Zahraničná politika
Čína vydala první očkovací pas na světě. Chce pomáhat vyvinout celosvětový systém

Čína v úterý odstartovala program „očkovacích pasů“, které mají za cíl umožnit usnadnit cestování lidí a zároveň zajistit jeho bezpečnost před rozšířením nákazy covid-19. Jedná se o první takový očkovací pas na světě. O podobných systémech uvažují jiné země světa včetně těch Evropské unie. Čínští odborníci říkají, že čínské společnosti mají příležitost pomoct s vybudováním takového celosvětového systému.
https://echo24.cz/a/Snt4P/cina-vydala-prvni-ockovaci-pas-na-svete-chce-pomahat-vyvinout-celosvetovy-system


Čína v úterý odstartovala program „očkovacích pasů“, které mají za cíl umožnit usnadnit cestování lidí a zároveň zajistit jeho bezpečnost před rozšířením nákazy covid-19. Jedná se o první takový očkovací pas na světě. O podobných systémech uvažují jiné země světa včetně těch Evropské unie. Čínští odborníci říkají, že čínské společnosti mají příležitost pomoct s vybudováním takového celosvětového systému. https://echo24.cz/a/Snt4P/cina-vydala-prvni-ockovaci-pas-na-svete-chce-pomahat-vyvinout-celosvetovy-system

Byla jen otázka času, kdy ten svůj šmírovací ksindl vypustí do světa. Toto je potřeba v zárodku odmítnout. Toto jak si člověk nechá vnutit, je konec s volným pohybem a svobodou. Bohužel mám kolem sebe lidi, co vám řeknou, že jestli bude cestování podmíněno očkováním, tak neváhají ani chvíli a jdou do toho. To pak nevíte, co jim na to říct a radši si jen něco pomyslíte... Co by se muselo stát, aby tento šmírovací ksindl neprošel? Podle mě by mesel někdo začít ukončovat kovidový cirkus, aby nebylo potřeba něco takového zavádět. Nebo se jedná už o proces objektivní, nezastavitelný?


Byla jen otázka času, kdy ten svůj šmírovací ksindl vypustí do světa. Toto je potřeba v zárodku odmítnout. Toto jak si člověk nechá vnutit, je konec s volným pohybem a svobodou. Bohužel mám kolem sebe lidi, co vám řeknou, že jestli bude cestování podmíněno očkováním, tak neváhají ani chvíli a jdou do toho. To pak nevíte, co jim na to říct a radši si jen něco pomyslíte... Co by se muselo stát, aby tento šmírovací ksindl neprošel? Podle mě by mesel někdo začít ukončovat kovidový cirkus, aby nebylo potřeba něco takového zavádět. Nebo se jedná už o proces objektivní, nezastavitelný?

Bohužel mám kolem sebe lidi, co vám řeknou, že jestli bude cestování podmíněno očkováním, tak neváhají ani chvíli a jdou do toho.


"Nebuď zase paranoik. Vždyť o nic nejde! A když nám to pomůže zvládnout pandemii, proč ne?"


Příspěvek nevyjadřuje názor autora.


[quote="pid:6841, uid:19"]Bohužel mám kolem sebe lidi, co vám řeknou, že jestli bude cestování podmíněno očkováním, tak neváhají ani chvíli a jdou do toho.[/quote] "Nebuď zase paranoik. Vždyť o nic nejde! A když nám to pomůže zvládnout pandemii, proč ne?" _Příspěvek nevyjadřuje názor autora._

očkovacích pasů“


Z lekárskeho hľadiska bezcenný doklad o príslušnosti jej nositeľa k podriadeným ovciam. Nič nevyjadrujúci zdrap papiera, čo sa týka jej zdravotného stavu a odolnosti voči chorobám v ňom uvedených.


[quote="pid:6831, uid:101"]očkovacích pasů“[/quote] Z lekárskeho hľadiska bezcenný doklad o príslušnosti jej nositeľa k podriadeným ovciam. Nič nevyjadrujúci zdrap papiera, čo sa týka jej zdravotného stavu a odolnosti voči chorobám v ňom uvedených.

@JS22
Přesně toto mi řekl pan Kamil Ziegler z firmy EMMA Delta, když koupili OPAP v Řecku. Moje odpověď:
Raději živý a svobodný paranoik, než mrtvý idealista. Pracovní nabídku jsem odmítl a osoba, kterou přijal na mé místo byla po první akci 9 měsíců na jednotce intenzivní péče. Pak volal a škemral. Nezájem! Myšlení některých lidí se prostě nezmění!!!

@JS22 Přesně toto mi řekl pan Kamil Ziegler z firmy EMMA Delta, když koupili OPAP v Řecku. Moje odpověď: Raději živý a svobodný paranoik, než mrtvý idealista. Pracovní nabídku jsem odmítl a osoba, kterou přijal na mé místo byla po první akci 9 měsíců na jednotce intenzivní péče. Pak volal a škemral. Nezájem! Myšlení některých lidí se prostě nezmění!!!

Příspěvek nevyjadřuje názor autora.


Lidi, nepoznáte sarkasmus? Ještě k tomu jsem dal příspěvek do uvozovek (citace někoho jiného) a pod něj napsal tuhle poznámku...


Raději živý a svobodný paranoik, než mrtvý idealista.


I když v naší firmě (v ČR) nikdo očkování netlačí, tak jsem mi též bylo naznačeno, že jsem paranoik, když jsem poukázal na ochranu osobních údajů v souvislosti případného ukazování policistovi toho, kde pracuji včetně dalších údajů.


Jo a ještě vakcína Sputnik V je nedůvěryhodná. Proč? Protože je ruská.
A Telegram je také nedůvěryhodný, radši WhatsApp. Proč? Protože Telegram je ruský.


Než zase dostanu mínusy, jen ilustruji názory lidí, se kterými jsem se setkal. smile


Abych ale přidal něco povzbuzujícího, tak tam, kde bydlím, na ulici nosí už respirátor nebo roušku málo kdo, většina lidí na ně zvysoka hází bobek.


[quote="pid:6846, uid:181"]Příspěvek nevyjadřuje názor autora.[/quote] Lidi, nepoznáte sarkasmus? Ještě k tomu jsem dal příspěvek do uvozovek (citace někoho jiného) a pod něj napsal tuhle poznámku... [quote="pid:6877, uid:311"]Raději živý a svobodný paranoik, než mrtvý idealista.[/quote] I když v naší firmě (v ČR) nikdo očkování netlačí, tak jsem mi též bylo naznačeno, že jsem paranoik, když jsem poukázal na ochranu osobních údajů v souvislosti případného ukazování policistovi toho, kde pracuji včetně dalších údajů. Jo a ještě vakcína Sputnik V je nedůvěryhodná. Proč? Protože je ruská. A Telegram je také nedůvěryhodný, radši WhatsApp. Proč? Protože Telegram je ruský. Než zase dostanu mínusy, jen ilustruji názory lidí, se kterými jsem se setkal. :) Abych ale přidal něco povzbuzujícího, tak tam, kde bydlím, na ulici nosí už respirátor nebo roušku málo kdo, většina lidí na ně zvysoka hází bobek.

@JS22

Já to pochopil, ale psal jsem osobní zkušenost také pro ostatní.


Osobně jsem Google, Facebook (FUCKBOOK), WhatsApp a ostatní špiony vyřadil ze svého repertuáru.
Na zprávy Threema, na surfování TOR.
A nakonec...
raději ať mě špiclujou Číňani a nebo Rusové, rozhodně mi to bude vadit méně, jen ať si klidně v FSB přečtou, že schvaluji Putinovu politiku, dám jim to klidně písemně, s podpisem a kulatým razítkem.


@JS22 Já to pochopil, ale psal jsem osobní zkušenost také pro ostatní. Osobně jsem Google, Facebook (FUCKBOOK), WhatsApp a ostatní špiony vyřadil ze svého repertuáru. Na zprávy Threema, na surfování TOR. A nakonec... raději ať mě špiclujou Číňani a nebo Rusové, rozhodně mi to bude vadit méně, jen ať si klidně v FSB přečtou, že schvaluji Putinovu politiku, dám jim to klidně písemně, s podpisem a kulatým razítkem.
Upravené 13. 3. 2021 o 20:15

raději ať mě špiclujou Číňani a nebo Rusové

Kdyby šlo jen o špiclování, tak by mi to bylo také u zadku. Tady jde o to, že pokud budeš chtít jenom na Slovensko, budeš se muset dát očkovat. A to je ten problém. Nechat si zanést do těla něco, co tě postupně zabije, a nebo z tebe udělá podobné zombie, které jsou vidět v ulicích LA.


[quote="pid:6899, uid:311"]raději ať mě špiclujou Číňani a nebo Rusové[/quote] Kdyby šlo jen o špiclování, tak by mi to bylo také u zadku. Tady jde o to, že pokud budeš chtít jenom na Slovensko, budeš se muset dát očkovat. A to je ten problém. Nechat si zanést do těla něco, co tě postupně zabije, a nebo z tebe udělá podobné zombie, které jsou vidět v ulicích LA.

Přesně toto mi řekl pan Kamil Ziegler z firmy EMMA Delta, když koupili OPAP v Řecku.


To, akože fakt alebo robíš z neho srandu?


[quote="pid:6877, uid:311"]Přesně toto mi řekl pan Kamil Ziegler z firmy EMMA Delta, když koupili OPAP v Řecku.[/quote] To, akože fakt alebo robíš z neho srandu?

Moderátor

@Oracle_911

To je fakt o který se můžeš opřít.


Požadavky na pozici - pokud tě to zajímá tak jako admin vidíš můj e-mail. Veřejně nechci uvádět detaily včetně odměn.


Ale strašně si věřil, že je v bezpečí, odmítal panceřové auto, odmítal mnoho dalšího.


Jenže se dal do války o peníze a smlouvy s Kokkalisem a to není jen tak. Ten má soukromou armádu a všichni mluví německy s východním dialektem, tedy bývalí STASI. To není standa.


@Oracle_911 To je fakt o který se můžeš opřít. Požadavky na pozici - pokud tě to zajímá tak jako admin vidíš můj e-mail. Veřejně nechci uvádět detaily včetně odměn. Ale strašně si věřil, že je v bezpečí, odmítal panceřové auto, odmítal mnoho dalšího. Jenže se dal do války o peníze a smlouvy s Kokkalisem a to není jen tak. Ten má soukromou armádu a všichni mluví německy s východním dialektem, tedy bývalí STASI. To není standa.

Požadavky na pozici - pokud tě to zajímá tak jako admin vidíš můj e-mail. Veřejně nechci uvádět detaily včetně odměn.


Nie som admin.


To je fakt o který se můžeš opřít.


Vďaka.


Jenže se dal do války o peníze a smlouvy s Kokkalisem a to není jen tak. Ten má soukromou armádu a všichni mluví německy s východním dialektem, tedy bývalí STASI. To není standa.


Ako si prišiel k týmto informáciám?


[quote="pid:6929, uid:311"]Požadavky na pozici - pokud tě to zajímá tak jako admin vidíš můj e-mail. Veřejně nechci uvádět detaily včetně odměn.[/quote] Nie som admin. [quote="pid:6929, uid:311"]To je fakt o který se můžeš opřít.[/quote] Vďaka. [quote="pid:6929, uid:311"]Jenže se dal do války o peníze a smlouvy s Kokkalisem a to není jen tak. Ten má soukromou armádu a všichni mluví německy s východním dialektem, tedy bývalí STASI. To není standa.[/quote] Ako si prišiel k týmto informáciám?

Moderátor

Polka planety uz hovori o tom, ze "ockovacie pasy" su proti vsetkym ludskym pravam. Uz aj WHo aj Rusko aj hlasy z europarlamentu to jasne povedali. Ale cina neeee ta si ide dalej cestou uplnej robotizacie. Moze sa GP snazit ako chce, ale civilizacia nikdy neprime cinu ako "hlavu planety". To radsej Rusko. Ako sa hovori, ked sa prilis tlaci tak je z toho vacsinou ho..o


Polka planety uz hovori o tom, ze "ockovacie pasy" su proti vsetkym ludskym pravam. Uz aj WHo aj Rusko aj hlasy z europarlamentu to jasne povedali. Ale cina neeee ta si ide dalej cestou uplnej robotizacie. Moze sa GP snazit ako chce, ale civilizacia nikdy neprime cinu ako "hlavu planety". To radsej Rusko. Ako sa hovori, ked sa prilis tlaci tak je z toho vacsinou ho..o

@Oracle_911

Vždycky než přijmu nějakou práci, ověřím si o co jde a pro koho to je. A pak jdu jednat o podmínkách. Také obvykle beru s sebou nějaký dokoment, který není obecně k sehnání, aby dotyčný věděl s kým má tu čest.


Opap musel udělat takový zásah, aby se stal výdělečný. To znamená především kontrola smluv o poskytování služeb. V Řecku jsou sázky především on-line, takže poskytovatelé služeb a serveru. Všechny čtyři řecký operátoři mobilů a jeden pevných linek je pod kotrolou shora uvedené osoby. Dvě dokonce 100%! Serverové služby jim také poskytoval za cenu více než brutálně předraženou. Cenu znám. Takže to znamenalo vytvořit vlastní serverové centum a smlouvu zrušit.


Hodnota té smlouvy má cenu likvidace osoby a možná nejen jedné. A každý rok.


A Kokkalis a jeho firmy, to je samostatná kapitola. Podle kopie jednoho dokumentu STASI tam byl základní kapitál bývalého Východního Německa.


STASI aktivovala Kokkalise, když studoval ve Východním Berlíně a jako držitel Řeckého pasu mohl volně cestovat do Západního Berlína a tak si šmelinou přivydělávat na lepší život. Oni ho nechali namlsat a pak ho jednoho dne lapli na čáře. A výběr byl jasný, ale neprodělal na něm.


Faktem je, že má rád peníze, ale není podrazák, jako jiní dnešní oligarchové, je ze staré školy a slovo potvrzené ruky dáním je víc než psaná smlouva.


A promiň, přehlédl jsem se, moderátor, ne admin. Takže nevím jak to udělat.


@Oracle_911 Vždycky než přijmu nějakou práci, ověřím si o co jde a pro koho to je. A pak jdu jednat o podmínkách. Také obvykle beru s sebou nějaký dokoment, který není obecně k sehnání, aby dotyčný věděl s kým má tu čest. Opap musel udělat takový zásah, aby se stal výdělečný. To znamená především kontrola smluv o poskytování služeb. V Řecku jsou sázky především on-line, takže poskytovatelé služeb a serveru. Všechny čtyři řecký operátoři mobilů a jeden pevných linek je pod kotrolou shora uvedené osoby. Dvě dokonce 100%! Serverové služby jim také poskytoval za cenu více než brutálně předraženou. Cenu znám. Takže to znamenalo vytvořit vlastní serverové centum a smlouvu zrušit. Hodnota té smlouvy má cenu likvidace osoby a možná nejen jedné. A každý rok. A Kokkalis a jeho firmy, to je samostatná kapitola. Podle kopie jednoho dokumentu STASI tam byl základní kapitál bývalého Východního Německa. STASI aktivovala Kokkalise, když studoval ve Východním Berlíně a jako držitel Řeckého pasu mohl volně cestovat do Západního Berlína a tak si šmelinou přivydělávat na lepší život. Oni ho nechali namlsat a pak ho jednoho dne lapli na čáře. A výběr byl jasný, ale neprodělal na něm. Faktem je, že má rád peníze, ale není podrazák, jako jiní dnešní oligarchové, je ze staré školy a slovo potvrzené ruky dáním je víc než psaná smlouva. A promiň, přehlédl jsem se, moderátor, ne admin. Takže nevím jak to udělat.

A promiň, přehlédl jsem se, moderátor, ne admin. Takže nevím jak to udělat.


Stáva sa to, a vďaka za odpoveď.


[quote="pid:6956, uid:311"]A promiň, přehlédl jsem se, moderátor, ne admin. Takže nevím jak to udělat.[/quote] Stáva sa to, a vďaka za odpoveď.

Moderátor

949
14
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept