Zahraničná politika
Správy z Rakúska

Dovolím si upřesnít "má být": V první řadě to musí projít schvalovacím procesem, včetně parlamentu. Do té doby je to "zbožné" přání vlády a především pak vábnička na poslední zatoulané ovečky.


ja súhlasím....
Vyvolalo to búrlivú diskusiu, a správy boli hneď aj na WSJ, Guardien a pod.,


Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila?
Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.


[quote="pid:43814, uid:678"]Dovolím si upřesnít "má být": V první řadě to musí projít schvalovacím procesem, včetně parlamentu. Do té doby je to "zbožné" přání vlády a především pak vábnička na poslední zatoulané ovečky.[/quote] ja súhlasím.... Vyvolalo to búrlivú diskusiu, a správy boli hneď aj na WSJ, Guardien a pod., Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila? Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.

Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila?
Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.


Možno je to provokácia 3. strany aby prebudil dav...


[quote="pid:43875, uid:94"]Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila? Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.[/quote] Možno je to provokácia 3. strany aby prebudil dav...

Moderátor

Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila?
Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.

Já tvrdím, že oni to odsouhlasí, rezoluce nerezoluce. Rezoluce je v obecné rovině něco jako manifest. Není právně závazná. Takových rezolucí už bylo. Já vím, tonoucí se stébla chytá.


[quote="pid:43875, uid:94"]Išli by sami proti sebe, ak by to naozaj schválili. Rezolúcia Rady Európy 2361 by už neplatila? Vakcína je experimentálna, to je zahrávanie s ohňom a verím, že tí hore to vedia.[/quote] Já tvrdím, že oni to odsouhlasí, rezoluce nerezoluce. Rezoluce je v obecné rovině něco jako manifest. Není právně závazná. Takových rezolucí už bylo. Já vím, tonoucí se stébla chytá.

Jarek

Není právně závazná. Takových rezolucí už bylo.
Rezolúcia je dôležitá napr. aj pre rozhodovanie ESĽP. Prave sa tam rieši žaloba francúzskeho hasiča, ktorého zastupuje JUDr. Pirošíková - máme o tom správu tu na fóre, treba si tú správu prečítať.


[quote="pid:43879, uid:471"]Není právně závazná. Takových rezolucí už bylo.[/quote]Rezolúcia je dôležitá napr. aj pre rozhodovanie ESĽP. Prave sa tam rieši žaloba francúzskeho hasiča, ktorého zastupuje JUDr. Pirošíková - máme o tom správu tu na fóre, treba si tú správu prečítať.

Rozlíšenie Božieho zámeru od Božieho dopustenia
....Dopustenie,Dovolenie-odpadnutie,odvrátenie,proces-ilustrácia prirodzenosti,ukončenie,vyhnitie.Zámer-poznanie,poučenie,obrátenie,návrat


[quote="pid:43873, uid:254"]Rozlíšenie Božieho zámeru od Božieho dopustenia[/quote]....Dopustenie,Dovolenie-odpadnutie,odvrátenie,proces-ilustrácia prirodzenosti,ukončenie,vyhnitie.Zámer-poznanie,poučenie,obrátenie,návrat

Rezolúcia je dôležitá napr. aj pre rozhodovanie ESĽP

Evropský soud pro lidská práva je nástroj na rozbití tradiční společnosti. Je to ideo-diverzní organizace, tak jako Člověk v plísni a jiné tzv.
politické neziskovky. Nejlepší by bylo, kdyby nebyl. Nebudu se divit, kdyby tam prim hráli sorošovci.


[quote="pid:43880, uid:111"]Rezolúcia je dôležitá napr. aj pre rozhodovanie ESĽP[/quote] Evropský soud pro lidská práva je nástroj na rozbití tradiční společnosti. Je to ideo-diverzní organizace, tak jako Člověk v plísni a jiné tzv. politické neziskovky. Nejlepší by bylo, kdyby nebyl. Nebudu se divit, kdyby tam prim hráli sorošovci.

Jarek

Spíš by bylo vhodné naučit se rozpoznat provokatéry tady na fóru

Tak nějaký mechanismus existuje, žel, z několika důvodů nelze publikovat.


[quote="pid:43870, uid:678"]Spíš by bylo vhodné naučit se rozpoznat provokatéry tady na fóru[/quote] Tak nějaký mechanismus existuje, žel, z několika důvodů nelze publikovat.

Evropský soud pro lidská práva je nástroj na rozbití tradiční společnosti. Je to ideo-diverzní organizace, tak jako Člověk v plísni a jiné tzv.
To znamená čo, že sa vôbec nemáme brániť a využívať tie nástroje, ktoré vytvorili? Čo teda, čakať na Godota?


[quote="pid:43883, uid:471"]Evropský soud pro lidská práva je nástroj na rozbití tradiční společnosti. Je to ideo-diverzní organizace, tak jako Člověk v plísni a jiné tzv.[/quote]To znamená čo, že sa vôbec nemáme brániť a využívať tie nástroje, ktoré vytvorili? Čo teda, čakať na Godota?

Nenaočkovaným hrozí odnětí svobody


neviem, čo je za deň, Black Friday Adi nadobudne aj iný význam. Ale toto chcú ako zabezpečiť? movirmi? Či strčia Rakúšanov do väzenia?! Či ako? Čo ich odchytia na ulici?


toto asi tie nebude nahoda, či:


https://www.hlavnespravy.sk/sorosov-syn-alexander-rokoval-s-rakuskym-kancelarom-schallenbergom-stretnutie-predchadzalo-najnovsiemu-rozhodnutiu-viedne-o-buducom-povinnom-ockovani-rakusanov/2759348


Už vieme prečo odstránili Kurza. Teraz nezostáva nič iné len vydržať.


[quote="pid:43806, uid:240"]Nenaočkovaným hrozí odnětí svobody[/quote] neviem, čo je za deň, Black Friday Adi nadobudne aj iný význam. Ale toto chcú ako zabezpečiť? movirmi? Či strčia Rakúšanov do väzenia?! Či ako? Čo ich odchytia na ulici? toto asi tie nebude nahoda, či: https://www.hlavnespravy.sk/sorosov-syn-alexander-rokoval-s-rakuskym-kancelarom-schallenbergom-stretnutie-predchadzalo-najnovsiemu-rozhodnutiu-viedne-o-buducom-povinnom-ockovani-rakusanov/2759348 Už vieme prečo odstránili Kurza. Teraz nezostáva nič iné len vydržať.

To znamená čo, že sa vôbec nemáme brániť a využívať tie nástroje, ktoré vytvorili? Čo teda, čakať na Godota?

Ale ano, ale výsledek nebude podle očekávání.


[quote="pid:43907, uid:111"]To znamená čo, že sa vôbec nemáme brániť a využívať tie nástroje, ktoré vytvorili? Čo teda, čakať na Godota?[/quote] Ale ano, ale výsledek nebude podle očekávání.

Jarek

Ale ano, ale výsledek nebude podle očekávání.

Tak šup na ten most , než bude dole nastláno vyděšenci .


[quote="pid:43913, uid:471"]Ale ano, ale výsledek nebude podle očekávání.[/quote] Tak šup na ten most , než bude dole nastláno vyděšenci .

Tak šup na ten most , než bude dole nastláno vyděšenci

Tak dojde na má slova jako s tou povinnou vakcinací. Předpovídal jsem, že se čeká na to až se objeví nějaká země, kde zavedou vakcinační povinnost, no a máme tu Rakousko. Ted budou chvíli čekat na reakci a pak bude další rána tak za dva týdny. Jak jednoduché milý Watsone.


[quote="pid:43914, uid:185"]Tak šup na ten most , než bude dole nastláno vyděšenci[/quote] Tak dojde na má slova jako s tou povinnou vakcinací. Předpovídal jsem, že se čeká na to až se objeví nějaká země, kde zavedou vakcinační povinnost, no a máme tu Rakousko. Ted budou chvíli čekat na reakci a pak bude další rána tak za dva týdny. Jak jednoduché milý Watsone.

Jarek

A já zase tvrdím , že záměrně vytváříš paniku a vyvoláváš dojem , že je vše ztraceno . Pokud je to tak , tak skoč , ale bez Nás . Na rozdíl od tebe se nehodlám krčit vyděšeně u zdi .


A já zase tvrdím , že záměrně vytváříš paniku a vyvoláváš dojem , že je vše ztraceno . Pokud je to tak , tak skoč , ale bez Nás . Na rozdíl od tebe se nehodlám krčit vyděšeně u zdi .

Jinak to co se děje , je totožný proces jako před rokem . Vyvolat paniku a docílit tím toho , že se lidé změní z individuality ve vyděšené stádo .
Noste náhubky , jinak Vás covid zabije .
Nechte si píchnout sračku , jinak Vás covid zabije .
Když se nenecháte píchnout , tak Vás zabijem .
Pořád je to způsob , jak tlačit dav do ohrady . A to co je sejří je stav , kdy se nestaneme stádem .
Takže pořád přemýšlejte a sledujte proces . Pořád je to o smečce vyděračů a stádu vydíraných .


Jinak to co se děje , je totožný proces jako před rokem . Vyvolat paniku a docílit tím toho , že se lidé změní z individuality ve vyděšené stádo . Noste náhubky , jinak Vás covid zabije . Nechte si píchnout sračku , jinak Vás covid zabije . Když se nenecháte píchnout , tak Vás zabijem . Pořád je to způsob , jak tlačit dav do ohrady . A to co je sejří je stav , kdy se nestaneme stádem . Takže pořád přemýšlejte a sledujte proces . Pořád je to o smečce vyděračů a stádu vydíraných .

no a máme tu Rakousko
Začalo to v USA, nie v Rakúsku, a dnes "kde ty loňské sňehy jsou"


[quote="pid:43917, uid:471"]no a máme tu Rakousko[/quote]Začalo to v USA, nie v Rakúsku, a dnes "kde ty loňské sňehy jsou"

A já zase tvrdím , že záměrně vytváříš paniku

Paniku nevytvářím, ale popisuji stav věcí. Na paniku jsou zde jiní, kteří se pomalu připravují na konec světa, že už už se jim vše zhroutí, že už nemají čas, že snad zasáhne HNR, GP či se něco stane jiného. Někteří se dokonce možná modlí. Já ale vidím jiný proces. Nemám klapky na očích a jsem realista.


[quote="pid:43921, uid:185"]A já zase tvrdím , že záměrně vytváříš paniku[/quote] Paniku nevytvářím, ale popisuji stav věcí. Na paniku jsou zde jiní, kteří se pomalu připravují na konec světa, že už už se jim vše zhroutí, že už nemají čas, že snad zasáhne HNR, GP či se něco stane jiného. Někteří se dokonce možná modlí. Já ale vidím jiný proces. Nemám klapky na očích a jsem realista.

Jarek

Začalo to v USA, nie v Rakúsku, a dnes "kde ty loňské sňehy jsou"

Já tvrdil, že v Evropě.


[quote="pid:43928, uid:111"]Začalo to v USA, nie v Rakúsku, a dnes "kde ty loňské sňehy jsou"[/quote] Já tvrdil, že v Evropě.

Jarek

Tak to je ten důvod proč byl sestřelen Kurz, dosadili tam fašisty pár excelánce, již zítra u nás!


Tak to je ten důvod proč byl sestřelen Kurz, dosadili tam fašisty pár excelánce, již zítra u nás!

Jinak řečeno , porada skončila , jede se dál . To že zesměšnuješ víru ve Všedržitele a Jeho Záměr , svědčí pouze o tvé vyprázdněnosti lidství .


Jinak řečeno , porada skončila , jede se dál . To že zesměšnuješ víru ve Všedržitele a Jeho Záměr , svědčí pouze o tvé vyprázdněnosti lidství .

To že zesměšnuješ víru ve Všedržitele a Jeho Záměr

Nikoho nezesměšňuji jen konstatuji. Je možné, že záměrem HNR je pokrácení populace. Kdo ví ?


[quote="pid:43935, uid:185"]To že zesměšnuješ víru ve Všedržitele a Jeho Záměr[/quote] Nikoho nezesměšňuji jen konstatuji. Je možné, že záměrem HNR je pokrácení populace. Kdo ví ?

Jarek

Tristane , na to že je Kurz uklízen z důvodu uchování kádrů ,jsem upozornoval už týdny zpátky , ohledně plánů RU2 .
Nicméně , pokud je uklízen , pak je připravený proces , kdy má být dosazen coby kádr spásy . A co myslíš že tomu bude předcházet u skupiny , která právě cení zuby ? Právě proto je ten stav všude okolo podle stejného scénáře .
Dav je vyděšen , dav je nasrán a následně je spasen Zachráncem .


Tristane , na to že je Kurz uklízen z důvodu uchování kádrů ,jsem upozornoval už týdny zpátky , ohledně plánů RU2 . Nicméně , pokud je uklízen , pak je připravený proces , kdy má být dosazen coby kádr spásy . A co myslíš že tomu bude předcházet u skupiny , která právě cení zuby ? Právě proto je ten stav všude okolo podle stejného scénáře . Dav je vyděšen , dav je nasrán a následně je spasen Zachráncem .

Hox napsal kdysi jeden příspěvek, že bez HNR se ani lísteček na stromě nepohne. To je geniální. Takže dovedeno do důsledku bez HNR se ani jedna jehlička nezapíchne do ramene. A možná že vše jde tak, jak má jít.


Hox napsal kdysi jeden příspěvek, že bez HNR se ani lísteček na stromě nepohne. To je geniální. Takže dovedeno do důsledku bez HNR se ani jedna jehlička nezapíchne do ramene. A možná že vše jde tak, jak má jít.

Jarek

Já nevím co je záměrem Všedržitele , ale mám podle svého selského rozumu pocit , že bruslíš už daleko v oblasti dopuštění .


Já nevím co je záměrem Všedržitele , ale mám podle svého selského rozumu pocit , že bruslíš už daleko v oblasti dopuštění .

Já nevím co je záměrem Všedržitele , ale mám podle svého selského rozumu pocit , že bruslíš už daleko v oblasti dopuštění .

V psychologii se tomuto pocitu říká projekce. No a co se týká toho dopuštění, no tak pan farář mě v takovém případě říkal, že se rouhám a že přijde Boží trest. Boží dopuštění a rouhání asi bude nemlich to samé, že.


[quote="pid:43939, uid:185"]Já nevím co je záměrem Všedržitele , ale mám podle svého selského rozumu pocit , že bruslíš už daleko v oblasti dopuštění .[/quote] V psychologii se tomuto pocitu říká projekce. No a co se týká toho dopuštění, no tak pan farář mě v takovém případě říkal, že se rouhám a že přijde Boží trest. Boží dopuštění a rouhání asi bude nemlich to samé, že.

Jarek

Evidentně nechápeš , že ten trest boží je s malým b .


Evidentně nechápeš , že ten trest boží je s malým b .

Evidentně nechápeš , že ten trest boží je s malým b

To je úplně jedno.


[quote="pid:43941, uid:185"]Evidentně nechápeš , že ten trest boží je s malým b[/quote] To je úplně jedno.

Jarek

Dav je vyděšen , dav je nasrán a následně je spasen Zachráncem .
Něco na tom bude...


[quote="pid:43937, uid:185"]Dav je vyděšen , dav je nasrán a následně je spasen Zachráncem .[/quote] Něco na tom bude...

jsem realista

Toto hovoria všetci pesimisti smile


[quote="pid:43932, uid:471"]jsem realista[/quote] Toto hovoria všetci pesimisti :)

bez HNR se ani jedna jehlička nezapíchne do ramene.
....HNR nie je aktivátorom odvrátenia sa a odpadnutia od Neho.Všetok hnus, hrôzy a svinstvá čo sa dejú od počiatku úsvitu nášho typu ľudstva až doteraz sú následkom a dôsledkom tohoto odvrátenia sa relatívnymi bytosťami(odtrhnutie plodu zo stromu poznania dobra a zla).No je dovolené a dočasne dopustené aby sa to dialo kvôli spoznaniu,poučeniu a ilustrovaniu prirodzenosti pádu a stavu odlúčenia sa od HNR .


[quote="pid:43938, uid:471"]bez HNR se ani jedna jehlička nezapíchne do ramene.[/quote]....HNR nie je aktivátorom odvrátenia sa a odpadnutia od Neho.Všetok hnus, hrôzy a svinstvá čo sa dejú od počiatku úsvitu nášho typu ľudstva až doteraz sú následkom a dôsledkom tohoto odvrátenia sa relatívnymi bytosťami(odtrhnutie plodu zo stromu poznania dobra a zla).No je dovolené a dočasne dopustené aby sa to dialo kvôli spoznaniu,poučeniu a ilustrovaniu prirodzenosti pádu a stavu odlúčenia sa od HNR .

Pred rakúskym veľvyslanectvom v Paríži demonštrovali tisícky Francúzov: Slobodu Rakúšanom
https://www.hlavnespravy.sk/pred-rakuskym-velvyslanectvom-v-parizi-demonstrovali-tisicky-francuzov-slobodu-rakusanom/2759798


**Pred rakúskym veľvyslanectvom v Paríži demonštrovali tisícky Francúzov: Slobodu Rakúšanom** https://www.hlavnespravy.sk/pred-rakuskym-velvyslanectvom-v-parizi-demonstrovali-tisicky-francuzov-slobodu-rakusanom/2759798

V sobotu sa vo Viedni koná protivládna mega-demonštrácia. Pozorovatelia očakávajú 100-tisíc účastníkov. Rakúšanov podporia aj protestujúci v Bratislave
https://www.hlavnespravy.sk/v-sobotu-sa-vo-viedni-kona-protivladna-mega-demonstracia-pozorovatelia-ocakavaju-az-100-tisic-ucastnikov/2759792


**V sobotu sa vo Viedni koná protivládna mega-demonštrácia. Pozorovatelia očakávajú 100-tisíc účastníkov. Rakúšanov podporia aj protestujúci v Bratislave** https://www.hlavnespravy.sk/v-sobotu-sa-vo-viedni-kona-protivladna-mega-demonstracia-pozorovatelia-ocakavaju-az-100-tisic-ucastnikov/2759792

No je dovolené a dočasne dopustené aby sa to dialo kvôli spoznaniu,poučeniu a ilustrovaniu prirodzenosti pádu a stavu odlúčenia sa od HNR .

No to asi ne. Jde o to, že generace, které zažijí určitou katastrofu, tak ten prožitek nedokáží předat dalším pokolením a berou si to s sebou do hrobu. Čili negativní zkušenost z populace postupně vyprchá. Z toho plyne, že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR apod. Podívejme se na současnou situaci. Stačí jen několik desítek let od konce války a možná že Hitler bude brzy označen za hrdinu, který bojoval za evropské hodnoty. A tak je to se vším.


[quote="pid:43959, uid:191"]No je dovolené a dočasne dopustené aby sa to dialo kvôli spoznaniu,poučeniu a ilustrovaniu prirodzenosti pádu a stavu odlúčenia sa od HNR .[/quote] No to asi ne. Jde o to, že generace, které zažijí určitou katastrofu, tak ten prožitek nedokáží předat dalším pokolením a berou si to s sebou do hrobu. Čili negativní zkušenost z populace postupně vyprchá. Z toho plyne, že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR apod. Podívejme se na současnou situaci. Stačí jen několik desítek let od konce války a možná že Hitler bude brzy označen za hrdinu, který bojoval za evropské hodnoty. A tak je to se vším.

Jarek

No to asi ne. Jde o to, že generace, které zažijí určitou katastrofu, tak ten prožitek nedokáží předat dalším pokolením a berou si to s sebou do hrobu. Čili negativní zkušenost z populace postupně vyprchá. Z toho plyne, že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR apod. Podívejme se na současnou situaci. Stačí jen několik desítek let od konce války a možná že Hitler bude brzy označen za hrdinu, který bojoval za evropské hodnoty. A tak je to se vším.

A děje se to samo o sobě , nebo to někdo řídí ? Nemluvě o hyenách , které se za třicet stříbrných tohoto likvidačního řízení aktivně účastní , coby najatá holota .


[quote="pid:43996, uid:471"]No to asi ne. Jde o to, že generace, které zažijí určitou katastrofu, tak ten prožitek nedokáží předat dalším pokolením a berou si to s sebou do hrobu. Čili negativní zkušenost z populace postupně vyprchá. Z toho plyne, že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR apod. Podívejme se na současnou situaci. Stačí jen několik desítek let od konce války a možná že Hitler bude brzy označen za hrdinu, který bojoval za evropské hodnoty. A tak je to se vším.[/quote] A děje se to samo o sobě , nebo to někdo řídí ? Nemluvě o hyenách , které se za třicet stříbrných tohoto likvidačního řízení aktivně účastní , coby najatá holota .

V sobotu sa vo Viedni koná protivládna mega-demonštrácia. Pozorovatelia očakávajú 100-tisíc účastníkov. Rakúšanov podporia aj protestujúci v Bratislave

Když se tak zamýšlím nad tím Rakouskem, tak z pragmatického hlediska si myslím, že nakonec ta povinná vakcinace v konečném důsledku pro populaci bude lepší než to co se děje u nás, ale i jinde. Myslím tím lepší z hlediska soudržnosti společnosti, protože takhle si v Rakousku v této rovině budou všichni rovni, všichni na jedné lodi, protože všichni podle zákona budou muset mít očkování. Alespoň to nebude přispívat k rozdělení společnosti na očkované a neočkované. Mentálně ano, ale to už je druhá věc. To co se děje u nás to spěje tak ke kastovní společnosti. Dnes neočkovaní, zítra chudí, pozítří neurození svým rodem, popozítří omezení volebního práva, viz. návrhy politiků z TOP 09 apod. Povinnou vakcinací se tato segregační zrůdnost zastaví.


[quote="pid:43990, uid:111"]V sobotu sa vo Viedni koná protivládna mega-demonštrácia. Pozorovatelia očakávajú 100-tisíc účastníkov. Rakúšanov podporia aj protestujúci v Bratislave[/quote] Když se tak zamýšlím nad tím Rakouskem, tak z pragmatického hlediska si myslím, že nakonec ta povinná vakcinace v konečném důsledku pro populaci bude lepší než to co se děje u nás, ale i jinde. Myslím tím lepší z hlediska soudržnosti společnosti, protože takhle si v Rakousku v této rovině budou všichni rovni, všichni na jedné lodi, protože všichni podle zákona budou muset mít očkování. Alespoň to nebude přispívat k rozdělení společnosti na očkované a neočkované. Mentálně ano, ale to už je druhá věc. To co se děje u nás to spěje tak ke kastovní společnosti. Dnes neočkovaní, zítra chudí, pozítří neurození svým rodem, popozítří omezení volebního práva, viz. návrhy politiků z TOP 09 apod. Povinnou vakcinací se tato segregační zrůdnost zastaví.

Jarek

Keď sa tak zamýšľam nad tým Rakúskom, tak z pragmatického hľadiska si myslím, že nakoniec tá povinná vakcinácia v konečnom dôsledku pre populáciu bude lepšia


to ako myslíš vazne!? Presne ako vraví Putinovec, hneď aj eutanáziu… a ešte koľko by sa ušetrilo.


toto sa mi snad sníva. Akýkoľvek nátlak na druhého je zlo, s patričnými dôsledkami na karmu.


[quote="pid:44002, uid:471"]Keď sa tak zamýšľam nad tým Rakúskom, tak z pragmatického hľadiska si myslím, že nakoniec tá povinná vakcinácia v konečnom dôsledku pre populáciu bude lepšia[/quote] to ako myslíš vazne!? Presne ako vraví Putinovec, hneď aj eutanáziu… a ešte koľko by sa ušetrilo. toto sa mi snad sníva. Akýkoľvek nátlak na druhého je zlo, s patričnými dôsledkami na karmu.

Můžeme přidat i povinnou euthanasii , at se lidé pomějí .


Můžeme přidat i povinnou euthanasii , at se lidé pomějí .

Možná by nebylo od věci přidat k tomu i povinnou euthanasii , pro ještě lepší zítřky .

Chápu tuto obavu, ale když bude zachován tento způsob řešení, tak povinná euthanasie bude například pro vybrané nižší kasty lidí, v tomto případě pro neočkované nebo chudé apod.


[quote="pid:44004, uid:185"]Možná by nebylo od věci přidat k tomu i povinnou euthanasii , pro ještě lepší zítřky .[/quote] Chápu tuto obavu, ale když bude zachován tento způsob řešení, tak povinná euthanasie bude například pro vybrané nižší kasty lidí, v tomto případě pro neočkované nebo chudé apod.

Jarek

I ty lidumile , ty to jistě myslíš dobře , sám se sebou .


I ty lidumile , ty to jistě myslíš dobře , sám se sebou .

Akýkoľvek nátlak na druhého je zlo, s patričnými dôsledkami na karmu.

Tady odpovím jako soudruh Lenin, který svého času napsal, že stát je organizované násilí. A má pravdu samozřejmě. Populace, která je organizována v určitém státním útvaru již z tohoto důvodu je vystavena nátlaku. Ozbrojená pěst v podobě policie například nás nutí, a to pod brutálním nátlakem dodržovat zákony. A víme, že zákon a právo není spravedlnost. A zde ještě doplním jako soudruh Lenin, že zákony jsou projevem vůle vládnoucí třídy a nikoliv projevem spravedlnosti. A po listopadu 89 zde vládnoucí třídou již není třída dělnická nebo jak se také říkalo pracující lid, ale úplně jiná třída či třídy.


[quote="pid:44005, uid:273"]Akýkoľvek nátlak na druhého je zlo, s patričnými dôsledkami na karmu.[/quote] Tady odpovím jako soudruh Lenin, který svého času napsal, že stát je organizované násilí. A má pravdu samozřejmě. Populace, která je organizována v určitém státním útvaru již z tohoto důvodu je vystavena nátlaku. Ozbrojená pěst v podobě policie například nás nutí, a to pod brutálním nátlakem dodržovat zákony. A víme, že zákon a právo není spravedlnost. A zde ještě doplním jako soudruh Lenin, že zákony jsou projevem vůle vládnoucí třídy a nikoliv projevem spravedlnosti. A po listopadu 89 zde vládnoucí třídou již není třída dělnická nebo jak se také říkalo pracující lid, ale úplně jiná třída či třídy.

Jarek

I ty lidumile , ty to jistě myslíš dobře , sám se sebou

Opakuji jsem realista a pragmatik. Bude tedy povinná vakcinace nebo úplná dobrovolnost bez segregace a nic mezi tím.


[quote="pid:44009, uid:185"]I ty lidumile , ty to jistě myslíš dobře , sám se sebou[/quote] Opakuji jsem realista a pragmatik. Bude tedy povinná vakcinace nebo úplná dobrovolnost bez segregace a nic mezi tím.

Jarek

Takový nenápadný štouchanec , přes Lenina zapojit a poplivat bolševiky . Co se toho týče , tak u tebe mám jasno .


Takový nenápadný štouchanec , přes Lenina zapojit a poplivat bolševiky . Co se toho týče , tak u tebe mám jasno .

Opakuji jsem realista a pragmatik. Bude tedy povinná vakcinace nebo úplná dobrovolnost bez segregace a nic mezi tím.

Ty jsi především placený provokatér .


[quote="pid:44014, uid:471"]Opakuji jsem realista a pragmatik. Bude tedy povinná vakcinace nebo úplná dobrovolnost bez segregace a nic mezi tím.[/quote] Ty jsi především placený provokatér .

A děje se to samo o sobě , nebo to někdo řídí ? Nemluvě o hyenách , které se za třicet stříbrných tohoto likvidačního řízení aktivně účastní , coby najatá holota

Co se týče mazání paměti národa, tak se to neděje samo o sobě. V tom souhlasím. Jde o to, že osobní prožitek je nepřenositelný. A v tom je problém.


[quote="pid:44001, uid:185"]A děje se to samo o sobě , nebo to někdo řídí ? Nemluvě o hyenách , které se za třicet stříbrných tohoto likvidačního řízení aktivně účastní , coby najatá holota[/quote] Co se týče mazání paměti národa, tak se to neděje samo o sobě. V tom souhlasím. Jde o to, že osobní prožitek je nepřenositelný. A v tom je problém.

Jarek

Ty jsi především placený provokatér

V tomto případě píšeš nesmysly.


[quote="pid:44017, uid:185"]Ty jsi především placený provokatér[/quote] V tomto případě píšeš nesmysly.

Jarek

Opakuji jsem realista ....


ha ha ha ....


Napíš kto je tvoj guru /veliaci dostojnik/,ako sa volá sekta/ odbor sis/ v ktorej posobíš,ake drogy berieš , ako dlho.a čim ťa vydierajú/si pedofil???//...


Opakuji jsem realista .... ha ha ha .... Napíš kto je tvoj guru /veliaci dostojnik/,ako sa volá sekta/ odbor sis/ v ktorej posobíš,ake drogy berieš , ako dlho.a čim ťa vydierajú/si pedofil???//...

že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR
...keďže ako realista si asi myslíš že sme jediní vo vesmíre nielen v ďalších našimi zmyslami nevnímateľných dimenziách tak si myslíš že to poučenie je len pre nás.Sme v matrixe,každý má svoju rolu a úlohu a je to poučenie a spoznanie pre celé stvorenie multivesmíru a taktiež aj pre aktivátorov odvrátenia sa.Zápis skúseností sa deje okamžite v noosfére,resp.v univerzálnej vesmírnej pamäti.


[quote="pid:43996, uid:471"]že lidstvo nemůže dojít k nějakému kolektivnímu poznání a poučení, že se odloučilo od HNR[/quote]...keďže ako realista si asi myslíš že sme jediní vo vesmíre nielen v ďalších našimi zmyslami nevnímateľných dimenziách tak si myslíš že to poučenie je len pre nás.Sme v matrixe,každý má svoju rolu a úlohu a je to poučenie a spoznanie pre celé stvorenie multivesmíru a taktiež aj pre aktivátorov odvrátenia sa.Zápis skúseností sa deje okamžite v noosfére,resp.v univerzálnej vesmírnej pamäti.

Takový nenápadný štouchanec , přes Lenina zapojit a poplivat bolševiky . Co se toho týče , tak u tebe mám jasno

Že ty si nečetl nic od soudruha Lenina? Jinak bys nepsal takové kraviny. Nevadí, když nechceš číst Lenina, tak si alespoň poslechni Spycina. To je ruský historik. Ve svém oboru opravdu šajba. Ten je lepším znalcem Lenina než já. Vůbec neplivu na bolševiky, naopak ! Ted si opravdu neodpustím jeden šťouchanec, protože potřeba ti trochu při sobotě načechrat brka. Moje babička echtovní to katolička, která nevynechala jedinou zpověď při mši svaté, jako dítěti mě říkala, že když se chlapovi postaví, tak se mu rozum zastaví. No á já mám takový pocit u některých věřících. Čili že v určité chvíli se mozek zastaví a přepne se do standbye režimu nebo řečeno slovníkem KOB do režimu zombie-bio robota. Nemáš někdy takovéto pocity ?


[quote="pid:44015, uid:185"]Takový nenápadný štouchanec , přes Lenina zapojit a poplivat bolševiky . Co se toho týče , tak u tebe mám jasno[/quote] Že ty si nečetl nic od soudruha Lenina? Jinak bys nepsal takové kraviny. Nevadí, když nechceš číst Lenina, tak si alespoň poslechni Spycina. To je ruský historik. Ve svém oboru opravdu šajba. Ten je lepším znalcem Lenina než já. Vůbec neplivu na bolševiky, naopak ! Ted si opravdu neodpustím jeden šťouchanec, protože potřeba ti trochu při sobotě načechrat brka. Moje babička echtovní to katolička, která nevynechala jedinou zpověď při mši svaté, jako dítěti mě říkala, že když se chlapovi postaví, tak se mu rozum zastaví. No á já mám takový pocit u některých věřících. Čili že v určité chvíli se mozek zastaví a přepne se do standbye režimu nebo řečeno slovníkem KOB do režimu zombie-bio robota. Nemáš někdy takovéto pocity ?

Jarek

Opakuji jsem realista

Odpovím jako Chazin, tedy co vidím, o tom zpívám. Chazin ve skutečnosti v tomto případě cituje nějakého kazašského atamana či koho.


[quote="pid:44023, uid:443"]Opakuji jsem realista[/quote] Odpovím jako Chazin, tedy co vidím, o tom zpívám. Chazin ve skutečnosti v tomto případě cituje nějakého kazašského atamana či koho.

Jarek

kdyz se nekdo az moc snazi... anebo kdyz je nekdo prilis potichu... je vzdy moc podezrele


kdyz se nekdo az moc snazi... anebo kdyz je nekdo prilis potichu... je vzdy moc podezrele

celé stvorenie multivesmíru a taktiež aj pre aktivátorov odvrátenia sa.
....jednoducho aktivoval sa opačný proces a v prírodnom stave,určitom čase a priestore prebiehajú jeho dôsledky,javy a manifestácie prirodzenosti stavov a následkov odpadnutia


[quote="pid:44026, uid:191"]celé stvorenie multivesmíru a taktiež aj pre aktivátorov odvrátenia sa.[/quote]....jednoducho aktivoval sa opačný proces a v prírodnom stave,určitom čase a priestore prebiehajú jeho dôsledky,javy a manifestácie prirodzenosti stavov a následkov odpadnutia

Môžete mi vysvetliť, prečo sa snažíte debatovať so úplne zjavným trollom? Vážne to nemá žiaden zmysel. Naozaj nie. 🤷🏼‍♀️


Môžete mi vysvetliť, prečo sa snažíte debatovať so úplne zjavným trollom? Vážne to nemá žiaden zmysel. Naozaj nie.

myslím, že nakonec ta povinná vakcinace v konečném důsledku pro populaci bude lepší než to co se děje u nás, ale i jinde.

Ono sa to rozoštvávanie obyvateľstva deje zámerne. Súčasne s ohlásením Viedne o snahu povinného očkovania, schvaľuje Brusel fond na odškodnenie následkov očkovania. Schéma jednoduchá. Kto podpísal informovaný súhlas, teda podstúpil dobrovoľne, nedostane nič. Prinútená osoba takto prenesie svoj hnev z miestnej úrovne na Brusel. A zasa budú závidieť dobrovoľne, nedobrovoľným. Druhá vec je, koľko ľudí si to odškodnenie dokáže naozaj vybaviť.


[quote="pid:44002, uid:471"]myslím, že nakonec ta povinná vakcinace v konečném důsledku pro populaci bude lepší než to co se děje u nás, ale i jinde.[/quote] Ono sa to rozoštvávanie obyvateľstva deje zámerne. Súčasne s ohlásením Viedne o snahu povinného očkovania, schvaľuje Brusel fond na odškodnenie následkov očkovania. Schéma jednoduchá. Kto podpísal informovaný súhlas, teda podstúpil dobrovoľne, nedostane nič. Prinútená osoba takto prenesie svoj hnev z miestnej úrovne na Brusel. A zasa budú závidieť dobrovoľne, nedobrovoľným. Druhá vec je, koľko ľudí si to odškodnenie dokáže naozaj vybaviť.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Ono sa to rozoštvávanie obyvateľstva deje zámerne.

S tím absolutně souhlasím. Nejlepší varianta je zrušení veškerých omezení vůči neočkovaným a očkování nechat na dobrovolnosti. Možná se mýlím, ale v tuto chvíli to vidím jako utopii. Nejhorší varianta je ta, která se teď na nás aplikuje čili to fašisticko-kastovní svinstvo. To neuvěřitelným způsobem rozloží společnost ve všech směrech.


[quote="pid:44036, uid:84"]Ono sa to rozoštvávanie obyvateľstva deje zámerne.[/quote] S tím absolutně souhlasím. Nejlepší varianta je zrušení veškerých omezení vůči neočkovaným a očkování nechat na dobrovolnosti. Možná se mýlím, ale v tuto chvíli to vidím jako utopii. Nejhorší varianta je ta, která se teď na nás aplikuje čili to fašisticko-kastovní svinstvo. To neuvěřitelným způsobem rozloží společnost ve všech směrech.

Jarek

livestream z vidne
https://www.facebook.com/rtde/videos/280999553953104


pocasi videnakum vyslo, takze snad to prispeje, ze prijde, co nejvice lidi.
jen skoda, ze jich tam ma tolik nahubek.


EDIT:
https://www.youtube.com/watch?v=GH7sOPiBfj0


thomas schaurecker stream (YT)


EDIT2:
https://www.facebook.com/herbertkickl/videos/442406657267848
tak uz vim, proc maji respiratory, ted na tom protestu FPÖ rikali, ze kdo nema respirator, at si pro nej prijde k tribune, aby nedostal pokutu... nechteji vyvolat asi zbytecne strety s policii.... tech tribun je tam vic, nejen FPÖ


6198e2647113b


livestream z vidne https://www.facebook.com/rtde/videos/280999553953104 pocasi videnakum vyslo, takze snad to prispeje, ze prijde, co nejvice lidi. jen skoda, ze jich tam ma tolik nahubek. EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=GH7sOPiBfj0 thomas schaurecker stream (YT) EDIT2: https://www.facebook.com/herbertkickl/videos/442406657267848 tak uz vim, proc maji respiratory, ted na tom protestu FPÖ rikali, ze kdo nema respirator, at si pro nej prijde k tribune, aby nedostal pokutu... nechteji vyvolat asi zbytecne strety s policii.... tech tribun je tam vic, nejen FPÖ ![6198e2647113b](serve/attachment&path=6198e2647113b)
Upravené 20. 11. 2021 o 12:56

jen skoda, ze jich tam ma tolik nahubek.

Dnes sa demonštrácie nahrávajú. Určite ich má mnoho náhubok pre zachovanie anonymity.


[quote="pid:44042, uid:347"]jen skoda, ze jich tam ma tolik nahubek.[/quote] Dnes sa demonštrácie nahrávajú. Určite ich má mnoho náhubok pre zachovanie anonymity.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

https://www.wochenblick.at/freiheit-fuer-oesterreich-tausende-franzosen-protestieren-vor-botschaft-in-paris/


jen takova myslenka.
vcera v noci protestovali francouzi pred rakouskym velvyslanectvim v parizi. vyjadrovali tak nesouhlasi s tim, co vyhlasila rakouska vlada, tedy planovany povinny pieks od 1. unora. solidarne skandovali "svobodu pro rakousko".
jen me tak napada, jaky je to zvlastni moment. duse marie antoinetty mozna ted nasla svuj klid.


https://www.wochenblick.at/freiheit-fuer-oesterreich-tausende-franzosen-protestieren-vor-botschaft-in-paris/ jen takova myslenka. vcera v noci protestovali francouzi pred rakouskym velvyslanectvim v parizi. vyjadrovali tak nesouhlasi s tim, co vyhlasila rakouska vlada, tedy planovany povinny pieks od 1. unora. solidarne skandovali "svobodu pro rakousko". jen me tak napada, jaky je to zvlastni moment. duse marie antoinetty mozna ted nasla svuj klid.

Co se týče mazání paměti národa, tak se to neděje samo o sobě.
Viac krát si tu uviedol mylný úsudok, že pamäť národa sa maže a podobne .... čo je čisto pohľad materialistický. Ako dobre vieme, človek nežije len raz. Už keď sa narodí tak má v podvedomí určité programy. Napríklad bojí sa hadov, pavúkov, opíc ... ale nevie prečo. Ide o to, že každá prežitá skúsenosť sa zapisuje do noosféry (informčného poľa) a ďalšie generácie potom môžu tieto informácie používať.
Napríklad. Teraz tu máme teror. Veľa ľudí hovorí o fašizme, hitlerovi atď. ale veď ani jeden človek označujúci kovid teror za fašizmus reálne hitlera a reich nezažil. Tak ako je možné, že správne ohodnotí kovidovské praktiky za fašistické? Tiež mladí ľudia sa čoraz viac prikláňajú k socializmu a komunizmu, ktorý reálne nezažili. Kde je to tvoje mazanie pamäti národa? Stalin už v minulosti povedal, že nastanú časy keď niekto nanosí tony hnoja na jeho hrob, ale potom príde doba, kedy všetok ten hnoj bude vyvezený a víde pravda na povrch.
Ďalší príklad. Slováci prudko reagujú na maďarizačné chúťky. Ale prečo? Veď podľa teba pamäť národa o násilnej maďarizácii už mala byť dávno zmazaná. O tom, že niektoré deti v pré tri roky rozprávajú o predchádzajúcom živote si tiež asi nepočul. Vôbec neberieš do úvahy veľmi podstatné fakty. Študuj!


[quote="pid:44018, uid:471"]Co se týče mazání paměti národa, tak se to neděje samo o sobě.[/quote]Viac krát si tu uviedol mylný úsudok, že pamäť národa sa maže a podobne .... čo je čisto pohľad materialistický. Ako dobre vieme, človek nežije len raz. Už keď sa narodí tak má v podvedomí určité programy. Napríklad bojí sa hadov, pavúkov, opíc ... ale nevie prečo. Ide o to, že každá prežitá skúsenosť sa zapisuje do noosféry (informčného poľa) a ďalšie generácie potom môžu tieto informácie používať. Napríklad. Teraz tu máme teror. Veľa ľudí hovorí o fašizme, hitlerovi atď. ale veď ani jeden človek označujúci kovid teror za fašizmus reálne hitlera a reich nezažil. Tak ako je možné, že správne ohodnotí kovidovské praktiky za fašistické? Tiež mladí ľudia sa čoraz viac prikláňajú k socializmu a komunizmu, ktorý reálne nezažili. Kde je to tvoje mazanie pamäti národa? Stalin už v minulosti povedal, že nastanú časy keď niekto nanosí tony hnoja na jeho hrob, ale potom príde doba, kedy všetok ten hnoj bude vyvezený a víde pravda na povrch. Ďalší príklad. Slováci prudko reagujú na maďarizačné chúťky. Ale prečo? Veď podľa teba pamäť národa o násilnej maďarizácii už mala byť dávno zmazaná. O tom, že niektoré deti v pré tri roky rozprávajú o predchádzajúcom živote si tiež asi nepočul. Vôbec neberieš do úvahy veľmi podstatné fakty. Študuj!

Z části souhlasím a z části ne. Že se mladí lidé čím dál tím víc přiklánějí k socialismu ? Když se podívám na vývoj za posledních 30 let a na výsledky voleb, tak mě to spíše přesvědčuje o opaku. Určitě jsou mezi mladými lidmi příznivci spravedlivé společnosti, ale myslím že jich je menšina. Co se týká mazání paměti národa, tak tomu dochází. Stačí porovnat například učebnice dějepisu dnes a ze socialismu. To že jistá část populace, která nezažila Hitlera a fašismus srovnává dnešní metody s fašismem je dáno tím, že se ještě nepovedlo paměť vymazat. Ještě je zde mnoho památníků. V Internetu lze najít mraky dokumentů všeho druhu. A je tady taky jistá část populace, která dnešní metody přirovnává k totalitě, myšleno k tzv. komunistické. Tak ti mají paměť vymazanou zcela.


Z části souhlasím a z části ne. Že se mladí lidé čím dál tím víc přiklánějí k socialismu ? Když se podívám na vývoj za posledních 30 let a na výsledky voleb, tak mě to spíše přesvědčuje o opaku. Určitě jsou mezi mladými lidmi příznivci spravedlivé společnosti, ale myslím že jich je menšina. Co se týká mazání paměti národa, tak tomu dochází. Stačí porovnat například učebnice dějepisu dnes a ze socialismu. To že jistá část populace, která nezažila Hitlera a fašismus srovnává dnešní metody s fašismem je dáno tím, že se ještě nepovedlo paměť vymazat. Ještě je zde mnoho památníků. V Internetu lze najít mraky dokumentů všeho druhu. A je tady taky jistá část populace, která dnešní metody přirovnává k totalitě, myšleno k tzv. komunistické. Tak ti mají paměť vymazanou zcela.

Jarek

Marcus Klöckner v rozhovore
s rakúskym vydavateľom a autorom Hannesom Hofbauerom
https://de.wikipedia.org/wiki/Hannes_Hofbauer


zur Situation in Österreich:
„Sie sagen offen, dass damit die Menschen zum Impfen getrieben werden sollen“
https://www.nachdenkseiten.de/?p=78052


mimo ine

veliteľ polície nariadil,
že každý jeden služební úkon, či už z dôvodu dopravných priestupkov,
sťažností na hluk alebo čohokoľvek iného,
musí byť sprevádzaný kontrolou zaočkovanosti.
To znamená, že existujú stovky poplatkov a pokút...
všetko len pre neočkovaných.
Sú systematicky vyhlasovaní za vyvrheľov spoločnosti


---Nebránia sa neočkovaní?
Áno bránia. A tiež je veľa očkovaných, ktorí sú s nimi solidárni.
Napríklad v novinách z Tirolska bol inzerát
kde hlavným bodom bolo:
„Vítame zaočkovaných aj nezaočkovaných zamestnancov“
a „Za okamžité zrušenie diskriminácie zdravých ľudí“


....je badať, že pomaly a dúfajme, že nie neskoro,
vystupujú proti sociálnemu rozdeleniu aj vyhlásení ľavičiari.


---ako to podľa vás dopadne?
Nie som prorok.
Ako historik však viem, že umiernené obmedzenia sa v princípe
môžu postupne zvrhnúť v masívne represie.
Aby sa tak nestalo, musíme sa proti tomu postaviť spoločne
každý tam, kde je
a nenechať sa rozdeliť v odpore.


Hannes Hofbauer om situasjonen i Østerrike: «Ikke la motstanden splittes»
«Nedovoľte, aby sa odpor rozdelil»
vyšlo pred 2 dňami na Midt i fleisen.


Marcus Klöckner v rozhovore s rakúskym vydavateľom a autorom Hannesom Hofbauerom https://de.wikipedia.org/wiki/Hannes_Hofbauer zur Situation in Österreich: „Sie sagen offen, dass damit die Menschen zum Impfen getrieben werden sollen“ https://www.nachdenkseiten.de/?p=78052 mimo ine https://steigan.no/wp-content/uploads/2021/11/politikontroll-osterrike-696x392.png veliteľ polície nariadil, že každý jeden služební úkon, či už z dôvodu dopravných priestupkov, sťažností na hluk alebo čohokoľvek iného, musí byť sprevádzaný kontrolou zaočkovanosti. To znamená, že existujú stovky poplatkov a pokút... všetko len pre neočkovaných. Sú systematicky vyhlasovaní za vyvrheľov spoločnosti ---Nebránia sa neočkovaní? Áno bránia. A tiež je veľa očkovaných, ktorí sú s nimi solidárni. Napríklad v novinách z Tirolska bol inzerát kde hlavným bodom bolo: „Vítame zaočkovaných aj nezaočkovaných zamestnancov“ a „Za okamžité zrušenie diskriminácie zdravých ľudí“ ....je badať, že pomaly a dúfajme, že nie neskoro, vystupujú proti sociálnemu rozdeleniu aj vyhlásení ľavičiari. ---ako to podľa vás dopadne? Nie som prorok. Ako historik však viem, že umiernené obmedzenia sa v princípe môžu postupne zvrhnúť v masívne represie. Aby sa tak nestalo, musíme sa proti tomu postaviť spoločne každý tam, kde je a nenechať sa rozdeliť v odpore. Hannes Hofbauer om situasjonen i Østerrike: «Ikke la motstanden splittes» «Nedovoľte, aby sa odpor rozdelil» vyšlo pred 2 dňami na Midt i fleisen.

Herbert Kickl - dnesni projev 20.11.2020
Spoluprace ve znameni radosti ze zivota, svobody a klidneho protestu!
https://www.youtube.com/watch?v=AXsfonCy4NY


Herbert Kickl - dnesni projev 20.11.2020 Spoluprace ve znameni radosti ze zivota, svobody a klidneho protestu! https://www.youtube.com/watch?v=AXsfonCy4NY

Zagreb HR u subotu

Píseň Růže Chorvatska - demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum
https://www.youtube.com/watch?v=InIuyKNWK5w


[quote="pid:44306, uid:474"]Zagreb HR u subotu[/quote] **Píseň Růže Chorvatska - demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum** https://www.youtube.com/watch?v=InIuyKNWK5w
Upravené 21. 11. 2021 o 18:47

Píseň Růže - Chorvatsko demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum
Pouze na Balkáně jsou lidé schopni otevřeně bojovat s mafií Covid. Pokud mafie bude dál pokračovat v teroru, musíte vědět, že každý Chorvat má za války stále v zemi zakopanou zbraň Kalašnikov, a když začne boj, nebudou zpívat písně, ale mluvit zbraněmi proti té mafii ... jinak to nebude fungovat. Balkán a chorvati jsou hodně horká krev, když to začne, tak ta mafie neuteče..To shromáždění je varování pro covd mafii a bylo tam přes 50 tisíc lidí... Příště to bude 10x víc a pak to bude jiná písnička. Partyzáni na Balkáně jedli listy ze stromů, ale nevzdali se Hitlerovi a ani tentokrát se nevzdají mafii Covid, buďte si jisti...


[quote="pid:44307, uid:68"]Píseň Růže - Chorvatsko demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum[/quote]Pouze na Balkáně jsou lidé schopni otevřeně bojovat s mafií Covid. Pokud mafie bude dál pokračovat v teroru, musíte vědět, že každý Chorvat má za války stále v zemi zakopanou zbraň Kalašnikov, a když začne boj, nebudou zpívat písně, ale mluvit zbraněmi proti té mafii ... jinak to nebude fungovat. Balkán a chorvati jsou hodně horká krev, když to začne, tak ta mafie neuteče..To shromáždění je varování pro covd mafii a bylo tam přes 50 tisíc lidí... Příště to bude 10x víc a pak to bude jiná písnička. Partyzáni na Balkáně jedli listy ze stromů, ale nevzdali se Hitlerovi a ani tentokrát se nevzdají mafii Covid, buďte si jisti...

chorvati

Hlavne maji za sebou sveho presidenta Zorana Milanovice ...


[quote="pid:44311, uid:747"]chorvati[/quote] Hlavne maji za sebou sveho presidenta Zorana Milanovice ...

Hlavne maji za sebou sveho presidenta Zorana Milanovice ...

Když byl Milanovič premiérem, bylo to mnohem lepší. Od premiéra Plenkoviče, podporovaného chorvatskými nacionalisty, se všechno pokazilo a spousta Chorvatů odešla do jiných zemí, přes jeden milion za čtyři roky, protože nesnesou tlak vládnoucího klanu v Chorvatsku a kolem nacionalistické strany HDZ. Cílem nacionalistické strany HDZ je rozbít stát, jako to udělali ustašovci Ante Pavelića v roce 1941 .


[quote="pid:44313, uid:68"]Hlavne maji za sebou sveho presidenta Zorana Milanovice ...[/quote] Když byl Milanovič premiérem, bylo to mnohem lepší. Od premiéra Plenkoviče, podporovaného chorvatskými nacionalisty, se všechno pokazilo a spousta Chorvatů odešla do jiných zemí, přes jeden milion za čtyři roky, protože nesnesou tlak vládnoucího klanu v Chorvatsku a kolem nacionalistické strany HDZ. Cílem nacionalistické strany HDZ je rozbít stát, jako to udělali ustašovci Ante Pavelića v roce 1941 .

https://www.youtube.com/watch?v=Qpa9CsgO9Bk


FPÖ, poslankyne dagmar belakowitsch.
tak ta jim to teda natrela. nemcinari, poslechnete si to.


vcera mi volal znamy. behem hovoru mu prislo par sms z rakouska. jeho pribuzni ve vidni mu psali "ze uz je ti modri nackove s_rou" (tim mysleli FPÖ). pak mu psala nejaka slovenka, zijici ve vidni... a pry, co to on sdili, vzdyt se ve vidni nic nedeje.
tak FPÖ jsou nackove, lidi, kteri jdou do ulici, protoze odmitaji diktaturu a fasimus jakou nackove, ale vlada, ktera se vysmiva vlastnim lidem, ktera jim lze, ktera je vydira a vyhrozuje a separuje, to je v poradku.
btw: v tom videu, kdy mluvi poslankyne FPÖ, si muzete vsimnout i soucasneho kanclere, ktery na upozorneni, ze nema ani tu slusnost, aby si vyslechl nazory jinych, se poslankyni vysmiva do obliceje. lidovci povolavaji na poslankyni, rvou a kdyz mluvi o tom, ze jestli budou nepieksnute zavirat do lagru, tak rvou nejvic.


https://www.youtube.com/watch?v=Qpa9CsgO9Bk FPÖ, poslankyne dagmar belakowitsch. tak ta jim to teda natrela. nemcinari, poslechnete si to. vcera mi volal znamy. behem hovoru mu prislo par sms z rakouska. jeho pribuzni ve vidni mu psali "ze uz je ti modri nackove s_rou" (tim mysleli FPÖ). pak mu psala nejaka slovenka, zijici ve vidni... a pry, co to on sdili, vzdyt se ve vidni nic nedeje. tak FPÖ jsou nackove, lidi, kteri jdou do ulici, protoze odmitaji diktaturu a fasimus jakou nackove, ale vlada, ktera se vysmiva vlastnim lidem, ktera jim lze, ktera je vydira a vyhrozuje a separuje, to je v poradku. btw: v tom videu, kdy mluvi poslankyne FPÖ, si muzete vsimnout i soucasneho kanclere, ktery na upozorneni, ze nema ani tu slusnost, aby si vyslechl nazory jinych, se poslankyni vysmiva do obliceje. lidovci povolavaji na poslankyni, rvou a kdyz mluvi o tom, ze jestli budou nepieksnute zavirat do lagru, tak rvou nejvic.

Píseň Růže Chorvatska - demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum
Písnička Ruža Hrvatska má pro Chorvaty hodně velký význam, tou písní varovali Plenkoviče a Covid mafii, aby nešli dál přes červenou čáru...jinak to bude hodně zlé..


[quote="pid:44307, uid:68"]Píseň Růže Chorvatska - demonstrace - společně za svobodu, stop COVID certifikátum[/quote]Písnička Ruža Hrvatska má pro Chorvaty hodně velký význam, tou písní varovali Plenkoviče a Covid mafii, aby nešli dál přes červenou čáru...jinak to bude hodně zlé..
Upravené 21. 11. 2021 o 19:38

Tá informácia o povinnom očkovaní bola vhodená do infopoľa s určitým účelom.
Informácia pracuje: masky sa zhadzujú, poskokovia opakujú, psychopati vystupujú, pritvrdzujú...
Ľud sa burcuje..... a niekto to využíva na uchopenie príležitosti vo svoj prospech....


Tá informácia o povinnom očkovaní bola vhodená do infopoľa s určitým účelom. Informácia pracuje: masky sa zhadzujú, poskokovia opakujú, psychopati vystupujú, pritvrdzujú... Ľud sa burcuje..... a niekto to využíva na uchopenie príležitosti vo svoj prospech....

Informácia pracuje: masky sa zhadzujú, poskokovia opakujú, psychopati vystupujú, pritvrdzujú...
Ľud sa burcuje..... a niekto to využíva na uchopenie príležitosti vo svoj prospech....


Perlustrována byla i skupina demonstrantů, kteří vstoupili na Heldenplatz pod transparentem,
kde se označili za policisty,
ale ve skutečnosti se jednalo o německé občany.
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/rakouska-policie-zasahla-rozhodne-proti-odpurcum-ockovani


[quote="pid:44322, uid:94"]Informácia pracuje: masky sa zhadzujú, poskokovia opakujú, psychopati vystupujú, pritvrdzujú... Ľud sa burcuje..... a niekto to využíva na uchopenie príležitosti vo svoj prospech....[/quote] Perlustrována byla i skupina demonstrantů, kteří vstoupili na Heldenplatz pod transparentem, kde se označili za policisty, ale ve skutečnosti se jednalo o německé občany. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/rakouska-policie-zasahla-rozhodne-proti-odpurcum-ockovani

Nejlepší varianta je zrušení veškerých omezení vůči neočkovaným a očkování nechat na dobrovolnosti. Možná se mýlím, ale v tuto chvíli to vidím jako utopii.


Jak to? Není ti divné, že někde je možné všechna opatření zrušit (Anglie + celá Skandinávie) a jinde se tlačí na pilu čím dál víc?
Satanisti z Londýna jsou houževnatí, to se jim musí přiznat.


FPÖ jsou nackove, lidi, kteri jdou do ulici, protoze odmitaji diktaturu a fasimus jakou nackove, ale vlada, ktera se vysmiva vlastnim lidem, ktera jim lze, ktera je vydira a vyhrozuje a separuje, to je v poradku.


Dál instalují své poskoky (zrádce) do vedení ostatních evropských zemí. Je to obdoba 30-let v Německu, kdy dostali k moci Nacisty.
Dostat lidi do ulic a buď tvrdě potlačit a vyděsit (převzetí moci hrůzovlády) nebo podstrčit své marionety davu.
U nás je to obdobné (boj proti Babišovi a Zemanovi), jen metody jsou uzpůsobené našinci, nejsme Němci ani Frantíci. Můžete vidět lavírování kolaborantů od postoje provakcinace (většina zrádců) do pozice antivakcinace, slibování "svobody" - K.Janeček, někteří Piráti,...
U nás těžké dostat lidi do ulic a to je dobře. Na démon-stracích se to nevyřeší. Max. může dojít k povzbuzení národního ducha, ale hrozí zvrtnutí se skrze zcela jistě připravené, řízené provokace a naopak následné zděšení a zastrašení.
Proto, je nejlepší metoda boje individuální legální boj každého jedince samostatně. Zahlcení systému obstrukcemi, legální právní obrana, ignorace nesmyslů, švejkování, šíření informací od úst k ústům, spojování se od spodu. Pokud budeme masově konat podle svého svědomí, prohrají na celé čáře.
Prvním krokem ke svobodě je zrušit veškerá opatření proti tzv. pandemii COVID-19.


[quote="pid:44039, uid:471"]Nejlepší varianta je zrušení veškerých omezení vůči neočkovaným a očkování nechat na dobrovolnosti. Možná se mýlím, ale v tuto chvíli to vidím jako utopii.[/quote] Jak to? Není ti divné, že někde je možné všechna opatření zrušit (Anglie + celá Skandinávie) a jinde se tlačí na pilu čím dál víc? Satanisti z Londýna jsou houževnatí, to se jim musí přiznat. [quote="pid:44320, uid:347"]FPÖ jsou nackove, lidi, kteri jdou do ulici, protoze odmitaji diktaturu a fasimus jakou nackove, ale vlada, ktera se vysmiva vlastnim lidem, ktera jim lze, ktera je vydira a vyhrozuje a separuje, to je v poradku.[/quote] Dál instalují své poskoky (zrádce) do vedení ostatních evropských zemí. Je to obdoba 30-let v Německu, kdy dostali k moci Nacisty. Dostat lidi do ulic a buď tvrdě potlačit a vyděsit (převzetí moci hrůzovlády) nebo podstrčit své marionety davu. U nás je to obdobné (boj proti Babišovi a Zemanovi), jen metody jsou uzpůsobené našinci, nejsme Němci ani Frantíci. Můžete vidět lavírování kolaborantů od postoje provakcinace (většina zrádců) do pozice antivakcinace, slibování "svobody" - K.Janeček, někteří Piráti,... U nás těžké dostat lidi do ulic a to je dobře. Na démon-stracích se to nevyřeší. Max. může dojít k povzbuzení národního ducha, ale hrozí zvrtnutí se skrze zcela jistě připravené, řízené provokace a naopak následné zděšení a zastrašení. Proto, je nejlepší metoda boje individuální legální boj každého jedince samostatně. Zahlcení systému obstrukcemi, legální právní obrana, ignorace nesmyslů, švejkování, šíření informací od úst k ústům, spojování se od spodu. Pokud budeme masově konat podle svého svědomí, prohrají na celé čáře. Prvním krokem ke svobodě je zrušit veškerá opatření proti tzv. pandemii COVID-19.

řízené provokace

Na každé demonstraci je třeba sledovat mladé, dobře stavěné, muže s “kabelkami” na popruhu nesenými “křížem” (stylem “rameno opačný bok”), často zakrytý obličej.
Kabelka není úplně vždy podmínkou, viz “fotbaloví chuligáni” z Thunovské ulice v Praze v době protikrimigranstkých demonstrací po roce 2015.
Podíleli se i na “zapálení” tehdy nechvalně známého pražského skvotu neboli tzv. “Autonomního sociálního centra Klinika”.


Ohledně demonstrace na Staromáku stojí za zmínku, že nebyla vymáhána “protiepidemiologická” opatření (roušky, rozestupy), i když byla masově porušována (roušku jsem viděl na záběrech jednu na bradě).


[quote="pid:44373, uid:177"]řízené provokace[/quote] Na každé demonstraci je třeba sledovat mladé, dobře stavěné, muže s “kabelkami” na popruhu nesenými “křížem” (stylem “rameno opačný bok”), často zakrytý obličej. Kabelka není úplně vždy podmínkou, viz “fotbaloví chuligáni” z Thunovské ulice v Praze v době protikrimigranstkých demonstrací po roce 2015. Podíleli se i na “zapálení” tehdy nechvalně známého pražského skvotu neboli tzv. “Autonomního sociálního centra Klinika”. Ohledně demonstrace na Staromáku stojí za zmínku, že nebyla vymáhána “protiepidemiologická” opatření (roušky, rozestupy), i když byla masově porušována (roušku jsem viděl na záběrech jednu na bradě).
Upravené 22. 11. 2021 o 10:35

Podle tohoto článku bych soudil, že pokud je pravdou 350 000 osob, což mi podle známosti míst a prostoru nepřipadá nadsazené (Vídeň má okolo 1,7 milionu osob) je procento celkem vysoké. To asi nepujde schodit jen tak ze stolu.


https://cz24.news/podle-poslednich-udaju-bylo-v-sobotu-ve-vidni-v-ulicich-asi-350-tisic-lidi-v-nedeli-se-demonstrovalo-i-jinde-videa/


Podle tohoto článku bych soudil, že pokud je pravdou 350 000 osob, což mi podle známosti míst a prostoru nepřipadá nadsazené (Vídeň má okolo 1,7 milionu osob) je procento celkem vysoké. To asi nepujde schodit jen tak ze stolu. https://cz24.news/podle-poslednich-udaju-bylo-v-sobotu-ve-vidni-v-ulicich-asi-350-tisic-lidi-v-nedeli-se-demonstrovalo-i-jinde-videa/

U nás těžké dostat lidi do ulic a to je dobře. Na démon-stracích se to nevyřeší. Max. může dojít k povzbuzení národního ducha, ale hrozí zvrtnutí se skrze zcela jistě připravené, řízené provokace a naopak následné zděšení a zastrašení.


osobne si nemyslim, ze to je k nicemu, kdyz jdou lidi do ulic. cesi jsou pohodlny narod. hodne veci je necha v klidu. kdyz to jde, obejdou to, nebo jednoduse chteji mit klid. jenze ono je to jako v partnerskem vztahu. znam lidi, kteri spolu malo komunikuji. dusi v sobe problemy a pak to bouchne a je to dost osklive. v pripade demonstraci si myslim, ze je lepsi, kdyz se jde ven, da se najevo, ze uz trpelivost pretekla, ale samozrejme bez nasili. krome toho si take myslim, ze to, ze lidi jdou do ulic, strhava dalsi, aby prestali byt laxni. uz nemaji pocit, ze jsou v tom sami.


[quote="pid:44373, uid:177"]U nás těžké dostat lidi do ulic a to je dobře. Na démon-stracích se to nevyřeší. Max. může dojít k povzbuzení národního ducha, ale hrozí zvrtnutí se skrze zcela jistě připravené, řízené provokace a naopak následné zděšení a zastrašení.[/quote] osobne si nemyslim, ze to je k nicemu, kdyz jdou lidi do ulic. cesi jsou pohodlny narod. hodne veci je necha v klidu. kdyz to jde, obejdou to, nebo jednoduse chteji mit klid. jenze ono je to jako v partnerskem vztahu. znam lidi, kteri spolu malo komunikuji. dusi v sobe problemy a pak to bouchne a je to dost osklive. v pripade demonstraci si myslim, ze je lepsi, kdyz se jde ven, da se najevo, ze uz trpelivost pretekla, ale samozrejme bez nasili. krome toho si take myslim, ze to, ze lidi jdou do ulic, strhava dalsi, aby prestali byt laxni. uz nemaji pocit, ze jsou v tom sami.

osobne si nemyslim, ze to je k nicemu, kdyz jdou lidi do ulic. cesi jsou pohodlny narod. hodne veci je necha v klidu. kdyz to jde, obejdou to, nebo jednoduse chteji mit klid. jenze ono je to jako v partnerskem vztahu. znam lidi, kteri spolu malo komunikuji. dusi v sobe problemy a pak to bouchne a je to dost osklive. v pripade demonstraci si myslim, ze je lepsi, kdyz se jde ven, da se najevo, ze uz trpelivost pretekla, ale samozrejme bez nasili. krome toho si take myslim, ze to, ze lidi jdou do ulic, strhava dalsi, aby prestali byt laxni. uz nemaji pocit, ze jsou v tom sami.


Ale já netvrdím, že je to k ničemu, určitě to burcuje a povzbuzuje další. Ale nese to v sobě velká rizika provokací, převzetí řízení ze strany nepřátel lidí a moc to nepodporuje iniciativu jedinců, kterou nejvíc potřebujeme. Ve stádě se všichni cítí silní, ale co když narazí a jsou sami. Pokud demonstrace tak hodně malých po celé republice, aby to nezvládali řídit. Ne jednu velkou, kterou nám zorganizují oni, obvykle v Praze. Případně něco jako celostátní stávku - každý se může připojit na dálku ze svého místa nějakou dohodnutou aktivitou.


[quote="pid:44408, uid:347"]osobne si nemyslim, ze to je k nicemu, kdyz jdou lidi do ulic. cesi jsou pohodlny narod. hodne veci je necha v klidu. kdyz to jde, obejdou to, nebo jednoduse chteji mit klid. jenze ono je to jako v partnerskem vztahu. znam lidi, kteri spolu malo komunikuji. dusi v sobe problemy a pak to bouchne a je to dost osklive. v pripade demonstraci si myslim, ze je lepsi, kdyz se jde ven, da se najevo, ze uz trpelivost pretekla, ale samozrejme bez nasili. krome toho si take myslim, ze to, ze lidi jdou do ulic, strhava dalsi, aby prestali byt laxni. uz nemaji pocit, ze jsou v tom sami.[/quote] Ale já netvrdím, že je to k ničemu, určitě to burcuje a povzbuzuje další. Ale nese to v sobě velká rizika provokací, převzetí řízení ze strany nepřátel lidí a moc to nepodporuje iniciativu jedinců, kterou nejvíc potřebujeme. Ve stádě se všichni cítí silní, ale co když narazí a jsou sami. Pokud demonstrace tak hodně malých po celé republice, aby to nezvládali řídit. Ne jednu velkou, kterou nám zorganizují oni, obvykle v Praze. Případně něco jako celostátní stávku - každý se může připojit na dálku ze svého místa nějakou dohodnutou aktivitou.
43.42k
318
53
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept