaké statistiky objeví ...
869
9
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept