Zahraničná politika
Obrat Vatikánu o 180°-„Bůh nežehná hříchům,“ zní z Vatikánu k homosexuálním párům

Katoličtí kněží nesmí udělit požehnání homosexuálním párům. V odpovědi na otázku, zda lze žehnání udělit, to v pondělí uvedla Kongregace pro nauku a víru. Takové páry považuje Vatikán za „hříšné“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/buh-nezehna-hrichum-zni-z-vatikanu-k-homosexualnim-parum-147202


To bude nářku! :-)


Katoličtí kněží nesmí udělit požehnání homosexuálním párům. V odpovědi na otázku, zda lze žehnání udělit, to v pondělí uvedla Kongregace pro nauku a víru. Takové páry považuje Vatikán za „hříšné“. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/buh-nezehna-hrichum-zni-z-vatikanu-k-homosexualnim-parum-147202 To bude nářku! :-)

Nenechme se mýlit, ten HAD jménem katolická církev, umí převlékat kůže, jak je třeba mají v tom praxi 2000 let!


Nenechme se mýlit, ten HAD jménem katolická církev, umí převlékat kůže, jak je třeba mají v tom praxi 2000 let!

Obrat Vatikánu o 180°
Nevím, nevím. To se mi zdá příliš optimistické.
Počítám, že je to spíš lavírování v overtonovském procesu.


Obrat Vatikánu o 180° Nevím, nevím. To se mi zdá příliš optimistické. Počítám, že je to spíš lavírování v overtonovském procesu.

Nenechme se mýlit, ten HAD jménem katolická církev, umí převlékat kůže, jak je třeba mají v tom praxi 2000 let!


Tak je jasné, že Vatikán k tomu prohlášení byl donucen vyšší šarží v rámci likdvidace dosavadních instrumentů řízení, které začínají překážet. Překvapivé je, že k tomu došlo tak rychle. Zřejmě, neokoni už natolík vadí, že GP dospěl k rozhodnutí likvidovat jejích agendu hlava nehlava.
V českých zprávách to není, ale v ruských píši, že papež prohlásil, že manželství je svazkem muže a ženy. Kdopak to řekl pár let před ním? (Putin)


[quote="pid:7244, uid:149"]Nenechme se mýlit, ten HAD jménem katolická církev, umí převlékat kůže, jak je třeba mají v tom praxi 2000 let![/quote] Tak je jasné, že Vatikán k tomu prohlášení byl donucen vyšší šarží v rámci likdvidace dosavadních instrumentů řízení, které začínají překážet. Překvapivé je, že k tomu došlo tak rychle. Zřejmě, neokoni už natolík vadí, že GP dospěl k rozhodnutí likvidovat jejích agendu hlava nehlava. V českých zprávách to není, ale v ruských píši, že papež prohlásil, že manželství je svazkem muže a ženy. Kdopak to řekl pár let před ním? (Putin)

Obrat Vatikánu o 180°
Víme, že Vatikán není jednolitý. Na jedné straně papež jezuita Bergoglio, na druhé arcibiskup Vigano. Připadá mi, že Viganova opozice získala silnou podporu. Uvedená kongregace byla založena v dávných dobách, a oficiálně stvrzena na Tridentském koncilu v 1.polovině 16.století. Takže v dějinách katolicismu má váhu přinejmenším stejnou jako jezuité.


[quote="pid:7247, uid:240"]Obrat Vatikánu o 180°[/quote]Víme, že Vatikán není jednolitý. Na jedné straně papež jezuita Bergoglio, na druhé arcibiskup Vigano. Připadá mi, že Viganova opozice získala silnou podporu. Uvedená kongregace byla založena v dávných dobách, a oficiálně stvrzena na Tridentském koncilu v 1.polovině 16.století. Takže v dějinách katolicismu má váhu přinejmenším stejnou jako jezuité.

Obrat Vatikánu o 180°
Nevím, nevím. To se mi zdá příliš optimistické.
Počítám, že je to spíš lavírování v overtonovském procesu.


Ty zprávy, co příchází, se musí hodnotit komplexně:


  • propad Astra Zenecy,
  • problémy britské monarchie,
  • Sputnik V v Německu,
  • manželství je svazkem může a ženy (Vatikán),
  • atd.

GP nezbývá nic jiného, než přijmout ruskou koncepci, byť dočasně (z jeho pohledu). Dál už bude záležet na lidech samotných. Vyhráno není, ale čas jsme dostali.


[quote="pid:7247, uid:240"]Obrat Vatikánu o 180° Nevím, nevím. To se mi zdá příliš optimistické. Počítám, že je to spíš lavírování v overtonovském procesu.[/quote] Ty zprávy, co příchází, se musí hodnotit komplexně: - propad Astra Zenecy, - problémy britské monarchie, - Sputnik V v Německu, - manželství je svazkem může a ženy (Vatikán), - atd. GP nezbývá nic jiného, než přijmout ruskou koncepci, byť dočasně (z jeho pohledu). Dál už bude záležet na lidech samotných. Vyhráno není, ale čas jsme dostali.

Kdopak to řekl pár let před ním? (Putin)


Len naviazem pre pripomenutie.


Za Ficovej vlady roku 2014:


Poslanci zmenili ústavu a povýšili manželstvo.
Do ústavy sa zároveň od septembra dostanú vety: "Manželstvo je jedinečným zväzkom medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru." Ústava SR v súčasnosti o manželstve hovorí: "Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona. Zaručuje sa osobitná ochrana detí a mladistvých."
https://www.teraz.sk/slovensko/poslanci-justicia-ustava-zmena/86847-clanok.html


[quote="pid:7248, uid:158"]Kdopak to řekl pár let před ním? (Putin)[/quote] Len naviazem pre pripomenutie. Za Ficovej vlady roku 2014: **Poslanci zmenili ústavu a povýšili manželstvo.** Do ústavy sa zároveň od septembra dostanú vety: "Manželstvo je jedinečným zväzkom medzi mužom a ženou. Slovenská republika manželstvo všestranne chráni a napomáha jeho dobru." Ústava SR v súčasnosti o manželstve hovorí: "Manželstvo, rodičovstvo a rodina sú pod ochranou zákona. Zaručuje sa osobitná ochrana detí a mladistvých." https://www.teraz.sk/slovensko/poslanci-justicia-ustava-zmena/86847-clanok.html
Upravené 15. 3. 2021 o 21:05

GP nezbývá nic jiného, než přijmout ruskou koncepci
Beru boj ve Vatikánu jako soupeření euroasijců a euroatlantistů. Euroasijci jsou s Putinovým Ruskem už snad smířeni, protože ví, že nic lepšího neexistuje.


[quote="pid:7254, uid:158"]GP nezbývá nic jiného, než přijmout ruskou koncepci[/quote]Beru boj ve Vatikánu jako soupeření euroasijců a euroatlantistů. Euroasijci jsou s Putinovým Ruskem už snad smířeni, protože ví, že nic lepšího neexistuje.
Upravené 15. 3. 2021 o 22:03

propad Astra Zenecy

Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca.
(Ještě jeden postřeh: když jsem četl titulek článku na stejné téma, ale na jiném serveru - už se mi nedaří to znovu najít - tak mi naskočilo slovo “schizma” a zase zmizelo)


[quote="pid:7254, uid:158"]propad Astra Zenecy[/quote] Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca. (Ještě jeden postřeh: když jsem četl titulek článku na stejné téma, ale na jiném serveru - už se mi nedaří to znovu najít - tak mi naskočilo slovo “schizma” a zase zmizelo)
Upravené 15. 3. 2021 o 21:27

proč JENOM AstraZeneca
Kdysi úspěšně realizovala akvizice velkovýrobců generických léčiv v Číně a Argentině. Rovněž kdysi odmítla akviziční nabídku Pfizeru na své převzetí. Staré rány mohou bolet, kdo ví...


[quote="pid:7261, uid:240"]proč JENOM AstraZeneca[/quote]Kdysi úspěšně realizovala akvizice velkovýrobců generických léčiv v Číně a Argentině. Rovněž kdysi odmítla akviziční nabídku Pfizeru na své převzetí. Staré rány mohou bolet, kdo ví...

Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca.


pretože túto vakcínu dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ. Je to nielen o diskreditácii EÚ, ale aj o uvoľnení tlaku na jednotlivé národné štáty, aby to riešili po svojom - aj nevakcinovaním.


[quote="pid:7261, uid:240"]Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca.[/quote] pretože túto vakcínu dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ. Je to nielen o diskreditácii EÚ, ale aj o uvoľnení tlaku na jednotlivé národné štáty, aby to riešili po svojom - aj nevakcinovaním.

dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ
Nejspíš máš pravdu. S těmi "starými ranami" to asi ve velkém businessu moc nefunguje. Jak to bylo řečeno v jednom zaručeně pravém westernu: "Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina".


[quote="pid:7267, uid:112"]dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ[/quote]Nejspíš máš pravdu. S těmi "starými ranami" to asi ve velkém businessu moc nefunguje. Jak to bylo řečeno v jednom zaručeně pravém westernu: "Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina".

Ideologická děvka poslouží každému , kdo má na ni větší klacek.
Nicméně tím narostou křídla podmocnostem v Evropě , kde se každý bude snažit urvat co se dá.
Takže ta největší mela právě přichází. Pátá kolona bude dělat i nadčasy.


Ideologická děvka poslouží každému , kdo má na ni větší klacek. Nicméně tím narostou křídla podmocnostem v Evropě , kde se každý bude snažit urvat co se dá. Takže ta největší mela právě přichází. Pátá kolona bude dělat i nadčasy.

pretože túto vakcínu dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ

Ano, jenomže EU nakoupila od vícero firem, přičemž jako první získala schválení pro použití od EMA firma Pfizer/BioNTech.


“EU nakoupí dalších 100 milionů dávek vakcíny od Pfizeru”
29.12.2020
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/eu-nakoupi-dalsich-100-milionu-davek-vakciny-od-pfizeru-40346434
(v článku jsou vyjmenované firmy, od kterých EU nakoupila)
Jestli to spíš nebude tím, že AstraZeneca je britská...

propad Astra Zenecy,
problémy britské monarchie,


[quote="pid:7267, uid:112"]pretože túto vakcínu dopredu zakontrahovala a zaplatila EÚ[/quote] Ano, jenomže EU nakoupila od vícero firem, přičemž jako první získala schválení pro použití od EMA firma Pfizer/BioNTech. “EU nakoupí dalších 100 milionů dávek vakcíny od Pfizeru” 29.12.2020 https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/eu-nakoupi-dalsich-100-milionu-davek-vakciny-od-pfizeru-40346434 (v článku jsou vyjmenované firmy, od kterých EU nakoupila) Jestli to spíš nebude tím, že AstraZeneca je britská... [quote="pid:7254, uid:158"]propad Astra Zenecy, problémy britské monarchie,[/quote]
Upravené 15. 3. 2021 o 23:47

Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca.

Nemám úplně pochopený překlad, ale neříká VVPj
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1006/валерий-пякин-вопрос-ответ-от-15-марта-2021-г
něco o spolupráci Sputniku V a AstraZeneca? To by mohlo vysvětlit ty problémy AstraZeneca...


[quote="pid:7261, uid:240"]Přiznám se, že mi není jasné, proč JENOM AstraZeneca.[/quote] Nemám úplně pochopený překlad, ale neříká VVPj https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1006/валерий-пякин-вопрос-ответ-от-15-марта-2021-г něco o spolupráci Sputniku V a AstraZeneca? To by mohlo vysvětlit ty problémy AstraZeneca...
Upravené 17. 3. 2021 o 08:43
859
14
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept