Zahraniční analytici
Panarin - Britanii byla zpusobena skoda
Y

Kde? Na BV. Zacatkem brezna 21 v zone Idlibu, temer na turecke hranici, zautocily nezname sily na ropna zarizeni.
Veteranstoday 6.3. ohlasuje, ze to byl uder po Britanii. Proc? Protoze zejmena organizace „Bile prilby“ kupcila s ukradenou syrskou ropou v Idlibu a tato organizace je spojena s britskou rozvedkou MI6.
Takze asymetricky utok na Londyn. Vzpomenme na devce s lahvickou svobodne cestujici do Ruska, Nemecka a zase do Ruska. Plna svoboda pro londynske lahvicky pro ty, kdo je privazi atd.
Ukazalo se ovsem, ze to uz tak nebude. Okolo 200 cisteren, hlavni osnova Bilych prileb, byla znicena. Podtrhuji, ze financni osnova.
Vzpomenme jeste na jednu prihodu z 11/2019, ktera se udala v Istanbulu, kdy kadrovy pracovnik rozvedky MI6 Le Mesurier, vypadl z 1,5 m vysokeho balkou a zabil se. Jakoby sebevrazda. Pul hodiny na to vypadl z balkonu i jeho pes a take se zabil. To byla oficialni verze, ktere ale nikdo neveril. Tento Le Mesurier vytvoril a vedl Bile prilby. Bylo nekolik verzi – ze ho odstranila MI6, dalsi verze byla ekonomicka – Bile prilby spolu s teroristy organizovaly kontraband ropnych produktu a pry se s nekym nepodelil, atd. Turecke urady rizeni uzavrely. Nebyly zadne dukazy ciziho pricineni.
Je na zamysleni, ze byvaly britsky velvyslanec v Turecku, Richard Moore, je nyni sefem MI6.
Jsou dohady, ze byl utok ucinen raketami z ruske ponorky ve Stredozemnim mori, ale to jsou jenom dohady.
https://www.youtube.com/watch?v=Y8JpmP1mQTg


Kde? Na BV. Zacatkem brezna 21 v zone Idlibu, temer na turecke hranici, zautocily nezname sily na ropna zarizeni. Veteranstoday 6.3. ohlasuje, ze to byl uder po Britanii. Proc? Protoze zejmena organizace „Bile prilby“ kupcila s ukradenou syrskou ropou v Idlibu a tato organizace je spojena s britskou rozvedkou MI6. Takze asymetricky utok na Londyn. Vzpomenme na devce s lahvickou svobodne cestujici do Ruska, Nemecka a zase do Ruska. Plna svoboda pro londynske lahvicky pro ty, kdo je privazi atd. Ukazalo se ovsem, ze to uz tak nebude. Okolo 200 cisteren, hlavni osnova Bilych prileb, byla znicena. Podtrhuji, ze financni osnova. Vzpomenme jeste na jednu prihodu z 11/2019, ktera se udala v Istanbulu, kdy kadrovy pracovnik rozvedky MI6 Le Mesurier, vypadl z 1,5 m vysokeho balkou a zabil se. Jakoby sebevrazda. Pul hodiny na to vypadl z balkonu i jeho pes a take se zabil. To byla oficialni verze, ktere ale nikdo neveril. Tento Le Mesurier vytvoril a vedl Bile prilby. Bylo nekolik verzi – ze ho odstranila MI6, dalsi verze byla ekonomicka – Bile prilby spolu s teroristy organizovaly kontraband ropnych produktu a pry se s nekym nepodelil, atd. Turecke urady rizeni uzavrely. Nebyly zadne dukazy ciziho pricineni. Je na zamysleni, ze byvaly britsky velvyslanec v Turecku, Richard Moore, je nyni sefem MI6. Jsou dohady, ze byl utok ucinen raketami z ruske ponorky ve Stredozemnim mori, ale to jsou jenom dohady. https://www.youtube.com/watch?v=Y8JpmP1mQTg
Upravené 13. 3. 2021 o 12:49
410
0
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept